Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

cześć mamusie,a u nas wychodzi słoneczko ,za to wczoraj kupiłam zuzi rękawiczki ,ale ciężko będzie bo ona je ściąga,i nie chce ich miec na rączkach,ceny rękawiczek też powalają,kto to widział 20 zł za kawałek materiału,ale poszłam do mojego niezawodnego sklepu Pepco i zaplaciłam 4,99,dużo rzeczy tam kupuję są dobrej jakości(nie wszystkie )i za przystępną cenę,za body dla Lenki ostatnio płaciłam po 5 zl.
Nanusia,ja to chyba jestem nienormalna ,bo jak Zuza nie spala tylko budziła się co godzine to strasznie narzekałam,za to jak lepiej spi ,to ja dzis obudziłam sie jak A wychodził o 5 i juz nie moglam zasnąć,co do kawy to przeszlam chyba małą detoksykację ,przez 3 dni bolała mnie strasznie głowa,na razie nie piję,ale tęsknię ,a taką jak chyba Edzia robi to bym mogła pic litrami,
Małamyszko ,rano jak Michał idzie do przedszkola to strasznie zimno jest,więc chyba dobrze ze go cieplutko ubierasz,
Sobolinek ,u nas po nocy w pampersie Zuza ma na całej pupce i nie tylko pełno krostek 😞,założyłam jej na razie Dade ,zobaczymy czy znikną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziendobry
U nas zimno,ponuro 😞 ,a tak mialam ochote wyjsc na spacer,jak nie bedzie padac wyjde mimo przygnebiajacej szarosci 😞
Dziewczyny mam dzis mega dola 😞 Teskno mi do T i do zycia na "wlasna reke"...dzisiaj mialam taki sen z przeszlosci ze tak sie wyraze,obudzilam sie jakas"struta".Nie moge sobie miejsca znalezc

Nanusiu
Kochanie jedz ile wejdzie :P(tez bym tak chciala),ja jeszcze mam pare kilo do zrzucenia a ty do nadrobienia.Ale chcialam Ci powiedziec ze slicznie wygladasz.
Co do mleczka po obiadku,wydaje mi sie ze Ala juz nie chce bo moze robisz resciwsze zupki ??
doszlo miesko itd 🙂
Co do persi,kochana mam to samo 😞 sa wiotkie strasznie i zero jedrnosci.Jesli chodzi o roznice to sie zatrze po karmieniu,tak mi sie wydaje.

Zuzka,ceny powalaja,ja wciaz nie moge sie przestawic.Mnie dobijaja ceny pajacow.H&M np,w chic jeden z najtanszych,tu niby po przeliczeniu to samo,ale inaczej dac za sweter 20$ niz 90 zl i to za byle co :O.Tak samo jest z dzieciecymi !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
Dziewczyny musze się Wam pochwalić ,mam dzisiaj super chumor,najchętniej bym to jakos uczciła,mianowicie wygrałam dzisiaj w sądzie sprawę z Zusem,ale znam tą firmę od podszewki,i wiem że złożą apelację,ale co się będę przejmować na zapas,


Brawo kochana!!! 🙂 Super!!!! Moja mama tez z nimi raz wygrała w sądzie 🙂 walczyła o rentę! Nie złożyli apelacji 😁 Więc może i w Twoim wypadku nei złożą!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malamyszka napisał(a):
Dzień dobry Dziewczyny. Kurcze, chciałam napisać "dzień dobry Brzuszki" ale to już było. Chyba jestem dziś pierwsza.
Buu jaka brzydka poogoda. Michaś do żłobka poszedł w kombinezonku z polaru, grubej czapce, szaliku i rękawiczkach na sznurku.


