Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
A mi właśnie spalił sie silnik w maszynie philipsa na uwaga!!! Czarnej Rzepie!!!
Fuc***
a zupka z dyni dla Nikolki czeka na blendowanie... Zostaje blendera zwykły :-(
Maszyna za kupę kasy i dupa
Zła jestem, teraz lataj za serwisem itp
Dziś dałam Nikoli pierwszy sloiczek-jabłko i brzoskwinia
Nie była zachwycona, samo jabluszko z piwnicy slodsze :-)

Czarna rzepa na włosach i mnie nie piecze :-(
Nie działa ?!
I dziś pierwszy raz zupka z dynią

Buziaczki dla Fifcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam
po porządkach w szafie Anastazji robię małą wyprzedaż
na moich aukcjach można znaleźć zimowe kombinezony, dresiki, pajace, bodziaki, rajstopki, skarpetki, śpiworki i wiele innych od 2,90 bez cen minimalnych
zapraszam do obejrzenia i licytacji
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=6008355
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny, ja ciągle w tyle z czytaniem i pisaniem na forum ...
Jak już starczy mi czasu żeby nadrobić to brakuje żeby coś naskrobać więc wchodzę następnego dnia żeby coś napisać bo jestem w temacie to znowu mnóstwo stron do nadrobienia i tak w kółko.
A potem zapominam co miałam napisać bo tematy się szybko zmieniają.
U mnie dziś temperatura już normalna choć przyszedł okropny kaszel... Tęsknie już za spacerkami z Julką a póki co to wykazuje się tatuś i babcie.

Wczoraj dałam Julci 1 raz marchewkę gerbera około 4 łyżeczek i miałam wrażenie, że boli ją brzuszek i nie może zrobić kupy. Wiem, że marchewka ma takie działanie ale nie sądziłam, że 4 łyżeczki tak zadziałają. Julka zamiast 4 kup zrobiła 2 i się prężyła,Za to dziś walnęła PO TEJ MARCHWI TAKĄ KUPĘ, ŻE SZOK, MASAKRA JAKAŚ TO BYŁA, AŻ ZAWOŁAŁAM MĘŻA, CAŁA PIELUCHA !!! BYŁA OGROMNA JAK NA NIEMOWLĘ... 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti - ja też myślałam, że dzieci będą gadać gugu + następne głoski, ale u nas też nie ma już gugu, tylko bardziej aaa, iii - takie jakby zdziwienie, i takie tam popiskiwanie, eeej. Julka śmieje się głośno jak ją łaskoczę a łaskotki ma na szyji i pod paszkami a wtedy to tak długo się śmieje, że słychać ją w drugim pokoju ! Wydaje mi się, że Ty się zabardzo stresujesz !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czerwcowka napisał(a):
A mi właśnie spalił sie silnik w maszynie philipsa na uwaga!!! Czarnej Rzepie!!!
Fuc***
a zupka z dyni dla Nikolki czeka na blendowanie... Zostaje blendera zwykły :-(
Maszyna za kupę kasy i dupa
Zła jestem, teraz lataj za serwisem itp
Dziś dałam Nikoli pierwszy sloiczek-jabłko i brzoskwinia
Nie była zachwycona, samo jabluszko z piwnicy slodsze :-)

Czarna rzepa na włosach i mnie nie piecze :-(
Nie działa ?!
I dziś pierwszy raz zupka z dynią

Buziaczki dla Fifcia


nie piecze?! hmmm, dziwne, mnie tak pali, że czuję jakby ktoś wylał mi na łeb beznynę i rzucił zapalkę !
a może wycisnęłaś sok i go przechowywałaś ? bo jeśli tak to nie będzie palić i nie będzie skuteczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. My dzisiaj mieliśmy gości, w tym dwulatkę, która tak wycałowała Pawełka, że szok! Leżał na macie to kładła się obok niego i go przytulała...no dosłownie szok! Załączę Wam zdjęcia zaraz 🙂
U nas pierwszy posiłek to była młoda marchewka z ziemniakiem z HIPPa. Marcin jest alergikiem, więc muszę troszke uważać, więc uznałam, że dam na razie słoiczek, bo o ile marchew mam od mamy z warzywnika, o tyle ziemniaka już nie, więc nie chciałam dawać- uznałam (dość naiwnie), że będą tam jednak warzywa lepsze. Ale Pawełkowi póki co nic nie ma, zjada ze smakiem. Kupy jeszcze nie było, ale u nas jest mniej więcej raz na 3 dni, więc się nie martwię, zwłaszcza, że Pawełka nic nie boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pawełek z Zosią:

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/97/1004517i.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9967/1004517i.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Czułości na macie:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/153/1004520.jpg/][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/1264/1004520.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

