Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
U nas krzesełko sprawdza się w 100% 🙂 Ale wkładam do niego małą tylko i wyłącznie po to aby jadła żeby nie kojarzyło jej się z zabawą 😉

Gratulacje dla Haniutka za pierwsze kroczki 😘

Eluniu jakie duże kawałki zjada Lenka 🤪 Też bym już chciała aby Emi radziła sobie z takimi 🤨

Mała waży 9,5kg i od dłuższego czasu trzyma tą wagę.
Ach i chodzi już na całego po pokoju 🤪 Na zmianę z raczkowaniem poprostu sobie wstaje i idzie po jakąś zabawkę, trzyma ją w rączkach i idzie na drugi koniec pokoju 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
U nas to najwyklejsze krzeselko sie super sprawdza bo jest latwo je rozlozyc,kazda noga oddzielnie no i umyc, teraz mamy pozyczone od brata takie wieksze i z miekkim siedzeniem, niby tez praktyczne bo ceratowe takie siedzenie ale tyle wycierania jest, ze nnigdy w zyciu bym takiego nie kupila, no i miejsce zajmuje.

JA tez sie musze poichwalic bo mala zrobila swoje pierwsze 3 kroczki i narazie prob wiecej nie bylo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edyta ja Lence kroje takie małe kęsy na raz do buzi i nie zawsze są w buzi bo je wyciągnie i na podłogę rzuca, najlepiej jej podchodzą pomidory i jak sobie z nimi daje rade, banana też jej kroje w krążki i jeszcze na pół i też fajnie do buzi wkłada. Ja siedzę naprzeciwko niej to talerzyk jej trzymam jak próbuje wyrzucić lub wziąść do rączki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie mamusie, my w piątek pojechaliśmy wszyscy do teściów i zostalismy do soboty wieczorem.
Mała zaczęła sama chodzić przy pomocy chodaczka i juz się nie boi. Wcześniej zaraz sie bała i nie było siły by sie ruszyła do przodu. Teraz sobie sama chodzi po mieszkaniu, tyle ze po prostej bo nie umie skręcać jeszcze. Musze ja odwracać by mogla sobie jeszcze pochodzić. Lepiej jej w skarpetkach z antypoślizgiem sie chodzi niz w butach. A teraz maszeruje po pokoju ze stolikiem interaktywnym, bo chodaczek w jej pokoju został 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jEJU, WIELKIE GRATULACJE DLA LIPCOWYCH SLICZNOTEK ZA PIERWSZE KROCZKI!!!!

Elunia...lenka zjada to wszystko z talerzyka? 🤪 moja by zjadła z 15% wszystkiego hehe
Eluniu, ja nadal nie mam okresu od 28 wrzesnia 2009... za to czasami jakies delikatne bóle/....
mała zjadła wczoraj kawałeczek kotleta, kurczaka i młodej kapusty...wcinała ze HEJ!!!

Olusiu, to dobrze ze byłas blisko i słyszałaś małej wymioty.... Olusiu brakuje ci fotelika do karmienia, a mężusia też? heheheh czy moze wypoczywasz? hahah

Lusiu, biedny Franiuiu. Oby wszystko było ok z tymi kupkami. Moze by mu zrobic badanie kału? moze jakieś bakterie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie co byłam wczoraj u wróżki-cyganki( bardzo polecana)....kurcze w szoku byłam i az sie u niej popłakałam 😁 to co mi powiedziała....nikt nie wiedział i to wiele rzeczy...normalnie szok!!! ona sypała faktami a nie jakimiś tam.... czeka cie podroż, miałaś problemy ze zdrowiem itp.... szok, szok, szok!! mojej mamie i teściowej to samo!! mnie powiedziała bym poszła do lekarza bo mam problemy kobiece i jeżeli chce mieć jeszcze dzieci to powinnam sie jak najszybciej tym zając, powiedziała ze miałam jakiś czas temu tez problemy kobiece( prawda)... no mówię wam... nawet to co powiedziała o bratowej się sprawdziło i jak potem rozmawiałam z Nia przez tel i opowiadałam co mi cyganka powiedziała to Kasia potwierdziła ze to prawda a ona mieszka na drugim końcu Polski( cyganka(Pani Ania) tez powiedziała ze bratową mam daleko w świecie)
wiecie m ój m 3 lata temu do niej trafił przypadkowo, poszedł dla żartów bo go kolega zaciągnął...i sie sprawdziło to co powiedziała o przyszłości i potwierdziło to o przeszłości. Potem jak sie te rzeczy wydarzyły to dopiero skojarzył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A przypomniało mi sie: Kupiłam wczoraj składniki na tort dla Gabisi na urodziny, jednak sama go zrobie. Jak patrzyłam cen torta lali księzniczki to cena 145zł!!! i do tego w niektórych cukierniach za przesyłkę sie płaci wiec niech sie wypchają, sama jej zrobię 😁 Juz sie napaliłam i najchętniej juz dzisiaj bym zaczęła 🤪 😁 🤪 😁 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mikusia kupa też lepiej dzisiaj była już prawie normalna, ale ile on potrafi zjesć......w szoku jestem sama zjadł swoje jarzyny był głodny wszamał cały kawałek chleba, biszkopta i za chwile jadł mi z talerza ziemniaki nie ma umiaru mój mały chłopek a dzisiaj to juz przesadził
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gratulacje dla Gabi za samodzielne kroczki 😘 Rozkręciły się nasze lipcowe bąbelki z chodzeniem 🙂
Monia a jaki tor będziesz robić? Coś wymyślnego czy zwykły?

