Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kurde, najgorsze jest to, że ja lubię jeść 🤪 uwielbiam 🙂
Kiedyś też miałam problemy z łaknieniem, tak to ładnie nazwijmy... i ważyłam 47kg przy moim wzroście 175cm... tragicznie wyglądałam 😞 ale wtedy poprostu przestałam jeść...

A teraz to bym chciała chyba tylko tą oponkę trochę zrzucić bo reszta jest zajebi**a hehe bo i cyca mam i na czym siedzieć 🙃 chociaż przed ciążą też miałam, a jak patrzę na foto moje i na ten mój płaski brzuch z kiedyś to normalnie aż mi się coś robi, że już nigdy nie ubiorę kostiumu 2 częściowego 😞

Karmiłam małą na leżąco i mi się przysnęło... Maryś śpi nadal a ja idę kontrolować obiad...
A zapomniałam Wam powiedzieć, że było świniobicie i cała chata jest mięsem zawalona i ciągle kuchnia nieczynna bo przetwarzają tą świnię w smalce, kaszanki, wędliny i w ogóle obłęd 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Jej jak Fajnie Nicole zasuwa 🤪
Ania ale fajnie!!! Pierwszy ząbek!!! I jak zabawnie go odkryłaś 🤪 Gratki dla Pawełka!!!
Doris super! W końcu kłopot z głowy 🙂
Agatka jak zakupy wczorajsze? Jak ja lubiłam w UK kupowac ozdoby świąteczne...W Polsce to juz inne ceny:/
Marlenka super że juz jest lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ivonka wczoraj był świąteczny zawrót głowy, nakupiłam różnych ozdóbek choinkowych, bo już jest przecena 50%... śmiać mi się chce, w Polsce teraz jest szczyt cen za akcesoria świąteczne, a tu już wyprzedaże. Generalnie pokupiłam różnorodne figurki na choinkę (mikołaje, bałwanki, reniferki, gwiazy....) z myślą o maluszku, żeby miał na czym oczko zawiesić 🙂
a jutro jedziemy po drzewko... bo już zaczyna świecić pustkami, więc musimy już kupić, najwyżej na balkonie chwilkę poczeka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata_j napisał(a):
Ivonka wczoraj był świąteczny zawrót głowy, nakupiłam różnych ozdóbek choinkowych, bo już jest przecena 50%... śmiać mi się chce, w Polsce teraz jest szczyt cen za akcesoria świąteczne, a tu już wyprzedaże. Generalnie pokupiłam różnorodne figurki na choinkę (mikołaje, bałwanki, reniferki, gwiazy....) z myślą o maluszku, żeby miał na czym oczko zawiesić 🙂
a jutro jedziemy po drzewko... bo już zaczyna świecić pustkami, więc musimy już kupić, najwyżej na balkonie chwilkę poczeka 🙂

Oj pamiętam pamiętam jak szybko pustki się robią 🙂 My choinkę kupowaliśmy też wcześniej w donicy to wytrzymywała do świąt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris jeden Bóg wie jak ja Ci zazdroszcze, że mała pije z butelki.
Strasznie mocno gratuluje bo to nie lada wyczyn. Przeczytam sto razy jak to zrobiłas i bede walczyc dalej.
Aha Gosia ... tak nie wierzyłam w ten kieliszek, a mam taki z lovi (zatyczke od butelki) i mała pije z niego dzis cały dzien. dzieki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasienkaks napisał(a):
Doris jeden Bóg wie jak ja Ci zazdroszcze, że mała pije z butelki.
Strasznie mocno gratuluje bo to nie lada wyczyn. Przeczytam sto razy jak to zrobiłas i bede walczyc dalej.
Aha Gosia ... tak nie wierzyłam w ten kieliszek, a mam taki z lovi (zatyczke od butelki) i mała pije z niego dzis cały dzien. dzieki 😉


Kasia - w sumie to nie był żaden wyczyn. Dawałam jej tą butelkę z nudów nie wierząc calkowicie, że coś z tego wyjdzie. Ona gryzła ten smoczek, tarła sobie nim o dziąsełka i pewnie niechcący jej poleciało (kropelka bo smoczek jeszcze stary był 0+) i raz pociągnęła niechcący, potem znów zabawa smokiem, nawet mi tę butlę wyrwała i sama sobie trzymała. Myślę, że powinnaś (jak będzie w dobrym humorze) wepchnąć jej do dzioba, jak będzie się drzeć to spróbować za godzinę, jak się nie będzie darła to niech sobie nawet dziąsła potrze tym smokiem, tak żeby się oswoiła. Moja Julka to znienawidziła smoka po tym jak chciałam jej dać mleko HIPP HA - (ono jest inne w smaku niż zwykłe) jak musiałam wyjść, a wcześniej jak miała zwykłe to wypiła 2 razy.Kiedyś też usiłowałam jej dać koperek to pluła, dawałam jej też a raczej usiłowałam dać herbatkę HIPP uskojającą ☺️ i też pluła i się wkurzała.
A próbowałaś w butli dac jakiś smaczny soczek zamiast mleka ?
Może właśnie spróbuj najpierw soczek łyżeczką a potem przelej w butlę i jej daj tak żeby wiedziała, że w butli to samo ma. A smoczek masz 6 + ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja pier.........oglądam uwagę właśnie na tvn i przeżywam szok!!!!!!!!3 letnie dziecko pali fajki, bawi się siekierą rąbiąc głowę lalce a rodzice sie cieszą!!!!No przecież w ten sposób wyrośnie jakiś psychol!!!Biedny malec!!!!Powinni zabrac to dziecko takim p...rodzicom!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny za gratulacje hahah 😜
Ania -GRATULACJE DLA PAWCIA Z OKAZJI PIERWSZEGO ZĄBKA !

