Skocz do zawartości

..:: Listopadówki 2009 ::.. | Forum dla mam


Sathi_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
leniuch napisał(a):
Sandra ubierz się na pomrnczowo to już nie bedziesz beczką tylko dynią 😁


no to dobry plan 😉
Dziewczyny znalazlam zdjecia pierwsze najpierwszejsze z porodu Mii niestety nie moge wstawiac zdjec tutaj ale sie rozczulilam - znalazlam je w pamieci telefonu jak moj Przmeka mi robil zaraz po porodzie - masakra... na jednym nawet uwiecznil mnie z Mia i moje rozprute krocze -a feeeeeeeeeee hehehe chyba chlopina byl w sozku i nawet nie zauwazyl 😜

wstawialm je na brzuszku na forum : Witajcie listopadowki 2011 na stonie 2870 - nie moge wstawic zadnego linka tu brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Moze ktoras wie kiedy bede mogla???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 730
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej Sandra! Widzuałam te fotki. Super pamiątka 🙂 a widziałaś jak CI ręka spuchła od tych welflonów i kroplówek?

Akigo podziwiam Cie kochana. Tyle poważnych decyzji, ja to bym nie dała sobie z tym rady ponieważ mam problemy z podejmowaniem decyzji. A Ty sama wszystko sobie ułożyłaś, przemyślałaś. Powodzenia! Oby wszystko się ułożyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mam ostatnio ciężkie dni. Nie mogę dać sobie rady sama ze sobą… jakiś dołek mnie złapał i nie chce puścić. Przykro mi jakoś, w żołądku mnie ściska i łzy same płyną mi do oczu. Nie wiem co jest 
Zapomniałam Wam pisać, że koleżanka mojej siostry dowiedziała się że jest w ciąży dopiero w 4 miesiacu (do tego czasu cały czas miała okres). A za to przyszla bratowa mojej koleżanki dowiedziała się dopiero w 6 miesiacu!!! Nie wiem jak to możliwe???!!!
A u nas w przedszkolu dzieci mialy robione zdjęcia. Dobrze ze Olus akurat ładnie był ubrany  a w piątek mieli zabawe z okazji „świeta dynii”.
Ach i jak wam pisalam już kiedy to moja ciocia handluje na targu i wiecie teraz robi ciagle wience na nagrobki i calkiem niezle jej idzie. I niestety wczoraj ja okradli tzn caly jej utarg z calego dnia 3000zł. Tak mi jej szkoda, a wszczegolnosci jej pracy bo siedziała od raa dowieczora i te wience robiła..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandra spokojnie, he, he, nie śledzę Cię. Akurat zaglądałam na stare forum, po małą poradę od ekspertów i zauważyłam w najnowszych postach, że się tam udzielasz, no to dałam dziewczynom cynk, by się nie martwiły. 🙂
A postów chyba trzeba mieć... 20? Jakoś?


Leniuszku może to jesienno-zimowa chandra Cię dopadła? Przypomnij sobie - nie miałaś tak czasem i w zeszłym roku? Całkiem sporo osób tak ma, kiedy dni stają się krótsze, jest coraz ciemniej i zimniej. I często się to co roku powtarza. Więcej wystawiaj twarzy do słońca (co najmniej 15 min takiego nagrzewania 🙂), pozapalaj świeczki w domu (ich ognik to jakby imitacja słonecznego ognia 😉). Można też niewielkie ilości czekolady na dzień, ale hm, wiadomo to może mieć przykre skutki uboczne. Jeśli zaś nie masz głowy, czasu czy ochoty naświetlać się słonkiem to pij dziurawiec (ale nigdy to i to razem!). Warto też zastosować trochę aromaterapii: kupić kominek na olejki eteryczne; najlepsze na chandrę to olejki ylang-ylang, z drzewa różanego, pomarańczy, mandarynki, limetki i z drzewa sandałowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej! A ja sie pakuje pakuje i spakować nie mogę 😞. Wszystko wydaje mi sie potrzebne 😞.Ja juz sama nie wiem.Do tego jeszcze mój pies. Nie mogę go zagrać bo głupi wynajemca mieszkania nie pozwala. I co ja mam zrobić z 7 letnią psiną przywiązaną do nas strasznie. Tylko usiąść i płakać(.Pytam wszystkich kogo się da nikt nie chce psa. A za stary a za kudłaty. Normalnie horror. Co ja mam zrobić 😞.Do tego siedzę nad łóżkiem bo mam je skręcić i nie wiem jak .Wszystkiego mam dosyć.Jeszcze jak ten facet co mam mnie przewieźć zawiedzie to juz w ogóle będe siedzieć i ryczeć. Nic nie umiem zorganizować. Nie chce ani tu być a wyjeżdzać do Angli nic nie chce 😞.Ten mój maż lord tylko polecenia wydaje zamiast tu przylecieć i pomóc. Najgorszy ten pies leży patrzy na mnie a ja nie wiem jak jej spojrzeć w oczy .A kończe bo marudze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwonko glowa do gory to oczywiste, ze obawiasz sie zmian ale jak to sie mowi kto nie ryzykuje ten nie ma 😉 Bedzie dobrze - wez sie w garsc!! Pokaz kto ma jaja w tym zwiazku i zorganizuj wszystko jak trzeba - ja w ciebie wierz - DASZ RADE KOBIETO!!!
Mi i Shati zadne przeprowadzki nie straszne, prawda??? 😜
Shati z tym sledzeniem to zart 😉 nawet gdyby nie mam nic cdo ukrycie przed wami 😉 chcialabym sie z wmai dzielic nowinkami, zdjeciami ale to forum mnie strasznie wkurza, ze nie moge wstawiac zdjec i linkow 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nO NARESZCIE - A WIEC BUUUUUUUUUUUUUUU RODZINA dYNIOWA ATAKUJE W TE HELLOWEEN 😉

