Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
u nas oczka na początku były szare teraz są ciemno szare ja mam c.brązowe i damian też wiec po kim te oczy hehehehe chyba po listonoszu hehehe 😁 😁

mniam mniam naleśniki może i ja dzisiaj zrobię ale ja lubię takie ze szpinakiem i fetą mmm pychotka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monic87 napisał(a):
dziewczyny - kolejna kupka 😞 😞 😞 😞 jejku jak ja sie boje 😞


Biedny Filipek, tak mi szkoda takich malutkich dzieci, zawsze wyobrażam sobie co ja bym czuła...
monic dzisiaj dostałam paczuszkę i hippa i jest tutaj taka ulkoka soczku z hippa PIERWSZA POMOC PRZY BIEGUNCE jak chcesz zrobię zdjęcie i tu wkleję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja test zrobiłam dzień przed wpłata zaliczki na wakacje 🙂 Mieliśmy jechać do Chorawcji. Byłam meeeggaaaaaaa szczęśliwa bo też staraliśmy ok roku.
A naleśniki robię z parówką, cebulka, ogórkiem i serem 🙂

A Pawełek ma oczka szaro-niebieskie 🙂

Monia z Filipkiem na pewno będzie wszystko dobrze .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolla80 napisał(a):
Małamyszko - pamiętam, że kiedyś pisałaś, że Michałek ma ciemieniuchę - jak sobie poradziliście?
Ja zauważyłam u Blanci wokół ciemiączka i na nim. Widzę, że Twój Michałek też ma włoski, jak moja córka, więc chyba trudniej to wyczesać? Czytałam o oliwce i wyczesywaniu właśnie.

U nas pomogło smarowanie dość obficie główki 2 godziny przed kąpielą oliwką i zakładanie czapki na to (czapka stara, bo się zniszczy). POtem umyć główkę w czasie kąpieli i czesanie mokrych włosków. Mozolna praca, ale pomaga. Michałek miał ogromną ciemieniuchę ale ją zwalczyliśmy jak na razie. Ważne, żeby tak robić codziennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja kupiłam Uli takie słodkie kapelusiki leciutkie, z rondkiem, żeby i oczka od słońca zakrywały, ale zakładam je jak jest możliwość, że słonko trochę w łepetynkę będzie Uli świeciło, żeby ochronić.

Na oczka nie zwróciłam uwagi, ale się przyjrzę.

Monic, u nas do niedawna kilka kup to był właściwie standard i się martwiłam, gdy Ula zaczęła jedną rano robić, a teraz przy tych gazach to się cieszę jak się wypróżni trochę. Ale u Was to inna sprawa bo wirusowa... Trzymajcie się. Oby szybko wszystko się unormowało 😘 A po Filipku widać, że coś mu doskwiera? czy w miarę normalnie się zachowuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dla dziewczynek jest dużo większy wybór jeśli chodzi o nakrycia główki, bo czapeczki, kapelusiki, chusteczki, opaski. Dla chłopczyków albo czapeczka albo kapelusik. Ale tak ogólnie to ubranka są boskie. Zawsze jak jadę na zakupy to Pawełkowi coś kupuję, chociażby drobnostkę jak skarpeteczki. Nie umiem się powstrzymać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No hallo dziewczyny ale się tu rozpisałyście od wczoraj(super 😎
Moja mycha też śpi więc mogę poczytać .Co do czapeczek to my cały czas zakładamy bo tu jest tak zimno,masakra.Ale jeszcze 2 tyg.i jedziemy do PL na miesiąc 😁.Już się nie moge doczekać.A oczka mamy cały czas niebieskie(może tak zostanie)
Kupki Livcia też robi czasami 1 raz dziennie a czasami 4 razy no i bardzo lużne ale jak ona pije tylko moje mleko to myślę że to normalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jejq ale sie rozpisaly dziewuchy 😁
Witam wszystkie nowe mamy 🙂 Zuza wiem co przezylad Ali tez serduszko przestawalo bic i tez cesarka ! Tyle ze u mnie po terminie bylo, ale w 27 tyg bylam tez w szpitalu bo skorczy dostalam i mialam zagrozenie przedwczesnym porodem i tez balam sie ze to duzo za wczesnie.
co do nakrycia glowy to mozna wandamki zawiazywac 🙂 dla chlopcow... nic puzniej wiecej napisze bo mala chce sie bawic 😁 Monic 3mam kciuki za Filipka, zeby juz kupki byly takie jak powinny 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolla80 napisał(a):
Witaj Zuza – dzielna mamusia z Ciebie, no i Twoja córeczka także najdzielniejsza. Aż ciężko sobie wyobrazić, co musiałaś przejść, ale najważniejsze, że jest wszystko dobrze. A bardziej doświadczona jesteś, trzynastoletni syn-pięknie, z pewnością niejedną radą nas uraczysz.

Monic – będzie dobrze, a Twój Filipek to wszechstronny chłopak i nurkuje i śpiewa – brawo!
Joasiu – myślałam, że chodzisz właśnie na takie zajęcia z niemowlętami, u nas też jest basen ale nie wiem jak wygląda wstęp dla maluszka, a swoją drogą, to dziwne, żeby aż tyle za taką kruszynkę płacić. Musimy się z mężem skusić, ale u nas chyba nie ma zajęć dla niemowląt, jak Wy sobie poradziliście, Blanusia się nie przestraszyła? Chociaż przecież dzieci uwielbiają wodę.


Nie przestraszyła się w ogóle, pozniej nawet się uśmiechała 🙂 na początku tylko oczy wielkie zrobiła 🙂 Wy tez sobie poradzicie, poczytaj troszkę na necie i będziesz wiedziała co i jak, dzieci do 6-8 miesiąca nie boją się wody, bo mają jeszcze taki odruch z zycia płodowego, także bez obaw 🙂
Naprawdę warto spędzić takie chwile z maleństwem 🙂 U was w międzyrzeczu na pewno jest taniej, moze kiedyś się spotkamy na tym basenie, jak będziemy u teściow 🙂 kto wie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane znalazłam Was 😁 zalogowałam sie 🙂 ale cosik czasu nie mam 😞tzw. internet grzecznosciowy 😉 na długie pisanie chciałam tylko pozdrowic powiedzec że mysle o Was wszystkich i odezwe sie jak wróce do Dani tzn jakos tak po 24czerwca w kazdym razie u mnie ok maly rosnie gada i sama nie wiem co jeszcze wyczynia taki lobuz z niego aha i niestety ale alergika mam 😞 nie jest lekko z jedzonkiem ale po woli mysle ze to jakos rozkminimy pozdrawiam i do uslyszenia pewnie do nadrobienia bede miala ze hoho aha co do podrozy to kochany tylko w samochod i jezdzic z nim jak nie spal to podziwial widoki jadl spal podziwial boski 🤪buzki papap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...