Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
mi sie buty pumy w ogole nie podobaja, wole nike. No i dla malej bym nie chciala sznurowanych, latwiej sie zaklada bo nie trzeba poluzniac sznurowek no i mala sama moze zakladac

A fotki swietne! Mala pewnie sie wybawila i wyglada jak modelka! My tez dzis bylismy na zakupach, tata biegal w z mala a potem siedzieli w samochodzi i mala miala radoche bo mogla sobie po nim wedrowac i trzymac kierownice bo zawsze siedzi w foteliku 😉 Ja obkupilam ja glownie w letnie ciuchy bo pewnie za miasiac juz bedzie mozna ja ubierac na krotko. Sobie kupilam az jedna bluzke w C&A 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka kochane 🙂
Ach nadeszła wiosna i aż chce się żyć 🤪 🤪 🤪 Spędzamy teraz dużo czasu na dworze więc nie ma czasu za bardzo na kompa 😉

Monia Gabrysia cudaśna, mała gwiazda 😉 Wkońcu można stroić nasze skarby a nie chować pod grubymi kurtkami 😉

My zaraz zjemy obiadek i wybywamy do teściów, posiedzimy na podwórku bo aż żal uciekać do domu.

Miłego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć mamusie! A nie mówiłam,że będzie piękny weekend?! 😎
Oczywiście spędziliśmy go na w parkach i na placach zabaw 🙂
GABI- cudna dziewczyna!

Napiszcie dziewczyny jakie wymiary mają Wasze szkraby. Trochę się dzisiaj zmartwiłam,bo koleżanka zaczęła mi gadać,że Hania jest strasznie mała 😲 Wiem,że młoda będzie należeć do niskich osób (ja mam tylko 158cm),ale jak ją dzisiaj zmierzyłam to trochę się zestresowałam 🤨
Ma ok 79cm i 10,5kg 😲 A jak jest u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olusiu, no ja tez wole nike ale te pumy mi sie wyjątkowo spodobały;D

Lusiu, no czasami tak bywa hehe ja tez ci luknełam w ostatniej chwili hehehe

Amelio nie mam dokładnych wymiarów ale Gabi w styczniu miała 82cm i ok 11.10 wagi.Jutro ja wróce z pracy to ja zmierzę i zważę wiec ci dokładnie podam.kurcze tak sie zastanawiam czy ciuchy na lato kupować jej na 86 czy moze juz na 92...bo rośnie jakos nie cały 1cm miesięcznie wiec do wakacji będzie miec juz to 86 a co potem? a wy jakie rozmiary bierzecie pod uwage?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olusiu, no ja tez wole nike ale te pumy mi sie wyjątkowo spodobały;D

Lusiu, no czasami tak bywa hehe ja tez ci luknełam w ostatniej chwili hehehe

Amelio nie mam dokładnych wymiarów ale Gabi w styczniu miała 82cm i ok 11.10 wagi.Jutro ja wróce z pracy to ja zmierzę i zważę wiec ci dokładnie podam.kurcze tak sie zastanawiam czy ciuchy na lato kupować jej na 86 czy moze juz na 92...bo rośnie jakos nie cały 1cm miesięcznie wiec do wakacji będzie miec juz to 86 a co potem? a wy jakie rozmiary bierzecie pod uwage?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂 Stasiek mniej więcej taki jak Hania, mierzony przy futrynie koło 2 tyg. temu i wyszło 79cm. Co do wagi to dawno nie ważyliśmy, ale myślę że będzie podobnie jak Hania.

Rozmiar na lato: góry i kurtki kupuję już 92 a spodnie 86 (teraz nosi 86 i 80). Buty na teraz: 22 a na lato / jesień 23. Musimy też kupić czapki na wiosnę i lato, 48 są już lekko przymałe, teraz kupuję ok. 50.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Amelia ja bym sie nei martwila, musisz patrzec an to, czy w ogole mala rosnie, a nie jak ajest duza w porownaniu do innych.

Viki mierzylam wczoraj ma 84cm i 10kg w ciuchach i pampersie.
Wczoraj bylismy na zakupach i kupilam jej juz ciuchy na teraz i glownie na lato ale wszystkei rozmiar 92 i 98 niektore bluzki. Bo mala ma spodnie na 86 a bluzki juz musi miec na 92. zalaczam fotke z dzisiaj, bluzke ma na 92 wiec jest taka akurat. Mamy tylko problem ze spodniami bo wszystkie sa szerokie w pasie, jak jej nakupilam legginsow to musze jej gumki posciasniac o polowe bo z tylka spadaja. Nie wiem czy to moje dziecie takie chude czy rozmiarowke maja dziwna. A kupuje glownie w C&A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
melduje ze zyjemy ale jestem padnieta na pysk dzisiaj wolne a tesciowa zaplanowala generalne porzadki na ten tydz przedswiateczne,czytam was po lebkach bo czasem juz zasypiam na dobre po 20 z malym 🙂
Dzieciaczki cudne 🙂
A moj ma moze kolo 90 cm jak nie wiecej ubranka mamy na 92,niektore bluzy te z mniejsza rozmiarowka na 98,a spodnie na 92,body mu ostatnio kupilam na 104 troszke dluzsze ma w kroku ale na dluzej starcza,a teraz mu juz wszystko kupie na 98 spodnie najwyzej sie podwinie 🙂
lece malego ubierac
buziaki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!
Polecam wam piosenki, wiekszosc przedszkolnych wyliczynek tu jest i kritkie piosenki. Mozna sie z dzieciakami w domu bawic. Nagralam malej plytke i jest zadowolona, tanczy caly dzien

http://chomikuj.pl/ola717/Koci+Koci+*c5*81apci+-+Piosenki+Dla+Najm*c5*82odszych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia - herbatki już przekazane 🙂

Ja narazie nie wiem dokładnie ile Franek mierzy i waży, ale w sierpniu miał 82cm. i ważył 13,100. A teraz po 22 marca idziemy na szczepienie to będe wiedziała, chyba że uda mi się go zmierzyć, bo mam taka miarkę dla dzieci 🙂

Frankowi chyba idą piątki, bi ślini się, pcha paluchy głęboko w buzię i jest tak cholernie nieznośny, że sama nie wiem, jak z nim wytrzymuję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój synuś nosi ciuszki na 92 zarówno spodnie jak i bluzki ale on ogólnie jest nieco szerzy i to pewno dlatego, wzrostu ma okolo 85 cm waży około 14 kg. U nas z Mikołajem na razie ok znaczy jest przeziebiony ale to już taka koncóweczka nic złego sie nie dzieje. Za to z córce musialam badania krwi i moczu zrobić dzisiaj wyniki ma cos z układem moczowym znowu ciągle narzeka na ból brzuszka, musimy to wyleczyć do końca dzisiaj wyniki. I tak w kółko coś 😞 W dodatku męża rozbolał ząb i chyba będzie do wyrwania. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Eh Koraliku - coś nie chcą was te choroby opuścić 😞

Monia - spotkałam dzisiaj Kingę 🙂 Wygląda dobrze, ale nic nie mówiła o chorobie. Ma krótkie (takie do brody) włosy wycieniowane i balejaż, ale proste - zniknęła jej burza loków. Nie jestem pewna, czy to nie peruka 🤨 No i trochę przytyło jej się, ale to zapewne wina leków. NAsze chłopaki biegały jak szalone 😁 Tej jej Kubuś to wariat jak i mój, spodobali się sobie 🙂 Umówiłyśmy się na spacer, póki co bez konkretnego terminu. Acha, i przeprowadza się na Sukienniczą, więc pewnie będziecie się widywać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...