Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam was o Ja dziś pierwsza 😜
Również składam życzenia dla Julki z okazji 7 miesiąca 🙂

Wpadłam Was nadrobic a tu jedyne 2 strony super he
U nas noc kiepska mały spał od21 do 24 i było ok ale potem masakra co chwile piszczal,płakał i tak na przemian do rana o 6.30 wstał i ja już na nogach 😞
Wory mam pod oczami czuje się jak po imprezie jakiejś 😞
Dziewczyny kiedy to się skończy!!!!!!

Dziś Dzień Babci a my mamy kolędę akurat muszę trochę ogarnąc mieszkanie..
Acha my zaliczyliśmy 1 jazdę w spacerówce na pół leżąco miałam i ok mały zadowolony był 🙂

Cieszę się Agatko że z twoim Miłoszkiem już lepiej dużo buziaków dla niego 🙂Zdrówka!!!

Jaka mgła jest u mnie jak mleko i mróz -4 to pewnie ślizgo jest a jaka pogoda u was???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

Ja wciąż mam maminkę u siebie, więc za bardzo czasu nie mam na pisanie...
Wczoraj dzięki niej wyszłam z Pawłem na imprezkę w końcu! Dziś mnie głowa troche boli ale było jak za starych dobrych czasów...oj było nam to potrzebne 😜

Wszystkim dzieciaczkom chorym duuuuuużo zdrówka życze....a mamusiom cierpliwości...
Juleczko buziaczki dla Ciebie!!!

Nie wiem za bardzo co tam pisałyście....
KAsienkas jak idzie Ci z tym mleczkiem?
Idę sie pakować....brrrr jak sobie pomyślę o 8 godzinach w pociągu z Wojtusiem jutro to az mam ciarki....żeby chciał spać w tym pociągu....trzymajcie kciuki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej! U nas znów nocka spoko, bez żadnego budzenia. Ciekawe co będzie jak skończymy brac leki 😉
Od rana sprzątanie, Paweł ma już drugą drzemkę. Pogoniłam trochę Marcina i nawet śniadanie mi dziś zrobił 🤪
Wczoraj odbijaliśmy w glinie raczki i nóżki Pawełka,a poniewaz mieliśmy po 3 zestawy, to Pawełek miał bojowe zadanie. Sprostał, ale płakał przy tym. I powiem Wam, że to trochę lipa jest, bo dzieciaczki jeszcze nie potrafią docisnąć tak mocno,zeby to wyszło super ładnie, a przecież nie będziemy ich katować... A przynajmniej w tej glinie, którą dostaliśmy w zestawach do ramek tak jest..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale pusto coś dziś! mam nadzieję że u was wszystko ok?

my dziś mamy z Marcinem dzień sprzątania, a raczej on wszystko robi - nie wiem co go tak wzięło! nawet przestawił mi szafki w końcu, a prosiłam go chyba z rok!

ugotowałam wielką zupę dla nas pomidorową, no i stwierdziłam że małemu też takiej nawarzę, no i zjadł ze smakiem!

jadę na zakupy do reala, bo w lodówce światełko już tylko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej... my rozbiegani jacyś dziś... ja szkoła, babcia...

Ivi Będzie dobrze...

Buziaki dla Julci

Aha... straszny artykuł... szok zaliczyłam normalnie... nie dla wrażliwych od razu zaznaczam, że chodzi o poronienie ale jeśli ktoś ma ochotę przeczytać to: http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,114757,11003296,Nie_ma_plodzika_.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Wysokie_Obcasy
Jak dla mnie to po prostu makabra jakaś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja na chwile,bo pewnie zaraz zryje nosem w klawiature...MAMY KOJEC!Lenka w nim siedzi i poki co sie boi 🙂
IVI!!!czasem zamiast lekow lepsza jest rozmowa z kims zyczliwym,albo dobrym psychoterapeuta!niektore klopoty tylko wydaja sie nie do pokonania,z Ciebie mocna kobitka jest,masz sie z czego cieszyc,na pewno dasz rade!
GRATULACJE DLA SOLENIZANTOW!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny
jestem i JA ...w końcu.

Iwona, Agata, Monia, Gosia -Julcia bardzo dziękuje !Ania- zazdroszczę przespanych nocek.

Kasienkaks - moi starzy mówią identycznie jak Twoi : "- my z Wami mieliśmy tak samo i też musieliśy dać radę ... "
bleee

Ja wczoraj z m. mieliśmy wypad do kina. Film bardzo fajny, wierny książce, polecam, trwał 3 godziny więc nie było nas w domu łącznie 5 godzin ale dziadkowie sprostali zadaniu i jak wróciliśmy to myślałam, że Julka "zapieje" na mój widok a tak się świetnie bawili podczas naszej nieobecności , że byłam w szoku ... 😉
Jak położyliśmy Juleczkę to przyjechali nasi przyjaciele i graliśmy w TABU do 00:30 a Julka ani razu nam nie przeszkodziła 🙂. Za to jak już pojechali to wstała i wcale a wcale nie chciała ZASNĄĆ ALE POPROSTU JAKAŚ MASAKRA !!! Cyca ssała jakąś godzinę a OCZY W ZŁOTY !!! I DO TEGO ZOSTAŁAM Z TYM PROBLEMEM SAMA BO MÓJ M. był po ŁISKACZU więc w najlesze sobi chrapał (miałam ochotę go udusić !!!). Wkurzyłam się po godzinach walki z nią i go obudziłam i ostro opieprzyłam, że jak nie wstanie i jej nie polula to ja wyskakuję przez okno ! Ruszył dupę i poszedł ją bujać. Długo mu to zajęło ale się udało i zasnęła po 04:00 !!! Ostatecznie wstała o 07:30 więc pospałam sobie RAPTEM 3,5 GODZ ! 🤢 🤢 🤢 🤢
Uświadomiłam sobie, że w kinie wyżłopałam wielki kubas COCA COLI ☺️ , ale czy to możliwe żeby po wypiciu o 15:00 coli i nakarmiwszy ją około 19:30 cycem poszła spać na 5godzin a potem koło północy dopiero by ta kofeina zadziałała ?! 🤨

