Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/dsc03293uh.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/5688/dsc03293uh.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/841/dsc03286a.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/2407/dsc03286a.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Dzisiejszy postęp 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
CHolera co jest z tymi dzieciakami, że one tak kijowo sypiają. Hm w sumie jak idą zęby to jeszcze jestem w stanie zrozumieć ale mojej nie idą jeszcze 🤨.
Kurcze Wojtuś super chłopczyk. Czy mnie się wydaje czy ona ma z prawej strony na główce to zaokrąglenie, takie podniesienie z włosów. Normalnie bomba.
Chyba butterflu pisała, że nie wyobraża sobie spać z dzieckiem, bo on się strasznie fryga i ona oczy jak 5zł. A u mnie znowu na odwró, zawsze spała ze mną, bo męża w nocy nie ma. A teraz śpi w łóżeczku a ja nie zasnę do pierwszej jej pobudki bo wtedy idzie już do mnie na cyca i śpi do rana. Głupota....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti to faktycznie lipa straszna jak nawet tantum nie działa 😮

A ja się wkurzyłam, jutro mamy wizytę u kardiologa w Warszawie i później mieliśmy do neurologa pojechać spokojnie na 14... a mi odmówili wizytę 😠 jestem zła bo dopiero w lutym pojedziemy 😞 no ale dobrze, że echo będzie miała zrobione w terminie, ciekawe jak tam się ma to moje małe serduszko 🤨 znowu się stresuję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasienkaks hehe wybacz ale ja też się uśmiałam z twojego opisu "akcji ratunkowej" haha

Mój Rafał do Małej wstał kilka razy nad ranem już... jak ja padłam tak że nie słyszałam że się obudziła... ogólnie mój największy stres przed wyjściem ze szpitala z Małą to był związany z tym, że nie będę słyszała jej... ale pomimo mojego dużego niedosłuchu ją słyszę zawsze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj ja tez nienawidze jak coś mi padnie w planach. Ale skoro nic sie nie da zrobic, to nie denerwuj sie bo w niczym Wam to nie pomoze. Wiem, ze łątwo się pisze.. ale spróbuj. Ja chyba uciekam spać, choc pewnie nie zasne. Wczoraj pierwszy raz obudzila sie o 1:30, wiec pominela pobudke o 23, zobaczymy dzis. Spokojnej nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwonka gratuluje takich postepów z nozkami 🙂 teraz zobaczysz jak bedzie fajnie przy zmianie pampersów hahahhahaa Wojtus jak zawsze sliczny no i ten gest oswiadczyn no maskara i ps ekstra skarpetki!!!!
Kasienka tez sie usmiałam.. 🙂 generalnie Ty jak cos napiszesz to widac że masz poczucie humoru 🙂 waga Oliwki ekstra, oj chciałabym taką u mojego..
powiem wam ze ja mojego od poczatku goniłam do pomocy, nie ma mowy by nic nie robił, no i dzis tego rezultaty sa umie bardzo duzo przy dziecku, jeszcze tylko nie kąpał małego no i cyca mu nie da 🙂 ale sie nawojowałam o pomoc, a teraz weszło mu to w krew. w nocy zawsze budze go i on mi przynosi małego bym nakarmiła i bierze do odbicia.ja tylko karmie 🙂 czasem go nie budze tez jestem tak dobra 🙂 ale no miewałąm go w wekendy tylko to musiałam korzystac by odpoczac troche 🙂 zreszta miałam przykład mojej siostry która wszystko sama wszystko sama i jej facet nic jej teraz nie pomaga a ona by chciała, nawet ciezkich walizek mi nie zniósł po schodach jak wyjezdzałam od nich i jeszcze wepchnął nam jego synka bysmy sie nim zajeły choc musiałysmy szybko szybko do autokaru podjechac i go-autokar znalezc, bo on sobie chciał pojechac do kolegi a miał z małym poseidziec w domu...wiec nie chciałam czegos takiego...a sex...jak sie facetowi wytłumaczy ze jak pomoze itp ze wtedy bedzie człowiek bardziej chetny bo wypoczety to i ochota bedzie..to jak raz sie zdarzy to potem facet wiadomo jak to facet chetniej bedzie pomagał by partnerka byłą wypoczeta bardziej...
Filipka dzis usypiałam godzine i 40 minut... i juz mam dwie pobudki zaliczone....a co do postepów u nas czasem mały sie na wyprostowanych nogach zapiera raczki wyprostuje i dupke do gory taką mini piramidke robi tylko jeszcze bardziej poziomą niz pionową...bo on non stop chce wstawac jak sie go sadza..no i obroty na plecki dzis dwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczynki, mam jeszcze pytanie do mam karmiących MM i rozszerzających dietę.
Jakie Wasze pociechy robią kupki?
Moja Lenka czasem ma taką zbitą jak dorosły a w koloryt jedzonka np marchewkowego wplatany jest czasem taki czarno-zielony glut o konsystencji śluzu ale mimo wszystko bardziej zbity. Zastanawiam się czy to nie od nietolerancji jakiegoś produktu? A podajecie już mięsko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczynki!
padam na pysk... nie wiem o co kamam, czy to na zęby czy jakiś pieroński skok... mały był nie do zniesienia... tak się darł, że chyba w całym bloku go słyszeli.... i to na przemian ze śmiechem... masakra, jeszcze takiej marudy to nie miałam...

