Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej.

Ula padła mi o 19, ledwo zdążyłam ją "oporządzić po kąpieli, zasypiała na siedząco. Ale jakiś śpiący dzień miała. Jak zwykle śpi ok.14 tak dziś już o 13, po spacerze padła. No i od 15 ciężko było jej nawet do tej 19 wytrzymać, od 17 widać było, że jest zmęczona a po 18 to już porządnie marudziła... Mój małż ze swoim tatą hamulce w naszym aucie poprawiają więc mam wieczór dla siebie 😎

Sobolinku współczuję Aneczce i Tobie, bo tak jak piszesz mocno to przeżywasz... 😞 Ale może jak jutro się obudzi to będzie zwykłą Anią 🙂
Jak już pisałam nie martwię się rozwojem Uli. Osiąga kolejne etapy, tylko w swoim tempie, a w widełkach się mieści 😜 I tak jak napisałaś o swojej Ani tak i ja patrząc na moją Ulcię i widząc jej postępy w różnych sferach cieszę się nią i nie mogę się nadziwić, że tak dużo już osiągnęła i że jest taka kochana 🙃

Malamyszko, dobrze, że macie lekarkę, której ufacie. Trzymam kciuki, żeby Michaś wytrzymał przez te dwa tygodnie zdrowiutki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Asiula Twoi Panowie robią hamulce? Dzisiaj? Nie oglądają meczu? Bo u mnie to już zaraz włączamy tv i otwieramy piwka. Ja redds'a.

Dziewczyny, przymierzamy się do kupna spacerówki dal Michasia. Co możecie polecić? Jak na razie to jeździliśmy w spacerówce z wózka 3 w 1 ale już jest taka mała jakaś i chcemy kupić spacerówkę-parasolkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My to wręcz anty piłkowi 🙂 A karmi sobie dziś i tak otworzę, bo jestem trochę poddenerwowana Anulą a po nim śpię jak suseł 🙂
Malamyszko ja mam spacerówkę-parasolkę Peg perego Pliko P3 i bardzo sobie ją chwalę, choć nie nadaje się na głębokie śniegi. Super się składa i jest bardzo funkcjonalna z mega olbrzymim koszem, no i wygodna bo duża z wysokim oparciem, bo to też ważne, żeby maluch miał za pół roku-rok na czymś głowę oprzeć. I lekka bo aluminiowa - 8kg. Tylko droga niestety, ale za jakość się płaci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hmmm, myślałam, że Ula ma dużą stopę, a teraz szukam jej paputków i wychodzi, że powinnam kupić jej rozmiar nazwany "6-12 miesięcy" a i tak będzie za duży, bo ma 12,5 cm, a gdy jej mierzyłam stópkę to wyszło 11cm...
EDIT: właśnie zobaczyłam, że rozmiar "0-6 miesięcy" ma 11cm, ale to już przesada 😜 chyba za szybko by z nich wyrosła, a paputki nienajtańsze i mogą służyć jako mięciutkie butki na wiosnę jak już sucho będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
Doberek mamusie
My zaraz idziemy na spacerek, t wybrał sobie wolny dzień za nadgodziny 🙂
zuzka w Rossmannie są w promocji te chusteczki z Nivea, kupić Ci czy sama sobie kupisz u siebie?
Ania od kilku dni sama się puszcza i robi swoje pierwsze kroczki 😁 😁 😁 na razie po jednym i siada, ale jaka zadowolona jest 🙂


A jaka cena? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malamyszka napisał(a):
Julik, a u nas wciąż pięknie. My właśnie wróciliśmy ze spacerku. Było wiosennie, słonecznie i ogólnie rodzinnie (nawet Paweł poszedł z nami). A w poradni super, Michaś w 100% zdrowy i zapisaliśmy się na szczepienie po roczku. Mamy 14 marca. Mam nadzieję, że do tego czasu nie będzie jakiejś choroby, bo musi być co najmniej 2 tyg bez antybiotyku.


Malamyszko super, ze Michaś w pełni zdrów 🙂 miło to słyszeć! Co lekarz to inny mojej ssiostry córka po roku jak miala szczepienei to lekarz ją wysłał po jednym dniu od ostaniej dawki antybiotyku na szczepieie :/ a tu aż 2 tyg Wam lekarz każe odczekac, ciekawe co jutro powie Blanki lekarz, szczepić czy czekac, w sumie to jej trzeci antybiotyk od grudnia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna1984 napisał(a):
sobolinek napisał(a):
Doberek mamusie
My zaraz idziemy na spacerek, t wybrał sobie wolny dzień za nadgodziny 🙂
zuzka w Rossmannie są w promocji te chusteczki z Nivea, kupić Ci czy sama sobie kupisz u siebie?
Ania od kilku dni sama się puszcza i robi swoje pierwsze kroczki 😁 😁 😁 na razie po jednym i siada, ale jaka zadowolona jest 🙂


