Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
nanusia69 napisał(a):
alwo napisał(a):
hej mamusie ja tylko się przywitać mały znów coś mi marudzi noc mam w plecy kwilił dosłownie co godzinę i teraz wcale nie lepiej 😞 buziaki i na razie 🙂


u nas moze nie cogodzine tej nocy, ale od od 4 rano Ala wisiala non stop na cycu i tak zawziecie ciagnela, ze juz po godzinie mialam dosyc nie wiem co jej bylo i teraz tez marudzi czesto chce ciagle na rece ehhhh ciekawe moze to malymi kroczkami sie zabki zblizaja, albo to ten wstretny katar!! A u was co moze byc przyczyna ze Gabrys taki marudny ??? Wogle ile on juz zabkow ma ?? 🙂

Gabryś już dwa ząbki na dole ma 🤪 a co do zachowania Alusi to wiesz co może i ząbki u Nas wyglądało to podobnie mało mi wtedy śpi cały czas coś w buzi ma jak nie swoje ręce to smoka ,butlę co tylko się da ale mało się ślini (tzn. wtedy bo teraz śliny bardzoooo dużo jest) no i właśnie z rąk to ściągnąć nie mogłam nawet do ubikacji ja rękach z nim szłam a jak zostawiłam to ryk 😞 więc może i ząbki ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
zuzka napisał(a):
Sobolinek ,krostki zniknely,dalam jej jeszcze pampersa po poludniu i juz nic nie było ,a jakie masz te pampki,bo jak activ baby,ale widzialam dzisiaj w Netto(mam pod domem ten sklep) slep &play po 35 zl za 68 szt,nie wiem tylko czym sie roznia od tych ktore mam ,ale cenowo sie oplaca wychodzi tak jak Dady

Ja też mam te zielone activ baby. Sleep nie miałam.
Znalazłam opinie na:
http://www.dzieciowo.pl/2009/02/pampers-sleep-play-ani-sleep-ani-play.html

co do opini tych pieluch to w 90% jestem w stanie się pod tym podpisać jednym słowem uważam je za beznadziejne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kochane~!
Ja również życzę Szymonkowi dużo zdrówka i takiego pięknego uśmiechu jaki ma na co dzień !!!!!!!!!!!

Mania mam nadzieję, ze szybko wydobrzejesz!!! Trzymam kciuki!!! Gdzie się tak załatwiłaś??

Bklanka sama butelki nei chce trzymać ale kubek niekapek ostatnio leżał obok niej na podłodze jak sie bawiła i wzięła go sobie, położyła się na plecki i zaczęła z niego pić sama!! Niezły ubaw mieliśmy z mężem 🙂 Raczkuje też do tyłu już 🙂 śmiesznie to wygląda!

Nanusiua jak nie spróbujesz nie nakarmić Ali o 23h to sie nei dowiesz czy potrzebuje 🙂 Blanka to nie dość, ze o 23h budzi się na mleko to jeszcze o 3h w nocy! Ona tak uwielbia mleko, że nawet po deserku muszę jej dawać chociaż 120 ml bo inaczej nie uśnie, będzie płakać i sie męczyć, a jak tylko wypije mleczko to pada od razu! Także u Nas mleko jest minimum 4 razy w ciągu doby....
napisałabym jeszcze ale Banka dokazuje! Niedługo kąpiel i zaczyna się marudzonko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej

Dziekujemy slicznie za zyczenia 🙂 ech... te miesiace strasznie szybko leca juz 8 i zaraz rok,dwa,10,20 😮 chyba sie pospieszylam z ta 20-stka :P

Mania
Wracaj szybciutko do zdrowka

Joasiu
Szymcio tez raczkuje jak rak hehe :P,butelke sam trzyma jak mu sie zachce a z niekapka nie lubi pic,woli z kubeczka albo lyzeczki. Widzisz,jaka mala madralka wiedziala jak sobie poradzic z niekapkiem-super !!!!

Nanusiu
Ja tez mysle zebys sprobowala jej nie dawac mleczka o tej 23 i wtedy sie przekonasz.

