Skocz do zawartości

Czerwiec 2010 | Forum dla mam


Maria_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
bry pokaz samolotow sportowych zaraz w temacie, maxymek uwielbia zadzierac glowe w niebo i ogladac samoloty wiec to akurat cos dla niego 😉 poza tym spi mi juz dosc dlugo cala noc, czasami ktorka pobudka ale za chwile zasypia 😉 niech zyje cierpliwosc 😉

aaa na marginesie ostatnio popalilam sobie wlosy madra...blondynka... w przyszlym tyg zapisuje sie do fryza sciac popalone i zafarbowac na jakis normalny w sensie ciemniejszy kolor, i akcja zapuszczania nadal...szkoda ze teraz bedzie trzeba upierdzielic kawal wlosia...no ale moja wina...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, czy u Was jeszcze sprawdzają się zabezpieczenia do szafek? Stasiek po kolei rozpracowuje te które mamy, umie już otwierać takie haczyki do których trzeba równocześnie wciskać przycisk drugą ręką. Pyk pyk i już gotowe 🙂

Komsi, miszczu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
kurde wcielo mi posta!!!
Ania wytrwalosci w odstawianiu od cyca, najlepiej zeby w nocy m wstalam do stasia i najlepiej jak bys sie chociaz na dwa dni ewakuowala z domu hehe 😁 to szybciej bedzie
My mamy spacderowke espiro magic 4 jest super lekka i latwo sie sklada malo miejsca zajmuje w aucie, siedzisko szerokie dosc wiec na dlugo jeszzce starczy no ale koszotwal ok 500zl jeden minus to cena ale jest super polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ann moja Zuzka nie miała wogóle zabezpieczeń były gumkami zabezpieczone 😁 teraz już wogóle nie otwiera szafek i nie zwraca uwagi na nie...

a wózek mam taki http://www.google.pl/imgres?q=w%C3%B3zek+spacerowy+jimmy+quatro&um=1&hl=pl&client=firefox-a&hs=07p&sa=N&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1024&bih=637&tbm=isch&tbnid=QwZaAtwtqwtvIM:&imgrefurl=http://www.nokaut.pl/wozki-spacerowe/wozek-spacerowy-jimmy-typu-parasolka-rozowy.html&docid=-lKsrcXvTq3cvM&w=500&h=500&ei=71BjTqfWDInusgbJ7OjECg&zoom=1&iact=hc&vpx=149&vpy=298&dur=1720&hovh=225&hovw=225&tx=133&ty=141&page=3&tbnh=155&tbnw=155&start=24&ndsp=13&ved=1t:429,r:8,s:24 tylko że ja odkupywałam od kumpeli jestem zadowolona chociaż jak bym miała jeszcze raz kupować i to nową to bym za 150zł jakąś tanią kupiła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czolem 🙂

Komsi no wlasnie jak Ty to zrobilas??? 😮 😮 😮 a tak wogole to ja widze moja kochana kolezanko ze Ty nadal sie wakacjujesz 😉 🙂 a jak ot robisz ze Maxym do wody nie ciagnie? jakbym z Dawidem pojechala to nic innego jak siedzenie w wodzie 😉

Ann dacie rade jak dziewczyny zycze wytrwalosci 🙂 napewno to dobra decyzja, teraz musisz zadbac o siebie i pozbyc sie paskudztwa 🙂 a wierze ze wszystko bedzie okej 🙂

Zuziaku ciesze sie ze gradowe chmury ustepuja z horyzontu a Adam musi sie opamietac bo ma super laske zone i cudna coreczke 🙂 a wogole gdzie Zuzia tak pieknie byla ubrana? sliczna dziewczyna w slicznej sukienusi 🙂

Madalena to nie moga dac Ci jakiegos zestwu witamin co bys podreperowala sie troszke? nie ma cudownego srodka na anemie?

Kwasku co Ty takiego dowiedzialas sie od mezastego? i w sumie szkoda ze jednakl rezygnujesz z pracy...

