Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Doris25 napisał(a):
Ivi - nóż się w kieszeni otwiera poprostu. Chore to jest. 🤢
Lenka śliczna w avatarze, super jej w tej opasce. Moja to by sobie nie dała założyć !

Akurat do tej pory nie miałam problemów z ubieraniem czapek, opasek itp.
Ale widząc mojej koleżanki 8miesięczną córeczkę, wszystko się może zmienić. Bo ta, obecnie wyje, rzyga i pręży się w aucie płacząc do utraty oddechu a wcześniej zapinali ją w fotelik i już był odlot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti - ja też nie zabardzo potrafię ustalić godziny posiłków bo chciałabym za dużo tzn. jak najwięcej wprowadzić i nauczyć ją jeść łyżeczką a jednocześnie dawać jak najwięcej cyca bo wiadomo, że najzdrowszy. Niewiem kiedy wróce do pracy więc nie wiem jak to zaplanować, być może wrócę do pracy już w marcu. Obiad bym chciała dawać jej około 13:00 ale wtedy najczęściej wpada nam drugie spanie - wychodzimy na spacer, a jak wracamy - tzn budzi się około 15/16 to najłatwiej, najszybciej jest cyc, no i na obiad jakoś za późno 😮. Zresztą słusznie piszesz, że te odległości pomiędzy cycami nie mogą być zbyt duże żeby mleczko nie zanikało, no a z drugiej strony nie mogę w nią wpychać jednego i drugiego.
Muszę jeszcze przemyśleć to menu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ivi1984 napisał(a):
http://allegro.pl/fotelik-recaro-2012-young-sport-9-36-kg-5-gratiso-i2027480180.html
My chyba ten fotelik zakupimy. Znajomy ma i jest zadowolony.
A powiedzcie mi, Wy macie auta z isofixem ?


ja mam z isofixem.
Oglądałam ten fotelik na żywo, jak dla mnie to ta tapicerka mi nie pasi... to jest taki plusz dziwny... nowy a już jakby brudny... ja w ogóle nie lubię takich jakiś aksamitów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malgorzatta napisał(a):
ivi1984 napisał(a):
http://allegro.pl/fotelik-recaro-2012-young-sport-9-36-kg-5-gratiso-i2027480180.html
My chyba ten fotelik zakupimy. Znajomy ma i jest zadowolony.
A powiedzcie mi, Wy macie auta z isofixem ?


ja mam z isofixem.
Oglądałam ten fotelik na żywo, jak dla mnie to ta tapicerka mi nie pasi... to jest taki plusz dziwny... nowy a już jakby brudny... ja w ogóle nie lubię takich jakiś aksamitów.


