Skocz do zawartości

Majóweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Angella

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Emi_ja napisał:

Później, jak brzuch będzie większy, to pewnie z automatu bedziesz przybierać inne pozycje. Śmieszy mnie to, że podają wszędzie, że w ciąży powinno się spać na lewym boku...Który normalny człowiek jest w stanie spać w jednej pozycji przez całą noc. To nierealne😶🤨

O pozycjach do spania fajnie napisała mamaginekolog :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Ja w tej ciąży to szczerze przyznam, że mam najmniejszy brzuch ☺️ i dzięki diecie cukrzycowej póki co 3kg na plusie.. Aczkolwiek po ciąży życzę sobie wkoncu nadprogramowe zrzucić.. i to sporo mam do zrzucenia.. 🙈IMG_20210209_133127.thumb.jpg.43f0a6d2fe16c4114880c2426eda415e.jpg

Edytowane przez dorcia6579
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Do_Mi napisał:

U mnie 24+6.  @MariKate no to ty prawie nie przytyłaś 🙂 ja niestety od początku przytyłam już ok. 6 kg 😞 mam wyrzuty sumienia ale nie potrafię sobie odmówić owsianki na śniadanie, w ciągu dnia słodkości i wieczorami jem bardzo dużo owoców 😕

 

Dziewczyny bardzo ładne BRZUSZKI 😍 Gratuluję każdej z Was ❤️💙

 

IMG_20210209_133740.jpg

Nie no, ten 1kg to tylko w tym miesiącu, a tak od początku ciąży to już 4kg na plusie ☺️ no ja owoce to tylko maksymalnie do 17 jem i to i tak nie codziennie no bo muszę tych swoich cukrów pilnować 😁 

Brzuszek fajny masz ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Do_Mi napisał:

Ojej ale mi przypominasz moja szwagierkę w ciąży, ona też miała taki malutki i zgrabniutki brzuszek 🙂 dopiero po 30 tygodniu zaczął jej się mocno powiększać a po porodzie szczęściara wyglądała jakby wcale nie była w ciąży 🙂

No właśnie czekam aż się w końcu powiekszy 😄może też po porodzie będę super wyglądać  😁 tez masz super brzuszek, u was juz tak nie zasloni a ja pod kurtka zimowa to zakrywam i dużo osób pyta gdzie mam brzuch czasem to denerwujące...  😡😈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, dorcia6579 napisał:

@Olga MinotaMinota wow, seksownie 😁

 

@Tytka 23 Ty wogole taka drobniutka cała, uroczo 🙂

Miałam niedowagę kilka kg przed ciąża a na początku ciąży schudłam, teraz przytyłam 8 kg ale nie widać za bardzo 😥 w każdym bądź razie najwazniejsze ze malutka waży tyle ile powinna 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MariKate napisał:

Super 😍 chciałabym mieć taki brzuszek 😉 ale u mnie taki był już jakoś koło 14-16tc 🙈 

Można wiedzieć czy i jeśli tak to ile jesteś na plusie z wagą? 😉

 

5 minut temu, MariKate napisał:

Super 😍 chciałabym mieć taki brzuszek 😉 ale u mnie taki był już jakoś koło 14-16tc 🙈 

Można wiedzieć czy i jeśli tak to ile jesteś na plusie z wagą? 😉

Na plusie jestem 8 kg ale jak pisałam wyżej na początku ciazy niedojze miałam niedowagę ogolnie to jeszcze schudłam i dopiero chyba około 4-5 miesiąca zaczęłam powoli przybierać ... a to twoja ktora ciąża?moja pierwsza więc niby mowia ze pierwszej tak nie widać 🤔🤔 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
7 minut temu, Tytka 23 napisał:

Miałam niedowagę kilka kg przed ciąża a na początku ciąży schudłam, teraz przytyłam 8 kg ale nie widać za bardzo 😥 w każdym bądź razie najwazniejsze ze malutka waży tyle ile powinna 😊

Pewnie, w każdym razie po ciąży będziesz wyglądać bardzo dobrze 🙂 Dobre geny 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1 minutę temu, Tytka 23 napisał:

 

Na plusie jestem 8 kg ale jak pisałam wyżej na początku ciazy niedojze miałam niedowagę ogolnie to jeszcze schudłam i dopiero chyba około 4-5 miesiąca zaczęłam powoli przybierać ... a to twoja ktora ciąża?moja pierwsza więc niby mowia ze pierwszej tak nie widać 🤔🤔 

Ja w pierwszej ciąży mając 24 lata uważałam, że jak mam na coś ochotę to jem...i wyszło 21kg na plusie 🙈🙈🙈🙈, w drugiej już tylko 11kg, więc myślę, że z każda ciąża inna świadomość ciąży 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Emi_ja napisał:

Później, jak brzuch będzie większy, to pewnie z automatu bedziesz przybierać inne pozycje. Śmieszy mnie to, że podają wszędzie, że w ciąży powinno się spać na lewym boku...Który normalny człowiek jest w stanie spać w jednej pozycji przez całą noc. To nierealne😶🤨

To ja chyba jestem niemormalna 😜 zawsze spałam na lewym boku. Obracam się w nocy ale na chwilę i zaraz znowu na lewy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, dorcia6579 napisał:

Ja w pierwszej ciąży mając 24 lata uważałam, że jak mam na coś ochotę to jem...i wyszło 21kg na plusie 🙈🙈🙈🙈, w drugiej już tylko 11kg, więc myślę, że z każda ciąża inna świadomość ciąży 😉

