Skocz do zawartości

Majóweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Angella

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
44 minuty temu, AnnaT napisał(a):

Ja właśnie na Izbie czekam na przyjęcie. 

Wyjście z domu oczywiście skończone łzami. 

Teraz czekam na położna na zapis ktg i zobaczymy co dalej. 

 

@

A jest szansa ze dziś będą działać czy jutro? Test poszedł Ok rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1 minutę temu, mami napisał(a):

No jednak widać regularne skurcze, pytanie tylko czy się rozkręca 

dorfcia a może spacer w około szpitala plus schody?

Nawet po oddziale nie można chodzic...

 

Właśnie był obchód... trwał może 20sekund- padło pytanie czy się dobrze czuje, czy czuję ruchy i skurcze i że jak będą regularne to mam zgłosić położnej.... 🤦🤦🤦🤬🤬🤬🤬 Myślałam, że mnie zbadają ginekologiczne... 😞 Powiedzą , czy jest postęp czy co....jaaaaaaapier...le.... 🤬🤬🤬🤬

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
8 minut temu, mami napisał(a):

O to miło ze dają rade, lepiej jak oni nie dokładają do zmartwień 🙂

spij, słuchaj muzyki, pisz i szybko zleci czas. 8 to na szczęście z rana od razu nie będzie zwlekania głodzenia się i czekania 

Ja juz po kolejnym ktg teraz jeszcze większe skurcze się pisały i doktor pytała czy dotrwam do jutra ale myślę że przez noc nic się nie powinno wydarzyć 😊no tak o 8 cięcie ale z samego rana o 6 lewatywa🙄😩także myślę że noc mam z głowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
2 minuty temu, Mama88 napisał(a):

Ja juz po kolejnym ktg teraz jeszcze większe skurcze się pisały i doktor pytała czy dotrwam do jutra ale myślę że przez noc nic się nie powinno wydarzyć 😊no tak o 8 cięcie ale z samego rana o 6 lewatywa🙄😩także myślę że noc mam z głowy. 

Lewatywa to naprawdę nic złego 🙂 to wkoncu na ile procent piszą Ci się te skurcze?

 

Ciekawe czy mi jeszcze dziś chociaz jeszcze ktg podłączą.. 🤔

Edytowane przez dorcia6579
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
6 minut temu, dorcia6579 napisał(a):

Nawet po oddziale nie można chodzic...

 

Właśnie był obchód... trwał może 20sekund- padło pytanie czy się dobrze czuje, czy czuję ruchy i skurcze i że jak będą regularne to mam zgłosić położnej.... 🤦🤦🤦🤬🤬🤬🤬 Myślałam, że mnie zbadają ginekologiczne... 😞 Powiedzą , czy jest postęp czy co....jaaaaaaapier...le.... 🤬🤬🤬🤬

Aj nie denerwuj się nie nakręcaj myślę że oni wiedzą co robią. A my byśmy chciały żeby było po wszystkim a przecież nie zawsze tak się da. Troszkę spokojniej podejdź do tego ja wiem ze Ciebie to irytuje ale naprawdę cierpliwości i troszkę spkoju 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Teraz, dorcia6579 napisał(a):

Lewatywa to naprawdę nic złego 🙂

 

Teraz, Mama88 napisał(a):

A jak to wygląda 

Głupie pytanie zadam ale bardziej mnie interesuje w jakiej pozycji mam być ułożona do niej bo to jednak wydaje się być krępujące 

Na boku , nawet nie poczujesz jak Ci wprowadzą małą rureczkę do pupy i wpuszczą zimny płyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mama88 napisał(a):

Ooo jejku dla mnie to takie głupie ale tutaj Pani doktor mówi że raczej nie było kobiety która by odmówiła tego

Jak dla mnie lepsza lewatywa niż jak miałoby coś wypłynąć podczas cięcia a tak zazwyczaj jest bo przy znieczuleniu mięśnie i zwieracze wiotczeją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Godzinę temu, dorcia6579 napisał(a):

Nawet po oddziale nie można chodzic...