A jak zdrówko Michałka??? Katarek mu przeszedł??? U Nas zaczął się w nocy kaszelek, dzisiaj znowu będę smarowała pulmexem! Oczywiście poszła jeszcze dzisiaj do żłobka ale od jutra mam wolne, wiec zostanie ze mną! W czwartek tylko ide na nockę, bo mamy inwentaryzację, a Blanka zostanie z moim A lub nianią. boję się piątku bo będę musiała odespać nockę a będę sama z Blanką do minimum 16:00!!! No i to będzie przed ciężkim pracującym weekendem :/


Nanusiu ja miałam ten sam problem co Ty!!! Jedna pierś o rozmiar większa!!! Tez były wiotkie po karmieniu, jak ja to mówiłam flaki! Ale uspokoję Cię, że teraz jak już 3 miesiące nie karmię, to różnią się minimalnie, gołym okiem nie widać!!! FLaczki zostały ale odkąd smaruje codziennie tym kremem eveline co Evek mi poleciła, to stały się bardziej jędrne, więc jest nadzieja!!! Dzięki Evek :*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Evek głowa do góry!!! Jeszcze troszkę i będzie znowu razem!!! Dla Szymcia uśmiechnij się od ucha do ucha!!! 🙂 🙂 🙂 Tak jak on to robi!!!

A co do cen w sklepach to faktycznie potrafią powalić!!! Zuzka może w New Yorkerze albo w housie znajdziecie tańszą kurtkę!! Ja tam zawsze mężowi ciuchy i kurtki kupuję i zawsze coś znajdę! Trzymam kciuki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć kochane 😉
Wiecie, to już jest uzależnienie od Was 🙂 Ale bardzo przyjemne i nie chcę się z niego leczyć !!!
Ania właśnie zasnęła.Byłyśmy rano w tesco pokupować trochę zakupów dla nas i dla mojej mamy, bo jak wstanie to jedziemy do babć do Chorzowa , niestety tramwajem. Oby tylko niczego nie złapała w tramwaju. Daję jej kilka łyżeczek soku z cytryny i na razie się trzyma (odpukać!)
Teraz piję prawdziwą kawkę w doborowym towarzystwie 🙂
Ania od 2 nocy się budzi, zaczyna gadać i się bawić. Mam nadzieję, że to nie przez kawę tylko ząb, który już lada chwila się przebije, bo dziś już go widać.
zuzka szkoda, że Zuzia tak zareagowała na pampersa 😞 Chociaż jeśli krostki są nie tylko pod pampkiem to może to co innego? U nas nic się nie dzieje, pampers zdaje egzamin pod każdym względem dlatego rano poszłam kupić koleje promocyjne opakowanie 🙂
Joanna mam nadzieję, że z kaszelku nic więcej się nie rozwinie. Chociaż pogoda jest paskudna 😞 CO do piersi to moje też raczej sflaczałe ale nie wiszą na szczęście. Bo na początku i w nawale miałam mega balony a teraz są już ciut mniejsze. Jak wyciągnę mój stanik z początków karmienia to przypomina worek na ziemniaki 🙂 80E 🙂 Niby teraz chodzę w tym samym rozmiarze ale z innej firmy, która ma zaniżoną numerację i jest ok.
Coś jeszcze miałam napisać, skleroza.

Już wiem 🙂 miałam mocno przytulić Evek 😁 Kochana wiem, że wszystko jest do bani i rozłąka i pogoda, ale czas działa na Waszą korzyść i już niedługo zobaczysz swojego (mam nadzieję hehe) T. A z tym byciem na swoim to różnie bywa. Ciesz się, że masz w domu pomoc i do kogo usta otworzyć. Wiem, że z mamą różnie bywało, ale zawsze to ktoś bliski komu na Tobie zależy. Może przytul się do niej i od razu Słońce Wam zaświeci 😉 Trzymaj się i nie daj się chandrze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny ma któraś z Was pościel MAMO-TATO?
Jeśli tak to jakiej jest jakości.
Podoba mi się taki zestawik:
http://allegro.pl/mamo-tato-3-el-posciel-dziecieca-100x135-i1860290992.html (pierwsze hamaczki albo drabinki z misiami beżowe) i do tego wypełnienie:
http://allegro.pl/mamo-tato-wypelnienie-antyalergiczne-100x135-i1860291031.html
Niby mają zestawy jeszcze z prześcieradłem ale są znacznie droższe niż osobno.
Dzięki za wszelkie rady 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sobolinku ja też jestem od was uzależniona!!! 🙂 Nie będziemy się leczyć :p
Ja tej pościeli niestety nie mam więc nie pomogę 😞 my mamy po kuzynce wszystko.

