Skocz do zawartości

Majóweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Angella

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
11 minut temu, AnnaT napisał:

No to powodzenia @dorcia6579, oby szybko poszła jak tak ładnie zadziałał lek. Trzymam kciuki 

No mam nadzieję, bo póki co to usnęłam...Kurde, dostałam obiad, po godzinie  zmierzyłam cukier a tam 186 🤯🤯🤯🤯 A niby dieta cukrzycowa....pewnie dlatego mnie tak uśpiło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1 godzinę temu, dorcia6579 napisał:

Ale tym gbs się tak przejełas? po co? Ja też mam dodatni- przy porodzie podają antybiotyk i tyle, po kłopocie.

Położna wczoraj mi mówiła, że nawet co drugi człowiek jest nosicielem i nawet o tym nie wie...

 

 

Wynik covid masz?

A na ile Ci się piszą skurcz ?

U mnie chyba coś się rusza, bo pisały się co 10 min na 50 jednostek...i już mnie odłączyli, ale czuję jak napina mi się brzuch, pachwiny zaczynają boleć..

Wynik miałam za 15 minut 

 A u mnie na pół godzinnym ktg dwa skurcze większe wystąpiły

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rio gratuluję 😊 w zasadzie tylko sie cieszyć że w 38, przez te dwa tygodnie córcia by poszła już tylko do góry z wagą i byłoby bólu więcej 😉

Reszta "za-chwile-mamuś"  trzymam kciuki🤞😊

Oby poszło gładko 😊

U mnie pomimo boleśniejszego masażu szyjki niz za pierwszym razem obyło się bez większego plamienia. W sumie wtedy było tego znacznie więcej niż teraz.

Ale chyba moja malutka wie co robi, bo szpital do którego mam jechać ,wczoraj poinformował,że od  1maja mają wznowić porody rodzinne tyle,że wcześniej już mówili że wznawiają i jak sie okazuje znowu są zawieszone, ale już info o tym nie dali😠

Czekamy zatem z córcia do maja, żeby tata mógłbyc z nami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@banasiatko a tobie się obiło coś o uszy czy też nie słyszałaś,że prosta znowu zawiesiła porody rodzinne? Ja mam ich na FB lub czasem wchodzę na ich stronę główną,ale ani tu ani tu nie widziałam żadnych informacji o tym. Stąd moje zaskoczenie kiedy wczoraj łaskawie poinformowali,że od maja znowu ruszają porody rodzinie 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Tylko_ONA napisał(a):

@banasiatko a tobie się obiło coś o uszy czy też nie słyszałaś,że prosta znowu zawiesiła porody rodzinne? Ja mam ich na FB lub czasem wchodzę na ich stronę główną,ale ani tu ani tu nie widziałam żadnych informacji o tym. Stąd moje zaskoczenie kiedy wczoraj łaskawie poinformowali,że od maja znowu ruszają porody rodzinie 😠

Szczerze mówiąc, to nie słyszałam nic o tym, żeby nie było tam porodów rodzinnych. Też obserwuję ich stronę na Fejsie i nie wychwyciłam tego. Na grupie "Świadomy poród w Kielcach" też nie widziałam, żeby dziewczyny coś pisały. Na Czarnowie to są, tylko tata musi mieć wykonany test conajmniej dwa dni wcześniej 🤦 Ciekawe skąd ja będę wiedziała, że będę rodziła za dwa dni, żeby sobie zrobił test...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, banasiatko napisał(a):

Szczerze mówiąc, to nie słyszałam nic o tym, żeby nie było tam porodów rodzinnych. Też obserwuję ich stronę na Fejsie i nie wychwyciłam tego. Na grupie "Świadomy poród w Kielcach" też nie widziałam, żeby dziewczyny coś pisały. Na Czarnowie to są, tylko tata musi mieć wykonany test conajmniej dwa dni wcześniej 🤦 Ciekawe skąd ja będę wiedziała, że będę rodziła za dwa dni, żeby sobie zrobił test...

Absurd🤦

Swoją drogą chcą testów ale jest informacja jaki ma być konkretnie? Lidle i Biedronki też mają testy...

Prosta wczoraj na FB napisała, że od 1 mają,dlatego ściskam nogi i czekam. Tyle,że tam tylko jedna sala więc tak naprawdę traf jak na loterii z tym porodem rodzinnym😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Tylko_ONA napisał(a):

Absurd🤦

Swoją drogą chcą testów ale jest informacja jaki ma być konkretnie? Lidle i Biedronki też mają testy...

Prosta wczoraj na FB napisała, że od 1 mają,dlatego ściskam nogi i czekam. Tyle,że tam tylko jedna sala więc tak naprawdę traf jak na loterii z tym porodem rodzinnym😞

Na Czarnowie też niby każda rodząca jak opłaci salę do porodów rodzinnych może rodzić z partnerem. A w praktyce to wygląda tak, że jak jest więcej rodzących to pierwszeństwo mają te po szkole rodzenia. A sala też jest jedna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rio napisał(a):

Tak 🙂 o 8 rano urodziła się Lilka. 2930g i 52cm, równo 38 TC.