 

Właśnie był obchód... trwał może 20sekund- padło pytanie czy się dobrze czuje, czy czuję ruchy i skurcze i że jak będą regularne to mam zgłosić położnej.... 🤦🤦🤦🤬🤬🤬🤬 Myślałam, że mnie zbadają ginekologiczne... 😞 Powiedzą , czy jest postęp czy co....jaaaaaaapier...le.... 🤬🤬🤬🤬

Super metody na rozruszanie porodu... od razu powinni Cię wysłać na spacerek i Schody, piłka do skakania... czy te nasze szpitale nie rozumieją ze to dla dobra i Twojego i szybciej byś urodziła. Chyba ze oni chcą Cię długo trzymać 🤦‍♀️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Ja już na oddziale. Niestety do cięcia jestem jutro ostatnia w kolejce i dopiero 11:30 więc pewnie glukoza w płynie będzie na śniadanie 😂 

Przyjmowały mnie super lekarki i fajnie rozluźniły atmosferę, bo miałam stresa. 

 

Dostałam piekna szpitalna piżamkę. Ktg o 6tej. Do 24 mogę drinki pić 😂😂 potem głodówka. 

 

U mnie też na ktg skurcze, młody bardzo ruchliwy, lekarz nie mogła go pomierzyć. Szyjka dluuga i przepuszcza tylko opuszek, więc gdybym miała mieć naturalny to chyba jeszcze byłaby długa droga. 

 

@dorcia6579 życzę szybkiej akcji. Mam nadzieję, że córeczka nie wybrała sobie jednak maja za miesiąc urodzin.

 

@Mama88 fajnie ze z samego rana. Będzie szybko i z głowy.

 

Ale nas się rozpakuje teraz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Godzinę temu, Mama88 napisał(a):

Ja juz po kolejnym ktg teraz jeszcze większe skurcze się pisały i doktor pytała czy dotrwam do jutra ale myślę że przez noc nic się nie powinno wydarzyć 😊no tak o 8 cięcie ale z samego rana o 6 lewatywa🙄😩także myślę że noc mam z głowy. 

Może jeszcze w nocy coś się zadzieje skoro tak skurcze się nasilają. Na szczęście jestes pod ich okiem. 
Lewatywa to w sumie nie wiem po co przy cesarce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Teraz, AnnaT napisał(a):

Ja już na oddziale. Niestety do cięcia jestem jutro ostatnia w kolejce i dopiero 11:30 więc pewnie glukoza w płynie będzie na śniadanie 😂 

Przyjmowały mnie super lekarki i fajnie rozluźniły atmosferę, bo miałam stresa. 

 

Dostałam piekna szpitalna piżamkę. Ktg o 6tej. Do 24 mogę drinki pić 😂😂 potem głodówka. 

 

U mnie też na ktg skurcze, młody bardzo ruchliwy, lekarz nie mogła go pomierzyć. Szyjka dluuga i przepuszcza tylko opuszek, więc gdybym miała mieć naturalny to chyba jeszcze byłaby długa droga. 

 

@dorcia6579 życzę szybkiej akcji. Mam nadzieję, że córeczka nie wybrała sobie jednak maja za miesiąc urodzin.

 

@Mama88 fajnie ze z samego rana. Będzie szybko i z głowy.

 

Ale nas się rozpakuje teraz. 

No akurat to mnie cieszy że z samego rana i jak będzie ok z malutka i ze mną to w poniedziałek będziemy w domku 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
59 minut temu, dorcia6579 napisał(a):

Lewatywa to naprawdę nic złego 🙂 to wkoncu na ile procent piszą Ci się te skurcze?

 

Ciekawe czy mi jeszcze dziś chociaz jeszcze ktg podłączą.. 🤔

Daj znać czy podłącza bo ja tez jestem ciekawa ich metod 🤷‍♀️ 
mnie lewatywa tez odpycha, ja mysle ze czułabym duzy dyskomfort i nie schodziła później z kibelka 😨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4 minuty temu, AnnaT napisał(a):

Ja już na oddziale. Niestety do cięcia jestem jutro ostatnia w kolejce i dopiero 11:30 więc pewnie glukoza w płynie będzie na śniadanie 😂 

Przyjmowały mnie super lekarki i fajnie rozluźniły atmosferę, bo miałam stresa. 

 

Dostałam piekna szpitalna piżamkę. Ktg o 6tej. Do 24 mogę drinki pić 😂😂 potem głodówka. 

 

U mnie też na ktg skurcze, młody bardzo ruchliwy, lekarz nie mogła go pomierzyć. Szyjka dluuga i przepuszcza tylko opuszek, więc gdybym miała mieć naturalny to chyba jeszcze byłaby długa droga. 

