Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Beti, Pawełek ma mnóstwo maskotek już... Ale faktycznie niektóre są ulubione, inne mniej.. Pana Biedronka kupiła moja mama i na początku się bałam, bo jest dość duży, ale Paweł nawet z nim zasypia w huśtawce. Lubi się bawić jego czułkami, bo je można wyginać, a ciężko wsadzić do buzi (na szczęście). No i pacynki...są nieocenione! Im bardziej kolorowe tym lepiej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Malgorzatta napisał(a):
Fajną masz tą maskotkę - oparcie na pierwszym zdjęciu!

Gosia ja na tym karmiłam na początku,bo nie umiałam jeszcze dobrze ułożyć Malego. A przydało sie szczególnie Marcinowi,bo się bał trzymać Pawełka. Ten wąż ma płetwy,które są grzechotkami,każda inaczej dźwieczy, a jak sie naciśnie na głowie to wydaje bliżej nieokreślony dźwięk,który bardzo rozśmiesza Pawła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jestem zła....
dzwonili do mnie z polskiej przychodni do której jeździmy na szczepienia... i jutrzejsze szczepienie przeniesione na następny tydzień... bo nie doszły zamówione szczepionki... grrrr
ale tak czy siak do Dublina musimy jechać do Ambasady złożyć wniosek paszportowy no i do Ikei się wybieramy 🙂

Ania Pawełek cudowny, a te oczęta ma prześliczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, a ja jestem zalamana. Grypsko mnie takie dopadlo ze nawet miesnie pupy mnie bola, nie moge sie ruszac,a tu dzieckiem trzeba sie zajmowac. Ciezko mi to idzie bo Adi jeszcze w pizamie. Ja pierdziele, normalnie jestem taka zla. Na dworze pieknie, slonce swieci a dziecko znow sie kisi w domu, bo mamusia zaniemogla 🤢.
Dzis przespal cala noc w lozeczku, bylam w szoku, az o 5 rano wstalam sprawdzic czy oddycha 🙂. Na szczescie jest grzeczny, bo zauwazylam ze jak placze to sie wkurzam, bo glowa mi peka, wiem ze nie powinnam, ale mowie wam, przeokropnie sie czuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...