Ivi - trochę mnie zszokowałaś tym swoim dołem. Masz taką fajną Lenkę, jest zdrowa, świetnie się rozwija i się czymś smucisz... 🤨 Mam nadzieję, że to nie jest nic poważnego. Pamiętaj, że SZCZĘŚCIE TO NIE TYLKO TO CO LOS NAM DAJE ALE PREDE WSZYSTKIM TO CZEGO NAM NIE ZABIERA !!! Masz super córkę więc pamiętaj o tym zawsze gdy najdzie Cię jakiś dół !

Monia - super, że Szymkowi się odwidziało z tym mleczkiem i chociaż w dzień pije !
Trzymamy kciuki za wyniki - MOCNO !!! 😎

Andzia - moja Julka to podobny nieadek jak Twoja Lenka. Tylko cycuś i cycuś. A jak czytam ile zjadają pozostałe maluszki zupek to też jestem w szoku ale moja najprawdpodobniej waży 9 kg więc RACZEJ JEJ NIE GŁODZĘ 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
[quote

Aha... straszny artykuł... szok zaliczyłam normalnie... nie dla wrażliwych od razu zaznaczam, że chodzi o poronienie ale jeśli ktoś ma ochotę przeczytać to: http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,114757,11003296,Nie_ma_plodzika_.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Wysokie_Obcasy
Jak dla mnie to po prostu makabra jakaś...


Magda,dla kazdego makabra,ja to przeszlam 2 razy,a wlasciwie horror szpitalny raz,drugim razem dzidzius byl krociotko-tylko 6 tyg,wiec nie szlam tam rujnowac sobie zdrowia i psychiki.artykull moze wstrzasajacy,ale takie sa realia...w PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris25 napisał(a):
Hej dziewczyny
jestem i JA ...w końcu.

Iwona, Agata, Monia, Gosia -Julcia bardzo dziękuje !Ania- zazdroszczę przespanych nocek.

Kasienkaks - moi starzy mówią identycznie jak Twoi : "- my z Wami mieliśmy tak samo i też musieliśy dać radę ... "
bleee

Ja wczoraj z m. mieliśmy wypad do kina. Film bardzo fajny, wierny książce, polecam, trwał 3 godziny więc nie było nas w domu łącznie 5 godzin ale dziadkowie sprostali zadaniu i jak wróciliśmy to myślałam, że Julka "zapieje" na mój widok a tak się świetnie bawili podczas naszej nieobecności , że byłam w szoku ... 😉
Jak położyliśmy Juleczkę to przyjechali nasi przyjaciele i graliśmy w TABU do 00:30 a Julka ani razu nam nie przeszkodziła 🙂. Za to jak już pojechali to wstała i wcale a wcale nie chciała ZASNĄĆ ALE POPROSTU JAKAŚ MASAKRA !!! Cyca ssała jakąś godzinę a OCZY W ZŁOTY !!! I DO TEGO ZOSTAŁAM Z TYM PROBLEMEM SAMA BO MÓJ M. był po ŁISKACZU więc w najlesze sobi chrapał (miałam ochotę go udusić !!!). Wkurzyłam się po godzinach walki z nią i go obudziłam i ostro opieprzyłam, że jak nie wstanie i jej nie polula to ja wyskakuję przez okno ! Ruszył dupę i poszedł ją bujać. Długo mu to zajęło ale się udało i zasnęła po 04:00 !!! Ostatecznie wstała o 07:30 więc pospałam sobie RAPTEM 3,5 GODZ ! 🤢 🤢 🤢 🤢
Uświadomiłam sobie, że w kinie wyżłopałam wielki kubas COCA COLI ☺️ , ale czy to możliwe żeby po wypiciu o 15:00 coli i nakarmiwszy ją około 19:30 cycem poszła spać na 5godzin a potem koło północy dopiero by ta kofeina zadziałała ?! 🤨

Ivi - trochę mnie zszokowałaś tym swoim dołem. Masz taką fajną Lenkę, jest zdrowa, świetnie się rozwija i się czymś smucisz... 🤨 Mam nadzieję, że to nie jest nic poważnego. Pamiętaj, że SZCZĘŚCIE TO NIE TYLKO TO CO LOS NAM DAJE ALE PREDE WSZYSTKIM TO CZEGO NAM NIE ZABIERA !!! Masz super córkę więc pamiętaj o tym zawsze gdy najdzie Cię jakiś dół !

Monia - super, że Szymkowi się odwidziało z tym mleczkiem i chociaż w dzień pije !
Trzymamy kciuki za wyniki - MOCNO !!! 😎

Andzia - moja Julka to podobny nieadek jak Twoja Lenka. Tylko cycuś i cycuś. A jak czytam ile zjadają pozostałe maluszki zupek to też jestem w szoku ale moja najprawdpodobniej waży 9 kg więc RACZEJ JEJ NIE GŁODZĘ 🤢


Doris w nocy pije ale chyba pochwaliłam się za szybko bo dziś nie chce 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Monia- może jeszcze będzie pił, najważniejsze, że wogóle toleruje ten smak, tyle, że ma humorki. Dzieciaczki co chwilę nam się zmieniają więc może .... oby
kobitki, uciekam, życzę nocki bez pobudek !
muszę odespać ostatnią koszmarną noc. Oby się nie powtórzyła.
KOLOROWYCH SNÓW !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...