Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Sobolinku, 2,5 godziny na spacerku?? My to możemy sobie o czymś takim tylko pomarzyć dzisiaj, bo praktycznie non stop pada deszcz 😠 Udało nam się wykorzystać małą lukę w opadach i wyszłyśmy na 40 minut, a zimnooooo, brrr. Jak wracałyśmy to już zaczynało padać i pada do teraz... Ale musiałam wyjść choć na trochę bo to dzisiejsze marudzenie Uli zaczynało wyprowadzać mnie z równowagi 😞 Teraz Ulcia śpi, zobaczymy w jakim nastroju się obudzi.

Próbowałam skorzystać z outlooka, ale trzeba było tam wpisywać jakieś dziwne rzeczy dotyczące naszego Internetu, których nie wiedziałam zupełnie gdzie szukać 😮

Zapomniałam napisać Malamyszko, że fryzurki fajne wybrałaś, zmiana będzie, ale nie mocno drastyczna, jakbyście ciachnęli na krótko, ale to jak rozumiem nie wchodziło w ogóle w grę 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

juz siedzi mi na kolanach ,a wieczorem jest walka o lapka z Michałem i jak on konczy to juz nie mam siły sie logowac ,ale to w koncu jego komp,normalnie rano jedno dziecko mi nie pozwala a wieczorem drugie z Wami pogadac 😜
Sobolinku dzisiaj obiecuje Ci napisac co warto zobaczyc w Rabce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie 🙂
na samym początku biedna owieczka co ona musi znosić aby Zuzia kapać się chciała no i schylam się w pas dla Michałka jak dzielnie sprząta łazienkę po takim szaleństwie oklask dla mamy za wspaniałego syna 🙃
dziewczyna na TVN widziała w Katowicach że normalnie wystawę koparek poubieranych w sweterki macie fajnie to musi wyglądać
malamyszko kurcze chcesz ścinać co za długie ma i do oczu idą a i kark zakrywają bo włoski boskie ma wierze że szkoda sama miałabym wyrzuty ale co do fryzurki to jestem za pierwszym zdjęciem zresztą drugie podobne a i pewnie efekt inny i tak będzie bo tamten chłopczyk ma proste włoski a Michaś kręcone 🙂
Asiula co do zdjęć i ich zmniejszania to niestety nie moja działka ja to laik jestem w kompie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek zazdroszczę Wam tej Rabki kiedyś byłam ale niestety nie pamiętam miałam jakieś 6 lat wiem tylko że mi się podobało a ze zdjęć widzę że jakieś wesołe miasteczko było dużo wody i wycieczki do Zakopanego Myślenic jednym słowem przyjemne wspomnienie zbytnio nie kojarząc czego 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jeszcze zajrzę zanim po Gabrysia do żłobka pójdę no chyba że zadzwonią to polecę
malamyszko świetnie że Michaś tak się ładnie zaaklimatyzował nie ma co ukrywać że jak dziecko sceny robi to aż się serce kraja a i tak wiesz że trzeba tak to zawsze spokojniejsze jesteśmy 😉 Gabrysiowi zdarza się że jak po niego pójdę to obrażony jest albo płacze ale tylko go na ręce zabiorę i wielka radość 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malamyszka napisał(a):
Rzeczywiście pięknie. Słoneczko świeci, cieplutko jest. U nas na osiedlu remontują po kolei bloki i właśnie zabrali się za kolejny. Ściągają azbest i nie wolno otwierać okien. 😞(

oo to nic przyjemnego zamiast wietrzyć to kiszenie 😞 ale najważniejsze że już nie będzie tego świństwa w pobliżu 😉 a i pewnie hałasują nie zazdroszczę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Alwo, to są polscy robotnicy zatrudnieni przez spółdzielnię mieszkaniową. Oni nie pracują zbyt ciężko. Pewnie ok 15 skończą, a zaczęli tak po 8 rano. Tylko co pare minut słyszę jak coś tam zrzucają na ziemię. Nie jest źle, ale pewnie przez to tempo robót będzie się to ciągnęło w nieskończoność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
My po dłuuugim spacerze od 9 do 12, a później w odwiedzinkach u nowo poznanej sąsiadki (spacerek był z nią).
Teraz Ania śpi a ja muszę zrobić sobie kawusi bo mnie skręca.
Śląskie mamusie dziś zobaczyłam fajną ofertę na grooponie Wstęp do Wesołego Miasteczka za 50%
http://www.groupon.pl/deals/slask-extra/wesolemiasteczko/5093596?nlp=&CID=PL_CRM_1_0_0_111&a=1754
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie!
u nas niby świeci ale pewnie niedługo będzie padać bo jakieś czarne chmury widać.
My siedzimy w domu bo Jula zdrowieje ale teraz mnie rozkłada, drugi dzień gardło,głowa dobrze że teraz to już moge brać wszystkie leki bo chyba wtedy jakoś nie wyleczyłam tej anginy.

