Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
http://allegro.pl/tomy-2008-2013-pozytywka-projektor-gwiazdka-sklep-i1956546527.html
ja kupiłam ten, bo nie chce inwestowac zbyt duzo kasy, zwłąszca ze nie wiem jaki jest naprawde. a mozna sie naciąć bo np mam karuzele po siostrze co prawda ale kosztuje 170 zł, na allegro pisze usypiające muuzyczki itp a jak dla mnie to nie wiem kogo ma to uspac jak muzyczka jedna skoczna druga cwierkanie a trzecia tez jakas beznadzieja. wiec cena czasem nie idzie z jakoscia i czyms fajnym.zobacze moze sie okaze ze to jest włąsnie super ten projektor. poza tym moze byc tez nocną lampką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
W szwecji podobno jest taki sam system 😞 ... tak wiec dla mnie zycie tu jest w strachu...
ile razy jak chodze na spacery i mowie do mojego ze byla dziewczynka, moze z 8-9 lat i z iPhonem 😮 ... normalnie szok...

Ja zaraz uciekam sie kapac i rano na samolot, po 7 jedziemy na lotnisko 🙂 i od przyszlego tyg. ide na kurs makijazu permamentnego 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny,
Gosia super, że mały czuje się lepiej. Trzymam kciuki żebyscie wszyscy się szybko wykurowali.
Nesvita, kiedyś u mnie w firmie dawali promocyjne opakowania i to było strasznie mdłe i słodkie. Wydaje mi się że to było to.
Nikolka pięknie brudna na buziuni.
Kurcze z tymi zwolenieniami, urlopami to cyrki. dobrze mieć gina, który sam czai o co biega w obecnym świecie i stara się pomóc matkom.
Ja mam wieści z firmy, że prezes na mnie czeka, kwestia tylko spotkania i ustalenia etatu itp. Także odetchnęłam dziś z ulgą, wszystko zaczyna się układać w końcu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Myślę o Borysku, czemu on chodzi Wam tak późno spać. 🤨
W sumie wiesz z dwojga złego lepiej żeby zasnął o północy a spał całą noc. Ty i tak nie śpisz do połnocy bo szperasz w necie. 😉
Moja niby zasypia o 20:30 ale cóż z tego skoro budzi się 3, 4 razy a czasami i 6, więc wolałabym Twoją sytuację. 😆. Moja zjada 180 gęstej kaszki a i tak nie spi ciągiem w nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasienkas a najlepsze jest to, że i tak jak zaśnie ok 21 to śpi do 10, a jak zaśnie o północy to tez śpi do 10. i tu nie mogę zaczaić sama co jest grane.... ale noc jest przespana zawsze cała, praktycznie od samego początku 🙂

ze spaniem w dzień ostatnio trochę lepiej, czasem są 2 spania po godzinie przynajmniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam...
Na moje dziecko nie działa nic... wczoraj podałam jej mleko na noc modyfikowane z miarką kaszy manny i dupa, wypiła niecałe 20ml 😮 a gęstej kaszki 80ml przedwczoraj... A tak ładnie spała przez 3,5 m-ca... ja padam na ryj... a nie ma jeszcze 9... masakra jakaś...

Beti a o co chodzi z tym tymczasowym orzeczeniem o niepełnosprawności dziecka? bo wiem że do otrzymania zasiłku opiekuńczego z mopsu takie coś potrzebne, ale gdzie to się załatwia, jak? Wiesz coś więcej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...