Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Niunia zazdroszczę żłobka, mnie jutro czeka rozmowa z teściową czy przyjedzie się małą zająć, bu.

Edyta jest ok, ale jeszcze musimy ten kontrol zrobić z tą ziarnistością czy czymś tam czy się nie powiększa. Oczywiście stres jest. Ciężko być matką 🙂

Misia lepiej iść do okulisty, nigdy nie zaszkodzi, chociaż to na pewno urok Antosia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emka nadzwrocznosc to inaczej dalekowzrocznosc, osoby ktore na nia choruja nosza okulary z tak zwanymi plusami i sluza one do czytania. Te osoby dobrze widza z daleka ale zle z bliska!

Dorotko a czy nie robili Agatce usg w szpitalu?? Wydaje mi sie ze powinni. U Nas kazdy wczesniak ma choc raz zrobione usg i jesli wychodzi do domku i u Nas w usg cos bylo nie tak to wtedy kaza isc na kontrolne usg. Moze jak Agatce robili i nic niepokojacego nie wyszlo to nic wam nie mowili o kontroli!!!

Szarla dokladnie wiem o co Ci chodzi z tym stresem , ja tak mam za kazdym razem jak mam isc z nia na jakies kontrole lub na rehabiliacje!!!

Wlasnie znalazłam art. o udarach niedokrwiennych u noworodkow i napisali tam ze jak matka dziecka po udarze planuje druga ciaze to pwinna sie zglosic do hematologa!! Dobrze wiedziec zanim zaczniemy sie starac to popytam o to swojego gina!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie wiem jak jest w szpitalu w ktorym rodzilas ale u Nas rodzice wczesniakow dostaja wypis na ktorym jest wypisane co dziecku dolegałojakie mialo badania i jakie były ich wyniki i zastosowane lecznie. Z tego co sie orientuje to niektore szpitale wpisuja takie info w ksiazeczke. A niestety niektore nie pisza nic jak wynik byl prawidlowy!
Ale mysle ze nie masz sie czym martwic, bo twoja rodzinna gdyby widziala potrzebe zrobienia usg czy wizyty u jakiegos specjalisty to napewno by Cie wysłała!!
Rodzilas w szpitalu kilinicznym???
A jak wychodzilas ze szpitala to kazali Ci sie zgolsic do nich na kontrol???
Pytam bo u mnie jest poradnia przyszpitalna dla wczesniaków i dzieci chorych i jak taki wczesniak wychodzi to jest pod opieka poradni przez jakis czas (czasem nawet do kilku lat), my z Korni tez mielismy sie pokazac kilka razy. Ciekawa jestem jak to w innych miastach wyglada!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj Emka jak ja Cie rozumiem. Mały dziś obudził się o 3 i nie spał prawie do 4, a potem znowu pobudka o 5 i nie spał prawie do 6. Nie wiem co się stało, bo już dawno tak nie robił. Dziewczyny, te które karmią w nocy. Czy jak Wasze dzieci się budzą w nocy, to płaczą, dopóki nie zostaną nakarmione? Bo Grzesio się obudził i wcale nie płakał, tylko sobie gadał, a potem próbował usnąć, też bez płaczu. Ale tak się zastanawiam, czy on nie mógł być głodny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
no u nas też mały już pierwszy raz obudził się o północy 😞 później przed 5.00 jak A do pracy wychodził..no i dał mi go do łóżka, dałam mu cycusia i nawet nie wiem kiedy zasnęłam 🤪 ale jak się obudziłam to młody też spał 🙂 no ale zaraz się obudził znów cycuś i tak spaliśmy do 8.00 🙂
a teraz leży i maltretuje szmatkę-myszkę 🙂
