Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Doris mukosolvan, flegamina, syrop prawoślazowy... no i oczywiście syrop z cebuli 🙂

wszystkie można używać przy karmieniu piersią, jesli boli Cię gardło dodatkowo to polecam tantum verde... też jest bezpieczne 🙂 ja piłam prawoślazowy syrop i brałam tantum verde a wcześniej strepsils cytrynowo miodowy... też można.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Gosia no cos Ty? Mala kreci bioderkami a nie pupa, nie pokazywali przeciez pupy, poza tym mi sie podoba, taka mala shakira 😁.
Dziewczyny, zlobek ogolnie ok, nie bylo duzo dzieci, sa 4 pomieszczenia dla dzieci w zaleznosci od wieku, wszedzie kolorowo, pelno roznych zabawek wiadomo. Byly 3 takie maluszki jak Adrian, lezaly sobie ma macie wszystkie i do siebie gadaly, fajnie to wygladalo. Starsze dzieciaczki sa kochane dla dzidziusiow, nie robia im krzywdy, na 3 dzieci jest jedna osoba ktora pilnuje. Osobny pokoj jest do spania, kazde dziecko ma swoje lozko i swoja szafeczke.
Generalnie mysle ze jest dobrze, okaze sie po kilku dniach, ja juz plakalam przy samej rozmowie, ja nie wiem jak go zostawie, chyba bede cala droge do pracy beczec. Moze lepiej poprosze Wojtka zeby go zaprowadzil 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Mamusie 😁

My już po spacerku. ładna dziś pogoda - słonecznie 🙂

Zapisałam się na aerobik - biore się za siebie!! ☺️
Marlena ja myśle że lepiej jak Ty sama zaprowadzisz małego... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Luzak :P

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/267/1020920.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/9920/1020920.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Wszedzie dobrze ale na podlodze najlepiej


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/195/1020935.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/2538/1020935.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Filipowi kupiłam kombinezon na zimę jakiś miesiąc temu, było dużo za duży...
Wczoraj wyciągam i zaniemówiłam.... Nie mieści sie!!! 🤪 Znaczy włoże go, ale nie ruszy się biedactwo... I muszę kupić nowy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marlena, ten piesek jest super! No i oczywiście Adi jeszcze bardziej 🙂 Z tego co piszesz to nie ma źle z tym żłobkiem, ale mimo wszystko cieszę się, że mam jeszcze troche czasu do powrotu do pracy. A tak w ogóle to pracujemy dokładnie w tej samej branży jak widzę 🙂 I na bardzi podobnych stanowiskach. Dlatego tym bardziej życzę powodzenia!
My po spacerku, Pawełek szaleje na macie i wyje jak szalony. Kurcze, jesień póki co jest tak piękna, ze ja nawet nei mam okazji włożyć żadnego kombinezonu póki co! I tak mam wrażenie, że Małemu jest za ciepło nawet tak normalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to dobrze. A powiedzcie mi jeszcze, poza tymi słoiczkami dajecie jakąś kaszke? Bo u nas z nowości jest tylko słoiczek, nawet jeszcze glutenu nie wprowadziłam, musze kupić mannę, bo zauważyłam, ze ta, co jest w domu jest do listopada tego roku, więc wolę nie ryzykować, że moze nie jest już w najlepszym stanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marlena świetny podłogowy piesek 🙂 a Adiemu włoski urosły 🙂 cukiereczek 🙂. Z tego co piszesz to fajne warunki w tym żłobku 🙂 będzie dobrze!

