Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Oj ja uwielbiam Do kołyski Dżemu 🙂
Wojtek mi robi takie sceny, budzi sie z płaczem że musze go wyciągnąć z łóżeczka a jak go nosze to już płacze na przemian z okazywaniem mi złości 😮 Szczypie i jakby miał zęby to by mnie pewnie użarl 🤔 Już 4 razy tak mi zapodał akcje...nie wiem czy już sie kłaść czy jeszcze poczekać bo jak zasnę to będę nieprzytomna...
Coś Beti dzis nie widzę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Iwona - ja nigdy nie słuchałam Dżemu i w zasadzie mój m. też nie, a jak wyszłam ze szpitala z Julką to mój m. puścił mi tę włąśnie piosenkę z pokazem slajdów - zdjęciami Julki zaraz po urodzeniu i powiedział, że znalazł tę piosnkę jak sam siedział w domu bez nas, wpadła mu w ucho. Jak mi to puścił to ja zaczęłm wyć ze wzruszenia jak głupia ! Piosenka jest super, a ja jeszcze nabuzowana byłam hormonami i te zdjęcia Julki w tle, zasmarkałam się cała ! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie,
Pawcio ma ząbka?? Jejj znow mnie cos ominelo. Gratulacje !
Adrian wczoraj byl strasznie marudny, nie wiem czemu, ale tlumacze sobie ze to dziecko i ma prawo miec gorsze dni. Goraczki brak, ostatnia kupka wczoraj po poudniu a pozniej bol brzuszka, bo juz powrocilo nam znane zaparcie. Jak nigyd oczekuje jego kupki zeby sprawdzic czy normalna czy zawirusowana jeszcze 🤢. Jak cos to dzwonie do lekarza, bo 6 dni na grype zoladkowa bez zadnych innych dolegliwosci to mi nie pasuje.

Weekend sie zbliza, ubieramy choinke jutro 🙂. Bedzie kolorowa i wiesniacka.... wszystk dla Adrianka 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
hej 🙂 i dzień dobry 🤪

Marysia wierzga nogami a ja piję kawusię 🙂


ja juz po kawie...Lenka piszczy ,spiewa i sie"dusi"-jednym slowem-kuuuupaa. 😁

a calkiem z innej beczki:mam mala obsesje jezdzenia po swiecie,zwiedzania i nurkowania.juz sie rozgladam za ofertami na przyszly rok.no i mam zagwozdke-co sadzicie o czyms takim jak GRUPOUN i jak sciagnac ich oferte?bo jak komputerowo nie kumata jestem....a maja malediwy po kosztach...fajnie by bylo zobaczyc,zanim zatona..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
andzia0304 napisał(a):

a calkiem z innej beczki:mam mala obsesje jezdzenia po swiecie,zwiedzania i nurkowania.juz sie rozgladam za ofertami na przyszly rok.no i mam zagwozdke-co sadzicie o czyms takim jak GRUPOUN i jak sciagnac ich oferte?bo jak komputerowo nie kumata jestem....a maja malediwy po kosztach...fajnie by bylo zobaczyc,zanim zatona..


Andzia, ja bardzo często korzystam z Groupona, ale zazwyczaj z zabiegów kosmetycznych itp. Ostatnio zamówiłam prenumeratę National Geographic i zdjęcia w Empiku 😉 Nie wiem, co masz na myśli "ściągnąć ofertę". Musisz przede wszystkim byc zarejestrowana, a jak klikniesz KUP to Ci przyjda wszystkie info na skrzynkę. Tyle tylko, że słyszałam o wielu ściemach na Grouponie, ale to bardziej np. fakt, że coś co niby jest przecenione to tak naprawdę wcale nie jest, trzeba naprawdę dobrze sprawdzić, najlepiej porównać ofertę Groupona z ofertą firmy, która ma ofertę jakby bezpośrednio od nich kupować. Np. ostatnio była promocja aparatu, noby super promocja, bo z 1800zł przeceniony na 1000zł, sprawdziłam na allegro po ile chodzi ten aparat i się okazało, ze standardowa cena to ok.1200zł,a i za 1000zł można znaleźć.. Także trzeba sprawdzać.
A jeszcze co do wycieczek to moja koleżanka była na dwóch wyjazdach z Groupona- w SPA w Polsce i na Krecie i sobie bardzo chwaliła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pawełek zalicza drzemkę, dziś się obudził o 6:30,a ponieważ ja już też byłam dość wyspana, więc on fikał z Panem Biedronkiem, a ja poczytałam ksiażkę. Pogoda oczywiście do dupy i zaczynam łapać jesienną (w grudniu!) chandrę. Mój mąż nie przestaje gadać o wyjeździe na narty i mnie szlag trafia...
Fatycznie coś nam Beti zaginęła w akcji...mam nadzieję, ze wszystko u niej w porządku. Marlena, ciesze się, że u Was lepiej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
Doris no to fajną niespodzianke mąż Ci zrobił 🙂 On to chyba taki romantyk jest co? To różyczki Wam dał ostatnio to podkład muzyczny do zdjęć 😉
Ania aj ja ja bym pojechała na narty....choć na pare dni...ale zostawię Wojtka z teściową a moja mama nie przyjedzie...ehhh może na następna zimę się uda, chyba że zaciążę już 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamuska27 napisał(a):
Adi mi sie wlasnie obudzil. Ja juz po kawusi, ugotuje mu jabluszka i zblenduje. Dobry ma humorek, ale strasznie przeziebiony, kaszle mi i dziwnie bawi sie jezykiem. Kupka byla, niezbyt ladna ale juz nie smierdzi tak okropnie jak wczesniej, moze juz przechodzi mu.... oby 🤢


