Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Dziewczyny....
rzadko zagladam,ale naprawde brak mi czasu.... Klarunia jest wiatrem podszyta, na koniec dnia padam na pysk,,, ledwo za nia nadarzam....
ze snem zamiast jej sie polepszyc, to sie pogorszylo,,,od tygodnia budzi mi sie w nocy co godzine!
Na noc zjada 200ml kaszki-gestej! ; Pozniej o 23 godz, cyc.. i dalej co godzine,,,dopajam ja woda, dokarmiam cyckiem i wciaz sie budzi,,,,
nie wiem juz czy to wina zabkow , ktore jej wychodza, czy moze jej kupic jakas herbatke na uspokojenie ....... rece mi opadaja ,plecy wysiadaja,,,a ona w ciagu dnia jak na speedach jedzie 🙃 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Izabela napisał(a):
Czesc Dziewczyny....
rzadko zagladam,ale naprawde brak mi czasu.... Klarunia jest wiatrem podszyta, na koniec dnia padam na pysk,,, ledwo za nia nadarzam....
ze snem zamiast jej sie polepszyc, to sie pogorszylo,,,od tygodnia budzi mi sie w nocy co godzine!
Na noc zjada 200ml kaszki-gestej! ; Pozniej o 23 godz, cyc.. i dalej co godzine,,,dopajam ja woda, dokarmiam cyckiem i wciaz sie budzi,,,,
nie wiem juz czy to wina zabkow , ktore jej wychodza, czy moze jej kupic jakas herbatke na uspokojenie ....... rece mi opadaja ,plecy wysiadaja,,,a ona w ciagu dnia jak na speedach jedzie 🙃 😮


Izuś skarbie podaj Klaruni godzinę urodzenia, a także obwód główk i klatki jak znasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wróciłam do pracy dzisiaj i czuję się wkońcu dobrze, nie myślałam że pobyt bez potwora to coś tak cudownego.
Bartek dzisiaj z Babcią wiec mam go praktycznie pod ręką bo biuro mam 3 kroki od domu teściów.
Spał dzisiaj dobrze bo do 4.30 bez pobudki tylko potem mleko i spowrotem lulu ale już w swoim łóżeczku tak jak po winno być a nie jak do tej porty z nami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc
u nas tez nieprzespana noc, mala budzila sie z placzem gorszym niz zawsze, chyba nie mogla kupki zrobic, ostaatnia byla w piatek, ale zrobila na szczescie juz 3 razy 🙂

moja Gabi miala obwod klatki i głowki 33 cm, dlugosc 54 cm

dziewczyny kupujecie cos mężom na dzien chlopaka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donia napisał(a):
czesc
u nas tez nieprzespana noc, mala budzila sie z placzem gorszym niz zawsze, chyba nie mogla kupki zrobic, ostaatnia byla w piatek, ale zrobila na szczescie juz 3 razy 🙂

moja Gabi miala obwod klatki i głowki 33 cm, dlugosc 54 cm

dziewczyny kupujecie cos mężom na dzien chlopaka?


Nie? 😁 haha! nie zasłużył.. żartuje 🙂 a o której godz. się urodziła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue napisał(a):
Izabela napisał(a):
Czesc Dziewczyny....
rzadko zagladam,ale naprawde brak mi czasu.... Klarunia jest wiatrem podszyta, na koniec dnia padam na pysk,,, ledwo za nia nadarzam....
ze snem zamiast jej sie polepszyc, to sie pogorszylo,,,od tygodnia budzi mi sie w nocy co godzine!
Na noc zjada 200ml kaszki-gestej! ; Pozniej o 23 godz, cyc.. i dalej co godzine,,,dopajam ja woda, dokarmiam cyckiem i wciaz sie budzi,,,,
nie wiem juz czy to wina zabkow , ktore jej wychodza, czy moze jej kupic jakas herbatke na uspokojenie ....... rece mi opadaja ,plecy wysiadaja,,,a ona w ciagu dnia jak na speedach jedzie 🙃 😮


Izuś skarbie podaj Klaruni godzinę urodzenia, a także obwód główk i klatki jak znasz 🙂