Marta
Slyszlalm ze wokalista Feel,jest zarozumialy ( mojej kolezanki kuzynka jest jego kuzynka eheh :P) a co do Bułecki-"Zakopower" fajny,fajny.Bylam na ich koncercie dwa tygodnie temu 🙂

Nic dziewczynki puki co uciekam,karmic Szymcia i zadzwonic do T 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć
Padam ze zmęczenia. Tak jak wcześniej pisałam, byłyśmy dziś z Anią u mojej mamy a później przyszła bratowa ze swoją gromadką. Zdziwiła mnie na plus ANi reakcja na inne dzieci. Jak zobaczyła Madzię (5 tyg. młodszą od Anki) to zaczęła się w głos śmiać i ją zaczepiać, naciągać buźkę 🙂 Dziewczyny się pobawiły 🙂 Filipek (środkowy) podchodził z dystansem, a Emi (5 lat)była opiekuńcza ale i zła, że Ania nie może się z nią bawić w gotowanie. Ubaw był fajny 🙂
I w tym wszystkim MAMY DRUGI ZĄBEK 🙂 Przebił się w trakcie zabawy, bo rano jeszcze go nie było.
Przed wyjście Ania dosyć sporo ulałą mi kaszki na moją kołdrę w sypialni i głupia matka postanowiłam ją wyprać, bo przecież producent zapewnia, że można prać w pralce w 40 stopniach. Ustawiłam wszystko ... tylko kołdra mi weszła na styk (a mam bęben na 7 kg) i jak włączyłam to ledwo się kręcił. Wyłączyłam, bo szkoda mi było pralki za 2 tys prawie dla kołdry za 150 zł. Mój T się ze mnie śmiał. Musiałam ją wyprać ręcznie w wannie jak położyłam Anię. Ale się z nią namęczyłam. Za karę noc spędzi na suszarce na tarasie. A ja dziś śpię w śpiworze 😞
Także dziewczyny ostrzegam przed praniem dorosłych kołder w pralce 🙂
A propos kołder, to wracając od mamy kupiłam Ani komplet: kołderkę i podusię (na zaś) z wypełnieniem Ingeo, to system który ma Feretti, a kołdra jeszcze ładniej przeszyta i ciut tańsza, bo od producenta.
I do tego kupiłam porządną pościel 2 cz z Bon Dodo i poszły prawie 2 stówy. Masakra
Teraz Ania będzie miała ładnie i ciepło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szymonku gratki z okazji 8 miesiaca kochany buziaki od Aluni 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Dziewczyny ja tylko na chwilke bo zmeczona jestem po dzisiejszym dniu i mala cos juz sie budzi chyba bede musiala ja nakarmic o tej 23 bo cos sie rusza i jej nie pasuje. Jutro napisze wiecej bo mam wolne 🙂 milego dnia mamuski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Wszystkim 🙂

Marta,jeśli nie zalezy Ci na licytacji tej kurtki z Housa i sprzedaz mi ja za cena za jaką wystawilas,to ja biorę,Michałowi sie podoba,tylko musiałabyś zakończyć aukcję.
Sobolinku,zdjęcia cudne,Ania będzie miała się z kim bawić i zdziwilam sie ze taka mala roznica wieku miedzy Madzia a Ania ,a jesli chodzi o wzrost to jednak duz tak przynajmniej na zdjeciach wyglada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Zasnęła. ale dziś maruderek przytulasek z niej. Odkurzanie to był wyczyn, bo jak tylko znikałam z pola widzenia to ryk. Była zmęczona i wtedy marudzi.
zuzka to prawda, Madzia jest znacznie lżejsza i o 5 cm krótsza. Ale kochany z niej śmieszek 🙂 A dziewczyny za często się nie widzą. To był dopiero chyba 4 raz. Ale w przyszłości pewnie będzie częściej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 😘
Ja też wysłałam męża po rajstopki do dronki 😜 tyko gapa jedną parę wziął na wzrost 80/86, a tyle to Ula będzie chyba miała jakoś pod lato, kiedy na takie grube rajstopki za ciepło będzie 🙂 Zresztą chciałam na teraz, a jak trzeba będzie większe to kupi się kiedy będą potrzebne 🙂