Wiecie jeśli chodzi o wakacje to ja jestem zupełnie inna ja uwielbiam się smażyć na słońcu, kąpać w ciepłej wodzie i uwielbiam gorąc, piasek..itd..itp 🙂, i jeśli gdzieś wyjedziemy to tylko jakieś cieplejsze klimaty, Jula jeszcze jest za mała na zwiedzanie, jeszcze przyjdzie czas na wycieczki kulturalne 🙂 no a góry? góry to tylko zimą.
A ja to w ogóle w złym klimacie się chyba urodziłam, jak byłam we Włoszech to włosi szli na sjestę a ja wychodziłam wtedy na słońce, kocham tamte klimaty, tam dopiero chce się żyć, a z kolei jak byłam w Anglii (latem) to po tygodniu miałam dość jak tylko wyszłam z samolotu to myślałam że mi ktoś cegłówkę na głowę położył. Dlatego jeśli gdzieś w tym roku wyjedziemy to na pewno Włochy lub Francja. A w najgorszym wypadku plaża nad Bałtykiem 😁 i też nie będzie źle żeby tylko pogoda była 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
haha fajna ta owieczka, ale jaka duża, pewnie nawet nie zdąży wyschnąć z jednej kąpieli a musi brać drugą 😁

my też mamy robotników na dachu, drugi tydzień tynkują 4 kominy, w ogóle im się nie spieszy a rano w biedronce kupili zgrzewką piwa, więc nie wiem jak oni chodzą po tym dachu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
julik napisał(a):
Sobolinku ale fajny macie ten taras, taki duży, super miejsce do zabawy dla Ani 🙂

Dzięki 🙂 Taras ma 13m2 (bo tyle trawy kupiłam hehe) ale widok już nie fajny, bo na mega parking i centrum handlowe. Ale nie można mieć wszystkiego 🙂
Latam planuję wstawić tam basenik z wodą dla Ani i będziemy się taplały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Julik masz dobry gust jeśli chodzi o Włochy 🙂 Też bym pojechała, ale te ceny... Moja siostra jeździ z rodzinką raz-dwa razy do roku do Toskanii i wynajmują tam dom (apartament) i siedzą 2-3 tygodnie. Ale jak zapytałam o namiary (bo też chcieliśmy mieć swoją plażę)sprawdziłam i zobaczyłam ile to kosztuje to mi szczęka opadła. Nie stać nas a jeszcze trzeba tam dojechać.
Wy macie fajnie bo mieszkacie nad samym morzem 🙂 i jak jest pogoda to plaża a jak nie ma to domek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
julik napisał(a):
oj super, a od której strony świata 🙂masz taras ? kiedy masz tam słońce?

Od tej najbardziej nasłonecznionej 🙂 południowo- wschodni 🙂 I drzwi tarasowe w sypialni wychodzą na wschód i słoneczko nas budzi. Mój T to uwielbia 🙂
A propos jak byłam dziś u tej sąsiadki to ona ma mieszkanie po drugiej stronie północno - zachodnie i tam było po prostu ciemno. Strasznie narzekała właśnie na to, bo zamiast tarasu ma ogródek (mieszka na 1 piętrze) i jest bardzo ponuro. Bidulka nie była jeszcze u nas, bo się załamie 🙂 U nas jest tak jasno, że rolety latem nie dają rady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julik napisał(a):
hej mamusie!
u nas niby świeci ale pewnie niedługo będzie padać bo jakieś czarne chmury widać.
My siedzimy w domu bo Jula zdrowieje ale teraz mnie rozkłada, drugi dzień gardło,głowa dobrze że teraz to już moge brać wszystkie leki bo chyba wtedy jakoś nie wyleczyłam tej anginy.

