Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam nowe mamusie 🙂
Zuzia cieszę, się że wszytsko dobrze sie skończyło i masz zdrową córeczkę! To najważniejsze! Moge sobie tylko wyobrazić co przeszłaś....
Monic Filpek zaraz będzie zdrów jak rybka i znów będzie nurkował 🙂 U Nas chyba nie ma takich zajęć dla niemowląt, ale za to będziemy chodzić jak najczęściej w weekendy całą rodzinką! Mimo, iż drogi u Nas ten basen , bo za godzinę wszyscy razem płacimy 28 zł (8 zl za Blanusię) to i tak warto, a Blancia przyzwyczai się do wody i będzie jej łatwiej nauczyć się pływać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna1984 napisał(a):
Witam nowe mamusie 🙂
Zuzia cieszę, się że wszytsko dobrze sie skończyło i masz zdrową córeczkę! To najważniejsze! Moge sobie tylko wyobrazić co przeszłaś....
Monic Filpek zaraz będzie zdrów jak rybka i znów będzie nurkował 🙂 U Nas chyba nie ma takich zajęć dla niemowląt, ale za to będziemy chodzić jak najczęściej w weekendy całą rodzinką! Mimo, iż drogi u Nas ten basen , bo za godzinę wszyscy razem płacimy 28 zł (8 zl za Blanusię) to i tak warto, a Blancia przyzwyczai się do wody i będzie jej łatwiej nauczyć się pływać 🙂


przeciez takie malenstwa powinny miec za darmo wejscie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witaj Zuza – dzielna mamusia z Ciebie, no i Twoja córeczka także najdzielniejsza. Aż ciężko sobie wyobrazić, co musiałaś przejść, ale najważniejsze, że jest wszystko dobrze. A bardziej doświadczona jesteś, trzynastoletni syn-pięknie, z pewnością niejedną radą nas uraczysz.

Monic – będzie dobrze, a Twój Filipek to wszechstronny chłopak i nurkuje i śpiewa – brawo!
Joasiu – myślałam, że chodzisz właśnie na takie zajęcia z niemowlętami, u nas też jest basen ale nie wiem jak wygląda wstęp dla maluszka, a swoją drogą, to dziwne, żeby aż tyle za taką kruszynkę płacić. Musimy się z mężem skusić, ale u nas chyba nie ma zajęć dla niemowląt, jak Wy sobie poradziliście, Blanusia się nie przestraszyła? Chociaż przecież dzieci uwielbiają wodę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczyny, witam się z Wami na Mamusiach 😁 Widzę, że się wątek rozwija i dołączają nowe mamusie, które serdecznie witam 😁 SUPER 😁

Joasiu, pisałam na brzuszku, że Ula z gazami się męczy i od tamtej pory nic się nie zmieniło 😞 Dziś pół nocy przez sen się wiła 😞 Nie chciałam dawać jej profilaktycznie Espumisanu, ale jak zobaczyłam jak się męczy i męczy to stwierdziłam, że po te kilka kropelek chociaż będę jej dawać, żeby nie cierpiała a żeby nie przekroczyć dobowej dawki. Poczytałam ulotkę i jest w niej napisane, że ta substancja czynna (symtykon) nie wchłania się z przewodu pokarmowego i leczenie może trwać nawet kilka lat (tylko, że to pewnie u dorosłych), więc trochę się uspokoiłam i z bardziej spokojnym sumieniem "leczę" Ulę. Potem chcę spróbować Esputikonu, czy jakoś tak.

Monic, dobrze, że u Filipka już lepiej, a z kupkami też się pewnie za chwilę poprawi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monic to super że Filipek już lepiej się czuje 🙂 Mam jeszcze pytanie pisałaś że Filipek jadł już truskawki były one ze słoiczka czy normalne mu dawałaś?? pytam bo ty pierwsza zaczęłaś wprowadzać nowości więc jesteś troszkę bardziej doświadczona od nas 🙂

Co do bananków u nas nie ma na nie uczulenia zaczęliśmy od kaszki bananowej, później bananek ze słoiczka i ostatni polizywał nawet sobie normalnego banana i nic 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edzia90 napisał(a):
Monic to super że Filipek już lepiej się czuje 🙂 Mam jeszcze pytanie pisałaś że Filipek jadł już truskawki były one ze słoiczka czy normalne mu dawałaś?? pytam bo ty pierwsza zaczęłaś wprowadzać nowości więc jesteś troszkę bardziej doświadczona od nas 🙂

Co do bananków u nas nie ma na nie uczulenia zaczęliśmy od kaszki bananowej, później bananek ze słoiczka i ostatni polizywał nawet sobie normalnego banana i nic 🙂



sama kupial i dalam 🙂 oczywiscie zmiksowane blenderem i polaczone z marchewa 🙂

a my wlasnie wcinamy chrupka kukurydzianego :P a ile radochy przy tym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaa i jeszcze jedno pytanie czy w takie upały jak były ostatnio zakładacie maluszkom czapeczki??

mu mamy jaką cieniutką z małymi przewiewnymi dziurkami a i tak główkę ma spocona, z dziewczynkami jest łatwiej bo można opaskę założyć dla chłopców nie ma takich wynalazków 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monic87 napisał(a):
Edzia - zdjecie ja latam - rewelka 🙂 i jaki Piotrus opalony facet 🙂 uwazaj na niego bo dziewczyny beda go podrywac


teraz to i tak jest bladziudki w porównaniu z tym jak się urodził wyglądał jakby regularnie do solarium chodził hehehe, ale fakt ciemniejsza karnacje ma po mamusi 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczynki 🙂 co prawda Pawełek skończył 4 miesiące w zeszłym tygodniu ale życzeń nigdy za dużo 😁
Ja tez już czapeczki nie zakładam no chyba że się ochłodzi albo jest silny wiatr. A ubranka tak jak Monia pierzemy w Loveli, dodajemy płyn zmiękczający też dla dzieci i prasujemy wszystko po praniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...