u nas pogodnie było cały dzień, byliśmy na spacerku, a później Miluś był z tatusiem w ubezpieczalni przedłużyć ubezpieczenie na auto 🙂 prawdopodobnie był bardzo grzeczny 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Buterfly moj tez padł po jedzeniu 🙂 ale zjadł dzis na raty po połówkach. dwa razy i wyszedł cały słoik.lepiej mu poszło.mi kazałą pediatra dawac cały słoik dziennie.zaczełam od gotowanego jabłka pare łyżeczek potem na nastepny dzien wiecej a dzis pierwszy słoiczek i juz cały bo to trezci dzien w sumie.w wekendy bedę gotowac sama a na tygodniu póki co to słoiki bo nie dam rady.nie mam tyle czasu miedzy cwiczeniami spacerem itp. karmienie schodzi godzina lplus poł godziny na picie herbatki, bo czesc z kubka bez ustnika czesc z ustnikiem (bardzo polubił) a na koniec z butelki i wszystko sam trzyma 🙂 troche mu pomagam czasem.jesli chodzi o dodatkowe rzeczy to myslałam wczoraj o kleiku ale odmyslało mi sie. sciągnęłam w nocy butelke mleka i mam w lodówce w razie powtórki takiej akcji jak wczoraj. kleik wprowadzę dopiero za 3 tygodnie jako zageszczenie zupek, a jako osobny produkt dodatkowy posiłek to nie wiem jeszcze moze od 5ego miesiaca.generalnie całe to dokarmianie miałam zaczac od 5ego, no ale małemu juz mleko nie wystarcza. a gluten mysle albo od 5ego albo 6ego miesiaca.narazie nie mysle o tym.
Agatka Miłoszek też sie zmienił tak wydoroslał.te nasze dzieci tak szybko rosną.ja mix czasem dam juz w przyszłym tygodniu np marchew i jabłko razem.zawsze to nowy smak 🙂 bo w przyszłym tygodniu marchewka na planie 🙂
Marlena ekstra piesek, nie dziwne że mały uwielbia byc na podłodze!a jaki ma sliniak ze swoim imieniem no no.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moj Filip ostatnio spi 4-4,5 godziny w ciągu dnia. plus od 7ej do 6ej rano z przerwami na karmienia. 🙂 nadrabia zaległosci noworodkowe 🙂 ciesze sie niech sie ten mozg regeneruje jak najszybciej 🙂 dzieki temu codziennie jestesmy na 3godzinnym spacerku. dzis dał mamusi poczytac ksiazke na ławce 🙂 ja tez Filipka lekko ubieram w taki jednoczecsiowy strój bo jakby płakał to lepiej w takim czyms mi go wyjac okryje kocem i lulam i nie przewieje go gdzie po dupce 🙂 ale chodzimy jak jest ciepło to bez pokrywki na gondole, a widze że inne mamy i w kombinezonach zimowych i koce grube i pokrywki mają na spacerach. te strasze dzieci roczne tez tak poubierane czapy jak na zimę... moze takie zmarzluchy. moj jest zmarzluch w nocy ale przez to ze nam ... kaloryfery nie grzeją.norma. 3 razy zgłaszałam. dwa razy naprawiali i g...to dało. dzis przyszli ze zrobia z tym cos w ciagu tygodnia. wku...wiaja mnie.normalnie Filip jest ubrany po dwie warsty ubran i w nocy jest chłodny, a ja mam taki nos zimny ze hej.
pochwale sie: Filip zrobił dzis obrót na bok najpierw i potem na brzuch!! pierwszy jego samodzielny obrót na brzuch.dzieci są cwane. zostawiłam go na macie zabawki z pałaków odczepiłam i po prawej i lewej jego stronie zostawiłam zabawki na podłodze.codzien tak robie ale dzis dopiero efekt. i poszłam sobie. troche marudził ze jest sam. az sie zaczal interesowac swoim ukochanym króliczkiem dzwoneczkiem. no i hop. a ja sie ukywałąm i wszystko widziałam z korytarza 🙂 no i wydał dzis pierwszy inny dźwiek "a da" no ale to był jedyny dźwiek przez pół dnia, oprocz płaczu.dobre i to.
http://allegro.pl/krolik-dzwoneczek-zawieszka-tiny-love-mk-i1916584015.html
takiego mamy króliczka-dzwoneczka.ma tez szeleszczace uszy oprocz dzwoneczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Butterfly napisał(a):
Dziewczyny, które dają ze słoiczka jedzonko- ile Wam zjada Maluszek? Ja dałam pół słoiczka "(?bo pisze, żeby dawkować), ale Pawełek widzę wciągnąłby jeszcze, więc podgrzewam resztę...


ja pierwszym razem dałam j słoiczek gerberka na 3 razy, a następny słoik to wyszedł już na 2 razy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...