Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
czerwcówka jest teraz na tej diecie. Ale ona chyba trzyma się pełnych zasad dukana. Czerwcówka, zdradź nam Twoją opinie i sposoby.
Ja nie robiłam tych faz co są zalecane, bo nie miałam siły, totalny spadek formy był. A teraz przy brzdącach nie możemy sobie pozwolić na żadne spadki, chybaże wagi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
na właśnie ja mam też słomiany zapał.. uwielbiam słodycze i pepsi.. nigdy nie miałam z tego powodu problemu z wagą, moja waga zawsze to było ok 57-58kg przy 169cm (a słodycze kilogramami od zawsze pochłaniałam), to wydaje mi się, że nieźle... tylko po tej ciąży jakoś do końca nie chce zlecieć. Już się nie ważyłam 3 tygodnie, wtedy miałam 4kg na plusie... ale nie widać żeby było mnie mniej, więc pewnie waga stoi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeśli chodzi o Dukana to wg jego zaleceń mozna pic cole zero. Kiedys stosowalam ta diete, ale zaniechalam, jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży. Nawet przeczytałam te jego książki o diecie, żeby skumać, o co właściwie chodzi.
Magda, co do księgarni internetowych to na pewno Merlin, ale nie wiem, jaką książkę chcesz kupić. Generalnie super jest Matras,bo zawsze są jakieś promocje(to nie musisz internetowo zamawiać, bo przecież są też sklepy)... Ale wszystko zależy jaki rodzaj lektury chcesz kupić 🙂
W ogóle to zabrałam Pawełka i przyjechałam do rodziców. Tak mi dawał w kość, że mnie targało normalnie. A tu zupełnie inne dziecko...Tymczasem mój mąż postanowił wykorzystać moją nieobecność i iść dziś na koncert- niech ma! 😉
Wiecie co dzisiaj nawet nie czułam tak bardzo tego ząbka przy karmieniu-zależy jak zassie.. Ale już go widać nawet gołym okiem! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
kasienkaks ja chciałam przejść na dukana to mnie teściowa zje**ła, bo ponoć bardzo niszczy ta dieta wątrobę, owszem są rezultaty w wadze, ale późniejsze następstwa i skutki uboczne ponoć są niewarte zachodu... no cóż...


święta prawda 🙂
ja stosowałam przez niecałe dwa miesiące, i efekty zajebiste, nawet można się było przyzwyczaić do tej diety... ale naprawdę szkoda organizmu, no i mała uwaga, że dietę należy do końca życia stosować...
dziewczyny, mam barrrdzo wstydliwy problem (bardzo wrażliwych proszę o pominięcie tego tekstu), mam nadzieję, że jakąś radę i przyczynę znajdziecie.... mianowicie.... no mówiąc wprost mam problemy z wypróżnianiem od porodu... momentami jest ok, ale zwykle mam tak twarde stolce, że aż krwawię- a nie są to żylaki odbytu... 🤢 help!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze Mikaanka, skoro nie żylaki to niewiem co. Najlepiej udać się do lekarza. Nam tak na forum ciężko ocenić co to może być. Mnie takie krwawienie kojarzy się tylko i wylącznie z hemoroidami... chyba że, coś nie tak Cię sszyli i takie są efekty.
Osobiście znam dziewczyny, którę sa po plastyce pochwy lub odbytu bo miały własnie akcje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to zwątpiłam, Aniu dzięki za podpowiedź w sparwie księgarni, znalazłam w jednej książkę, którą chciałam kupić mamie pod choinkę, ale przeczytałam recenzję i mam mieszane uczucia. Moja mama uwielbia Chmielewską, a ta książka to ponoć chłam...