Co do facetów, widzę, że tu temat się nawinął.. ja nie mam co narzekać, mój daje butelkę, przewija, zabawia, w nocy wstaje, czasami nawet każe mi nie wstawać, a on oporządza wszystko. siedzi do późna przed komputerem to zawsze nianię sobie bierze, jak mały marudzi to on od razu w mgnieniu oka w pokoju jest 🙂 także nie narzekam 🙂 a w związku z tym, z" tymi" sprawami nie jest najgorzej, ponad to często gęsto mam masaż pleców, a Luki bardzo dobrze masuje na AWF się nauczył od zawodowych masażystów 🙂

kasienkaks mój mały od jakiegoś czasu budzi się darciem... nie wiem z czym jest to związane, ale jak się rozkrzyczy to nie możemy go uspokoić..

Ivi ja mięska jeszcze nie wprowadziłam, co prawda do niedawna mój mały cały czas jadł moje mleczko +kaszka na noc na MM, od kilku dni zanika mi pokarm, w związku z tym teraz podajemy głównie MM, ponad to mały wcina zupki i owoce... no i kupy u nas takie zbite boby, mimo że ok 180ml herbaTEK pije dziennie... więc nie wiem z czego to wynika.

aaaaa w końcu kupiliśmy krzesełko do karmienia, mam ten problem z głowy. Padło na chicco poly 🙂 kolor bezowa kratka ze słonikami zaraz zapodam link 🙂
http://allegro.pl/chicco-krzeselko-do-karmienia-polly-2w1-savannah-i1976788785.html
ale na żywo lepiej wygląda 🙂 kratka jest bardziej wyrazista 🙂
i karmi się o niebo lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć kochane.
Dziś nocka z tylko DWIEMA pobudkami!
Ale nie podałam małej zagęszczonego mlek kaszką tylko zwykłe MM! Widocznie moja ciężko trawi w nocy i pewnie dlatego były te jęki i stęki!
Zobaczymy jak będzie dziś!
Agatko bardzo mi przykro, że zanika Ci pokarm 😞 Wiem co czujesz... ja wyłam 2 tygodnie...
Moja Lenka wypija 300ml herbatki a i tak ma czasem zbite kupy.
A kiedy wprowadzacie gluten? W ogóle nie wiem jakie mogą być reakcje na gluten bo pediatra nic mi nie mówiła na ten temat 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej! jejku, u nas ZERO pobudek w nocy!!! Może ząbki, które miały wyjść już wyszły i dlatego?? Obudził się Pawełek o 6, dostał jeść i poszedł spać do 8:20! To się dotychczas zdarzyło tylko raz, bo godz.7 była zawsze ostateczna w jego wykonaniu 🙂 Marcin zdębiał jak mu powiedziałam, żeby wyłączył swój budzik nastawiony na 8:30, żeby przypadkiem Mały nie usłyszał. Ale akurat się obudził 🙂

Co do facetów to ja narzekam, ale jak tak piszecie to w sumie uświadamiam sobie, że nie jest źle 🙂 U nas wieczory są dla taty. Kąpiemy Małego wspólnie, ale karmi na noc Marcin. I tak jest od urodzenia. Pamiętam, że na początku musiałam go do tego gonić, bo wiecznie był albo zmęczony, albo był akurat jakiś mecz itp.A teraz jak czasem widzę, że chcialby mecz obejrzeć i mówię, że Pawełka nakarmię to nie chce i mówi "wieczory są moje". No i dobrze. Ja w tym czasie robię kolację i jest git. Ale noce są moje 😉

Madzia, trzymamy mocno kciuki za Marysię. Zresztą, na pewnobędzie wszystko super.

Agata, mnie się marzy Chicco Polly i chyba w końcu zdecyduje się na nie. To apollosun ma podobne funkcje, ale te wzorki... Mam w planach powiedzieć, żeby to był jeden prezent wspólny od wszystkich dla Pawełka pod choinkę, bo już nie chcę miliona zabawek,bo nie mam co z tym robić.

Ale jestem wyspana! Aż kawa z rana inaczej w ogóle smakowała! 😉 w dodatku dość ładnie na dworze dzisiaj, więc wyskocze z Pawełkiem na spacerek, pochodze po sklepach. Musze poszukać jakiegoś prezentu dla szwagierki Marcina, bo ma urodziny w sobotę. Jakieś propozycje dziewczyny?? Ona ma 29lat i wszystko już ma 🙂 To jest typ, gdzie dom utrzymuje mąż, a ona całą wypłatę ma na swoje widzimisię. Co kupić takiej osobie??? Co roku mam masakrę z tego powodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...