Oooo dobrze wiedzieć! Ja nie widziałam tylko mój T rozmawiał z Naszym znajomym i ten zachwalał 😮 Ja tez nienawidzę pluszu, zamszu... bleee
Hmmmm no i ten isofix, My obecnie nie mamy auta z isofixem wrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaaaaaaaaaaaaaaaaa właśnie!! Odnośnie powrotu do pracy... Widziałam, że chyba Butterflyy wrócisz później do pracy bo bierzesz miesiąc bezpłatnego? A nie lepiej wziąć miesiąc wychowawczego?
Z tego co pamiętam to bezpłatny to jakbyś była bezrobotna niezarejestrowana, czyli nie liczy się do niczego (a czasem miesiąc brakuje do emerytury czy czegokolwiek i klops) a wychowawczy się liczy.
Może w ten sposób!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no nawet skłądki zdrowotnej nie ma....
moje dziecie obudziło sie jzu z wrzaskiem dwa razy, a usnęło o 20...naszczescie T działa. ja go uspałam a było trudno całe 1,5 godziny..
Doris mam ten sam problem włąsnie z tym kurcze obiadem bo z małym wychodze na spacer miedzy 11.30 a 14, czasami spi do 15 a potem jest mega darcie i łyzeczką nie zjadłby...ustaliłąm kilka wersji i juz 3 mi odpadły teraz zostały mi jeszcze 3 i wybiore któras 🙂
z biciem tez u nas jest ze wali wszystko, smieje sie z ebedzie perkusista...hahaha ja mu daje przykrywke do pudełka na zabawki co ma i sobie w nią wali ma radoche z tego że hej. na poczatku mi sie to nie podobało ale potem dałąm sobie siana, w sumie po to te młoteczki-zabawki są dla dzieci po 6ym miesiacu bo dzieciaczki uwielbiaja w cos walic hahaha na raize nie zakupiłam.
Recaro dobra firma, jak kiedys kupie fotelik wiekszy to raczej tej firmy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas z rehabilitacja nie ma problemu. dziewczyny a tylko w Owi macie taką dzieciecą rehabilitacje? moze warto sie rozejrzec na necie za inną przychodnia np rehabilitacyjna. ja znalazłąm jedną gdzie tez rehabilituja vojtą i bobath, no ale jestem na razie w Owi bo mam zajecia kiedy chce (tylko trzeba sie w odpowiedni dzien zapisywac) i jeszcze jestem na liscie choc prosiłam by juz nie dzwonili to nadal dzwonia jak odwołuje ktos nie przyjdzie to do mnie dzwonią bym przyszła. musi byc jakas jeszcze przychodnia u was,skoro w moim małym miescie jest. na necie wpisywałąm tylko rehabilitacja vojta i bobath kielce i wyszło mi gdzie jest. osrodki wczesnej interwencji zawsze są zawalone bo tam jest kompleksowa opieka-psycholog logopeda...ale czy wy tego potrzebujecie? przeciez nasze dzieciaczki potrzebuja tylko rehabilitacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti82 napisał(a):
u nas z rehabilitacja nie ma problemu. dziewczyny a tylko w Owi macie taką dzieciecą rehabilitacje? moze warto sie rozejrzec na necie za inną przychodnia np rehabilitacyjna. ja znalazłąm jedną gdzie tez rehabilituja vojtą i bobath, no ale jestem na razie w Owi bo mam zajecia kiedy chce (tylko trzeba sie w odpowiedni dzien zapisywac) i jeszcze jestem na liscie choc prosiłam by juz nie dzwonili to nadal dzwonia jak odwołuje ktos nie przyjdzie to do mnie dzwonią bym przyszła. musi byc jakas jeszcze przychodnia u was,skoro w moim małym miescie jest. na necie wpisywałąm tylko rehabilitacja vojta i bobath kielce i wyszło mi gdzie jest. osrodki wczesnej interwencji zawsze są zawalone bo tam jest kompleksowa opieka-psycholog logopeda...ale czy wy tego potrzebujecie? przeciez nasze dzieciaczki potrzebuja tylko rehabilitacji.


my też mamy logopedę
ale ja teraz jestem w niewielkiej miejscowości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ivi, ja wzięłam miesiąc wychowawczego! 🙂
Mnie się podoba dość ten fotelik Kiddy...musze go na żywo jeszcze obczaić, aale faktycznie Recaro to dobra firma-oni robią też siedzenia do samochodów rajdowych, więc mają doświadczenie.
Dziś znalazłam ogłoszenie z mieszkaniem, jakie byśmy chcieli i w miejscu jakie byśmy chcieli. Jutro zadzwonię do agencji zeby dopytać o szczegóły i iść obejrzeć 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia wymioty to tez moze od przeziebienia. Wiesz co, teraz to tez jest taki wiek. Adrian czasem jak pusci pawia to w dal, a na drugi dzien nic nawet sie nie uleje. Z tego co zaobserwowalam jest dluzej syty, w ogole jesc mi nie wola, jak mu dam to oczywiscie zje, ale nie ma paniki tak jak kiedys.
Tak swoja droga to fajne zdjecie... Borysio spory bobasek 😁.

Dzis pediatra mi powiedziala ze powinnam odstawic butelke, czyli przejsc na 3 dziennie 😮. Nie poslucham sie jej. Bedzie dostawal 4 butle do 7go miesiaca, poki nie bede pewna ze tyle stalych posilkow ile dostaje mu wystarczy.

Dzis dalam mu skorke od chleba pociumkac. Pozniej juz zwilgotniala mu zabralam, bo sie balam ze polknie kawalek i sie udusi.... Boze ale byl ryk 😮, musialam mu dac nowa, bo tak bardzo chcial.

Ach, jutro znow do zlobka.... bede tesknic, bo zawsze ciezko po weekendzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...