 

@dorcia6579 życzę szybkiej akcji. Mam nadzieję, że córeczka nie wybrała sobie jednak maja za miesiąc urodzin.

 

@Mama88 fajnie ze z samego rana. Będzie szybko i z głowy.

 

Ale nas się rozpakuje teraz. 

11:30 tez szybko ☺️ Jakby to była 16 to już bym wariowala. A takto najlepiej żebyś spała ile wlezie- chociaż Ci nie pozwolą bo co chwile tętno i KTG. Ale już bliżej niż dalej 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1 minutę temu, mami napisał(a):

Może jeszcze w nocy coś się zadzieje skoro tak skurcze się nasilają. Na szczęście jestes pod ich okiem. 
Lewatywa to w sumie nie wiem po co przy cesarce. 

No tak jak @Eda85napisałam że wszystkie mięśnie i zwieracze wiotczeją i żeby jednak nic się tam nie wydarzyło nie przyjemnego jak będę leżeć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
6 minut temu, mami napisał(a):

Może jeszcze w nocy coś się zadzieje skoro tak skurcze się nasilają. Na szczęście jestes pod ich okiem. 
Lewatywa to w sumie nie wiem po co przy cesarce. 

Nie nie wole żeby malutka poczekala jednak do jutra rano bo jutro będzie już moja Pani doktor która ma robić cesarkę 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mama88 napisał(a):

No tak jak @Eda85napisałam że wszystkie mięśnie i zwieracze wiotczeją i żeby jednak nic się tam nie wydarzyło nie przyjemnego jak będę leżeć 

Ciekawe. W moim szpitalu się tego nie stosuje. Ja nie miałam przy cesarce. Ale bliska perspektywa spotkania, z córeczka, super, też tak chcę.Dzis byłam u lekarza, który specjalizuje się wporodach po cesarskich cięciach. Na górze w szpitalu rodziła jego pacjentka sn. Po 4 cesarkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Emi_ja napisał(a):

@mamia my co? nadal trzymamy wartę. Kiedy rozpocznie się nasze przedstawienie, to już nie będzie tu komu śledzić naszych losów 😅

Kochane czekam z Wami. Ja dopiero na 26 mam termin więc jeśli nic złego nie wyskoczy to mogę być ostatnia z majówek. Boże jak ja zazdroszczę tym które zaraz będą miały ciążę za sobą. Dziś mój mąż wymyślił ze może byśmy na majówkę pojechali nad Bałtyk! No to ja mu na to że chyba się z głupim na rozumy pozamieniał. Gdzie ja w takim stanie z Warszawy dojadę do Gdańska? Aż mi się smutno zrobiło... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Do_Mi, @Eda85 tak, pamiętam o was, już nie miałam jak wymienić wszystkich 🤗. Też zazdroszczę tym, które już będą witać swoje maleństwa. Domi doskonale ciebie rozumiem. Ja na tym etapie nie jest w stanie nawet do przychodni dojechać samochodem, jest taki dyskomfort  Dziś Jak jechałam freenow, to myślałam, że w trakcie wysiądę. Przy skrętach czułam, jak mi się dziecko przewala na tę stronę. Gdybym miała pojechać do odleglejszej dzielnicy, to nie dałabym rady. Ale wiesz, facet nie ogarnia czegoś takiego. 

A tobie Eda to akurat średnio Wierze😊Ty pewnie będziesz następna. Te twoje pokątne akcje sprzątaniowe i wysiłkowe...To się musi skończyć wcześniejszym opuszczeniem nas😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Teraz, mami napisał(a):

To odwołuje 😉 niech siedzi w piekarniczku

Hehe myślę że grzecznie zaczeka 😊🥰ja już po kąpieli i zaraz chyba trzeba spróbować zasnąć bo tak chwilę po 5 muszę wstać umyć się i na 6 być gotowa. A nawet była teraz położna i śmiała się czego jeszcze nie śpimy jak to nasza ostatnia noc przespana 😁

No ale ja się zdrzemnęłam ponad godzinę popołudniu a do tego stres i myśli płaczą się po głowie więc pewnie będzie ciężko. 

Aaaa jakie tu się cuda dzieją haha 

Jest dziewczyna która chodzi do toalety i pali papierosy i to po porodzie 😱😱😱😱😱szok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...