Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziewczyny ja padam , ciezka noc przedemna ,a jutro kolejny dzien ,do tego mam wazne spotkanie,wiec Wy sobie gadajcie ,a ja zycze Wam slodkich snow,i trzymajcie jutro kciuki za spotkanie jak wroce i sie uda to powiem o co chodzilo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolla80 napisał(a):
... Koleżanka mi mówiła, że jej córeczka do 8 miesiąca pluła wszystkim niemalże i cycuszek dla niej tylko istniał, a później wszystko się odmieniło i u Was tak będzie, ale oby szybciej.


oooo to ósmy miesiąc już niedługo 🙂

ale ten czas leci...WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ZUZIU!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
Dziewczyny ja padam , ciezka noc przedemna ,a jutro kolejny dzien ,do tego mam wazne spotkanie,wiec Wy sobie gadajcie ,a ja zycze Wam slodkich snow,i trzymajcie jutro kciuki za spotkanie jak wroce i sie uda to powiem o co chodzilo 😉


to przespanej nocki i trzymamy kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuzka - trzymam kciuki za spotkanie - dobrej nocki i bez cycusiowego smoczka

Sobolinek - niezwykła historia z tymi urodzinami i imieninami 🤪

A my wczoraj z mężem w kinie byliśmy - pierwszy raz od ciąży i film dosłownie wbił mnie w fotel. Przepiękny, poetycki, metaforyczny choć niełatwy, mimo iż chyba najlżejszy film tego reżysera (Larsa von Triera) jaki oglądałam. Polecam ogromnie. http://www.filmweb.pl/film/Melancholia-2011-547745
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Mamusie!!!
W końcu mam chwilę by usiąść i poczytać! Ale niestety nie zdąże wszystkeigo bo zaraz idę się kąpać i spać!!! Jutro o 7:30 badania, pozniej z małą do lekarza po zaswiadczenie do żłobka i znowu do pracy 😞 Dzisiaj po pierwszym dniu jestem, i nie było tak źle jak myślałam, szybko zleciało! Pewnie dlatego, że miałam dużo roboty i nadrabiania zaległości.
Nanusia kochana uspokoje Cię z tym jedzeniem, Blanka moja przechodziła dokładnie to samo co teraz Twoja Ala!!! Notrmalnie one są takie same!! 🙂 Też wolała słoiczkowe jedzonko, a teraz to je wszystko i jej bez różnicy 🙂 Tak samo nie znosiła jak było za gęste! Pomalutku kochana i Ala będzie jadła ładnie, Ty będzie wiedziała co podawać i Ala będzie zadowolona!
Torcik to piekłam na panieski, wyszedł w sumie, pozniej wam wkleje fotkę! Jak tylko znajde czas!
Faktycznie masz tych sąsiadów okropnych!!! 😞 No i ten weekend to miałaś fatalny!!!
Ja powiem Wam szczerze, że się odchamiłam jak to się mówi, na tym wieczorze panieńskim! TAŃCOWAŁAM do białego rana 🙂 poszłyśmy spać przed 7h rano! Było super 🙂
Edziu fanie, że już Piotruś tak ładnie mówi! 🙂gratulacje!!! Silny z niego chłopak, tak ładnie zniósł szczepienie!! co to dla niego 🙂 😁

Zuzka fajnie, ze znalazlas sposób na karmienie 🙂 Moja to uwielbia tą dynię z żółtkiem 🙂

Evek kochana, bardzo się cieszę, że juz lepiej z tymi pleckami masz! Jeszcze chwilę i Szymcio bedzie w Twoich ramionach!!! 🙂 pewnie nie możesz się doczekać kochana, dasz radę, bądź silna!!! ściskamy!
Sobolinku to Ty pozwalasz babci usypiać Anię na rękach/??? Ja nie pozwalam i na szczęście się stosują 🙂 raczej do wszytskiego się stosują i nie kłócą się ze mną o żadne kwestie. Oby Ania sie przestawiła, bo beziesz się męczyc bidulko!
Zuzka oby małej nic nie było po tym upadku 😞 pewnie ie raz jeszcze coś się wydarzy, nie bądź zła na siebie, skąd mogłaś wiedzieć, ze tak się stanie.... będzie dobrze! Gratki dla zuzi, wow to już 7 miechów 😁
A od dzisiaj Blanka śpi w łóżeczku turystycznym! Tak pisałyście o tym, że dzieciaki same klękały i stały, ze wolę już wcześniej się zabezpieczyć 🙂 lepiej dmuchać na zimne! Zasypia w nim odrazu bez zadnych oporów 😁 oby nocka była spokojna!!!! uciekam kochane, całuje Was wszytskie i będe zaglądac najczesciej jak bede mogła!!!!!!!!!1 :**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak wiec Fb awaryjnie ?? 🙂

