Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej
dzięki dziewczyny 🙂
u mnie Jula też padła dzis ciut wcześniej bo spała tylko 2h w dzień nie jak zwykle 3 no i o 8 wstała, ale obudziła się z takim płaczem że ciężko ją było uspokoić, idą jej ząbki ale dziwnie bo idą 3 a czwórek górnych nie widać 🙃
Sobolinku a u nas w dzień śnieg i słońce równocześnie 🙃 a teraz zimnica 1st
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Julik to może faktycznie ząbki Julci idą, choć trójki jak dobrze pamiętam powinny wychodzić ciut później (po 15 mies.) ale widocznie te Julkowe już nie chcą dłużej czekać hehe. Przynajmniej później będziecie mieli już spokój 🙂
U Ani dziś zauważyłam przebitą drugą dolną dwójkę, więc ma już 12 ząbków 🙂 Idą te zęby jak grzyby po deszczu, ale co się dziwić jak cały czas pada 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
😁 domyślam się co tam masz za oknem ja mam namiastkę CH bo mam Biedronkę i kilka innych sklepów ale mi już uszami wychodzi od rana od otwarcia babcie które nie mogą spać i wychodzą z pieskami na zakupy i przywiązują je przed sklepem a te szczurki ujadają od 6 rano 😠

no jak śnieg nie zasypie to do Suwałk 🙂 do rodzinki bo już w domu rodzinnym nie byłam od czasu jak się o ciąży dowiedziałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe biedronka przy "mojej" Silesii z parkingiem na kilka tysięcy aut i całodobowym tesco na przeciw to pikuś 🙂 No ale u nas nikt z psami nie przejeżdża (chyba 🙂 )
To Ty z bieguna zimna jesteś 🙂 Nigdy tam nie byłam, bo to trochę daleko od nas, ale kiedyś chcieliśmy jechać nad Biebrzę, a to chyba niedaleko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
julik napisał(a):
oj polecam jak lubisz dzikie plaże, lasy jeziora i rzeki, z daleka od zgiełku miasta to to wymarzone miejsce 🙂

Bardzo chętnie, bo uwielbiam jeziora i wszelka wodę, ale to trochę za daleko dla nas 😞


fakt, a naszymi drogami na drugi koniec Polski to masakra, a w szczególności na ten koniec, bo nad morze to już od Łodzi jest autostrada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
julik napisał(a):
sobolinek napisał(a):
julik napisał(a):
oj polecam jak lubisz dzikie plaże, lasy jeziora i rzeki, z daleka od zgiełku miasta to to wymarzone miejsce 🙂

Bardzo chętnie, bo uwielbiam jeziora i wszelka wodę, ale to trochę za daleko dla nas 😞


fakt, a naszymi drogami na drugi koniec Polski to masakra, a w szczególności na ten koniec, bo nad morze to już od Łodzi jest autostrada 🙂

Z Katowic nad morze drogą na Gdańsk to też masakra. My jeździmy nad zachodnie wybrzeże i jeździmy autostradą a jeszcze szybciej to przez Niemcy, wylatuje się w szczecinie.
Ale to nie znaczy, że tam nigdy nie pojedziemy. Chciałabym zobaczyć Kanał Elbląski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Późno dziś przyszło mi do Was pisać (do Was a nie z Wami, bo już nikogo chyba nie ma), ale quillingowałam kwiatuszki do tej pory a i mąż kompa zajmował 😜

A zajrzałam jeszcze, żeby napisać, że Uli gorączka minęła 🤪 ale dziś cały dzień maruda okrutna była i widać, że coś z jej zdrówkiem nie tak, bardzo mało zjadła (nawet jak na siebie) i do cycusi często chciała, a tam sucho, bo one nieprzystosowane teraz do takiej częstotliwości a potrzeba chwili, żeby się przestawiły na nowe, większe zapotrzebowanie mleczka... Już myślałam, że może zęby znów jakieś idą, ale teraz przeczytałam, że napisałaś Sobolinku, że trójki i piątki później, a pozostałe już są więc to nie zęby... No cóż, i to przetrwamy 🙂

Kasiu, to są fantastyczne momenty, gdy nasze dzieci tak nas zaskakują tym co umieją, co rozumieją. Tak skojarzyłam, że Ula mówi "szsziii" jak widzi śpiącego kota, albo tatę, to jej "śpi" 😜 ale już jak mnie woła to jest tylko krótkie i głośne powtarzane "E" ;p za każdym razem powtarzam jej że jestem "mama", a nie "E", ale póki co nie załapała 😜

Julik, zdjęcia super, a wypad pewnie jeszcze lepszy był niż zdjęcia 🤪 A ta drzemka w grocie solnej (czy jak tam się to nazywa)... mmmmmm.... 🙂

Dobra kończę, pospać trochę trzeba 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asiula lepiej późno niż wcale 🙂
Super że gorączka minęła 🤪 a maruda to chyba u wszystkich dziś była, to chyba ta zmiana pogody 🙂 a co do ząbków to nie doczytałaś że u nas właśnie te 3 idą (chociaż 4 nie ma)i przez nie jest marudzenie i płacz więc chyba nie wszystko jest według scenariusza 🙂

Wypad zdecydowanie lepszy niż zdjęcia bo te kiepskie 🙃 bałam się o zaparowanie aparatu 😁
podróbka groty solnej bo niby wypoczywalnia solna, ale czuło się solankę i lekki chłód 😆

dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Kochane
Właśnie piję kawkę i wcinam ciasto. Ania gada sobie z tatą 🙂 Ma dziś taki humor, że cały czas się śmieje (i właśnie dostała ze śmiechu czkawki) 🙂
Asiula Julik ma rację, lepiej późno niż wcale. Została nas garstka więc miło, że ktoś pisze, a nie tylko podczytuje.
Super, że Ulci już przeszła ta gorączka. A mleczkiem się nie martw, znowu się unormuje. Lepiej więcej niż mniej 🙂 A co to jest to qullingowanie kwiatów?
Miłego dnia dziewczynki !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie
No dziś lepsza pogoda to i Ania weselsze! 🙂, Jula też się wyspała do 9.15 z jedną tylko pobudką, coraz częściej zdarza jej się tylko jedna a teraz wcina płatki 🙂

Jula już nie biega ale jak tylko zaczęła chodzić to też biegała wyciągała coś z szafki i nosiła do pokoju zasuwała w jedną i drugą stronę jak nakręcona, ale jej już przeszło. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Juilk 🙂
To mnie trochę pocieszyłaś z tym bieganiem, bo czasami to się boję, że znowu gdzieś wyrżnie. A ona taka ostrożna była... 🙂
Super, że Julcia już tak ładnie śpi. Ania też się tylko raz w nocy budzi a ostatnio 2 razy pod rząd przespała całą noc więc jest szansa ... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂 ale jak biegała to siniaki na nóżkach miała 🙂
teraz to się boję jak biega po łóżku, skacze, rzuca sie na poduszki a ja mam strach w oczach 😲, i patrzę kiedy ścianę zaliczy 🤢 grzejnik obkładam poduszkami, no i cieszę się że jednak mamy łóżeczko turystyczne bo w łóżeczku też biega i obija się o ścianki 🙂

o Makłowicz idę robić śniadanko....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...