Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny za życzenia w imieniu Pawełka 🙂 Poszłam dzis do przychodni go zważyć na tę okazję i się okazuje, ze dobrnął do 7kg! Mój maluszek kochany.... Kurczę, ten czas tak ucieka... niedługo do pracy...
Kupiłam Małemu z HIPPa marchew z ziemniaczkiem i dostanie jutro swój pierwszy posiłek. Dostałam dwie paczki z Hippa z jedzonkiem, łyżeczkami i kuponami na 20% zniżki 😉 Miłe to... W każdym razie lodówkę mam już zaopatrzoną 🙂 Jedyne, czego nie mam to ciągle ta manna... Tzn. mam taką zwykłą, ale ciągle nie wiem, jak to zrobić wszystko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Jestem taka dumna z Adrianka, grzeczny jest jakby czul ze mama nie ma sily na nic. Moje dziecko caly dzien dzisiaj w pizamce 😞 upieprzony od marchewki, bo jeszcze go dzis czeka jedna porja.
Dziewczyny, trzeci dzien bez laktolozy. Dzis byl "bobek" jak u kroliczka. Nie wiem czy to normlane, ale dziecko jest szczesliwe, no i kolor jest brazowy, jak normalna kupka, juz nie ma ani zielonej ani zoltej.... to chyba dobrze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja jak zupkę zrobiłam wczoraj to dodałam manny zwykłej... ugotowałam najpierw warzywka, później wsypałam ponad łychę manny i poczekałam aż się ugotuje, zblendowałam i już, na dwa dni miało być ale dzisiaj planujemy na wieczór Małej podać kaszkę na noc... i teraz pytanie... na opakowaniu piszą żeby na 150ml wody wsypać 50g (6-7 łyżek) kaszki... ale wtedy to wychodzi taka gęsta kaszka do jedzenia łyżeczką, a my chcemy żeby z butelki jadła... czy myślicie, że mogę wsypać 5 łyżek kaszki (morelowej od 4 m-ca) plus trochę ponad 1 łyżeczkę kaszy mannej z glutenem (niby od 6 m-ca, ale poniżej 6 m-ca z glutenem kaszki nie znalazłam)... smoczek mamy specjalny do kaszki, ale nie chcę żeby za gęste to wyszło...

Pawełku buziaczki od "cioci" Magdy i Marysi 😘

Co do kupek to Mała jak jej wprowadzamy jedzonko to robi znacznie częściej bo co 2-3 dni i to nawet po 2 dziennie 🙂 takie bardziej zbite przeważnie ciemno brązowe i lekko pomarańczowe nawet- myślę, że od marchewki... a robi tak, że nawet nie wiem kiedy haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry mamusie !
Dawno mnie tu nie było...
Nie dam rady Was nadrobić choć bardzo bym chciała. Od 3 dni jestem chora na MAXA. Od 2 dni mam wysoką temperturę, a wczoraj to miałam gorączkę 39,2. MASAKRA, nikomu nie życzę.
Przypuszczam, że wyszły spacerki z Julcią po 1,5 godz., czasem pod wiatr, w mżawkę (jakie ż/rz? hm). Dobrze, że Julcia grzeczna bo ducha mogłabym wyzionąć. W nocy tak się pociłam, że piżamę 3 razy zmieniałam bo wyrzymać się dało.
Dzis odzyskałam trochę zdrowia to się odzywam. Mam nadzieję, że u Was i Waszych maluszków wszystko dobrze.
U nas jeszcze dziś jabłuszk bo mamy jeszcze pół słoiczka otwartego a jutro marcheweczka. 🙂
Zobaczcie co dziś znalazłam ciekawego na allegro (zaczęłam szukać prezentów dla dzieciaczków z rodziny od Mikusia 🙂)
http://allegro.pl/zawieszka-karuzelka-zabawka-na-fotelik-samochodowy-i1877442067.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O, widzę, że w Holandi też jakaś zaraza panuje 😉
Mnie to tak szybko złapała ta choroba jak nigdy, siedzę sobie siedzę, dostałam bólu głowy a potem zimno mi się na maxa zrobiło, zaczęłam się trząść, zrobiłam sobie harbatkę i dalej zimno. jeszcze gości miałam w tym czasie od 20:00 do 24:00... 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris25 no ja wczesniej mialam angine i teraz grypsko. Adrian po szczepionce nic nie odczul, za to mame wzielo. Na szczescie dziecko mi nie marudzi, jakby czul normalnie. teraz juz 2ga drzemke strzela 🙂. Ja wieczorem mam rozmowe o prace... masakra, nie mam sily.

Nequitia mysle ze nic sie nie stanie jesli zrobisz bardziej rzadkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia - nie lepiej z tym jedzonkiem zacząć z rańca ? Wtedy będziesz lepiej mogła ocenić czy boli brzuszek czy nie itp, tak piszą w tych wszystkich artykułach itp.

no ja to się masakrycznie czuje, wczoraj apap nie zbił mi temperatury, więc przy 39,2 ,musiałam inaczej działać i m. robił mi okłady zimne z ręczników pod pachy i na łepek ... komicznie wyglądałam...

Madzia - powiedz mi bo Ty kupiłaś swojej chrzenicy tego CHOMIKA, cz orientujesz się czym się różnią te chomiki, że te ceny takie różne ? nie mam siły tgo wszystkiego czytać bo znowu mi temp. rośnie a widziałam po 18 zł i po 60 zł ... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MAgda, Beti a skąd macie takie prezenciki?! Ja tez chce!!

Magda ja jak dawalam Nikolce kaszke to zeby była zadka blendowalam w robocie kuchennym
Bo taka gęstą za szybko pochłaniala smokiem do kaszki i był ból brzuszka :-(

A Ja dziś poznałam " miejscowa" mamę z córeczka :-)
I wymienilysmy sie tel :-)
I jutro zaprosze ja na kawke!!
Ale super!
Ma córeczkę Oliwie 15mcy
I waży 10kg i nie jest mega szczuplutka
Ale taka słodka!! Już sama biega

Nikolka padła dziś godz wcześniej
Bez placzow i bólu
Zasnela sama
Ja popijam winko
prawie rozpakowalam graty z podłogi w sypialni!!! Juhuuu!
Ale gazety zrobię dopiero jutro i tam wylookam te tabele karmienia.
Cieszę sie bo powoli widać podłogę w pokoju :-)

Mój m dziś trzeci dzien w nowej pracy
Mówi ze tu w porównaniu do wawy to obijaja sie ludzie aż głupio

Oj jakoś sie rozkrecamy powolutku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...