Angela nie znam Twojej tesciowej ale generalnie ja bym potraktowala to jako zart...co jak co przy tej wadze nie powinnas sobie takich rzeczy brac do siebie...

a teraz mam dwa pytania co do maluchow:

czy u Was tez jest problem ciaglego wspinania sie na wszystko i ladowania np. glowa na podlodze?? Dawid uwielbia krzesla i fotele ale niestey co jakis czas konczy sie to upadkiem wlasnie na glowe...boje sie jakiego wstrzasnienia dostanie a zapanowac nad tym nie moge...

inna beczka: wyjelam jakis czas temu dwa szczebelki z lozeczka malego zeby sobie mogl sam wchodzic i wychodzic i problemu by nie bylo gdym kilka nocy temu nie zastala mojego lobuza spiacego na podlodze obok lozeczka w samych bodziaczkach a noc byla zimna...czy tez juz wyciagalyscie te szczebelki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuziek napisał(a):
Ann moja Zuzka nie miała wogóle zabezpieczeń były gumkami zabezpieczone 😁 teraz już wogóle nie otwiera szafek i nie zwraca uwagi na nie...

a wózek mam taki http://www.google.pl/imgres?q=w%C3%B3zek+spacerowy+jimmy+quatro&um=1&hl=pl&client=firefox-a&hs=07p&sa=N&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1024&bih=637&tbm=isch&tbnid=QwZaAtwtqwtvIM:&imgrefurl=http://www.nokaut.pl/wozki-spacerowe/wozek-spacerowy-jimmy-typu-parasolka-rozowy.html&docid=-lKsrcXvTq3cvM&w=500&h=500&ei=71BjTqfWDInusgbJ7OjECg&zoom=1&iact=hc&vpx=149&vpy=298&dur=1720&hovh=225&hovw=225&tx=133&ty=141&page=3&tbnh=155&tbnw=155&start=24&ndsp=13&ved=1t:429,r:8,s:24 tylko że ja odkupywałam od kumpeli jestem zadowolona chociaż jak bym miała jeszcze raz kupować i to nową to bym za 150zł jakąś tanią kupiła 😜



heheh u nas tez jedziemy na gumkach a wlasciwie to juz sobie darowalismy bo Dawidowi juz sie znudzila zawartosc szafek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Laaf moja gadzina tez chce sie wszedzie wspinac , na krzeselko do karmienia wchodzi sama i siada do wozka tak samo i uwielbia bramy, na szczescie ja jakos asekuruje zeby nie upadla, chodz upadki sie zdarzaja,
Wyciagam szczebelki z lozka ale tylko w dzien na noc jednak wkladam z powrotem bo sie jednak boje ze mogla by wypasc wlasnei czy cos , bo sie dosc czesto kreci w nocy i przewraca wiec ciezko by bylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczęta

u nas wspinaczki są wszędzie a jaka radocha przy tym najlepsza jest jak chce na fotel wejść a akurat ktoś na nim siedzi podchodzi bierze kogoś za rękę odprowadza trochę nieraz pchnie i szybciutko wskakuje na fotel a ubaw mamy przy tym że hej na razie jeszcze mi nie spadła choć raz była blisko głównie wchodzi na fotel i kanapę i do wózka się pakuje krzesła na razie nie rusza