 

6 minut temu, dorcia6579 napisał:

Ja w pierwszej ciąży mając 24 lata uważałam, że jak mam na coś ochotę to jem...i wyszło 21kg na plusie 🙈🙈🙈🙈, w drugiej już tylko 11kg, więc myślę, że z każda ciąża inna świadomość ciąży 😉

Haha no to pocieszyłaś 🤣 w tym roku kończę 24 lata i tez juz jem na co mam ochotę a słodkiego to juz wgl 😱😱 a geny to nie wiem po kim mam 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tytka 23 napisał:

 

Na plusie jestem 8 kg ale jak pisałam wyżej na początku ciazy niedojze miałam niedowagę ogolnie to jeszcze schudłam i dopiero chyba około 4-5 miesiąca zaczęłam powoli przybierać ... a to twoja ktora ciąża?moja pierwsza więc niby mowia ze pierwszej tak nie widać 🤔🤔 

To moja druga ciążą, ale jak pisałam wcześniej, na bardzo dużo sobie pozwalalam wtedy i miałam do porodu 19kg na plusie no i mięśnie już nie wróciły do swojego pierwotnego stanu i dlatego teraz tak mi dosyć szybko wywaliło brzuszek, zwłaszcza że przed ciążą przez ten cały lockdown też mi przyszło dodatkowych kilka kg, więc ta moja dieta teraz mam nadzieję że wyjdzie mi na dobre 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, dorcia6579 napisał:

Ja w pierwszej ciąży mając 24 lata uważałam, że jak mam na coś ochotę to jem...i wyszło 21kg na plusie 🙈🙈🙈🙈, w drugiej już tylko 11kg, więc myślę, że z każda ciąża inna świadomość ciąży 😉

Dokładnie, też uważam że z kolejna ciążą kobietą jest bardziej świadoma "prowadzenia się" w ciąży ☺️ pamiętam jak dziwiłam się jak to możliwe, kiedy teściowa mi opowiadała, że ona w ciąży przytyła tylko 6kg, a teraz uważam że to wcale nie jest takie niemożliwe do wykonania 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
21 minut temu, MariKate napisał:

To moja druga ciążą, ale jak pisałam wcześniej, na bardzo dużo sobie pozwalalam wtedy i miałam do porodu 19kg na plusie no i mięśnie już nie wróciły do swojego pierwotnego stanu i dlatego teraz tak mi dosyć szybko wywaliło brzuszek, zwłaszcza że przed ciążą przez ten cały lockdown też mi przyszło dodatkowych kilka kg, więc ta moja dieta teraz mam nadzieję że wyjdzie mi na dobre 😁

Przecież Ty szczuplutka jesteś , a brzuszek w sam raz 👌

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
15 minut temu, MariKate napisał:

Dokładnie, też uważam że z kolejna ciążą kobietą jest bardziej świadoma "prowadzenia się" w ciąży ☺️ pamiętam jak dziwiłam się jak to możliwe, kiedy teściowa mi opowiadała, że ona w ciąży przytyła tylko 6kg, a teraz uważam że to wcale nie jest takie niemożliwe do wykonania 😁

Ja w pierwszej ciąży mając 24lata przytyłam 32kg ale startowałam z wagi 47 kg przy wzroście 172 a teraz przed ciąża ważyłam 58 i do tej pory przytyłam 6kg i powiem Wam że jem co chce tylko to tak od 4 miesiąca powoli wracały mi moje smaki i teraz nawet 23 w nocy a ja jem kiełbaskę swojska czy lody 😁

Mam jeszcze problem ze słodkim bo nie umiem się opanować 😂😂😂jem jak małe dziecko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
44 minuty temu, Natalika napisał:

To ja chyba jestem niemormalna 😜 zawsze spałam na lewym boku. Obracam się w nocy ale na chwilę i zaraz znowu na lewy

To ja mogę cała noc przespać na brzuchu tzn mogłam 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie śliczne mamusie jesteście wszystkie! Brzuszki jedne większe inne mniejsze, ważne że dzieciaczki zdrowe ❤️ Oby tak do maja

 

Byłam dzisiaj u ginekologa już z wynikami z krzywej (nie było tak źle, jakbym cofnęła się do dzieciństwa i piła kompot mojej mamy😁) Wyprawkę i niestety cukrzycę mam i ja😞

Wyniki 96-145-115

Odbrazu dostałam przykazanie ścisłej diety i glukometr. Mierzenie 4xdziennie i zapisywanie tego co jem, kontrola za 2 tygodnie. 

Dam radę ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1 minutę temu, KahnaMaj napisał:

Jakie śliczne mamusie jesteście wszystkie! Brzuszki jedne większe inne mniejsze, ważne że dzieciaczki zdrowe ❤️ Oby tak do maja

 

Byłam dzisiaj u ginekologa już z wynikami z krzywej (nie było tak źle, jakbym cofnęła się do dzieciństwa i piła kompot mojej mamy😁) Wyprawkę i niestety cukrzycę mam i ja😞

Wyniki 96-145-115

Odbrazu dostałam przykazanie ścisłej diety i glukometr. Mierzenie 4xdziennie i zapisywanie tego co jem, kontrola za 2 tygodnie. 

Dam radę ☺️

Witaj w świecie słodkich mam 😁🙈 Ja jadę zaraz po insulinę , bo od dziś zaczynam, kolejna kontrola z diabetologiem za tydzień 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...