Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
Marinka wszystkiego naj dla Twojego Meza. 😜 😉


Dla Twojego Też!!!!!!!!!!!!!!

Ale weź jaka tragedia upiekłam dla niego ciasto drożdżowe z truskawkami i malinami i co po 3 godzinach Anielka prosi kawałek to jej daje a ta jak zaczela ppluć... No to ja spróbowałam i co?? Kruszonka na górze słona jak nie wiem co... 😞 😞 😞 zamiast cukru dałam sól na kruszonkę. A to jego ulubione ciasto. I nie chce mi się 2 piec teraz bo gorąco... Zrobiłam mu lody malinowe 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marinka napisał(a):
Fijolek napisał(a):
Marinka wszystkiego naj dla Twojego Meza. 😜 😉


Dla Twojego Też!!!!!!!!!!!!!!

Ale weź jaka tragedia upiekłam dla niego ciasto drożdżowe z truskawkami i malinami i co po 3 godzinach Anielka prosi kawałek to jej daje a ta jak zaczela ppluć... No to ja spróbowałam i co?? Kruszonka na górze słona jak nie wiem co... 😞 😞 😞 zamiast cukru dałam sól na kruszonkę. A to jego ulubione ciasto. I nie chce mi się 2 piec teraz bo gorąco... Zrobiłam mu lody malinowe 😁 😁

hehe dobre. ja dla swojego nic nie upieklam.. jakos dzis mi sie nic nie chce. ide chyba na balkon troszke posiedziec i poczytac. Hanulka spi wiec mam chwilke dla siebie a potem lece na aerobik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
Panie Adminie (Piotrze) wszystkiego Naj, Naj, Najlepszego w tym dniu i nie tylko w tym dniu!!!!!!!!!!!!!!
O!

a skad wiesz, ze nasz Admin to Piotrek, cio? 🙂

i ja sie przylaczam do zyczen 🙂 😘


A wiem ,wiem 🙂 🙂 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marinka napisał(a):
Fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
Panie Adminie (Piotrze) wszystkiego Naj, Naj, Najlepszego w tym dniu i nie tylko w tym dniu!!!!!!!!!!!!!!
O!

a skad wiesz, ze nasz Admin to Piotrek, cio? 🙂

i ja sie przylaczam do zyczen 🙂 😘


A wiem ,wiem 🙂 🙂 😜 😜

a ja chyba wiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie kochane, a moj Piotrus tez ma dzisiaj imieninki 😁
martynka nie przejmuj sie wszystko zniknie u nas pomogl oilatum krem i kapiel w krochmalu.
mamo antka no to witamy w naszym pieknym wroclawiu ja rodowita wroclawianka 😜
ide karmic niuniutka a potem karuzela bo na nia juz reaguje i spac... buziaki dla was mamuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no a my po kapieli i cycku mielismy atak brzucha ale zaledwie 10 minutowy wiec juz spokój ale nie mam pojecia po czym na razie lezy spokojnie w łózeczku ale niewiadomo jak długo no i przeraża mnie jej łapczywe jedzenie to jakiś koszmar przy odbijaniu az jej sie cofa i nie na tyle zeby ulac ale na tyle zeby sie zakrztusiła a to jest o wiele gorsze normalnie az sie boje nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie Kochane
Widze że ja dzis pierwsza na forum 🙂ja dzis wyspana jestem bo druga dobra noc za nami wieczorem Stas pokrzyczał przed kapielą nawet piersi nie chciał bo po tych dwóch dniach na butli nie mógł sie przestawic znowu na cyca ale pozniej wykapany złapał piers zjadł porządnie i poszedl spac obudzil sie dopiero przed czwarta..
Wyniki z bilirub 5 wiec super bardzo duzo spadła i choc było strasznie i plakalismy razem to jak widzę efekt odrazu usmiech na twarzy 🙂posiew z moczu tez dobry wiec ciesze sie ze wyniki sa dobre
MIŁEGO DNIA WAM ZYCZE KOCHANE 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marinka
zazdroszcze Mazur my czesto wyjezdzamy w tamte okolice choć od nas blizej nad polski bałtyk który kocham bardzo 🙂
Jezioro Maróz jest piekne i osrodek Wiatraki super ale w tym roku wyjezdzamy dopiero we wrzesniu jak co roku na Krete tam tez moglabym zamieszkac 🙂tylko cały czas zastanawiam sie jak Stas zniesie lot samolotem 🤔

Martyna slicznie razem z córeczka wyglądacie 🙂 🙂 🙂 i mam nadzieje że to uczulenie szybko malutkiej zejdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heka dziewczynki-mamusie 🙂 🙂 🙂
No więc nocka jak każda do tej pory superkowa 🙂 🙂
No i po imieninach męża a na jutro szykuje swoje imieniny. Więc ciasto znów trzeba zrobić. Hmm, tym razem będę uważać czy wsypuje sól czy cukier ☺️ ☺️

Mam do was pytanie, wiem, że jeszcze za wcześnie może ale ciekawość mnie zżera , o!
Czy będziecie dawać swoim dzieciaczkom słoiki czy same gotować a może pół na pół 🙂 🙂???? 🙂 🙂