Co do wagi to ja też bym zrzuciła ze 3kg najlepiej z brzucha bo mam oponkę a racze oponę ... od tira. ... 😁 Nie chce mi się ćwiczyć, nie mam na to siły. Nie mam też krzty silnej woli jeśli chodzi o słodycze ! Jestem zbyt słaba ☺️

Aniaruda - nie mogę wyjść z podziwu jak Twoja Nikola pieknie pełza ! Szok normalnie !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ivona55 napisał(a):
ja pier.........oglądam uwagę właśnie na tvn i przeżywam szok!!!!!!!!3 letnie dziecko pali fajki, bawi się siekierą rąbiąc głowę lalce a rodzice sie cieszą!!!!No przecież w ten sposób wyrośnie jakiś psychol!!!Biedny malec!!!!Powinni zabrac to dziecko takim p...rodzicom!


nie oglądałam tego ale teściowa mi mówiła wczoraj, że ma to być dziś i zapomniałam obejrzeć. M A S A K R A !!! DZIECIAK ZAJ...BIE POTEM WŁASNĄ MATKĘ, A OJCIEC SIĘ BĘDZIE DZIWIŁ DLACZEGO ON TO ZROBIŁ 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mamusie, może któraś z Was słucha zespołu Dżem ?
Potrzebuję porady bo muszę kupić gwiazdkowy prezent, chcę kupić płytę, tylko jak zajrzałam do empiku i na merlina to dostałam oczopląsów bo tyle jest tych płyt, że niewiem którą mam kupić a chciałam jakąś z takimi najbradziej znanymi piosenkami, może któraś się orientuje, która jest THE BEST OF ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój ulubiony album Dżemu to Akustycznie 🙂 Są też fajne książki o Dżemie, dostałam kiedyś od znajomych jedną...
Byliśmy na kawie u koleżanki z porodówki... Jej synek jest młodszy od Pawełka o 2 dni i powiem Wam, ze cudnie było widać, jak różnie dzieci się rozwijają. To, co Dawidek wyprawia na macie, to mi szczęka normalnie opadła. Jest taki zwinny. Ale z drugiej strony- w ogóle nie siada i nigdy nie chwycił się za stópki. Jak widać, jedne dzieci szybciej łapią jedne rzeczy, a drugie inne. Ale ta moja koleżanka rozwaliła mi konstrukcję tym, czym go karmi- pierwsze jak weszłam to przyniosła mi jogurcik Nestle, odmówiłam, bo boję się takie rzeczy, a ona mi zaczyna mówić, ze Dawidkowi najbardziej smakują ziemniaki z sosem, a jak da mu kotleta mielonego to niebardzo...Szczęka opadała mi coraz niżej...ale jak wyciągnęła jakiś słoiczek po 8 miesiącu to już zapytałam, czy zwariowała 🙂Ale powiedziała, że tego mu nie da, bo tam są kawałki i mógłby się zakrztusić- alleluja! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Butterfly faktycznie odważna ta mamusia. Ja się trzymam zasady, którą raz nam tu sprzedała Gosia. Zbyt wczesne wprowadzanie pewnych produktów grozi poważnymi chorobami jelit. I tak własnie wszystko powolutku dajemy.
Doris, próbowałam z tym soczkiem. Ona po prostu nienawidzi smaku smoczka. Silikon i guma powodują odruch wymiotny. Już prędzej napije się z niekapka, z łyżeczki gęstego bobofruta, lub własnie z tego kubeczka-kieliszka. Siorpie jak stary człowiek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia- moja Julka też miała odruch wymiotny na smoczek i płakała jak tylko jej wpychałam, a tu nagle takie zaskoczenie, więc próbuj i jeszcze raz próbuj, chociaż 2 razy dziennie. W końcu się uda, trzymamy kciuki ! Mam nadzieję, że mojej gwieździe się nie odwidzi ... bo kobieta zmienną jest 😉 oby nie !

Ania, Magda - dziękuję bardzo za ten Dżem, pomogłyście mi bo ja wogóle ich nie słucham więc się wcale nie orientuję ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...