Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
malamyszka napisał(a):
Kasiu - myśmy kupili w Ikei takie ubranko do jedzenia, taki śliniczek z rękwkami. Trochę przemaka, więc pod niego daję zwykły śliniaczek i jest super.
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70179754


hehe pomysłowe szkoda że my mamy daleko do ikei 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://allegro.pl/kladd-prickar-sliniak-sliniaczek-2-sztuki-ikea-i1726205685.html

Wiem, wiem, jestem wspaniała i pomysłowa. Znalazłam Wam te śliniaczki na allegro. To najtańsza oferta. Troszkę droższa od samej Ikei, ale jak ktoś nie ma jak podjechać, to może kupić na allegro.
Naprawdę je polecam, bo są super, a potem przydadzą się jak maluszki będą malowały farbkami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Widzialam ten sliniak w ikei ,smieszny taki gumowy z rekawkami.
O kurtce zimowej jeszcze nie myslimy,tak naprawde to mnie przeraza zima 😞 Tak malo mielismy lata,dobrze ze dzisiaj piiiieeekna pogoda.

alwo - ja mysle ze zabkowanie tak rozregulowalo nocke a moze brzusio... hmmm cuz jak narazie to tylko nasze domysly,dopuki dzieciaczki nie zaczna mowic 😁

Mam pytanko,czy waszw maluszki tez tak strasznie sie slinia ??? Szymonek to czasami az po pas ma mokre ubranko.

A w Lidl rowniez, maja byc swietne rajtuzki,odpinane w tyle -sliczne!!

Ide nalac wode do baseniku dla Sajmoncia 🙂 niech troszke sie popluska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Evek napisał(a):
Edzia mam pytanko bo tak ogladam twoje agu tzn Piotrusia.Jaki wymiar ma jego lozeczko?? Na zdjeciu wydaje sie byc masywne.Pytam bo my mamy strasznie waskie


nasze jest 65cm na 125cm jak dla mnie też troszkę wąskie bo raz mały upadł w nim i się w główkę uderzył, ale teraz chcemy kupić mu kojec on ma 91cm na 91 i jest obszyty taką siateczka że jak upadnie to nic mu nie będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edzia90 napisał(a):
Evek napisał(a):
Edzia mam pytanko bo tak ogladam twoje agu tzn Piotrusia.Jaki wymiar ma jego lozeczko?? Na zdjeciu wydaje sie byc masywne.Pytam bo my mamy strasznie waskie


nasze jest 65cm na 125cm jak dla mnie też troszkę wąskie bo raz mały upadł w nim i się w główkę uderzył, ale teraz chcemy kupić mu kojec on ma 91cm na 91 i jest obszyty taką siateczka że jak upadnie to nic mu nie będzie


To my mamy te same wymiary 🙂 Kojec fakt jest zdecydowanie wiekszy i wogole sprawdza sie,super rzecz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja Uleńka zaczęła się właśnie przewracać z plecków na brzuszek 🤪 i ja się tym zachwycam a tu już raczkujące dzieciaki 😁 Na razie niespecjalnie wie co by tu można porobić ciekawego leżąc na brzuszku i po chwili zaczyna się denerwować, że jej się nie podoba 🙃 Zaczęła po trochu podnosić pupkę, więc jesteśmy trochę z tyłu, ale na dobrej drodze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malamyszka napisał(a):
Kasiu - myśmy kupili w Ikei takie ubranko do jedzenia, taki śliniczek z rękwkami. Trochę przemaka, więc pod niego daję zwykły śliniaczek i jest super.
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70179754

mam coś w tym stylu ale z folii takiej miękkiej nie przecieka swego czasu na allegro kupiłam naprawdę świetna sprawa bo tak jak kasiaw piszę od kiedy małych je nie tylko mleko to z ciuszkami kłopot cały czas przebierany no i marchewka nie chce zejść tylko plamy zostawia 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edzia90 napisał(a):
ja macie ochotę to sobie oglądnijcie 🙂 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=L9iyuQAqEmc
http://www.youtube.com/watch?v=F4lt6X_bBNg

BRAWO wspaniale jejku to my za murzynami jesteśmy nie raczkujemy sami nie siedzimy a Piotruś rewelacja 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asiula napisał(a):
Moja Uleńka zaczęła się właśnie przewracać z plecków na brzuszek 🤪 i ja się tym zachwycam a tu już raczkujące dzieciaki 😁 Na razie niespecjalnie wie co by tu można porobić ciekawego leżąc na brzuszku i po chwili zaczyna się denerwować, że jej się nie podoba 🙃 Zaczęła po trochu podnosić pupkę, więc jesteśmy trochę z tyłu, ale na dobrej drodze 🙂

pewnie jak najbardziej na dobrej drodze 😁 my właśnie też na takim etapie obracamy się bawimy na brzuszku ale tyłeczek ciężki jak kamień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a jeśli chodzi o kombinezon to właśnie też myślę i jednoczęściowym zawsze to plecy na 100% schowane tylko właśnie nie wiem czy ze stópkami na buty czy nie ale któraś tutaj napisała o tych takich doczepianych i kłopot z głowy 😉
a jaki rozmiar jak teraz w 68 chodzi a nawet 74 to co 80 wystarczy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
qurcze dajcie spokój z tą zimą wrrrrr cieszmy się tymi ostatnimi dniami lata 😉 nienawidzę zimy
lepiej powiedzcie gdzie kupić ładną sukieneczkę na chrzciny a może macie jakieś rady co do samych chrzcin? teraz chodzi się do fotografa? wysyła zaproszenia czy nie?

dzięki Asiula 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
julik napisał(a):
qurcze dajcie spokój z tą zimą wrrrrr cieszmy się tymi ostatnimi dniami lata 😉 nienawidzę zimy
lepiej powiedzcie gdzie kupić ładną sukieneczkę na chrzciny a może macie jakieś rady co do samych chrzcin? teraz chodzi się do fotografa? wysyła zaproszenia czy nie?

dzięki Asiula 😁

Julik - myśmy nie wysyłali zaproszeń tylko zadzwoniliśmy do najbliższych i zaprosiliśmy na mszę i na obiad po. Fotografa nie mieliśmy - zdjęcia robił mój Tato i brat Pawła. Ubranko można kupić na allegro - bardzo ładne tam są i niedrogie. my kupiliśmy w Smyku błękitnego pajacyka (w kwietniu było zimno), bo wyszliśmy z założenia, że białe szybko się zbrudzi i jest niepraktyczne.
No i zrobiliśmy imprezę dosłownie dla najbliższych. Nasi Rodzice, Brat Pawła z żoną, chrzestni i ich rodziny. I to wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...