Czy już teraz przygotowujecie jakieś owocki na później ??
Ja czekam na jabłka wrześniowe i na pewno zrobię owocki 🙂 🙂 🙂

Mój mąż rozłożył matę edukacyjną ale nie z pałąkami tylko taką sam kocyk. I powiem wam , że Joszko zainteresował się biedronką, która tam jest 🙂 🙂 mamy ją z ikea w zeszłym roku ją jeszcze kupiliśmy 🙂 🙂 🙂

Bea29 ja tez lubie bardzo Mazurki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A mata wygląda tak o 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/863/dscn0362ur.jpg/][IMG]http://img863.imageshack.us/img863/6962/dscn0362ur.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/801/dscn0364q.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/1827/dscn0364q.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bea29 napisał(a):
Witajcie Kochane
Widze że ja dzis pierwsza na forum 🙂ja dzis wyspana jestem bo druga dobra noc za nami wieczorem Stas pokrzyczał przed kapielą nawet piersi nie chciał bo po tych dwóch dniach na butli nie mógł sie przestawic znowu na cyca ale pozniej wykapany złapał piers zjadł porządnie i poszedl spac obudzil sie dopiero przed czwarta..
Wyniki z bilirub 5 wiec super bardzo duzo spadła i choc było strasznie i plakalismy razem to jak widzę efekt odrazu usmiech na twarzy 🙂posiew z moczu tez dobry wiec ciesze sie ze wyniki sa dobre
MIŁEGO DNIA WAM ZYCZE KOCHANE 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂


Bea - super ze tyle spadło. a moze i ja powinnam znów ja odstawić? ponoc wynik 3 jest juz całkiem akceptowalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marinka napisał(a):
Heka dziewczynki-mamusie 🙂 🙂 🙂
No więc nocka jak każda do tej pory superkowa 🙂 🙂
No i po imieninach męża a na jutro szykuje swoje imieniny. Więc ciasto znów trzeba zrobić. Hmm, tym razem będę uważać czy wsypuje sól czy cukier ☺️ ☺️

Mam do was pytanie, wiem, że jeszcze za wcześnie może ale ciekawość mnie zżera , o!
Czy będziecie dawać swoim dzieciaczkom słoiki czy same gotować a może pół na pół 🙂 🙂???? 🙂 🙂

Czy już teraz przygotowujecie jakieś owocki na później ??
Ja czekam na jabłka wrześniowe i na pewno zrobię owocki 🙂 🙂 🙂

Mój mąż rozłożył matę edukacyjną ale nie z pałąkami tylko taką sam kocyk. I powiem wam , że Joszko zainteresował się biedronką, która tam jest 🙂 🙂 mamy ją z ikea w zeszłym roku ją jeszcze kupiliśmy 🙂 🙂 🙂

Bea29 ja tez lubie bardzo Mazurki 🙂


Marinka ja już zaczęłam robić przetwory. nie mam takich malutkich słoiczków więc radzę sobie inaczej. pomroziłam jagódki. wczoraj robiłam delikatne dzemiki z jagódek i malin. ale to dopiero początek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie! 🙂
Bea to super, że wyniki dobre! 🙂 3małam mocno kciuki 😉
Marinka ja jak będę już na swoim mieszkanku to będę robiła sama (tak myślę...). Blenderek i miksujemy! 🙂 A Joszko na macie wygląda super! 🙂

U nas nocka nawet ok, chociaż Hania marudziła i zasypiała na moim brzuchu za każdym razem 😮 więc mamusia oparta o kaloryfer a Hanusia na mamusi 🙂 Rano troszkę też marudna ale teraz zasnęła...
Kurcze, u nas wczoraj burza, lało, dzisiaj też nie bardzo ta pogoda :/ a mąż ma wolne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marinka ja na pewno bede robila sama wszystkie przetwory przy udziale mojej mamy. Nie mam ochoty wydawac tyle kasy na jedzenie w ktorym do konca nie wiem co jest, a z tego co czytalam, mozna wiele dziwnych rzeczy znalezc.. 😞
czekam na warzywka jesienne i oczywiscie jablka i gruszki. cala ciaze zbieralam male sloiczki wiec jestem przygotowana. Poza tym moja Hania od grudnia/stycznia bedzie u mojejmamy a tam na pewno zadnego sloiczka nie uraczy. Wszystko domowej roboty 😉 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marinka rewelacyjna ta mata!! my kladziemy na kilku kocach i Hania ostatnie dni przespala na trawce na kocyku 🙂
ja pomrozilam truskawki, szykuje sie teraz na maliny i troszke borowek. jagod nie bede raczej mrozic. poza tym, zawsze cos tam wypatrze na rynolu i moze cos dodatkowo zamroze 😉 a dla siebie na pewno duuuzo bobu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek dzięki za odpowiedź. Bo ja ANielce sama gotowałam, słoiczków nie chciała jeść w ogóle. Jedynie braliśmy jak w górach gdzieś byliśmy i długo na jakiś szczyt wchodziliśmy to wtedy czasami jej dawałam ale tylko tym pluła.

Poza tym taniej mi wychodziło gotować niż jechać na słoiczkach ale to każdy robi co uważa 🙂 🙂

Ta mata od spodu jest na takim materiale , że się nadaje na trawie i on tak leżał na działce u nas 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...