Kurcze sama chętnie wybrałabym się do takiej wróżki...Ciekawe coby mi przepowiedziała...A ile płaciłaś za taką przyjemność, jeśli można wiedzieć 😉 😜

Dobrze, że Franio i Mikuś już doszli do siebie 🙂 A z Mikusia niezły głodomorek 🤪



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edytko płaciłam 50zł, ona nie mówi ile masz jej dać, dajesz ile chcesz. Aj mowie ci mówiła o takich sprawach o których nikomu nie mówimy by nie zapeszyć a tu proszę...
No to masz wieczór dla siebie, ja jutro zostaje sama bo m ma służbę, uśpię mała i przy kompie posiedzę. Tort Edytko chce zrobić w kształcie lalki, kupiłam juz barbie za 5,40 he he i dupereli trochę 😁 zobaczymy co za wiedźma mi wyjdzie 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia - tylko Gabi nie przestrasz tym tortem, bo będzie miała traumę 😉 😁

Ja kupie w Leclercu tort i tyle 🙂 Tylko nie wiem co zrobić do jedzenia...w sumie tylko rodzice będą i może moja ciocia, więc nie muszę się wykazywać, ale fajnie by było zjeść coś smacznego i nie codziennego 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tez mysle nad menu, u nas beda:Tescie, moi rodzice, chrzestna z chłopakiem, chrzestny sam moja koleżanka z chłopakiem no i my z Gabusia. Razem dorosłych 11 osób....wiec spora te lale muszę zrobić heheh. na pewno na obiad tradycyjnie rosołek, ziemniaki, kotlety i zeberka. Młoda kapustka.Potem barszczyk z krokietami. lody, tort, smietankowiec...i wędlina do tego hmmm i nie wiem czy cos jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu, moja łobuziara to narazie tylko z jezdzikiem chodzi i za raczki,sama boi sie jeszcze puścić, bo sie wcześniej uderzyła.
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/191/hpim0002f.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/6063/hpim0002f.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
A my u mojej siory jestesmy na tydz sami,ona nad morzem,ale ma takie kurwa wakacje ze az sie ryczec chce,przed wyjazdem maly mial trzydniowke udalo im sie przesunac o jeden dzien wyjazd bo inaczej by im zaliczka przepadla,1100 zl bo to jakis wypasiony hotel akle pediatra pozwolila jechac no i miedzy czasie pojawila sie biegunka po drodze nie duza ale zawsze cos takie prykniecia,no i wczoraj dojechali maly przestal jesc i pic(z piciem ma problemy od poczatku wogole nie chce pic herbaty)no i pojechali do jakiejs przychodni,a tam jej nie przyjeli bo nie stad,i wyslali do szpitala w szpitalu go zostawili zeby go nawodnic na szczescie sie nie odwodnil,no ale ja potraktowali jak psa,na ziemi musi spac bo niema lozek choc na innych salach sa,zbytnio sie dogadac z nia nie idzie bo calyczas placze,okolo 9-10 bedzie obchod to sie dowie co i jak bo na poczatku powiedzieli ze tylko na 12 godz go wezma,ale moze to byc cos innego jakas bakteria zobaczymy....
Mam takiego nerwa ze szok,ide cos zrobic poki may spi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...