Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kobitki, życzymy Wam ze Stasiem na te Święta spokoju, radości i czasu na to na co macie ochotę 🙂

U nas nadal szpital tzn. my z M jesteśmy bez życia, Stasiek wręcz przeciwnie 😉
Jutrzejsze śniadanie u moich rodziców, więc robię tylko białą kiełbasę, reszta będzie od nich, choć też w tym roku skromnie, bo i oni w nie najlepszej formie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie mamusie, nie miłam zbytnio jak wejsc na mamusie bo w pracy cos mi sie nie chce z ta strona łaczyc a w domu prawie nie siedziałam przy kompie/

Edytko jak Emi ma tak często zakażenie to dziwie sie ze nie jest pod opieka przychodni nefrologicznej.My raz mieliśmy bakterie w moczu tzn zapalenie uk.mocz. i przy kolejnych kontrolnych wizytach u nefrologa mała dostała skierowanie na cystografie. Badanie sprawdza czy układ moczowy jest prawidłowo zbudowany, czy wszystko oki z nerkami..... spytaj lekarza o to badanie by potem nie okazało sie ze Emi ma cos z nerkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lekarka wysłała nas na USG jamy brzusznej (idziemy w piątek) więc zobaczą co z nerkami. Jutro robię małej znów posiew moczu i jeśli wyniki wyjdą złe, to też nam mówiła, że wyśle nas do nefrologa. Ale musi się upewnić, czy to napewno wina moczu czy to nie były tylko złe wyniki od zapalenia pochwy. Także w nadchodzącym tygodniu wszystko się wyjaśni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edytko ale cystografia z kontrastem jest dokładniejszym badaniem..... moze warto by ja było zrobic.trzymam kciukasy za dobre wyniki USG.Zapomniałam ci napisac ze Emi cudna no i ten filmik z wierszykiem przeuroczy i rozczulający...zdolna dziewczynka z Emi

A my z mała same w domku bo m w pracy na noc.Umyje Gabi i kłade sie na jakis film do łózka..jakis relaksik musi byc. wczoraj po raz setny ogl;adałam Zmierzch heheh jeju jak ja lubie te filmy z wampirami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
CZESC MAMUSKI

EH JAKIS CZAS MNIE NIE BYLO ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️

Wesołych po swietach 🙂

jakos ostatnio wenny, czasu brak . ..

Wojtus tfuuu tfuuuu zdrowy w piatek mialam isc z nim na szczepienie ale ze wypada 13 w piatek to przelozylam nam na poniedzialek wiec znow bede miala przyszly tydzien krotszy 🙂 juuuuuuuupi 🙂

dla Emilki duzo zdrowka i dla erszty dzieciaczkow rowniez

Monika jak tam Gabi w zlobku ??
zostaje juz normalnie na 8-9 godzin ??

swieta minely rodzinnie az zal bylo wracac do pracy ehh
musze sie wybrac na przeglad do gina bo nei bylam wlasciwie od momentu sciagania szwow ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ jakos zawsze jest cos wazniejszego ☺️ ☺️ ☺️

Edytko napisalam ci wiadomosc nie bede ti dziewczyn zanudzac heheh to ciebie ponudze 😜

My mielismy okazje oddac wojtusia do nowo powstalego zlobka od 1 kwietnia kobieta zadzwonila do nas 3 dni wczesniej ok 9 i dala czas do namyslu do 15 ehh mialam dzien nerwowo ,ale jednak stwierdizlismy ze oddamy go jesli juz ... to od wrzesnia i to do zlobka ktory byl nam polecany przez inne mamusie
czas okaze jak to bedzie 😉

nic uciekam do pracy :||

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Eh Koraliku 😞 Co to za cholerstwo się do was przyplątało?? 😞 Wiesz co, jest taki płyn do higieny intymnej da dzieci, może kup go w aptece...zaznaczam, że niestety nie jest tani, ale podobno bardzo dobry.
Ja zawsze Franka podmywam swoim płynem do higieny intymnej, zawsze delikatniejsze to niż mydło czy inne niby dzieciowe rzeczy.

