Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
no z tym bananem to dlatego podawac bede natural ,zakrecone bardzo, bo np bobovita ma od 6 miesiaca, a hipp ma sok cytrynowy zagęszczony w składzie. jakos cytrusy chce pozniej wprowadzic.a kwasek cytrynowy uzyli jako przeciwutleniacza, niewystarczyła witamina c w przypadku banana widocznie. tak samo deserek bobovity od 4 miesiaca z owocami lesnymi i bananami ma sok z cytryny... 😞
jejku ale wam dzieciaczki duzo jedza naraz. moj to je dwa razy po 50 ml....czasem mi sie uda 100 ml dac naraz ale to rzadkosc. wczoraj dałam wiecej ale było tyle marudzenia ze wiecej tak nie zrobie.
Kasiar a jaki niekapek macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti- ja kupilam z Aventa bo tutaj zadnego nie mam, dopiero bede sie rozgladac w Polsce .

http://allegro.pl/avent-kubek-niekapek-z-raczkami-200-ml-6m-miekki-i1944184515.html taki mamy .

W polsce mamy jeszcze taki
http://allegro.pl/kubek-niekapek-lovi-canpol-250ml-super-promocja-i1929284807.html

a chce dokupic ten
http://allegro.pl/kubek-niekapek-lovi-360-junior-250-ml-z-uchwytami-i1935267635.html

jak mala podrosnie troszke 🙂

Beti- moja Zuzia potrafi zjesc caly ten duzy sloiczek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny,
No i po weekendzie.
Bylismy w Niemczech na zakupach. W szoku bylam ile tam rzeczy do jedzenia i picia dla maluszkow. W Polsce pewnie tez tak jest. Kupilam kilka obiadkow i owocow w sloiczkach z bobovity i hippa. No i soczki...wow... u nas nie ma nic z soczkow dla dzieciaczkow 😮. Kupilam tez niekapek, taki zwykly z tommee tippee, leciutki, malutki od 4go miesiaca. Bedziemy probowac.

Jutro pierwszy dzien w zlobku. Ja oczywiscie przejeta, juz chodze i placze, wszystko przygotowane... zobaczymy jak to bedzie.

Dzis drugi dzien zjadl marchewke, narazie nie ma wysypki, moze to jednak gruszka 🤢. Zobaczymy jutro.
Na nozce kolo kolanka ma takie krostki szorstkie, chyba tez o tym pisalyscie?? Malo tego, ale dziwne, taka skorupka.

Adi zaczal lapac stopki, ale niestety nie przewraca sie nadal, tylko na boczek.

U nas dzis bylo taaak zimno i nieprzyjemnie, ze musialam go opatulic... biedny, za goraco mu bylo troche, ale pospal na dworze. Zaczyna sie.... zimno, ciemno i nieprzyjemnie 🤢

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/263/1020962.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/3928/1020962.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i mam problem. Nie wiem jak wykombinowac zeby Adrian mial ostatnie karmienie miedzy 20 a 21, bo juz tak marudzi w tych porach ze zmeczenia a tu jeszcze karmienie go czeka ok 22. Ciezko mi go przetrzymac, a polozyc spac nie ma sensu bo i tak sie w nocy obudzi po karmieniu o 18. Normalnie nie mam pomyslu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Slodki Adrianek 🙂 buziaczki od Zuzi 🙂

Mamuska u nas tak samo nie ma nic praktycznie dla dzieci, to co moge to przywoze z polski (soczki, herbkatki, kaszki)... 😞

Co do zlobka to trzeba sie przyzwyczaic... ja sobie nie wyobrazam jakbym miala zostawic mala 😞 😞 😞 teraz zostawiamy tatusa na 18 dni 😞... oj bedzie ciezko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny,
Juz odprowadzilam Adrianka. Oczywiscie ryczalam jak glupia 😞. Przyszlam do domu to wymioty i biegunka z nerwow. Nie wiem czy bede sie potrafila skupic na pracy.
No nic, zobaczymy. Napisze pozniejszym wieczorem jak tam bylo i o ktorej go odebralam.
Milego dnia wam zycze, ja lece sie ogarnac i sprobuje popracowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamuska- buziaki i usciski dla Ciebie, badz dzielna!!