Wiecie jeśli chodzi o wakacje to ja jestem zupełnie inna ja uwielbiam się smażyć na słońcu, kąpać w ciepłej wodzie i uwielbiam gorąc, piasek..itd..itp 🙂, i jeśli gdzieś wyjedziemy to tylko jakieś cieplejsze klimaty, Jula jeszcze jest za mała na zwiedzanie, jeszcze przyjdzie czas na wycieczki kulturalne 🙂 no a góry? góry to tylko zimą.
A ja to w ogóle w złym klimacie się chyba urodziłam, jak byłam we Włoszech to włosi szli na sjestę a ja wychodziłam wtedy na słońce, kocham tamte klimaty, tam dopiero chce się żyć, a z kolei jak byłam w Anglii (latem) to po tygodniu miałam dość jak tylko wyszłam z samolotu to myślałam że mi ktoś cegłówkę na głowę położył. Dlatego jeśli gdzieś w tym roku wyjedziemy to na pewno Włochy lub Francja. A w najgorszym wypadku plaża nad Bałtykiem 😁 i też nie będzie źle żeby tylko pogoda była 😁.


Julik nie jesteś inna ,ja jestem identyczna jak jadę odpoczywać to mogę cały dzien lezec plackiem na lezaku albo w basenie na materacu 😎i tez w tym roku zwiedzanie raczej odpada wiec tylko odpoczynek wchodzi w gre
Kochane jestem padnieta my spedziłysmy na dworze dosłownie cały dzien ,poza 2 godz snu po obiedzie,wyszłysmy o 10 a wrociłysmy teraz,ale miałam tyle roboty w ogrodzie ze szok,a jeszcze nie skonczyłam,i tak se mysle ze moze Zuza bedzie spała jak aniolek po takim dniu(ale jestem naiwna nie?) 😁
ok ide robic gofry na kolacje wpadne pozniej jak nie padne 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie 🙂
ja na chwilkę myślałąm że w końcu posiedzę ale gdzie tam nie dość że czort jeszcze nie spi to ja juz ledwo na oczy patrzę i jak sobie pomyslę że jutro mąż jedzie i dopiero w niedziele bedzie to aż mi słabo 😮jednym słowem jak nie padne to jutro wieczorkiem bedę a jak nie to kochane słonecznego i pogodnego weekendu 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek robi mi wyrko więc wpadłam tylko powiedziec dobranoc,
Macie racje kochany synuś,też będziecie kiedyś takich miały,jeszcze tylko 13 lat 😉 i pamiętajcie syna wychowuje się dla innej kobiety ,to takie moje motto
Małamyszko miałam napisac ,podziwiam Cie za odwage ja bym tak ślicznych włosków nie ścieła,szkoda by mi było poprostu, strasznie ubolewam ze moje dzieci mają takie liche włosy po mnie,a i zastanawialm sie jeszcze czy czasem nie przestaną się kręcic bo podobno niektóre dzieci tak mają ze sie im kreca a po pierwszym scieciu przestaja,
o juz mi stoi za plecami ,miałam tylko powiedziec dobranoc a zas sie rozpisałam ,rano jedna mi nie pozwala a teraz kolejno 😁
Spokojnej nocki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
julik napisał(a):
oj super, a od której strony świata 🙂masz taras ? kiedy masz tam słońce?

Od tej najbardziej nasłonecznionej 🙂 południowo- wschodni 🙂 I drzwi tarasowe w sypialni wychodzą na wschód i słoneczko nas budzi. Mój T to uwielbia 🙂.


no to pięknie! to oprócz basenu będzie Ci też potrzebny parasol na upały 😁.
Masz taki swego rodzaju duży kojec dla Ani, no i kawka na tarasie inaczej smakuje 🙂 🙂 koniecznie zaproś sąsiadkę 😉 😉
hmmm i tu zazdroszczę Zuzce domu 🙃 przypominają mi się stare czasy, obiadki w ogródku, grille, kawka na ławeczce 🙃 🙃
To my mamy identycznie układ 🙂 tylko że na ostatnim piętrze to latem mamy saunę no i malutki balkonik 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...