Sobolinku, no to niech Ania ma przyjemne i kolorowe sny w nowej pościeli 🙂 Na mojej dorosłej kołdrze jest napisane, żeby prać w pralkach o wsadzie min.7 kg, a ja mam 6kg. Myślałam czy by nie spróbować jej wyprać, ale po Twojej przygodzie zrezygnuję i poprzestanę na wietrzeniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asiula zdecydowanie nie polecam prać w pralce. Ja mam Bosha maxx7 z 7 kg wsadem i ledwo się kręcił, podejrzewam że podobnie by było z 10 kg wsadem, bo te kołdry są puszyste na początku i rozkładają się w środku na maksa a jak dojdzie do nich woda to są mega ciężkie i wtedy murowane zatarcie pralki.
Co do rajstopek to też bym poszła, ale do biedronki mam spory spacerek, a poza tym ta promocja do dziś, więc pewnie już nic nie ma 😞 Ja swego czasu kupiłam w lidlu rajstopki dla Ani i zawsze kupuję skarpetki, nawet na zaś 🙂 Ostatnio były po 2 pary z absem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, ktorych dzieciaczki używają smoczków: kiedy planujecie zrezygnować ze smoczka?
Ostatnio odkryłam, że Uli spanie zależne jest bardzo od smoczka. Gdy zasypiała zostawiałam ją ze smoczkiem i teraz, gdy zaczęłam jej wyjmować, gdy zaśnie to budzi się po 30-40 minutach :/ (na szczęście gdy wyciągam jej smoka wieczorem to śpi normalnie). A ze smoczkiem to i dwie potrafi smacznie przespać (ew, gdy sama go wypluje przez sen)... No i obawiam się, że trochę przegapiłam właściwy moment na odstawienie smoczka. Przecież odruch ssania jest do 3. miesiąca najsilniejszy, a potem słabnie i smoczek przechodzi w przyzwyczajenie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
Ja swego czasu kupiłam w lidlu rajstopki dla Ani i zawsze kupuję skarpetki, nawet na zaś 🙂 Ostatnio były po 2 pary z absem.


I na Ani, zwykle bose stópki, przyszedł czas na skarpetki 🙃

U nas w mieście dwa Lidle (chyba tak to się odmienia?...), ale całkowicie mi do nich nie po drodze, a z tego co w tv pokazują, to ciekawe rzeczy tam miewają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asiula napisał(a):
sobolinek napisał(a):
Ja swego czasu kupiłam w lidlu rajstopki dla Ani i zawsze kupuję skarpetki, nawet na zaś 🙂 Ostatnio były po 2 pary z absem.


I na Ani, zwykle bose stópki, przyszedł czas na skarpetki 🙃


Wczoraj ostatni raz jechałyśmy boso (tzn. w samych rajstopkach) i jedna pani w tramwaju się oburzyła, że dziecko bez butów i na pewno jej zimno. Anka przyzwyczajona i wcale jej zimno nie jest. Dziś już butki trzeba, bo chłodniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sobolinek - chłodniej? U nas masakra zimowa. Jak Michaś rano jechał do żłobka to były tylko 4 stopnie!!! Straszna ta pogoda, a weekend ma być jeszcze zimniejszy.
I nie uwierzycie - w pracy nie mam ogrzewania. 🤔 Zimno jak cholera. Na szczęście mam mały grzejnik to przy biurku grzeje, ale nie ogrzewa niestety całego pomieszczenia, więc jak piszę, to mi marzną palce. Zastanawiam się czy nie ubierać rękawiczek, ale dziwnie bym obsługiwała klientów. hihihi 😆
Ale cały grudzień (no prawie) siedze w domu. Wybieram wszystkie wolne dni jakie mi przysługują, skoro mam być zwolniona z pracy, a co !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...