A i w biedronce są fajne rajstopki za 8 zł za szt, mięciutkie prawie całe z bawełny, ładne kolorowe polecam!!! 🙂 DLa chłopców i dziewczynek różne wzory! Ja oczywiście się zaopatrzyłam bo Blanusia codziennie chodzi w bodziakach o rajstopkach! DO żłobka też tak chodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna z katarkiem już lepiej (chyba, bo jak oddawałam Michasia do żłobka to było ok).Wieczorem wkraplam nasivin i smaruję maścią majerankową i troszkę odciągam fridą. Chyb pomogło. Troszkę było kaszelku, ale chyba kupię tą maść pulmex o któej piszecie tylko poczytam o niej na necie.
Dzięki za info o rajstopkach. Ja też tak wysyłam Michasia do żłobka. Bodziak i rajstopki. Po domu też tak lata. Mamy chyba z 5 par rajstopek, ale to za mało, wiecznie je piorę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziekuje dziewczyny za pocieszenie :*
Sobolinku z mama juz mniej sie klocimy,wiadomo zawsze powie co mysli,ja wyslucham -owszem powiem swoje zdanie bo nie umiem milczec i tyle,a w rezultacie i tak robie to co ja uwazam.
Wiem ze tym razem czas dziala na nasza korzysc,ale wiecie przychodzi i taki w ktorym dopada smutek.
Joasiu
oczywiscie ze ta mala istotka i ten jego usmiech z dwoma zabkami jest najlepszym lekarstwem i dzieki niemu zdrowieje :* Ech..... jak ja go kochammmmm dziewczyny,wspaniale uczucie jest byc mama.

Kochane tez sie od was uzaleznilam hehe 🙂 ale na odwyk nie pojde napewno 😁 ,jak tylko znajduje chwilke w ciagu dnia to do was pisze.Zazwyczaj jak sciagam mleko 😁 albo poznym wieczorem.
Co do poscieli nie mam takiej tzn,narazie nie mam zadnej.Widzialam ladne w mothercare przecenione z 120 na 70 🙂.

Joasiu
Rajstopki juz zakupilam,bardzo dobry gatunek!!,balam sie ze beda jakies trefne ale nie,sa naprawde fajne i maja anty poslizgi na kolankach 🤪

Bylam dzisiaj w 5.10.15-maja 50% obnizki.Kupilam Szymciowi dwie pary spodni dresowych i pizamke,bardzo sie oplacalo,zreszta tam co jakis czas maja jakis sale.
Teraz uciekam,jade odeslac wozek Quinny-dzwonilam do sprzedawcy z Allegro tzn do hurtowni-nie ma problemu,jesli wozek nie jest uzywany i uszkodzony,odesla mi kase.
Do pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
Kurczę, muszę już wychodzić a moja księżniczka śpi w najlepsze. Zawsze tak jest, jak chcę żeby pospała dłużej to za godzinkę budzi się uśmiechnięta, a jak mamy mało czasu to ona potrafi i 4 godziny spać.


A to u nas dokladnie tak samo !!! Wtedy kiedy nie trzeba spioszy jak kamyczek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
alwo napisał(a):
hej mamusie ja tylko się przywitać mały znów coś mi marudzi noc mam w plecy kwilił dosłownie co godzinę i teraz wcale nie lepiej 😞 buziaki i na razie 🙂


u nas moze nie cogodzine tej nocy, ale od od 4 rano Ala wisiala non stop na cycu i tak zawziecie ciagnela, ze juz po godzinie mialam dosyc nie wiem co jej bylo i teraz tez marudzi czesto chce ciagle na rece ehhhh ciekawe moze to malymi kroczkami sie zabki zblizaja, albo to ten wstretny katar!! A u was co moze byc przyczyna ze Gabrys taki marudny ??? Wogle ile on juz zabkow ma ?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malamyszka napisał(a):
Joanna z katarkiem już lepiej (chyba, bo jak oddawałam Michasia do żłobka to było ok).Wieczorem wkraplam nasivin i smaruję maścią majerankową i troszkę odciągam fridą. Chyb pomogło. Troszkę było kaszelku, ale chyba kupię tą maść pulmex o któej piszecie tylko poczytam o niej na necie.
Dzięki za info o rajstopkach. Ja też tak wysyłam Michasia do żłobka. Bodziak i rajstopki. Po domu też tak lata. Mamy chyba z 5 par rajstopek, ale to za mało, wiecznie je piorę.


