Skocz do zawartości

Majóweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Angella

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, Tylko_ONA napisał:

@Olga Minota podjechalas na izbę? To raczej wygląda naprawdę na początek całej akcji,nie ma co zwlekać. 

A ja Wam powiem,że odechciało mi się wszystkiego,nie wiem takie głupie myśli,nic mnie nie cieszy, łapie się na tym,że w myślach mam ochotę się z tego "wycofać", poród mnie coraz bardziej stresuje, cała ta machina jak ruszy..., to co widziałam w szpitalu,ta niepewność jaki będzie wynik testu, czy mąż będzie mógł być ze mną, czy w ogóle trafimy na pusta sale porodów rodzinnych,strasznie glupie,niespokojne czasy.

Rozumiem Twoje obawy. Też mam mieszane uczucia co do samego przyjęcia do szpitala i ewentualnego pobytu na sali przedporodowej bez męża 😕 Tyle że ja już bardzo bym chciała urodzić i może to zabrzmi beznadziejnie ale chciałabym juz pozbyć się brzucha. Mam dość tej ociężałości, bycia grubą i ogólnie całej ciąży. Chcę już mieć małego przy sobie.

 

Ja na wyjście ze szpitala spakowałam dresik i body z długim i krótkim rękawkiem. Większy problem mam z ubraniem na wyjście dla mnie bo nie wiem w co się zmieszczę. Najwygodniej będzie w sukience tyle że nie wiem jakiej bo pogoda może być różna 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
21 minut temu, Do_Mi napisał:

Rozumiem Twoje obawy. Też mam mieszane uczucia co do samego przyjęcia do szpitala i ewentualnego pobytu na sali przedporodowej bez męża 😕 Tyle że ja już bardzo bym chciała urodzić i może to zabrzmi beznadziejnie ale chciałabym juz pozbyć się brzucha. Mam dość tej ociężałości, bycia grubą i ogólnie całej ciąży. Chcę już mieć małego przy sobie.

 

Ja na wyjście ze szpitala spakowałam dresik i body z długim i krótkim rękawkiem. Większy problem mam z ubraniem na wyjście dla mnie bo nie wiem w co się zmieszczę. Najwygodniej będzie w sukience tyle że nie wiem jakiej bo pogoda może być różna 😕

@Do_Mi o tym mówisz? 😁 

received_171041841561139.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
3 godziny temu, dorcia6579 napisał:

Zazdroszczę wyniku covidowego.

Ale tak pozytywnie 🙂

MNie dusi kaszel..super kurde...ciekawe czy jakieś takie zwykłe infekcje nie dają fałszywego wyniku.

 

A skąd będą Ci pobierać, nos czy nos i gardło? 
Czy może test płytkowy?

duzo testów wychodzi dopiero w szczycie zakarzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
3 godziny temu, Olga Minota napisał:

@brzuchatka90 Gratuluje! 🥰

A ja dzisiaj stresować się zaczęłam pierwszy raz złapałam drzemkę godzinna w południe i obudziłam się z całymi mokrymi majtkami, mocz na pewno to nie był. Teraz chodze z wkładka cały czas, bo co chwila cos wyleci. No i brzuch zaczął bolec co jakiś czas jak na miesiączkę po tej drzemce mojej. Jak wcześniej chciałam już w każdej chwili rodzic, tak teraz jednak mógłby trochę jeszcze posiedzieć. Miałam sen w nocy, że szpital zapadł się pod ziemie udało się uciec mi i jakiejś dziewczynie, tak siedziałyśmy i patrzyłyśmy na ta ruinę 🙃🤦🏻‍♀️

Sny ciężarnych są wyjątkowo burzliwe 😉 i jak często są w nich szpitale... 

obserwuj się bo może to już to? Który to tydzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mama88 napisał:

No już jest ok rozpycha się i czkawkę nawet miała. A moja mama i siostra niestety nie zrehabitują się. Moja siostra też jest 3miesiace po porodzie i Teraz ona i jej mała jest pępkiem świata z tym że ja jej to okazywałam dzwoniłam dopytywałam a teraz uslyszalam że ja nie jestem pępkiem świata. No cóż przykre ale nie będę się teraz tym przejmować 

Dokładnie na tym etapie nie powinnaś jakoś się obciążać tym dodatkowo. Ciekawe, że w takim bliskim odstępie czasu ciąża twoja i siostry. 