co do szafek i zabezpieczeń to u nas nie ma żadnych przycieła palce z pięć razy i na razie spokój
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja zła dziś jestem bo mój tata miał urodziny i imprezka a mój mąż w pracy tzn na dożynkach bo jego szef wymyślił sobie że zrobią wystawkę i od 8 rano wozili skutery rowery kosiarki itp żeby sobie ludzie na dożynkach mogli pooglądać i jeszcze teraz je zwożą a jest 20,40
wrr... jedyny dzień w tygodniu co może spędzić z nami trochę czasu to wymyślił a mąż odmówić nie mógł bo cwany szef wypłacił mu dopiero teraz za lipiec bo łukasz był na chorobowym cały miesiąć i jego szef rzekomo myślał że mu zuz zapłaci a za pierwszy miesiąc płaci pracodawca a dopiero później zus i powinien mu zapłącić 80% pensji a zapłacił mu całość coś za coś
a kaska potrzebna bo jutro murarze przychodzą a tak 2 wypłaty na raz to 5 tysiaków wpadło he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sylwia85 napisał(a):
a ja zła dziś jestem bo mój tata miał urodziny i imprezka a mój mąż w pracy tzn na dożynkach bo jego szef wymyślił sobie że zrobią wystawkę i od 8 rano wozili skutery rowery kosiarki itp żeby sobie ludzie na dożynkach mogli pooglądać i jeszcze teraz je zwożą a jest 20,40
wrr... jedyny dzień w tygodniu co może spędzić z nami trochę czasu to wymyślił a mąż odmówić nie mógł bo cwany szef wypłacił mu dopiero teraz za lipiec bo łukasz był na chorobowym cały miesiąć i jego szef rzekomo myślał że mu zuz zapłaci a za pierwszy miesiąc płaci pracodawca a dopiero później zus i powinien mu zapłącić 80% pensji a zapłacił mu całość coś za coś
a kaska potrzebna bo jutro murarze przychodzą a tak 2 wypłaty na raz to 5 tysiaków wpadło he he


Sylwia Zus placi po 33 dniach na zwolnieniu....nie zmienia to faktu ze szef Twojego m. powinien to wiedziec 🥴jsa uwazam ze to byla zwyjka sciema z jego strony bo kazda firma ksiegowa ktora tego typu sprawami zaiaduje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laaf, dowiedziałam się, że na miłość trzeba sobie zasłużyć. I że mój m. nie potrafi kochać na dobre i na złe. On kocha tylko na dobre. A jak go wkurzam, to miłość wyparowuje. Ot tak. Ktoś kiedyś powiedział, że nie kocha się za coś, tylko mimo wszystko. Ale chyba nie każdy tak potrafi...

A z tą pracą to jest tak, że jak bym nie zrobiła, tak będę żałować... muszę coś wykombinować na wtorek, bo muszę pójść tam i powiedzieć, że rezygnuję. Że finansowo nie dam rady, że musiałabym sporo dokładać z własnej kieszeni, żeby móc tam pracować. I że jeżeli by chcieli ze mną współpracować w większym wymiarze godzin za kilka miesięcy, to będę chętna. Chociaż pewnie sobie zamknę drogę takim "wybrzydzaniem", bo pewnie wg nich powinnam brać, co mi dają i nie kręcić nosem... 🤨 i pewnie coś w tym jest, ale... zaryzykuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kwasiek, mam wrażenie że Twój m nie odróżnia miłości (=postawy) od zakochania (=emocji). To o czym mówi to są emocje i one mają prawo wyparowywać jak jest źle. Ale wtedy powinna wkraczać miłość itd. Mam nadzieję że się jednak dogadacie i że to chwilowy kryzys.

Trzymajcie kciuki, laski. Dziś pierwsza noc bez cyca. M śpi sam ze Staśkiem a ja mam w drugim pokoju włożyć korki do uszu 😉 Oj, będzie ciężko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, dziękuję za opinie na temat spacerówki, przemyślimy i jak będzie wolna kaska to pewnie coś kupimy.

Moja Olcia też wszędzie się wspina i wstaje na kanapy i o zgrozo na ich oparcia, leżaczek, stół, niską szafkę, swój kuferek na zabawki itp. Na szczęście schodzi na nóżki a nie na głowę, ale że bardzo jest ruchliwa, więc i tak trzeba mieć na nią baczenie i ściągać z mebli.