Super, gratulacje, odpoczywajcie dużo i zbierajcie siły żeby szybko wyjść do domciu. 🤗

 

Dorcia coś ta Twoja córa protestuje, widać dobrze jej u mamusi. Trzymam kciuki żeby szybko się coś ruszyło. 

 

Olga Minota powodzenia, szybkiego i bezbolesnego porodu. 

 

Reszta dziewczyn które też już w szpitalu. .. trzymajcie się ciepło i dawajcie znać co tam u Was, pamiętajcie, że Was wspieramy myślami. 

 

Kurcze jakoś tak intensywnie na tym forum się zrobiło... jakoś tak wszystko nagle przyspieszyło... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
6 godzin temu, mami napisał(a):

Fajnie że przyszli z konkretami, przynajmniej wiesz co i jak 🙂 teraz tylko cierpliwie czekać, a w miłym towarzystwie minie szybciej.Chłopaki w domu pewnie wariują bez Ciebie 🙂

No teraz dowiedziałam się że jutro o 6 lewatywa a o 8 cięcie

A co do moich chłopaków w domu to jakoś sobie poradzili młody dostał od babci grę na ps4 więc zachwycony dzwonił i opowiadał o grze ąż pojechał kupić samoch i też zachwycony bo zakup się udał 😁a ja biedna tu leżę i się stresuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Teraz, Mama88 napisał(a):

No teraz dowiedziałam się że jutro o 6 lewatywa a o 8 cięcie

A co do moich chłopaków w domu to jakoś sobie poradzili młody dostał od babci grę na ps4 więc zachwycony dzwonił i opowiadał o grze ąż pojechał kupić samoch i też zachwycony bo zakup się udał 😁a ja biedna tu leżę i się stresuje 

Przynajmniej wiesz co i jak....A ja chodzę po pokoju w tą i spowrotem...

 

Z dwojga złego to chociaż kilka razy się załatwiłam .

 

Położna po ktg zapytała czy boli brzuch jak na okres i czy czuję te skurcze- no czuje, ale jakoś specjalnie mnie nie bolą.Dochodzi ból krzyża..

Czekam na obchod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
3 minuty temu, dorcia6579 napisał(a):

Przynajmniej wiesz co i jak....A ja chodzę po pokoju w tą i spowrotem...

 

Z dwojga złego to chociaż kilka razy się załatwiłam .

 

Położna po ktg zapytała czy boli brzuch jak na okres i czy czuję te skurcze- no czuje, ale jakoś specjalnie mnie nie bolą.Dochodzi ból krzyża..

Czekam na obchod.

Kurcze ładnie się tam omęczysz i ostresujesz. Ciekawe co Ci powiedzą na obchodzie 

Może jak już dochodzi ten ból krzyża to jednak jakoś to pójdzie 

Życzę Ci oby szybko się to skończyło❤️

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
2 godziny temu, Tylko_ONA napisał(a):

@Rio gratuluję 😊 w zasadzie tylko sie cieszyć że w 38, przez te dwa tygodnie córcia by poszła już tylko do góry z wagą i byłoby bólu więcej 😉

Reszta "za-chwile-mamuś"  trzymam kciuki🤞😊

Oby poszło gładko 😊

U mnie pomimo boleśniejszego masażu szyjki niz za pierwszym razem obyło się bez większego plamienia. W sumie wtedy było tego znacznie więcej niż teraz.

Ale chyba moja malutka wie co robi, bo szpital do którego mam jechać ,wczoraj poinformował,że od  1maja mają wznowić porody rodzinne tyle,że wcześniej już mówili że wznawiają i jak sie okazuje znowu są zawieszone, ale już info o tym nie dali😠

Czekamy zatem z córcia do maja, żeby tata mógłbyc z nami!

Nic się nie dzieje bez przyczyny;) czekajcie na Maj 🥰

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
52 minuty temu, Mama88 napisał(a):

No teraz dowiedziałam się że jutro o 6 lewatywa a o 8 cięcie

A co do moich chłopaków w domu to jakoś sobie poradzili młody dostał od babci grę na ps4 więc zachwycony dzwonił i opowiadał o grze ąż pojechał kupić samoch i też zachwycony bo zakup się udał 😁a ja biedna tu leżę i się stresuje 

O to miło ze dają rade, lepiej jak oni nie dokładają do zmartwień 🙂

spij, słuchaj muzyki, pisz i szybko zleci czas. 8 to na szczęście z rana od razu nie będzie zwlekania głodzenia się i czekania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
51 minut temu, dorcia6579 napisał(a):

Przynajmniej wiesz co i jak....A ja chodzę po pokoju w tą i spowrotem...

 

Z dwojga złego to chociaż kilka razy się załatwiłam .

 

Położna po ktg zapytała czy boli brzuch jak na okres i czy czuję te skurcze- no czuje, ale jakoś specjalnie mnie nie bolą.Dochodzi ból krzyża..

Czekam na obchod.

No jednak widać regularne skurcze, pytanie tylko czy się rozkręca 

dorfcia a może spacer w około szpitala plus schody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...