Marlenka to może zrób mu inhalacjie i opukaj...i tak z pare razy dziennie, żeby mu nie siadło na oskrzela. Ja tak robie bo mój Wojtek miał kaszel i tak mi lekarka kazała. A i wit. C w kroplekach jak masz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ivona55 napisał(a):
Ania aj ja ja bym pojechała na narty....choć na pare dni...ale zostawię Wojtka z teściową a moja mama nie przyjedzie...ehhh może na następna zimę się uda, chyba że zaciążę już 😉

Wszystko byłoby ok, ale Marcin chce w Alpy jechać... Myślę, że dotrze niedługo do niego, że nie ma szans w tym roku 😁 Tymczasem zbliża się Sylwester. Dziewczyny, jakie macie plany? Co robicie z dzieciaczkami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Butterfly napisał(a):
ivona55 napisał(a):
Ania aj ja ja bym pojechała na narty....choć na pare dni...ale zostawię Wojtka z teściową a moja mama nie przyjedzie...ehhh może na następna zimę się uda, chyba że zaciążę już 😉

Wszystko byłoby ok, ale Marcin chce w Alpy jechać... Myślę, że dotrze niedługo do niego, że nie ma szans w tym roku 😁 Tymczasem zbliża się Sylwester. Dziewczyny, jakie macie plany? Co robicie z dzieciaczkami?

Oj byłam w Alpach francuskich...w Chamonix, z mojego balkonu miałam widok na Mont Blanc. To był mój pierwszy wyjazd w góry i wtedy zakochałam sie tez w jeździe na nartach 🙂 No na pare dni wyrwac sie w Alpy będzie trudno hehe
A Sylwester spędzam w domku, przychodza znajomi, przyjeżdża kuzyn z żoną także bedzie fajnie i z Wojtkiem przywitamy Nowy Rok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwonka najpierw zajzałam tam bo tam mniej do czytania hahah teraz dopiero nadrobiłam was 🙂 miałam 38 stopni i ból gardłą, teraz mam 37,1 płukanie solą pomaga ale zobaczymy wieczorem, mama poleciałą mi podbic ksiażeczkę, jak cos to wieczorem smignę do dyzurującej...ah... jak nie urok to sraczka..mały mnie zaraził, ciekawe czy ja go nie zaraze i tak w kółko bedziemy sie bawic 😞 łeb mi pekał w nocy od temperatury zimno brr dreszcze, ale trzymłąm sie nie wziełam paracetamolu by najwiecej przeciwciał wytworzyc dla małego.. i chodze w maseczce do małego takiej grubszej niz zwykłe, choc nie wiem czy to cos da, bo przeciez zanim sie wykluło to juz zarazałam ah..aby mu nci nie było bo jeszcze katar go trzyma i ciezko mu spac dzis było 6 pobudek, troche mniej niz ostatnio ale...mogłoby by lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ah nadal problem z kompem zawiesił mi sie, nie pamietam co miałąm napisac 😮 chyba mi mózg ugotował sie od goraczki haha
Doris jak ktos namietnie słucha dzemu to przewaznie chce płytkę ze spiewem Riedla, tego co nie zyje, bo czesc płyt jest juz z wokalem tych innych wokalistów. ta złota kolekcja chyba jest z Riedlem bodajze.ja lubie ich muzykę ah czasy licealne mi sie przypomniały...hihi
ANia gratuluje ząbka, oj bedzie bolało teraz karmienie..
Doris dobry pomysł z tym soczkiem no i chyba tez zmienie smoczek bo 3+ to moze własnie dlatego nie działa, choc jak miał 3 miechy tez niedziałało, ale warto spróbowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moje dziecko jest w stanie wytrzymać w dobrym humorze 1,5h po spaniu, a potem jakiś diabeł w niego wstępuje. Na bank przez te zęby, choć dziś już sie tak nie ślini jak ostatnio. Non stop ziewa i wydaje się, jakby był śpiący, a przeciez spi kiedy chce. Wczoraj w ciągu dnia to chyba ze 4 razy spał. Zaraz wsadzę go do huśtawki u stawię ją przed lustrem w przedpokoju, zeby się widzial cały czas w lustrze. Może się zajmie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

Marlenko cieszę się, że z Adkiem już lepiej! 🙂

Ania my Sylwka spędzimy w domku z mamą w Polandii 😉 może za rok przyjdzie czas na sylwestrowe szaleństwo, póki co spokojnie z Miłoszkiem za ścianą! 🙂

Beti zdrówka życzymy dużo! 🙂

Co do choinki u nas również będzie wieśniacko - kolorowa, a wszystko to dla Milusia 🙂 już dekoracje kupiłam, mikołaje, bałwanki, reniferki i wiele innych cudaków będzie zdobić nasze drzewko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...