Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Butterfly napisał(a):
A ja dzisiaj postanowiłam nie podawać żadnego słoiczka,bo ostatnio trochę dziwne kupy były po puree marchewkowym z ziemniakami i jagnięciną... miała kolor żółto-różowy i ten róż niekoniecznie mi sie podobał. Jakby surowe mięso 😮 Dziś postanowiłam nie podawać ani owoców ani nic i zobaczymy jutro jaką kupę zrobi. A tak przy okazji to jak u Was z kupami przy tych wszystkich zupkach i deserkach? U nas bardziej zbite, raz dziennie, ale baaaaardzo mało... Czasem dosłownie kawalątek jakiś, za to śmierdzący na maxa...nie wiem, czy to dobrze czy nie. Wróciłam do herbatki rumiankowej, choć Pawełek pije tylko na spacerach, tak to nie chce.

Ja również zachodzę w głowę czy dobrze Lenka robi kupy. Bo częściej niż innokolorowe są takie, zielonkawe... Bardzo rzadko robi żółte a jak dostanie coś z marchewką to wychodzą marchewkowe i też jakby nie do końca strawione 😮
Poza tym jak robi taką zielonkawą to jest śmierdząca... ale nie zawsze... No i robi czasem 2 a czasem 4 kupy na dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cześć dziewczyny,
My też dziś zaliczyłysmy spacerek 3h. Ale pogoda była super. Prasowanie, żelazko używam z 10 razy w roku. Naczynia to jest moja zmora, nie lubię zmywać. Kurcze Beti ale Cię porozkładało z tymi chorobami. Współczuję strasznie. U nas z pobudkami tez jakby troche lepiej tzn. zależy od dnia. Wczoraj pierwsza pobudka była o 1:45 a zawsze juz o 23 był cyc. Faktycznie coś pusto na forum. Ale to chyba efekt też czasu przedświątecznego, sporo z nas wyjeżdzą bądź już wyjechało do rodziny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joł Laski, nie mam kiedy pisać do Was!
Poczytałam Was ale tak na szybko....

Mój Borysio zaczął pełzać i chce siedzieć i nic więcej normalnie... za cholerę w leżaczku go nie ułożę, masakra mówię Wam. Jutro jedziemy z tatą pooglądać na żywo jakieś krzesełka....

my tu mamy szał świąteczny normalnie w domu już i nie mam kompletnie czasu na net!

Trzymajcie się, jak tylko będę mogła to coś skrobnę więcej 🙂

Buziaki dla Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hahaa dobre. ja to jestem na forum tylko jak mały spi.no oprocz wyjatkó gdy ktos sie nim zajmuje to czasem zajrze, bo Filipcio az taki samodzielny nie jest by dac az tyle spokoju.moge sobie cos poukładac itp ale musze miec go na widoku.
Ivi dzieki za nazwe tego syropku.kupiłam dzisiaj.smaczny bardzo.mojemu dałam tez. cos coraz czesciej słysze u nowotworze szyjki u młodych osob.moja znajoma w wieku 25 lat miałą ale tak sredniozaawansawanego. tylko 2 lata nie robiła cytologii i tak szybko sie rozwinął, a na poprzedniej było wszystko ok.tylko ze ona złapała HPV. ja robie co roku, jak mi lekarze gadaja ze co 2 wystarczy to ja im swoje mówie.i mimo wszystko tez sie boje.nienawidze badan!!! w tak młodym wieku tyle przejsc...silna kobita z Ciebie i z takim poczuciem humoru ze hej!
Buterflly moj robi normalne miekkie takie ciastowate kupki, poza tymi dniami kiedy podaje mm bebiko.czyli od chyba dwoch dni to sa takie male zbite i ciezej sie mu je robi.
Czerwcówka ja dodaje wody do kleiku i mieszam z owockiem.mozna mm plus kleik i owoc, albo kaszke mleczno -ryzowa i owoc dodac, albo samo mm z owocem nawet.czy ktos podwał? do picia takie cos np? ciekawa jestem..
choc moj artysta nie hce jesc smakowych kleików i kaszek!!! ani kleiku naturalnego z mm za bardzo...jakies srednie w smaku to bebiko.a jakie sa wasze mleka z innych firm? słodziutkie?z moim mlekiem bez problemu jadl a teraz wybrzydza...
poza tym przesatły go inetersowac zabawki.tzn czasem jeszcze złapie obejrzy ze wszystkich stron podotyka posprawdza c i jak,ale to zadko bo woli soebie pomacac wszstko co nie jest zabawką ale sobie z tego zabawkę robi.mały odkrywca.a dzis miał ubaw z....dzwieku uderzanej łyzeczki o łyzeczkę i łyzeczki o przykrywkę.. sprawdzałam czy maluszek bedzie perkusistą hahahah,,a najbardziej w swiecie kocha zasłonki i to od narodzin...zawsze głowe wykrecał do nich...ah...juz to widze jak bedzie chodził i ciągnął za zasłony hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂
Jak Rafał wrócił z pracy to ustawił mnie do pionu, jesteśmy spakowane, praca wysłana do oddania, Mała śpi już 2 godziny, ja umyta 🙂 Jutro 7:30 odjazd i jakieś 6 godzin podróży 🙂