No i usciski dla Adrianka za pierwszy dzien 🙂

Pisalas tez o przewrotach, moja Zuzia ma 6 miesiecy i jeszcze z plecow na brzuch sie nie potrafi obrocic, tylko na boki, ale rozmawialismy z fizjoterapeuta i powiedziala ze kazde dziecko rozwija sie inaczej, jedno potrafi to zrobic juz jak ma 4 miesiace a inne dopiero kolo 7 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia kwasek pół biedy, w hippie jest sok z cytryny centralnie!!!rowniez w soczku tez mają sok z cytryny.Kasia r ten lovi mam juz ale nie probowałam tak czy inaczej genialny pomysł,a ten aventu wlasnie myslalam o tym 🙂
My dzis próba ze szpinaku z ziemniaczkami.ble fuj rzygać sie chce, mały zjadł połowe, reszta na jutro, a wieczorem o 17 jabłuszko z marchewką 50 ml 🙂 i gdzes musze wtrynic herbatke nie zawsze daje, ale cyca pije wiec narazie nie widze zadnych objawów odwodnienia.
Marlena oj trzymaj sie jakos, jejku straszne są takie rozłąki.ps.mialas poscic film jak Adi sie złości.kiedys zapodaj jak ochłoniecie z tych przeżyc.ten kubek ztommile mam i ja, leje sie z niego ciurkiem, bardziej to kubek treningowy niz niekapek. moj sie krztusi ale Czerwcówka tez ma i jej Nikolka daje rade.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny pisałyscie że na czerwcówkach jest w ciazy nasza czerwcówka i patrze a tam Ocia jest wciazy w 11 tygodniu a ona ma juz dwoje dzieci.to dopiero power women. jest tez marcówka 2011 na czerwcókach 2012... a ps. podobno jakas fałszywa baba lub facet robi sobie jaja na brzuszku, udaje kobiete w ciazy, ktos ma schizy chyba, na trzech watkach pisała, admin ją namierzył. wyobrazacie sobie pisała udawała całą ciąze kilka miesiecy..nawet ze ma trojaczki..
ps. ciekawe co z Ivi..jak tam jej Lenka..ma ktos numer do niej? miała isc do kradiologa chyba z mała i sie nic nie odezwała jakos od tamtej pory.mam nadzieje że wszystko ok i po prostu czasu nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marlena dzielna kobieta jesteś!!! Trzymam kciuki!!
Buziaki dla 5 miesieczniakow !!!! Gorące!!!
Beti ja wczoraj pierwszy raz dałam Niki rozcienczony sok z woda z gerbera w tym niekapku
I wcześniej sama z niego pociagnelam!!! Okazało sie ze leci dopiero jak pociagne!! A jak nie to taka mini kropelka
A byłam przekonana ze z niego leci.. Ty tez spróbuj

Ja z wynikami w przychodni
Niki z babcia a tu opóźnienie prawie godz... I chore dzieci na poczekalni :-(
Na 14 rehabilitacja
Mam nadzieje ze zdążę ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry mamusie.
Zaraz zabieram się za nadrabianie - choć kilku stron bo ostatnio wogóle nie mam czasu tu zaglądać.
Mam takie pytanko - czy rozglądacie się już za fotelikami do karmienia ?Ja własnie buszuje i mam mętlik w glowie bo tylke tego jest ...
Chciałabym taki z 4 kółkami ale na allegro większość ma tylko 2 kółka.
Jak macie jakieś ciekawe to podrzućcie linki.Jak czytam opinie na temat niektórych to załamać się można, krzesełka po 3 stówki a śruby i gwinty plastkiowe, słabe, mało stabilne i śmierdzące plastikiem ...


Ale Zuzia ślicznie pije z niekapka.
Ja mojej też kupiłam tommee ale nie dawałam jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My sprobowalismy wczoraj 🙂 i przeszlo 🙂

Co do fotelikow do karmienia, my nie kupujemy dlatego ze nie mialabym jak go przewozic w tym samolocie a czesto latamy 🙂... ale i tak dostanie swoje wlasne krzeselko do stolu 🙂

http://i00.i.aliimg.com/photo/v0/400357892/Baby_high_chair_feeding_chair.jpg
takie tylko czerwone 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...