Joanna,juz pierwszy dzien w pracy za Toba i oby kazdy mijal rownie szybko.Bedzie dobrze kochana,zobaczysz.
Jak dobrze ze Twoja rodzinka nie narzuca badz nie kloci sie z Toba w twoich "racjach" co do Blanusi.U mnie bywa roznie 😞 Niby akceptuja moje zdanie, ale zdarza sie i tak ze daja mi odczuc , ze jestem mloda i co ja moge wiedziec.Owszem,moge zaczerpnac rady, ale jak bede postepowac z Szymonkiem, to juz jest moja sprawa.

Wspomnialyscie o lulaniu,kurcze Szymcio nie zasnie bez uprzedniego lulania na rekach.Nie trwa to dlugo ale musi tak byc,chyba ze jest bardzo zmeczony i "pada" w lozeczku.I w tym wypadku to nie jest moja i T wina.Jak tylko przylecielismy,nie zwracalam uwagi na to w jaki sposob mama usypia Szymcia.Nie chcialam sie zbytnio madrzyc.Po jakims czasie dopiero spostrzegalm ze cos jest nie tak z jego usypianiem.Probuje go tego oduczyc ale jest bardzo ciezko.

Nanusiu-jak gotujesz zupki zageszczaj je stopniowo,w koncu Alusia sie przyzwyczai.U nas sloiczkowe zupki nie wchodza w gre.Od samego poczatku gotowalam je sama i jak tylko sloiczek idzie w obroty, jest wypluwanie i placz.A wiadomo smaczek i konsystencja sa inne.Szkoda bo nie raz bedziemy zmuszeni kupic, np wyjezdzajac gdzies.Z owockami nie ma problemu,wcina je ze smakiem.

Zuzka nie wiem o co chodzi ale powodzenia!!,daj znac jutro o jaka rozmowe chodzilo 🙂I nie dobieraj sobie do glowy tego upadku malej, tak jak wspomniala Joasia,takie cos sie moze zdarzyc.Teraz tzreba miec oczy szeeeeeeroko otwarte.

Dziekuje dziewczyny za dobre slowo,dzisiaj bylam na ostatniej rehabilitacji.Fizykoterapeuta stwierdzil ze moj dysk sie regeneruje i jego pomoc jest juz niepotrzebna,Nie mniej jednak musze teraz bardzo uwazac i zadbac o to zeby nie bylo nawrotu.Przede wszystkim Pilates i plywanie.Kompletna regeneracja trwa do pol roku 😮oczywiscie Szymonka moge juz nosic zachowujac ostroznosc.