A co do tego prasowania, to też myślałam, że nie ma nic gorszego, do dzisiaj jak podsuszałam Marysi ubranka żelazkiem 😮

jejku ale jestem podekscytowana tym wyjazdem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny,
Wow Borysio juz pelza.... szok! Gosia, wiem jak to jest jak dziecko nie chce lezec. Adrian podnosi glowe do gory i sie drze ze chce siedziec.
Nie mam tez kiedy pisac, taki dziwny okres jest teraz. Za chwilke lece do pracy, Adi juz w zlobku.
Marudny byl ostatnie kilka dni, duzo plakal, kupka brzydka, juz chcialam isc do lekarza, bo oczywiscie alergia siedzi mi w glowie do dzis. No ale wczoraj w zlobku zauwazylysmy z opiekunka wyrazna biala plamke, jeszcze nic nie czuc, ale na 100% to bedzie zabek. No i mysle ze dlatego jest marudny i wczesniej sie budzi w nocy (ze mna w lozku oczywiscie przesypia bezproblemowo). Aj... zaczyna sie. No ale jak to mowia, jak nie urok to sraczka. Zawsze cos.
Poza tym ok, je ladnie, nawet podalam mu gluten w malutkiej ilosci (jablko z zbożami). 2go stycznia jedziemy go zwazyc i zmierzyc, ale podejrzewam ze duzo nie przybral na wadze, za to wyciagnal sie strasznie.
No nic babeczki, lece popracowac (PS. juz mi nie jest tak ciezko zostawiac Adriana w zlobku, dzwonie codziennie, ale juz jestem spokojniejsza 🙂 ). Milego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki 🙂
Dziś pobudka o 6:00 !
Ale Lenka oczywiście zasnęła na dobre dopiero o 3:10 więc 3h snu mieliśmy wszyscy 😁
Umyłam dupole, odpowiednio przygotowałam, nakleiłam woreczek i…. po 20min było siusiu i niestety kupsztalon 😁
Nieco otarł się o woreczek ale zdjęłam ostrożnie i zmyłam kupę, popsikałam Octaniseptem no i na wszelki wypadek wzięliśmy choć na posiew nie liczyłam tylko na ogólne.
Pani powiedziała, że do ogólnego jest Ok.
Lenka spała podczas pobierania krwi, czujecie? 😁 😁
A jak się obudziła już po wszystkim to śmiała się do Pani laborantki i do czekających w kolejce 😁 😁
Wszyscy zachwyceni i mówią : Ooo jaka spokojna, ale Pani musi mieć ciszę i spokój w domu 🙂
Tiaaaaaaaaaa oczywiście!
Moje dziecko potrafi stwarzać pozory 😁
Tyle co wsiedliśmy do auta a tu już łeeeeee, łeeeeee 😁 No to się nabyła grzeczna :P
I ja zrobiłam obiecaną morfologię :P
Wzięłam też cukier 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ha! IVI!!
tak czytam,stwierdzam,ze ye nasze Lenki umieja robic dobre wrazenie 🙂
moja tak wczoraj dala tatusiowi do wiwatu,ze wsiadl w taryfe i mi ja do gab.przywiozl.i mala zrobila furore w poczekalni,bo promienne usmiechy do ludzi,i raczki wyciagala "moja,moja"robila...a ponoc dzieckiem sie nie pochwali 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
andzia0304 napisał(a):
ha! IVI!!
tak czytam,stwierdzam,ze ye nasze Lenki umieja robic dobre wrazenie 🙂
moja tak wczoraj dala tatusiowi do wiwatu,ze wsiadl w taryfe i mi ja do gab.przywiozl.i mala zrobila furore w poczekalni,bo promienne usmiechy do ludzi,i raczki wyciagala "moja,moja"robila...a ponoc dzieckiem sie nie pochwali 😉


Hahahaha, no widzisz! A potem mówią, że przesadzamy albo co gorsza WYMYŚLAMY 😁
Moja pediatra mówiła, że Lenki to niezłe rozrabiaki 😮 zapomniała dodać, że i niezłe aktoreczki 🙃
Łap oklask w ramach solidarności 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...