Ale trafiłam w temat... zaczełam pisać tego posta jakieś 40 min temu :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatka chyba najbliżej prawdy (brawo) i może taki saszetkowy błonnik coś pomoże, bo owoców i warzyw wcinam sporo i mimo to nie ma stałej poprawy....
Kasienkaks, tak drastycznie powiedziawszy -wrażliwych proszę o nie czytanie- kupa jest tak twarda i duża, że się nie mieści w wylocie i aż pękam. No kurde taką a la porodówkę w kiblu mam tylko efekt nie tak wyniosły..... nic to ze szwami nie ma wspólnego. Spróbuję rady Agaty....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1. My nurkujemy cała trójka :-) ale tylko Egipt na razie i planujemy już w 2012 zanurkowac :-)
2. Dukana stosowalam ok 3 mcy, po straconej ciąży efekt stracone 15kg, wróciło 5 kg bo przerwalam - następna ciąża ;-)
3. Co do Chmielewskiej ostatnie książki to niestety chłam , kupiłam ,, byczki w pomidorach,, i sie zawiodlam a to przedostatnia książka wiec wierze ze ,,gwałt,, jest gorszy..

1.a
Ja jadę na dukanie dziś 3 dzien
Po dwóch dniach na razie ubyło 2 kg a obzeram sie na maxa ;-)
Szkoda ze znowu muszę pic gorzka kawę i herbatę poza tym ok
4. e -Księgarnie sprawdzone : Empik >100 PLN dostawa 5 PLN
Merlin i Matras


Kupiłam dziś Bialy kombinezon na chrzciny w coccodrillo :-) i czapeczke :-)

Lecę na placki dukana na kolacyjke, Niki zasnela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mikanka miałam identyczne objawy, czułam się jak na porodówce, tyle że z drugiej strony, już myślałam, że mnie jakoś dziwnie zaszyli... no i byłam u lekarza (polskiego, mojego ginka) i zalecił więcej błonnika w diecie, no i pić ten błonnik, żeby trochę rozmiękczyć 🙂 i problem z głowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siema, zaraz Was nadrobię i będę bierząco odpisywać jednocześnie oglądając PANI DOUBTFIRE, obym zeza nie dostała i głupot WAM nie popisała

Magda - ja pisałam o wywoływaniu przez allegro ale wlaśnie się pytałam czy ktoś ma kogoś poleconego.Co do książki to ja wczoraj zamówiłam dla mamy nowość :
http://allegro.pl/kazdy-umiera-w-samotnosci-hans-fallada-nowa-i1982512539.html
a w empiku coś koło 60 zeta kosztuje ...

Beti -dzięki za linki !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris25 napisał(a):

Co do książki to ja wczoraj zamówiłam dla mamy nowość :
http://allegro.pl/kazdy-umiera-w-samotnosci-hans-fallada-nowa-i1982512539.html
a w empiku coś koło 60 zeta kosztuje ...

Mnie dzisiaj własnie ta książka przyszła z WP do recenzji 🙂 A oprócz tego "Kiki van Beethoven" wraz z płytą! Super!
Pawełek już lezy u siebie w kojcu- dziś pierwszy raz go sprawdzamy na wyjeździe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeny dziewczyny psycha mi siada momentami 🥴 Wojtek sie budzi i nie idzie go uśpić przez godzine!!! Na rękach sie też drze. Sprawdzałam brzuszek, uszy no ok 🤔 Sama nie wiem o co chodzi....siedze jak na szpilkach czy znów będzie akcja. Właśnie była...
Mikanka dobra jest Linea plus chrom. Codziennie pędzi na kibelek 😉 A miałam potworny problem tyż
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mikaanka a nie bierzesz jakis witamin z zelazem? błonnik dobra sprawa oby Ci pomógł 🙂
KAsienkaks przy karmieniu persia nie wolno drastycznie chudnąc bo ze spalanej tkanki tłuszczowej wydalają sie jakies szkodliwe substancje...wiec nie przykładaj sie zanadto, i bierz jakies witaminki skoro rezygnujesz z owoców, bo takto mała bedzie miała braki, niektóre witaminy są zalezne od diety matki. czesc jest stała w mleku.ja tej diety nie moge stosowac wiec niewiele wiem na jej temat tylko tyle ze ma kupe białka i ogladałam wypowiedzi lekarzy, a ja mam białko w moczu wiec nie bardzo zreszta ja bez warzyw i owoców bym wykitowała 🙂 juz jak cukrzycę miałąm w ciąży to myslałam ze zwariuje jak nie mogłąm zjesc słodkiego owoca i ziemniaczków.wolę metode MŻ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...