My mamy zabezpieczenia tylko na 3 szufladach, tam gdzie są dokumenty i jakieś tam nasze rzeczy. A szczebelek z łóżeczka jeszcze nie wyciągałam, bo na razie nie widzę potrzeby.

Jutro żłobek po weekendzie - ciekawe jaka będzie reakcja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kwasku, nie zebym byla dobrym doradca ale moim zdanie to bylo ogroniue egoistyczne!!! jak Ty masz zasluzyc na milosc???? a to co robisz??? bedac z Aga, gotujac, sprzatajac??? co jest kur.....
Jak go wkurzasz to do kata?? co jest ? tzn. ze Ty masz byc zawsze cacy a i byc zadowolona nie wzne jaki jest Twoj nastroj? wiesz co...jakos troche se poznalysmy i nie wydaje mi sie zebys byla taka ulegla...kurcze jak faceci potrafia byc egoistami....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny mam pytanko ile według was mogłabym wziasc za te bukieciki. Musze powiedziec ile a nie mam pojecia

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/3bukieciki.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/6417/3bukieciki.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/3bukiecikiwidok.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/8089/3bukiecikiwidok.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bry wieczor, Ann powodzenia 3mam kciuki 😉
Kwasiek ech ja dzis tez mialam akcje egoisty, ale tak obrocil ze wyszlo ze to przeze mnie 😉 tylko ze ja zawsze szybko rozladuje sytuacje 😉 nie chce mi sie klocic itd... wiec bylo ok juz za chwile.
U nas szafki otwarte, myxym czasami otwoera zamyka czasami cos wyciagnie, ale szkodzic nie szkodzi wiec luz.

Spacerowka, caly czas bugaboo 😉 sprawuje sie ciagle super, dzis jak na pokazach lotow vylismy, i mlody zasnal a ze starzy sie pospprezczali i stweierdzilam do dom, to go z gora spiacego pasami przypielam i spal dalej, az do momentu kiedy wyspany obudzil sie w pokoju 😉
cisne kimac brej nocy;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i po pierwszej nocce 🙂 Za pierwszym razem ryk był potworny i nic się nie dało wsadzić do dzioba: ani butli ani smoczka. Ryczał chyba z pół godziny u tatusia w ramionach aż zasnął. Potem było jeszcze kilka pobudek ale poza tą koło 5:30, za każdym razem dość szybko zasypiał. Jestem w szoku że ani razu nie skończyło się jedzeniem 🙂 Była naszykowana butla na mleko i micha owsianki na wypadek gdyby butli nie zaakceptował 🙂 Teraz jeszcze śpią, jak się obudzą to zdecydujemy czy dam rano cyca czy już w ogóle finito.
Ale mi żal dziewczyny tego karmienia 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 😉 Ann, odpusc sobie karmienie, i tak duzo karmiłas synka, a teraz czas pomyslec o sobie, ja musiałam zrezygnowac na samym poczoątku z karmienia, to pomyśl jak mi musiało być cięzko;( madalena cięzko powiedziec widząc na fotkach, myślę,że najwiekszy za 25 zł chyba tak, a najmniejszy za 15, w koncu robota przy tym była niemała, ale zrobisz jak uważasz 😉
Kubuś tez wszędzie wchodzi, ale potrafi tak wymuszać i piszczesc przy tym,że uszy więdną 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madalena najprostszy sposów wójek google i masz np na allegro
http://allegro.pl/kwiaty-z-bibuly-krepiny-mini-bukiety-nowe-kolory-i1795066120.html

co do szczebelków to ja wyjełam a Iga wogule nie czaiła o co chodzi he he

laaf wiem ze powinien wiedzieć a tymbardziej jego księgowa tyle że księgowa nie wie ile mój łukasz zarabia bo w papierach ma najniższą krajową a bierze 2,5 na rękę i szef mu zawsze wypłaca co jest wielką tajemnicą żeby nikt w firmie nie wiedział ile on komu płaci bo wszyscy mają najniższą krajową
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...