Dobrze, że mala się w końcu odezwała. Pewnie przestraszyła się, że pójdzie na ktg😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
8 minut temu, Emi_ja napisał:

Dokładnie na tym etapie nie powinnaś jakoś się obciążać tym dodatkowo. Ciekawe, że w takim bliskim odstępie czasu ciąża twoja i siostry. 

Dobrze, że mala się w końcu odezwała. Pewnie przestraszyła się, że pójdzie na ktg😊

Może kochana nie chciała dodatkowo stresować mamusi 😊nie będę o nich myśleć tylko niestety to jest bardzo bliska rodzina i jednak gdzieś to w glowie siedzi bo ja nie umiała bym tak no ale może czas się nauczyć będzie e jakoś latwiej. 

A ja teraz mam ciągle jakieś skurcze siedzę jak połamana aż czuje ze mi skóra cierpnie od góry 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Co wejdę na forum to więcej się dzieje.. ekscytacja rośnie 🙂 nie mogę się doczekać wszystkich maluszków i ciekawe ile rozpakuje się w dzisiejsza pełnie. 
Opowiadacie ile sprzątacie w domu, a ja nie mogę na nogi stanac tak mnie krocze okrutnie boli. Dojść do toalety jest mega ciężko a o żadnych porządkach nie ma mowy nawet 🙃

walizka spakowana ale ciagle mówię do brzuszka ze widzimy się w maju 🥰

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mami napisał:

Co wejdę na forum to więcej się dzieje.. ekscytacja rośnie 🙂 nie mogę się doczekać wszystkich maluszków i ciekawe ile rozpakuje się w dzisiejsza pełnie. 
Opowiadacie ile sprzątacie w domu, a ja nie mogę na nogi stanac tak mnie krocze okrutnie boli. Dojść do toalety jest mega ciężko a o żadnych porządkach nie ma mowy nawet 🙃

walizka spakowana ale ciagle mówię do brzuszka ze widzimy się w maju 🥰

No ty chyba nawet obiecałaś doktorkom, że będziesz leżeć, więc nic z tego 😉Ja jakoś nie mogę się zebrać, by spakować walizkę. Jeszcze kilka rzeczy dla małego muszę uprasować i spróbować upchnąć do wszystko w jedną niewielka walizkę. 

Cóż, jutro czekamy na wieści od Dorci, no i chyba Olgi😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, mami napisał:

Co wejdę na forum to więcej się dzieje.. ekscytacja rośnie 🙂 nie mogę się doczekać wszystkich maluszków i ciekawe ile rozpakuje się w dzisiejsza pełnie. 
Opowiadacie ile sprzątacie w domu, a ja nie mogę na nogi stanac tak mnie krocze okrutnie boli. Dojść do toalety jest mega ciężko a o żadnych porządkach nie ma mowy nawet 🙃

walizka spakowana ale ciagle mówię do brzuszka ze widzimy się w maju 🥰

Ja teraz na wieczór chodzę zgieta bo tak mala mnie wierci jakby raczkami tam na dole ze nie wiem co robić i coraz to bardziej mysle żeby coś się nie zaczęło dzis 😱😱

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
27 minut temu, mami napisał:

Co wejdę na forum to więcej się dzieje.. ekscytacja rośnie 🙂 nie mogę się doczekać wszystkich maluszków i ciekawe ile rozpakuje się w dzisiejsza pełnie. 
Opowiadacie ile sprzątacie w domu, a ja nie mogę na nogi stanac tak mnie krocze okrutnie boli. Dojść do toalety jest mega ciężko a o żadnych porządkach nie ma mowy nawet 🙃

walizka spakowana ale ciagle mówię do brzuszka ze widzimy się w maju 🥰

Pełnia była dziś w nocy 🤩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Jej faktycznie co tutaj wchodzę to więcej się dzieję 😊 życzę wszystkim szczęśliwego rozwiązania a tym już po szczere gratulacje ❤️ aż ciężko uwierzyć że moja Blanka za tydzień będzie miała już miesiąc. Dzień porodu 2570 g a dziś po wizycie położnej 3200 położna zadowolona że mała ładnie przybiera. Kazała mi ćwiczyć picie z piersi ale ja już jakoś tego nie widzę co jak co ale ona już chyba przyzwyczajona do butli ale co się dziwić jak 13 dni w szpitalu tylko tak piła. Próbować próbuje ale mało pije i tak to wygląda 😶 4 maja wizyta u lekarza nas czeka badanie bioderek i szczepienie ja już pełna nerwów bo jak się dogadamy nie wiem ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Dzień dobry z rana 🙂 a w zasadzie to jeszcze noc 😂 , ja prawie nic nie spałam...co chwilę się budziłam patrząc na zegarek, żeby nie zaspać 🙈