jej jak juz pozno...zmykam do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuzia wszystkiego najlepsiejszego 😘 oby guz sie jak najszybciej zagoil. no i co do tego upadku to wspolczuje ci bo wiem co czujesz! Ja jak Ala udezy sie glowa w podloge to panikuje i obserwuje ja caly dzien, ale bedzie dobrze. Moja lekarka powiedziala, ze jak dziecko spadnie z niewysokiego luzka to obserwowac, ale jakby bylo bardzo wysokie to zeby jechac na pogotowie. Mam nadzieje, ze bedzie wszystko ok obserwuj ja- oznaki wstrzasu mozgu to ( powiekszone zrenice, sennosc, wymioty, drgawki, mdlosci) takze obserwuj ja, a my trzymamy kciuki.
Joasiu super, ze dzien w pracy ci szybko zlecial 🙂 a jak Blanusia zniosla twoja 7 h nieobecnosc ??? Jak sie zachowala jak cie zobaczyla?? i to fakt pamietam jak pisalas, ze Blanusia nie lubi gestych i tych gotowanych hehe zmuwily sie cwaniaczi male 😉
Evek ciesze sie ze z plecami lepiej- fajnie ze juz Szymcia mozesz podnosic 🙂
U nas dziewczyny ciezko jestem tak zdenerwowana bo naprawde mam okropnych sasiadow!!! Teraz i daje popalic ten chlopiec co ma pokuj za sciana Ali 😞 on ma 4 latka a oni go klada o 22 spac !! 😲 a puzniej budzi sie o 5-6 rano z placzem. On stanowczo za malo spi !!! Budzi sie po nocach z placzem- biedne dziecko! ahhhh Ala centralnie nie umie sama zasypiac czesto zasypia przy butli i jest ok odkladam ja i spi, ale ja zaraz ja cos obudzi to nie zasnie bezemnie!! 🥴 niedobrze oj niedobrze. W nocy tez jak sie przebudza bo cos to tez chce mnie !!! Nigdy zabardzo jej nie bujalam, a teraz niestety musze 😞 a rece juz nie daja rady czasami... Juz nerwowo nie wytrzymuje 😞 kazdy wieczor planuje ze odpoczne, albo zrobie cos kolo siebie i od 19 do 21 latam co 5 min do pokoiku i ja usypiam 😞 Jestem wykonczona !!! Naszczescie w dzien nie marudzi tak bardzo. Na lerzaczku zawsze marudzi tak jak u Sobolinka Ania nie chce tam siedziec, jak robie obiad w kuchni to staram sie do niej mowic, spiewam piosenki, pokazuje rozne rzeczy ale nic to nie daje. I wiecie co, ze cwaniara z niego wylazi to zabezpiecznie co sie zapina naokolo nic nie daje wyslizguje sie z niego- cwaniara !!!
Zuzka o i jeszcze u mnie Ala ostatnio nad ranem traktuje mego cyca jak smoczek 🤔 tez nie moge sie ruszyc itp mam czasami juz dosc takze rozumiem cie w 100 %
Nic uciekam zjesc lody 😜 moze to mi troche poprawi humor ?! 😎
milego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej a ja jak zwykle po tyłach i raczej nie dam rady nadrobić bo czasu nie wiele. Oj z tym moim małym smykiem heh nic przy nim nie moge zrobić cały czas musze go nosić zabawiać być przy nim bo i naczej płacz ale przerażający a to wszsytko moja wina, tak sobie mnie wychował 😞 bo leciałam na każde jąknięcie i teraz mam nawet siku sama nie moge iść tylko z nim na rękach bo by sie zadarł 😞 do tego nice o rany kiedy ja spałam 😞 nie śpi porawie wcale całą noc jęczy płącze ja chodze już na rzęsach 😞 buuu teraz usnoł dokończe obiad potem chwilke mąż mnie zmieni jak wróci z pracy to wyjde sama na krótki spacer moze coś chociarz psychicznie odetchne :/ oj cięzko ciężko hehe ale cóż pocieszam sie tylko tym że wiecznie trwać to nie będzie (mam nadzieje hehe )


