Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejka 🙂
Gosia faktycznie podobne dzieciaczki 😉

Byłam na tej zje**nej uczelni... i jednak babko stwierdziła, że mnie nie przepyta bo ONA nie jest na dzisiaj przygotowana, więc muszę złożyć podanie o warunek 😞... a drugiej się poje**ło i zadzwoniła do dziekanatu, że mam jednak przyjśc jutro bo przecież ona nie ma dzisiaj zajęć 😠 😠 😠

Masakra jakaś... jestem wkurzona na maksa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HEJA,
Beti - ja przykrywam Julkę do cycyszków, staram się jak najwyżej bo sama lubię być po szyje pod kołderką ale nie chcę żeby się zaplątała i sobie buźkę nakryła (nieraz lubi zassać kołderkę...)
My mamy gryzak fisher price o taki:
http://allegro.pl/fisher-price-krokodylek-gryzak-t8380-i1860730068.html
ładnie go trzyma choć czasem nie może poradzić sobie z wpakowaniem go do pyszczka,
mamy też taki zwyczajny okrągły, wypełniony wodą o taki:
http://allegro.pl/gryzak-gryzaczek-wodny-sunbaby-tania-wysylka-i1848504217.html
tylko ten jest gorszy bo obwódka jest szeroka i ona ma za małą buźkę żeby go uchwycić, dziwny ...

Gosia - ile płaciłaś za meningo i ile dawek i od kiedy sie podaje ?
pneumo też miałaś ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris też mam tego krokodyla... nie wydaje Ci się on za ciężki... bo mi tak...
Resztę jaką mam to:
http://moto.allegro.pl/gryzak-lodowy-baby-mix-motylek-i1861385467.html
http://moto.allegro.pl/canpol-kolorowy-gryzak-wodny-samochodzik-2-207-i1855344474.html
i jeszcze jeden z rączką...

A widziałyście smoczki na ząbkowanie? Ciekawe czy zdają egzamin... mają tak malutkie wypustki, które ponoć masują dziąsełka podczas ssania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jejku, ta pogoda mnie wykończy- ciemno za oknem, już trzeba światło świecić, żeby cokolwiek zobaczyć do porządku.. Pawełek oczywiście śpi, a my z Marcinem czytamy książki, w tle U2, więc jest git 🙂 Nie mam znowu pomysłu na obiad, wyciągnęłam filety z kurczaka, ale już mam ich trochę dość. Beti u nas spanie jest od 21 do ok.8, potem mycie, karmienie itd., chwila zabawy i znów sen. Generalnie Pawełek jest baaaardzo "równy". Śpi ok.1,5h, budzi się, dostaje jeść, przebieramy go i się bawimy. Po 2h znów idzie spać i od nowa-1,5h spania itd... Łatwo sobie przy nim poukładać dzień dzięki temu.
Dziewczyny, które używają Pampersów... dostałam ostatnio od kolegów Marcina Pampersy sensitive 4-9kg. Nigdy ich nie używałam, bo preferuję Dady, ale powiedzcie mi- czy mnie sie wydaje, czy one są malutkie?? Bo ja mam wrażenie, jakby to były Dady 2, a my juz 3 używamy. I Pawełek ma trochę odciśnięte przez to jakies wzorki (bo tam po bokach jakieś wzorki są). Doris Ty chyba kiedyś coś pisałas o tym, że na pieluchach jest Kubuś Puchatek, czy mi sie wydaje? Bo u nas jest jakiś miś tylko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie długo mnie nie było bo miałam meksyk w domu mój mały 4.10 miał miec szczepienie i dupa bo rano dostał kaszlu i lekarka stwierdziła że ma nieżyt oskrzeli dostał flegamine i antybiotyk Ospamox dałam mu go 3 razy bo co 12 godzin i jeżdziłam z nim na oklepywanie plecków bo strasznie charczał i do czwartku ok wszystko było.Za to popołudniu w czwartek mały dostal taką biegunkę i tak płakał że kolka przy tym to pikuś normalnie leciałam w nocy do lekarza bo ku wieczorowi było coraz gorzej i lekarz kazał podac smectę i zatrzymało biegunke i to wszystko po tym cholernym antybiotyku zaraz go odstawiłam.
W piątek rano poleciałam do naszej pediatry a ta zbadala małego i mówi że już nic nie słyszy i że lepiej jest bo maly już tak nie kaszle kazała nie dawac antybiotyku tylko flegamine i o dziwo jest lepiej mało kaszle.I moje pytanie jest takie czy w ogóle miał coś z oskrzelami bo po 3 dniach nagle wyzdrowiał??dziwne? i czuje że to wina lekarki we wtorek 11.10 mamy kontrole jak będzie dobrze będzie szczepiony i potem zmieniam pediatre 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/805/dsc01309u.jpg/][IMG]http://img805.imageshack.us/img805/2439/dsc01309u.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/696/dsc01311h.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/1360/dsc01311h.jpg[/IMG][/URL]