 

5 godzin temu, Mainusia napisał:

Jej faktycznie co tutaj wchodzę to więcej się dzieję 😊 życzę wszystkim szczęśliwego rozwiązania a tym już po szczere gratulacje ❤️ aż ciężko uwierzyć że moja Blanka za tydzień będzie miała już miesiąc. Dzień porodu 2570 g a dziś po wizycie położnej 3200 położna zadowolona że mała ładnie przybiera. Kazała mi ćwiczyć picie z piersi ale ja już jakoś tego nie widzę co jak co ale ona już chyba przyzwyczajona do butli ale co się dziwić jak 13 dni w szpitalu tylko tak piła. Próbować próbuje ale mało pije i tak to wygląda 😶 4 maja wizyta u lekarza nas czeka badanie bioderek i szczepienie ja już pełna nerwów bo jak się dogadamy nie wiem ... 

No z piersią możesz próbować, ale faktycznie jak tyle dni była na butli, to z piersi jej ciężko.A jak noce?

 

@Olga Minota jak tam z Tobą?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
8 godzin temu, Emi_ja napisał:

No ty chyba nawet obiecałaś doktorkom, że będziesz leżeć, więc nic z tego 😉Ja jakoś nie mogę się zebrać, by spakować walizkę. Jeszcze kilka rzeczy dla małego muszę uprasować i spróbować upchnąć do wszystko w jedną niewielka walizkę. 

Cóż, jutro czekamy na wieści od Dorci, no i chyba Olgi😊

Jednak spakowanie walizki to taki kamien milowy. Ma się wrażenie ze po spakowaniu wszystko się zacznie 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
7 godzin temu, Tytka 23 napisał:

Ja teraz na wieczór chodzę zgieta bo tak mala mnie wierci jakby raczkami tam na dole ze nie wiem co robić i coraz to bardziej mysle żeby coś się nie zaczęło dzis 😱😱

Właśnie myślałam czy coś się zaczęło czy jednak malutka jeszcze woli się wypiekać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
7 godzin temu, Mainusia napisał:

Jej faktycznie co tutaj wchodzę to więcej się dzieję 😊 życzę wszystkim szczęśliwego rozwiązania a tym już po szczere gratulacje ❤️ aż ciężko uwierzyć że moja Blanka za tydzień będzie miała już miesiąc. Dzień porodu 2570 g a dziś po wizycie położnej 3200 położna zadowolona że mała ładnie przybiera. Kazała mi ćwiczyć picie z piersi ale ja już jakoś tego nie widzę co jak co ale ona już chyba przyzwyczajona do butli ale co się dziwić jak 13 dni w szpitalu tylko tak piła. Próbować próbuje ale mało pije i tak to wygląda 😶 4 maja wizyta u lekarza nas czeka badanie bioderek i szczepienie ja już pełna nerwów bo jak się dogadamy nie wiem ... 

super wieści ze mała tak zdrowo rośnie, sama wyczujesz czy coś z karmieniem się rusza czy nie... musi to być w zgodzie z Tobą i Malutka. A u lekarza dogadacie się tak jak wcześniej Ci się udawało na wizytach ☺️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
1 godzinę temu, dorcia6579 napisał:

Dzień dobry z rana 🙂 a w zasadzie to jeszcze noc 😂 , ja prawie nic nie spałam...co chwilę się budziłam patrząc na zegarek, żeby nie zaspać 🙈

 

No z piersią możesz próbować, ale faktycznie jak tyle dni była na butli, to z piersi jej ciężko.A jak noce?

 

@Olga Minota jak tam z Tobą?

 

 

 


Oj znam to... oczekiwanie na budzik. Pełnia również nie pomagała. Trzymamy kciuki 😘 o której masz ten test?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...