a tak z nowości to Dominik już staje fajnie na czworaczka i buja sie może zaniedługo załapie jak sie raczkuje 😉 bzuaki kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doberek.
EWCIA ,doskonalle cie rozumiem ,fajnie ze mozesz choć na troche wyjsc odetchnąć ,bo ja jak sie tylko zgubie malej z pola widzenia to jest placz,wczoraj wieczorem to pomyslalam ze za niedlugo wyląduję w Rybniku na Glliwickiej,bedzie dobrze zobaczysz jeszcze moze tylko pół roku ,ja tak sie przynajmniej pocieszam ,i w sumie gdybym nie miala Was to pewnie juz dawno bym sie zalamała.
Sobolonku,ta moja sprawa to znowu nie taka tajemnicza ,poprostu nie chcialam zapeszac,ale teraz juz powiem ,otorz jak juz kiedys pisałam nie mam ochoty wracac do pracy ktora znienawidziłam z biegiem lat,moze to i dobra praca ,bo panstwowa,ale jesli czlowiek budzi sie codziennie rano i nie ma ochoty isc gdzies gdzie kierownik ktory siedzi za biurkiem i o niczym nie ma pojecia ustawia ci prace ,,a tak naprawde nawet nie wie na czym ona polega,bo dostal sie na stanowisko po znajomosci ,do tego mysl ze ludzie cie niecierpia tylko dla tego ze taka jest opinia o Zusie i jego pracownikach ,ktorzy nie maja wplywu na te wszystkie bzdurne ustawy tylko musza je wykonywac,a w tym zkladzie naprawde trzeba sie ciezko napracowac zeby zdazyc ze wszystkim,bo gonia terminy,uwierzcie mi prawie codziennie trzeba brac prace do domu zeby zdazyc z terminem ,a za to nikt nie placi,no i jesli chodzi o pieniadze to ja po 15 latach pracy zarabialam 1500 zl na reke,moze to nie malo ale biorac pod uwage to ze prawie polowa pracownikow jest po zalamaniach psychicznych,a 2 na lekach antydepresyjnech to chyba nie masensu, ja przeszlam wszystkie szczeble w tym zakladzie zaczynalam od gonca a skonczylam na inspektorze,i to dawalo mi najwieksza satysfakcje ,ale coz od 3 lat nie mielismy podwyrzek,wiec powiedzialam mojemu A ze on musi cos wykombinowac bo ja nie mam zamiaru tam wracac po macierzynskim,wiec otwieramy wlasny interes,u nas otwieraja nowa szkole zawodowa i stwierdzilam ze to dobre miejsce na otworzenie w niej szkoły nauki jazdy,no i dzisiaj bylismy na spotkaniu z dyrektorem i ...od pazdziernika zaczynamy 🙃 😆mam tylko nadzieje ze nie bede zalowac tej decyzji i nie powroce do mojej znienawidzonej pracy,bo z czegos trzeba zyc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nanusia,przeczytałam wlasnie na fb,twoja info o kaszce Nestle i z ciekawosci weszlam na polska strone Nestle i oni pisza ze dotyczy to nie kaszki tylko przecieru bananowego ,ale tylko tego produkowanego we francji,bo w jednym sloiczku znaleziono kawalki szkla,.
A ja myslałam ze takie jedzonko przechodzi rygorystyczne badanie i nie powinno sie obawiac podajac je naszym dzieciaczkom,tym tez sie sugerowałam dajac poczatkowo Zuzi owocki ze sloiczkow,bo obawiałam sie innych rzeczy w "Swiezych" owockach,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuzka ja wiadomosc przekopiowalam od Joanny takze nie wiem co to za kaszka, ale zdazaja sie rzeczy tutaj w stanach raz byla afera bo w formule Similaca znaleziono kokony robakow czy cos takiego. Takze nigdy nie masz 100% pewnosci- taki to juz wlasnie swiat....
Ewcia nie martw sie ja ostatnio tez nocek nie mam wspanialych 😞 od 3 rano jes jazda 😞 poplakuje i chce zebym brala ja do siebie, ale i to nie pomaga. JAk ja klade obok to odrazu chce cyca. A w lurzeczku dzis jak sie budzila to znajdywalam ja siedzaca w rogu hmmm co sie z nia dzieje ?? !! Zeby to chyba nie sa bo ani nic tam nie czuc ani nie dotyka sie po dziaslach nie wiem co jej jest. Tez dziewczyny marzy mi sie przesypianie nocek. Chcialabym, ze jak nakarmie ja ostatni raz o 23 to zeby nawet i niech o tej 5-6 sie obudzi. ehhhh kiedy to bedzie ?? kiedy??? Takze kochana nie jestes sama! 😉
Ja na FB nie pisze po wole tutaj tam to tylko tak w razie wypadku hehe 😜 Wogle FB to bardzo policyjna strona teraz nawet jak sie przyjmujesz do pracy to sprawdzaja twoj profil heheh dlatego wole tam nie pisac o takich sprawach co pisze tutaj 😉
Bede dzis robic zupke brokulowa 😁 z przepisu od Evek 😘 ciekawe czy Lusce posmakuje 😉
No i mam pytanie czy wasze maluchy tez tak dra gardelko, Ala jak chce zwrocic na siebie uwage to normalnie ciagle, az dziwie sie ze jej nie boli hmmm?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochane kupilam dzis dla Luski nowa zabawke i chce wam ja polecic jak macie mozliwosc gdzies to w PL znalesc naprawde jestem bardzo zadowolona z niej - to sa takie miseczki -budujesz z tego kulki ukladasz wierze masz numerki ktore zachecaja do liczenia puzniej i jest tam taka mala kuleczka co grzechodze ja wkladasz w zlozona kulke itp Ala to uwielbia 😁 tu macie linka
http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2341&e=detail&pcat=bubrilliant&pid=38607
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...