27.12.2011......godz.8.56 .............obwod glowki-36cm , klatki35cm
waga-3730g .....dlugosc 52cm
a termin mialam chyba na 6 lub 8 stycznia,,wiem ze ty mialas po mnie 2 dni miec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo pampersów to mojej dupencji pieluszki Dada robią pręgi jak cholera na tyłku i ogólnie wszędzie, tak dla sprawdzenia kupiłam lidlowskie pieluchy za 25,99zł 50sztuk i są o niebo lepsze, może nie wyglądają tak samo, ale za to teraz Laura ma tyłek bez żadnych prążków dosłownie nic, jakby miała majtki ubrane. Nie pamiętam czy oryginalne pampersy też jej to robiły, skleroza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izabela napisał(a):
Blue napisał(a):
Izabela napisał(a):
Czesc Dziewczyny....
rzadko zagladam,ale naprawde brak mi czasu.... Klarunia jest wiatrem podszyta, na koniec dnia padam na pysk,,, ledwo za nia nadarzam....
ze snem zamiast jej sie polepszyc, to sie pogorszylo,,,od tygodnia budzi mi sie w nocy co godzine!
Na noc zjada 200ml kaszki-gestej! ; Pozniej o 23 godz, cyc.. i dalej co godzine,,,dopajam ja woda, dokarmiam cyckiem i wciaz sie budzi,,,,
nie wiem juz czy to wina zabkow , ktore jej wychodza, czy moze jej kupic jakas herbatke na uspokojenie ....... rece mi opadaja ,plecy wysiadaja,,,a ona w ciagu dnia jak na speedach jedzie 🙃 😮


Izuś skarbie podaj Klaruni godzinę urodzenia, a także obwód główk i klatki jak znasz 🙂


27.12.2011......godz.8.56 .............obwod glowki-36cm , klatki35cm
waga-3730g .....dlugosc 52cm
a termin mialam chyba na 6 lub 8 stycznia,,wiem ze ty mialas po mnie 2 dni miec


Dziękuję tam gdzie chcesz ☺️ 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Apropo pampersów to mojej dupencji pieluszki Dada robią pręgi jak cholera na tyłku i ogólnie wszędzie, tak dla sprawdzenia kupiłam lidlowskie pieluchy za 25,99zł 50sztuk i są o niebo lepsze, może nie wyglądają tak samo, ale za to teraz Laura ma tyłek bez żadnych prążków dosłownie nic, jakby miała majtki ubrane. Nie pamiętam czy oryginalne pampersy też jej to robiły, skleroza.


Lidlowkie pampersiaki produkuje ta sama firma co Oryginalnego Pampersa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Blue napisał(a):
Apropo pampersów to mojej dupencji pieluszki Dada robią pręgi jak cholera na tyłku i ogólnie wszędzie, tak dla sprawdzenia kupiłam lidlowskie pieluchy za 25,99zł 50sztuk i są o niebo lepsze, może nie wyglądają tak samo, ale za to teraz Laura ma tyłek bez żadnych prążków dosłownie nic, jakby miała majtki ubrane. Nie pamiętam czy oryginalne pampersy też jej to robiły, skleroza.


Lidlowkie pampersiaki produkuje ta sama firma co Oryginalnego Pampersa 🙂
A ja nie wiedziałam tego ☺️kurcze musze je kupić naprawde fajne są?i takie miękkie?bo dada jest ok ale moja też ma pręgi ostatnio chyba doopka jej urosła 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
Blue napisał(a):
Kamila co Ty masz za buciki dla Majki? 🙂

te na zdjęciu? a to takie jakby tenisówki, różowe w kwiatki 😉
to co dobre są te lidlowskie pieluchy? Może też spróbuję, bo w sumie moja nigdy nie miała problemów ze skórą na tyłku...
a jakie używacie teraz?
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co Dada zawaliła tym, że: tyłek i uda całe w pręgach i te pieluchy przecież nie są za małe, bo są od 7-18kg czy tam do 15 nie pamiętam, druga sprawa to Laura dużo sika i wiecie co się zaczęło robić? klej od pieluch ten co jest nad pośladkami zaczął się jakoś wyklejać i przyklejał się do tyłka 😮 już 2 razy miała klej i kawałek pampersa przyklejony do tyłka. No masakra 🤢 a te z Lidla zakładam od wczoraj i nie ma ani jednej pręgi jestem w szoku, są nieco sztywniejsze niż Dada, ale i tak lepsze skoro tego nie robią. Zdjęcie wam wrzucę zaraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izabela napisał(a):
mnie to martwi co innego,,,, na jaki rozmiar kupic kombinezonik zimowy i jakiej wielkosci cieple buciki.... czy kupic takie akurat czy wieksze ????


Markowe rzeczy mają rozmiary większy, więc kup 80, a te niemarkowe to mogą mieć różne i 80 i 86 🙂 zależy co chcesz kupić. No i dzieci rosną teraz już tylko ok. 1-1,5cm na mieś. więc to nie tak dużo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania napisał(a):
Bartek w akcji wkońcu udało mi się go nagrać 😉
https://picasaweb.google.com/lh/photo/utk55fseUR-L1jMod1CUS3rFEC1QuPGWk_ls45eUjQA?feat=directlink


Hania,,,hahhaa.......... moja robi to samo,,,i albo wszystko mi wyrzuci,albo wyciagnie jedna rzecz ktora sie jej podoba poczym zamknie szuflade spowrotem jak nalezy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...