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/713/3800x600ya.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/499/3800x600ya.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

WYBACZCIE, ZE ZASMIECILAM FORUM - OBIECUJE POPRAWE 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwonko nie zazdroszcze tego pakowania, ja sama bym nie wiedziała co zabrać bo wszystko w takiej sytuacji zdaję się być przydatne, a co do pieska to tez cieżka sytuacja bo rozumiem że chciałabyś znaleźć mu nowy dom gdzie będzie mu dobrze, a rodzice twoi lub meża nie chcą pieska przygarnąć??

Sandra zdjecie super naparwdę, jej podziwiam Cię ze masz tyle energii w sobie prawie jedną nogą już na porodówce a tu tyle siły na zabawę:P ja to jestem leniuch straszny i rzadko organizuje takie zabawy:P zazdroszczę naprawdę 🙂

olga to gratuluje że się udało z dodtacją
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ta... ja się pakuję średnio tak 3 razy w miesiącu? 🤨 Jak pomyślę, to normalnie mam zminimalizowane (do tego co w kółko ze sobą wożę 😉) życie i na kółkach. Iwonko pociesz się, że Ty chociaż spakujesz się raz a porządnie, a nie goni Cię co chwila z kąta w kąt...
A pieska nikt w rodzinie nie weźmie? Znajomi? Chociażby póki co na jakiś czas, aż się nie wymyśli co z nim dalej zrobić? 😞


Mamma-mia grunt, że to "śmiecenie" w końcu zadziałało. 😜 Super fota! 🙂


Olga a jednak! Gratulacje! 🙂


Beatko 100 lat, 100 lat! 😉


Kurcze, nie wiem co to z tym moim chorowitkiem. Zatkany ciągle nosek i cherla. A jutro święta, także lekarz jakiś dopiero po... 😞 Taka ładna pogoda na mija. 🥴 A jeszcze drugi dzień na wieczór mi zwymiotował, ale tak mocno i dużo, że chyba wszystko co zjadł za cały dzień... a nie było tego wiele. 😞

Ech...

Wyprawiłam mu za to takie domowe Halloween. Zrobiliśmy uśmiechniętego Dyniogłowego, a z jego zawartości zupę (a jutro może spróbujemy zrobić jeszcze pierogi z dynią 😉). MAlowanie, dekorowanie, przebieranie, coś słodkiego, takie tam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HEJ DZIEWCZYNKI
BEATKO JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO NAJ
SANDRUS FOTKA SUPER,ZAZDROSZCZE 😉CI TEGO STANU...
SHATI ZDROWKA ZYCZE WITKOWI,USCISKAJ GO MOCNO
ASIU JA TEZ MAM TAKI SPADKI FORMY,LAPI MNI STRASZNIE PRZYGNEBIENIE,NIC MI SIE NIE CHCE,MOZE TAKA PRAWDA ZE TA SZARUGA ZA OKNEM TAK NA NAS DZIALA 😉
OLGA GRATULUJE DOTACJI,SUPER ZE WSZYSTKO SIE POMALU UKLADA TAK JAK BYS CHCIALA
IWONKO STRASZNIE CI WSPOLCZUJE TEJ PRZEPROWADZKI,NAPEWNO JEST CI CIEZKO,ALE MOZE TAM BEDZIE WAM LEPIEJ,NIE WIEM CO CI DORADZIC,BO NIGDY NIE BYLAM W TAKIEJ SYTUACJI ,A NAWET BYM NIE CHCIALA
JAK PISZESZ O PSIE ,JAK ON NA CIEBIE PATRZY TO AZ MI SIE PLAKAC CHCE,ON WSZYSTKO WYCZUWA,STRASZNIE MI GO SZKODA BO CALE SWOJE ZYCIE SPEDZIL Z WAMI I TERAZ NIE WIADOMO CO Z NIM BEDZIE PRZYKRE,ALE MOZE COS WYMYSLISZ ,TRZYMAM MOCNO ZA WAS KCIUKI,MUSI BYC JAKIES WYJSCIE!!!!

DOBRA ZMYKAM
WSZYSTKIEGO DOBREGO I ZDROWKA DLA WSZYSTKICH
MARZENKA Z SZYMUSIEM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...