Justi - to się Wojtusiowi trafiło 🙂 A co na to niania? Teraz chociaż będziesz mieć pewność, że zajmie się nim profesjonalna osoba 🙂

My po świętach dobrze, w pierwszy dzień fatalna pogoda, w drugi słonecznie, dość ciepło 🙂 W sumie święta jak święta 🙂
Ale dzisiaj piękna pogoda 🙂 Trzeba się wybrać na mały spacerek 🙂

Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lusiu Ja niani powiem dopiero jak juz bede miala 100% pewnosc,ze idzie do zlobka poki co mam taka pewnosc od dyrektorki zlobka telefoniczna ,ale zawsze jest jakies ale ... hehe 😜

poza tym wciaz zastanawiam sie czy jest to dobra decyzja dla tego mojego pieszczocha . ..

czekam na tel. z zlobka na ostateczny dizen kiedy mam malego przywiezc do nich wtedy porozmawiam z niania i ewentualnei sprobuje z nia sie dogadac czy w razie nie zaklimatyzowania sie lub innych rzeczy ktore wyjda jak to sie mowi w praniu bedziemy mogli do niej wrocic jak bumerang ... zawsze wole miec jakas alternatywe niz zostac na lodzie . . .

moi rodzice, babcie niestety nie popieraja naszej tzn mojeje i meza decyzji o zlobku coz musimy sami kierowac wlasnym dzieckiem i mam nadzieje,ze podjelismy sluszna decyzje . .. .

u nas tez pogoda swieci WIOSNA IDZIE 🙂
a ja zawalona papierami :| 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justi - uważam, że w wieku naszych dzieci, kiedy są bardziej kontaktowe i mądre, żłobek to fajna sprawa. Ja sama bym się zdecydowała, tylko jakoś mam za miękkie serducho 🙂
Poza tym dobrze że zostawisz sobie furtkę w postaci niani, w końcu nie wiadomo jak Wojtuś zareaguje na żłobek.

Muszę się pochwalić, że Franek rozgadał się na całego 😁 Chętnie i często mówi/powtarza "mama", "tata" i "baba" oraz różne odmiany tych słów 🙂 Myślę, że to dobry początek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hey..moja malenki to gada jak najety...do kazdego mowi po imieniu...niedlawno zlapal mnie za raczke i mowil choc no......caly czas to powtarzal.....hiiihihhihihihi rozgadany urwis....wczoraj sobie troszke samochodem mojego pojezdzilam z malym....na zakuppki pojechalismy ..fajnie bylo...ja planuje malego dac do zlobka bo w tym roku bede szla do pracy....ale to jeszcze z 4miechy do tego....bardzo chcem isc do pracy i miedzy czasie zaocznie chodzic do szkoly......oby bylo wszystko dobrze..trzymajcie sie mamuski i maluchy.. 😜 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej laski!
My swiat nie obchodzilismy, na sniadanie mielismy wielkanocne tosty 😉
Mala tez gada co raz wiecej ale dalej tylko pojedyncze wyrazy, wczoraj nauczyla sie mowic DRZWI i HIPOPOTAM ale mojwi titotam albo tipopotam czy jakos tak 😉 Pogoda kiepska wiec siedzimy cagle w domu.
Wrzucam kilka fotek, mala w kremie nivea na kazda pogode, jako ''wielkanocna baba'' i inne 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja córcia mówiła na hipopotama popotam na keczup- czapa a na długopis -głuptopis a mały nie chce gadać nic, a jak mu każe powtórzyć coś to kiwa głowa że nie, jedynie mama powie jak coś chce ode mnie, ostatnio po swiętach pełnych słodyczy biega za mną z papierkiem od czekolady żeby mu jeszcze dać, cwaniaczek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lusia, mala ukradla mi z kuchni blachy i zalozyla na siebie, smialismy sie, ze chce byc baba wielkanocna 😉
Moj brat mowil na dlugopis-fifofis a ja dlugo nei moglam powiedziec rura ale to chyba wiekszosc dzieci mowi lura 😉
Mala teraz gada jak najeta, buzia jej sie nie zamyka ale wiekszosc slow ma swoich 😉

W ogole jaki numer zrobila ostatnio, maz ja wypuscil rano z lozeczka i polozyl sie do lozka, mala przyszla do nas, ja lezalam i mialam zacisnieta piesc a ona zaczela mi odginac kazdy palec po kolei, potem postawila mi na dloni butelke i mowi KAKE- kaszke:P Myslalam ze padne ze smiechu, juz wie jak sobie wychowac rodzicow 😉

Koralik a bylas juz z mala u lekarza z ta wydzielina z pochwy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...