Moja Lenka w pierwszym dniu 4 miesiąca 🙂 hihhi
Dziękujemy za życzenia i BUZIAKI DLA WSZYSTKICH MAM I DZIECIACZKÓW OD LENKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gratulacje dla wszystkich dzieciaczków 3 i 4 miesięcznych 🙂

Nequitia wiem o tym że kupa przy tym antybiotyku jest często ale mój miał ostrą biegunke woda z niego szła w ciągu godziny 15razy go przebierałam a ile ubranek brudnych bo wyciekało z pampersa wszystko 😞i jak płakał w jelitach mu grało dosłownie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki MAmusie za odp w sprawie termometra, nie zamówiłam wczoraj, bo nie miałam neta 😞 W poniedziałek zamówię, to tylko kilka dni poźniej będzie...

Zamawiam tą ksiąze sobie co tak wszystkie namiętnie czytacie 😁 NIe lubie z kompa czytać... Znalazłam taniuśko: język niemowląt i język dwulatka - tej samej autorki za 25 zł 😁

Oj Madzia porąbani Ci wykładowcy, wiem cosik o tym....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu dziś puchyyy....
Ale wiadomo, mężowie w domu ;D

My idziemy kompu kompu 🙂
Tak mi się przypomniało: Mój Filip lubi jak mu się czyści nosek... mhm... Do wczoraj lubiał! Skończyła nam się woda morska, więc Tomek kupił taką dla dziecka, nie powiedziałam nazwy i kupił coś na s... , nie pamiętam. W każdym razie jak psikneło to aż mi łzy w oczach stanęły... Za mocny strumien. Ja miałam tetrisan i tak dosłownie taka mgiełka wylatuje, jutro w aptece kupie ten tetrisal, bo Fifi nie daje sobie do nosta tego paskudztwa psikąć...

Małgorzatta - udanej imprezy jutro, i oby Borys był dzielny!! POwodzenia..

MOże się dzis jeszcze odezwe (jak będzie do kogo) 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka, wpadłam tylko luknąć coby nie mieć zalegości. U nas intensywny dzionek, obiadek u teściowej, mała była bardzo zaciekawiona u niej (2 wizyta dopiero), wogóle mi dziś nie spała w dzień, umordowana właśnie padła, bez kąpania. Dzień dziecka jej zrobiłam. A co ...
Nequita - też mi się wydaje, że ten krokodyl za ciężki, nie raz jak już go wzięła sobie w rączki i próbowała do buźki włożyć to wypuszczała z rączki i spadał jej na pyszczek ten krokodyl i tak myślę, że powinien być lżejszy bo takie bobo może sobie krzywdę zrobić takim toporem.
Ja chyba zaszczepię na MENINGO bo one są najbardziej niebezpieczne a wiem coś na temat zapalenia opon mózgowych bo mój mąż jak był w wieku naszych pociech to przechodził i ledwie uszedł z życiem. Często teściowa wraca do tego w opowieściach i za każdym razem gdy opowiada tę historię to łzy stają w oczach. Długo leżał w szpitalu, mnóstwo leków, antybiotyków, z musu był potem na butli. W dodatku teściówce powiedzieli, że jest bardzo z nim źle i że mają zastosować jakiś lek z zagranicy a jak on nie pomoże to już nic nie pomoże. Następnego dnia teściówka przychodzi do szpitala a tam .. puste łóżeczko... 😞 Zasłabła. Okazało się, że mężowi się polepszyło i przenieśli go do innej sali. Ale co przeżyła to jej... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda - Ci wykłądowcy to ch...e złamane są. Współczuję, też bym się wku..wiła. To co to za wykładowca skoro do przepytania musi się przygotowywać ?! Chyba powinna mieć to wszystko w głowie. To Ty raczej powinnaś być przygotowana a nie ona. Beznadziejna baba ! Ehh,. Może trzeba było wziąźć na litość - że masz małe dziecko itd, żeby Cię puściła ... Wiem, że to nie fajne tak się przed kimś "płaszczyć ", ja bardzo nie lubię ale niektórzy wykładowcy tak lubią jak się ich prosi bo mogą pokazać swoją wyższość i władzę... No trudno, lajf is brutal end ful of zasadzkas 😜 i często kopas w dupas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...