A jaka cena? 🙂

19,99 za 4 opakowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie też mecz w tv leci neistety, a ja musialam odrobić lekcje, wypisać wszystkie trendy mody z Twojego Stylu, jestem dekoratorką i mam takie zadanie co miesiąc. Jeszcze nei skończyłam ale nie mam juz sił 😞 wiecie co ostatnio czuje sie bardzo zmęczona, nie wiem ale chyba nie daje rady 😞 ni wysypiam się, jestem ciągle w biegu, nie mam czasem nawet chwili zeby zjeść, Blanka jest wszędzie i ciągle musze na nią uważać, wszędzie chce iść, wszystko sięgnąć, ciągle mnei zaczepia albo chce na ręce, tulić sie itp. Drugi tydzien juz nie była w złobku więc jestem napfrawdę wykończona, chyba się przyzwyczaiłam do tego, ze jak blanka jest w zlowbku to moge wtedy odpocząc, bo teraz to nierealne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
Joanna1984 napisał(a):
sobolinek napisał(a):
Doberek mamusie
My zaraz idziemy na spacerek, t wybrał sobie wolny dzień za nadgodziny 🙂
zuzka w Rossmannie są w promocji te chusteczki z Nivea, kupić Ci czy sama sobie kupisz u siebie?
Ania od kilku dni sama się puszcza i robi swoje pierwsze kroczki 😁 😁 😁 na razie po jednym i siada, ale jaka zadowolona jest 🙂


A jaka cena? 🙂

19,99 za 4 opakowania


No to super cena, muszę kupić 🙂 Wypróbujemy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joasiu te chusteczki są naprawdę super, przynajmniej dla nas. Są 2 rodzaje Fresh&pure (bardziej mokre) i Soft&Cream (ciut mniej nawilżone ale nie suche jak babydream i z boskim zapachem)
A co do wszędobylskiej Blanusi to doskonale Cię rozumiem. Trzeba wszędzie za nimi chodzić, sprawdzać. Też wiele razy mam dość bo nie mam od Ani wytchnienia, no ale ja nie pracuję zawodowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesć ,hmm ja się przyznam że jestem w przerwie meczu 😉ale to pozostałość ze szkoły byłam w klasie sportowej przez caą podstawówkę i nasi chłopcy to była drużyna piłkarska ,a my dziewczyny(11 nas było)nie ouszczalysmy zadnego meczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobolinku ,ale sie ciesze ze Ania zaczyna sama chodzic ,szkoda tylko ze zle przechodzi okres poszczepienny ,ale pewnie szybko wróci do siebie
U nas dzisiaj piękna wiosna była ,zaliczyłam z Zuzia godzinny spacer ,a potem poszła spac o 13 i spała do 15 a ja w tym czasie spacerowałam z Leną i moja siostra,nie iwem czy to powietrze wykonczylo Zuzie czy to ze postanowilismy ja klasc juz tylko raz dziennei ale pospała po poludniu 2 godz co raczej jej sie nie zdarza a do 19 nie potrafiła wytrzymac i jakos nie chciała jesc kolacji ,(ale tak ma jak jest bardzo zmeczona)i pojadła tylko cyca wiec dzisiaj moze byc niezaciekawa noc,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
do 15 u nas też było słonecznie ale mimo słońca dzień był jakiś senny
a moja agentka wieczorem była taka senna ze po myciu ząbków z łazienki zaprowadziła mnie do swojego łóżeczka, zawiesiła się na nim pokazując że chce wejść wzięła kocyk i zasnęła 😁, ogólnie to nie ma problemu z zasypianiem i położona do łóżeczka zaraz zasypia ale żeby samemu prowadzić to się jeszcze nie zdarzyło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki małamyszko ,jutro kupie gazetę,a pytałas o wózek,my kupujemy9chyba) parasolke tą co ma Sobolinek ,widziałam na zywo w sklepie ale za droga nowa wiec kupuje uzywana ,tylko ze poluje na nia juz od dluzszego czasu i trudno znalezc cos w poblizu mojego miejsca zamieszkania ,a ja musze obejrzec zanim kupie uzywana rzecz,no i znlazłam fajna w Gdansku ,wiec był juz telefon do ciotki i jutro pojdzie obadac wózek czy jest w dobrym stanie,chciałam jeszcze wózek bebe confort LOOLA tez parasolka ale z funkcja obracania siedziska niestety te sa dopiero drogi i mały wybor a ja juz nie moge czekac bo dla nas ma to byc tylko wozek na wypady który mozna schowac szybko do samochodu,nasza spacerówka z emmaliungi jest tak duża ze nawet 4 letnie dziecko moze w niej jezdzic no i dla mnie super wygodna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julik napisał(a):
do 15 u nas też było słonecznie ale mimo słońca dzień był jakiś senny
a moja agentka wieczorem była taka senna ze po myciu ząbków z łazienki zaprowadziła mnie do swojego łóżeczka, zawiesiła się na nim pokazując że chce wejść wzięła kocyk i zasnęła 😁, ogólnie to nie ma problemu z zasypianiem i położona do łóżeczka zaraz zasypia ale żeby samemu prowadzić to się jeszcze nie zdarzyło 😁


u nas raz sie tak zdarzyło ,Zuzia wzięła pieluszkę(bo z nią śpi)przyszła do mnie powiedziała aaa ,połozyłam ja do łóżczka ,myśląc ze chyba coś jej sie pomyliło a ta zaskoczya mnie wtedy totalnie bo zasneła w 1 min.ale to był jednorazowy przypadek,ogólnie to nie mam na co narzekac bo moje dziecko bardzo szybko zasypia ,i to zdziwilo dzisiaj tez ciotke ,bo jak byla na roczku Zuiz to mała wtedy przez godzine ryczała przy zasypianiu a dzisiaj akurat A rozmawiał z ciotka i mowi jej ze Zuzia idzi spac no i po pół godz ciotka sie pyta co Zuzia robi ze jej nie słyszy zeby płakała ,jakiez było jej zdziwienie jak sie dowiedziała ze spi juz od pół godz 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...