Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
beti82 napisał(a):
Buterfly generalnie całe to dokarmianie miałam zaczac od 5ego, no ale małemu juz mleko nie wystarcza. a gluten mysle albo od 5ego albo 6ego miesiaca.narazie nie mysle o tym.
Agatka Miłoszek też sie zmienił tak wydoroslał.te nasze dzieci tak szybko rosną.ja mix czasem dam juz w przyszłym tygodniu np marchew i jabłko razem.zawsze to nowy smak 🙂 bo w przyszłym tygodniu marchewka na planie 🙂
Marlena ekstra piesek, nie dziwne że mały uwielbia byc na podłodze!a jaki ma sliniak ze swoim imieniem no no.


Beti ale Wy właśnie zaczeliscie dziś 5 miesiąc!!
:-)

U Nas wczoraj dynia nie przeszła, był ból brzuszka :-(
I pobudka o 5 rano :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti82 napisał(a):
🙂 po 5ym miesiacu skonczonym o tak to ujmę 🙂
Czerwcówka a jak Ty w ogole dynie robisz? nigdy nie robiłam. dobre to? ps. Ty masz mzoe kubek z tomilee ten od 4ego miesiaca? czy tez Ci tak kapie z niego. bo to niby niekapek...a leje sie ciurkiem

Niekapek hehehe
Chyba lejek ;-)
Tam są po prostu dwie dziurki i sie leje
Ale ładne są cholerki ;-)

Z dyni kroje plaster i dalej tak jak resztę
Kroje gotuje blenduje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no rewelacyjnie sobie z niego radzi.połowe picia pije przez kubek z dzióbkiem. dwa trzy łyczki bez pokrywki.moze jakby był prawdziwy niekapek to nie załapałby o co chodzi, a takto sie leje i sie skapował ze przez dzióbek piciu leci.tylko musze mu odciagac go troche bo jak sie tak leje to mzoe sie zachłysnąć. ale łyka fajnie.no i sam trzyma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti82 no to gratulacje, moj Adi za leniwy jest, nie chce sie cholerka mala przewracac, czasem wygina glowke i na boczku sobie lezy, ale o przewracaniu sie nie ma mowy.
U nas jest taka stronka internetowa gdzie mozna wszystko zamawiac z imieniem, albo dowolnym tekstem na ubrankach, albo spiworku, czapeczce. Roznosci.
Agatka ja juz dzis podalam jablko z banankiem, ale kupki niestety nie bylo. Od jutra podaje gruszke ze sloiczka. Dobrze zauwazylas ze mu rosna wloski 😁, z tylu mu sie wycieraja, a na czubku rosna, jeszcze chwilka i bedziemy robic irokeza. W zlobku jest naprawde ok, pomimo ze wiadomo, zabawki nie sa co chwile czyszczone tak jak w domu, a dziecko wszystko bierze do buzi, ale co tam... niech oswaja sie powoli z bakteriami. Ja jadlam piasek jak bylam mala na ktory pewnie nie raz pies nasikal i tez zyje. Najgorsze jest to ze juz wiem ze bede wyc pierwszego dnia, bo dzis bylam tylko na rozmowie i juz mi kilka razy lzy pociekly.... masakra 😞 ciezko bedzie.

Kaszka na noc dobrze dziala, podejrzewam ze gdyby nie pielucha to Adi by spal do 8 rano nawet. Wiecie co, u mnie w sypialni jest cos nie halo z powietrzem. Wietrze codziennie, calymi dniami, wlaczam nawilzacz, a mimo to jest tak suche powietrze ze mi normalnie puchna usta i sucho w nosie jak cholera. Mysle ze dlatego Adrian budzi sie w nocy bo widac ze chce spac, tylko rzuca glowa w jedna i w druga strone, po prostu ciezko mu oddychac chyba. Nie ma bata, najpozniej w piatek daje go do niego do pokoju, moze tam bedzie lepiej. Trzeba bedzie niedlugo sie wyprowadzic bo to nie jest mieszkanie przystosowane do dzidziusia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marlena jak kiedyś często miałam zapalenie ucha. Na początku krople, maści i antybiotyki, a nie zgadniesz co w końcu pomoglo...

Wacik namaczałam w spirytusie kosmetycznym i zatykałam ucho jak szłam spać, po pierwszej nocy ulga,a po dwóch dniach problem z głowy! No i uważać żeby nie przewiało w międzyczasie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, bo szukam po omacku... Nie wiem co powinna mieć ta zmywara... Wiem, że klasę A+, lub A++ szukam, do zabudowy, no i srebrna, innox i itp kolory, ale jakie funkcje, to ciemna jestem...

Szkoda, że nie pomożesz 😞 No nic, szukam dalej...
Mój Filip padł o 9 i śpi cały czas... To do niego nie podobne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też przy wyborze zmywarki nie pomogę, bo zabroniłam mężowi nawet myślec o kupnie- ja jestem pieprznięta, ale ja uwielbiam myć naczynia. Mnie to relaksuje i uspokaja. Oczywiście sa dni, kiedy mi sie nie chce, ale bardzo rzadko. Ale Marcin stwierdził ostatnio, że jestem nienormalna i jak będziemy się przeprowadzać, to kupi choćby miała być nieużywana 🙂

Kurczę,od kilku dni mam dziwne bóle w dole brzucha jakby po lewej stronie. Zawsze chwyta mnie jak położymy spać Pawełka. I to jest taki ból, że sie składam w pół gdziekowlwiek bym akurat nie stała. wczoraj potłukłam kubek, bo nagle mnie chwyciło i nie zapanowałam nad odruchami. Możliwe, zeby to była przepuklina?? Bo ja codziennie jednak z trzeciego piętra dźwigam gondolę z Pawełkiem...Stelaż znosi Marcin rano jak idzie do pracy, ale gondoli nie zostawię na klatce, nie ma bata...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiesz co Barbara - jeśli to ma być zmywarka dla Waszej trójki, to kup taką malutką 60 cm - wtedy będziesz ją mogła raz dziennie odpalać bo do dużej to trzeba długo zbierać naczynia a one zasychają i to jest nieprzyjemne. Patrz też ile ma programów zmywania, moim zdaniem dobra jest taka opcja, żeby móc wstawić tylko połowę zmywarki - tzn zyżywa ona wtedy tylko połowe wody.
Patrz na żużycie wody i energii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...