A poza tym to żółwik dla Filipka od Pawełka i ode mnie oczywiście! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieki dziewczyny.
Doris masz racje sie stresuje 🙂 bo on tak mało gada a ja tylko nawijam a on nic.chciałabym wiecej 🙂 Doris kuruj sie czyms.dobrze ze juz przechodzi pomału.
moj wczorajszej nocki spał ciagiem 8,5 godzin pobił rekord.a dzis przesadził z zasypianiem. czuje sie jak wydojona do granic krowa.moj Filip je na noc duzo jak kazdy. ale moj zjada 4-5 cycków czyli 4y lub 5 razy tyle co jego jednorazowa porcja w dzien. a dzis przegiął pałę bo jadł 4y godziny. Boze a ja wciaż mleko mam ale takie juz nie za łatwe.modyfikowanego nie mam juz.czekam na próbki jednodniowe bo mnie denerwuje ze po 3-4 tyg trzeba wywalic. poza tym miałam mole i wywaliłam wszystko i bałam sie małego rzeczy otwarte trzymac.dzis w nocy sciagnę mleka i od jutra daje łyzeczką przed kapielą kleiku z moim mlekiem, to moze mniej tych cycków zje. bo mam dosc.no i musze popracowac nad laktacją by zwiekszyc ilosc tego łatwiejszego mleczka.normalnie jescze o 21ej był na macie i sie bawił bo taki pobudzony pieron!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Butterfly, swietna jest Zuzia 🙂. Ja bylam u kolezanki to innej kolezanki corka Maja ma 2,5 roku, taka zazdrosna ze szok. Jak kolezanka wziela Adrianka to Maja sie darla "moja mama !!!!!", ja nie wiem jak to bedzie, bo ta kolezanka jest w 5 miesiacu ciazy. Watpie zeby Maja szybko zaakcceptowala dzidziusia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zosia, nie Zuzia 😉 No mama Zosi (trzyma Pawelka na fotce) za 6 dni ma termin porodu właśnie. I będzie Zosia miała siostrzyczkę,Małgosię. I z takim podejściem to będą mieli fajnie. A np. jak ostatnio mojej kuzynki syn był u moich rodziców, to jak zobaczył, że jego mama wzięła Pawełka na ręce to też był krzyk, drapanie w ręce żeby tylko puściła i co tylko pod światem. Ale to chyba trochę kwestia wychowania, bo już Wam opowiadałam kiedyś, że Kaziu jest niemożliwie rozpieszczony. A dziś przy tej Zosi zobaczyłam co znaczy jak rodzice z dzieckiem ROZMAWIAJĄ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć kobiety! 🙂
wpadłam luknąć co tam u Was 🙂

ta dziewczynka z tej reklamy pampers przesłodka... i tak pupcią fajnie kręci 😁

OGROMNE BUZIALE DLA FIFKA NA 4 MIESIĄCE!!! 😘

beti u nas ostatniej nocy też był rekord... mały spał nieprzerwanie 9,5 godziny... 🙂 byłam w szoku jak się obudził o 6;45... myślałam że to ok 3 nad ranem 🙂

dziewczyny kupiłam paczkę Huggisów i już nigdy tego nie zrobię... sztywne pierony jak się troszkę napełnią... no i dobrze wilgoci nie trzymają.. po 4 godzinach mały miał wilgotną pupę.. Jednak PAMPERSIAKI są the best, są mięciutkie nawet jak są napęczniałe do granic możliwości 🙂

LAski mam pyt odnośnie wprowadzenia glutenu. Jak zamierzacie to robić ... pół łyżeczki sypkiej manny do zupki, czy najpierw ugotujecie mannę i gotowej pół łyżeczki do zupki???? ciemna jestem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatka, ja jeszcze nie mysle o glutenie szczerze mowiac 🤢. Narazie jestem szczesliwa ze juz stolec sie reguluje. Miloszek slodki w kombinezoniku misiaczka z H&M 😁.
Ja za chwile nakarmie lobuza i idziemy do zlobka, obcykac co i jak. NIe moge uwierzyc ze od jutra oficjalnie juz zaczynam prace 😮.
Boje sie jak cholera dac go do zlobka, ale to dopiero od grudnia na szczescie.
Moj szef wymusza na mnie prawko, powiedzial ze mam chodzic na egzaminy dopoki zdam, ze on zainwestuje w moje prawko ale musze miec, bo inaczej ciezko mi bedzie, bo musze dojezdzac do innego miasta.
Jak wroce to dam znac jak bylo w zlobku 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny!

Duży buziak od Wojtusia dla Filpka za 4 miesiące!!!

My wczoraj byliśmy na urodzinkach u babci Wojtusia. I nawet nie było tak źle! Wojtek zaczyna sie przyzwyczajac do dłużej ilości ludzi chyba 🙂 Dziś przyjeżdżają moi rodzice!!! Tak sie ciesze bo już dwa miesiące jak sie nie widzieliśmy 🙂 Coprawda dziś tylko przejazdem u nas ale juz od środy na pare dni 🙂
Dziś spał ciągiem 10 godzin...może faktycznie przechodził skok ostatnio i te dodatkowe budzenia? Od wczoraj zaczął mi robic takie mostki i jak siedzi na kolanach to jak mu sie cos nie podoba to "złazi" z nich hehe no taka gadzinka mała 😁 A jak leży na brzuszku to próbuje czołgać ale jeszcze nie za bardzo mu to wychodzi bo kręci w kólko 😆

Pawełek i Miłoszek przefajni na tych zdjęciach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...