To fakt i my musimy czesciej rajstopki nakladac- skarpetki totalnie nie zdaja egzaminu bo za moment po nalozeniu laduja w buzi albo gdzies miedzy zabawkami 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki
Niedawno przyjechaliśmy od babć do domku. Ania wykąpana, ucycana i śpi 🙂
Nanusiu być może to ząbki, u Ani wygląda to tak, że robi więcej kupek, budzi się 2 razy w nocy i chce cycusia i non sto wpycha coś do buzi, chociaż nie ślini się wcale 🙂
No i chyba wyczułam dziś przebitego 2 ząbka 🙂 Pytałam mamę dziś kiedy górne idą to powiedziała, że troszkę odstępu zazwyczaj jest, ale jak już będą dwie górne jedynki to zaraz za nimi pojawiają się górne 2. I na roczek przeważnie dziecko ma już 6 zębolków. Ale wiadomo to sprawa bardzo indywidualna.
My też latamy w rajtkach i bodziaku 🙂
Evek super, że przyjmą Ci wózek 🙂 A nie mówiłam 🙂 Trzeba korzystać z praw, które nam się należą. W końcu to kupowanie kota w worku.
Malamyszko i jak mój zięciunio po przyjściu do domku? Mam nadzieję, że nie ma katarku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Evek super ze wozeczek da sie oddac 😁 No i ciesze sie z mama juz mniej sie klucicie!! Kochana a jezeli chodzi o rozlake to dasz rade !!! Zobacz juz ile minelo, a nie dawno zdaje sie, ze wyjechal. ZObaczysz kochana jakie spotkanie bedzie wspaniale !!! Dobrze, ze jest skype to T jest na bierzaco ze wszystkim jezeli chodzi o Szymka. Jestes silna kochanie i pamietaj, ze "co nas nie zabije to nas wzmocni" !! 😘 😘

Dzis z rana godzine po 150 ml mleczka dalam Aluni kasze manne na moim mleku zrobilam z 90 ml i 120 ml owockow ze sloiczka. Na poczatku miala odruch wymiotny od samej kaszy, potem dalam troche owocow i bylo lepiej, ale dalej jej nie macilo. Wiec dodala wiecej owocow, a puzniej podstepnie dawalam jej do buzki. Rozsmieszalam ja zeby tylko otworzyla buzke no i tak lyrzeczak po lyrzece i tak jej zasmakowalo, ze zjadla wszystko cala miche !! 🤪
A teraz o 13 myslalam, ze malo zje mleczka po tej kaszy a ona 120 ml lekko zjadla heheh - mlay glodek. DObra lece kochane bo chyba Evek do mnie dzwoni 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem,
Kto mi zabrał moje dzieci z awatarka?
Pisałyście o cyckach,ja nawet nie mowie jak wyglądają moje,juz 2 dziecko karmię,ale nie jest az tak zle,pamietam jak przed Michałem to prawie nic nie miałam w biustonoszu,po 1 ciżay doszłam do rozmiaru 75 b,a wczoraj wziełam do przymierzalni 6 biustonoszy(promocja -40%,wszystkie w rozmiarze,70 c bo wydawało mis ise ze piersi urosły ale...sie zdziwiłam bo okazały sie za małe i wysłałam A po większe i wyszło na to ze ostatecznie mam 70 d,łał,mogłoby zostać,do tej pory miałam biustonosz do karmienia z Triumfa,taki co rosnął wraz z piersiami,ale one są miekkie,i piersi nie ładnie w nich wyglądaja ,takie obisłe są,no i do czego zmierzam,po tej przymiarce jak juz dobrałam odpowiedni to A który siedział ze mna w przymierzalni wyszedł bo juz nie mógł patrzeć ☺️
Evek fajnie ze możesz zwrócić wózek,moze teraz wybierzasz taki jak bedziesz chciała
Nanusia,uważaj z tą wagą bo zachwilę zostaniesz własnym cieniem 😁
Joanna ,twoja mama miała szczęscie wygrywając z zusem ,bo tosie żadko zdarza,ale ja mowie ze o swoje trzeba walczyc,u mnie sie pewnie odwołają ,bo dyrekcja mnie zna i będzie chciałya zrobić na złość,po tym jak ich zostawilam po 15 latach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...