moż faktycznie śpi źle, bo nowe produkty wprowadziłam? 😮 tylko ja mu daje po pół słoiczka dziennie, tzn. jak nie zrobi kupy po wcześniejszym słoiczku to nie daję i czkamy na kupkę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek 🙂 🙂Witam w kacowym nastroju hihi 😉My wczoraj dopiero o 1:30 do dmoku wrocilismy.nawet nie wiem,kiedy czas mi tak minal 🙂A Julka dzisiejszej nocy obalila teorie niedojadania.O 20 zjadla 120ml mleka bez kaszki i do 22 z nami posiedziala.Potem wlozylam ja do wozka i zasnela.No i jak wrocilismy do domu,to wnieslismy ja z wozkiem.Postawilam ja kolo lozka i uznalam,ze i tak za pol godz wstanie to ja przeloze.No i wstala...o 6 jak uslyszala,ze mama siusiu idzie 😁 Dalam jej butelke,zjadla 120 i poszla spac dalej do 7:30 🙂Pewnie jeszcze by spala,ale z P sie za glosno smailysmy.Cos mi sie zdaje,ze ona dopiero dochodzi do siebie,bo nawet w ciagu dnia byla grzeczna i tylko wczoraj rano zrobila scene,ze chce na raczki.Dorotko dzis skoncze aguagu to wtedy wrzuce linka.przynajmniej bede miala jakies zajecie jak P. na kawalerski pojdzie.Misia tule za ten wczorajszy ciezki dzien:*:*:* A ty Samantko uwazaj,bo jak w szpitalu wyladujesz,to zrozumiesz.Tym bardziej,ze z anemia nie ma zartow.Sama wiem o tym najlepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A w ogole wczoraj zanim wyszlismy ogladalam zdjecia i filmiki Julki.I na jednym filmiku ona lezy golutka i ma tak z 5 dni.I jak to zobaczylam,to az sie poplakalam.Boze,jaka ona chudziutka byla i taka krucha.Jakos wczesniej tak mi sie to w oczy nie rzucilo,dopiero teraz jak mam porownanie 😁 Kurcze dziewczyny,jak ja ta mala pierde kocham!!Zwariowalam normalnie na jej punkcie hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Ja tez juz myslalam ze mala nie dojada bo znow zaczela mi sie budzic w nocy a tu niespodzianka, dzis spala od polnocy do 8.30 🤪
Szykujemy sie na chrzest i niedlugo bedziemy szli!!! Ale musialam jeszcze do was zajrzec chociaz na chwilke!!!
Monisiu ciesze sie ze wczoraj dobrze sie bawiliscie!! Moze faktycznie Julka musi sie przestawic, zmiana klimatu, otoczenia i przyzwyczajen (brania na rece na zawolanie) robia swoje. Dorosli zle znosza takie zmiany a co dopiero takie maluchy!!!
A jesli chozi i branie na rce to moja tesciowa tez mnie wkurza w tej kwestii, niby wie ze nie mozna dziecka przyzwyczajac, ale jak tylko mala zaczyna plakac to od razu na rece ja bierze nie da jej nawet chwilki zeby sama sie uspokoila!! No ale jakos dajemy rade.
Naczytalam sie wczoraj o tych udarach u noworodkow i z wrazenia calą noc mi sie sniły!!!
Uciekam jesc sniadanko i sie ubierac!! Zatem do potem!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

avatarek Monisiu super! Zdjęcia ze Chrztu Edytko piękne!:* jak ja chciałam sesje to A. powiedział, że niby po co 😞 ech.. no ale cóż. Mamy ciążową i później mam zamiar się z małym wybrać na sesję z nim ;* A. jk nie chce to wcale nie musi z nami iść. Później będzie żałował!
No mój w końcu zasnął ..czy to możliwe aby dalej odreagowywał szczepienie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
A tej kolezanki syn co wczoraj bylismy jest 2 miesiace starszy od Julki i mowi juz tata 🙂Niesamowite juz sie nie moge doczekac,az Julka zacznie mowic.Juz zapowiedzialam Piotrkowi,ze jak uslysze "mama" i juz sie pozbieram z ziemi to ide normalnie to opic hihi 😁

Monisia oklask za ostatnie zdanie 🙂)) ubawiłaś mnie tym, bo sobie wyobraziłam to :PPP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...