Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Malgorzata bo niby poniżej -10* nie powinno sie wyprowadzać
To znaczy ze ludzie zaczęli reagować na krzywdę dzieci (babsztylowi pewnie sie tak wydawało hehe) lepsze to niż znieczulica
Zawsze można taka opieprzyc i już
Po tej akcji z Madzia to wszystkie matki w miarę młode bedą spostrzegane jak zwyrodniale suki
Coś w tym jest
Ja bym ja normalnie Zaje****** ku*** zasrana


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja jeszcze wczoraj normalnie na spacerze byłam... i w dupie, że -15... jak przy -10 wychodziłam to czemu nie przy -15... nie kumam, Marysia ubrana ciepło, w śpiworku, przykryta 2 kocykami (jeden z czystej wełny ogrzany na kaloryferze)... pokrywka na wózku, Mała jeszcze w gondoli więc z boków nic nie wieje, a budkę mam taką rozpinaną, że zasłania cały otwór tam gdzie głowa... i tak dzień w dzień... no a dzisiaj jest -20 więc to by było trochę przegięcie już 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Byłam na zakupach żywieniowych dla Pawełka, bo skoro mam wrócić do tej pracy to jego szafeczka z jedzeniem musi był wypełniona po brzegi, żeby babci nic nie brakło 😉 I kupiam w Pepco fajne ciepłe śpiochy..Nie wiem jak Wy, ale ja zauwazyłam, ze już w ogóle nie mam żadnych śpiochów dla Pawełka- ciągle rajtuzki i dresy itp. A w sumie to śpiochy najwygodniejsze. Tzn,. nie takie śpiochy śpiochy tylko pajacyki.
Ktoś mnie pytał o chrupki-już pisałam wcześniej, że póki co mamy te z HIPPa i chyba długo mieć będziemy, bo Paweł je max. 2 dziennie.
Co do spacerów to u nas ich nie ma ostatnio... choć dzisiaj było niby u nas -7, ale wydaje mi się, że to słońcen a termometr świeciło,bo nie wierzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasienkaks napisał(a):
Aha u nas też nadal bezzębnie, chyba Andzia się martwiła że u nich też brak zębów, jak się mylę to przepraszam.
Dziś przypomniałam sobie jak to było gdy siedziałam w domu, nie chodziłam do pracy. Chcę tak znów. Tym bardziej, że tak jak w tej chwili. Mama pije kawkę, a niunia w kojcu pięknie się bawi książeczkami.


u nas juz wylazla dolna lewa tydzien temu!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobrej nocy dziewczyny. Ja lichutka jestem, siódme poty mnie oblewają, ale cóż jutro już trzeba iść do robotki. Mala śpi. A ja jak zawsze samotna wieczór i noc. Ciarki mnie przechodza na mysl o nocnym wstawaniu, kiedy ledwo powłucze nogami. Eh no nic, spokojnej noccki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie!!

Buziaki gorące dla FIlipa!!!!

Dużo, dużo zdrówka i siły dla KAsi!!
Wiem co masz na myśli mówiąc, że chciałabyś być w domu z Małą. Też tak mam. Zazdroszczę teraz mamusiom które są w domku z dzieciąteczkami, też bym tak chciała.... ALe cóż.. Mam pracę i muszę się jej trzymać, bo nie wiem jak będzie...

Gratulacje dla Doris - może Julcia przestawi się jednak na mleko? I da Ci troszkę wytchnąć 🙂
Doris, a jak z bateriami w tym stoliczku -ile CI trzymają? Mi się podoba, a jak myślisz, dla chłopczyka też taki stoliczek może być, co nie?

Ja mam tego misia edusia i tam baterie mi trzymają - uwaga!! - 2 dni!! 🤢 Masakra jakaś, mówiłam do T że na baterie do zabawek Filipa nie zarobimy... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha! No i Nequitia - zdjęcia cudne!! Ty naprawde super wyglądasz, a Marysia cudo!! Po prostu cudo!!

Buziak i do jutra Pa 🙂

Dajcie dziewczyny linka do jakiś zabawek które macie i polecacie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Małgorzatta trzeba babie było powiedziec ze autem jestes to dziecko nie zmarzło,zgasiła by sie. ja byłam niedawno u lekarza autem to po drodze troszke powietrza złapał. dzis zaczął mi kaszlec i teraz sie zaczynam martwic.mam nadzieje ze jutro juz tego nie bedzie.
czytałyscie na wp jak teraz ten ojciec Madzi zmienai wersje? najpierw jechał po pieczarki teraz ze po drzewo, najpierw matka kąpała terz poszłą po pieluchy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja nie ogarniam już sprawy Magdy. Ta rodzinka cała jest popier...na i tyle! I tak wszystko wyjdzie prędzej czy później. A matka niech następnym razem wypije więcej jakiegos prawdziwego detergentu i niech zdycha. W oogóle uważam, że za to, że nie wezwała pogotowia powinna byc sądzona za umyślne spowodowanie śmierci,bo być może żyło?!
Pawełek dziś dostał swoją pierwszą przedwczesną Walentynkę 🙂 Koleżanka ma 4-letnią...siostrę...i jak usłyszała, ze Iwona jedzie do mnie to namalowała dla Pawełka śliczny obrazek 😉 Wisi na lodówce, a potem wkleję do jego albumu!
Doris, super, że Julka wypiła tyle mleka! Nauczy się i będziesz miała większy luz!
A co do baby z marketu- zrobiłabym jej taką awanturę, że już więcej by się nie odezwała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u mnie karmiłam dzis tyle razy ze masakra. ale wczesniej było tak ze o 6-6.30 był cyc ale jako piciu tylko, o 9 kaszka, o 11 cyc, po pół godzinie owoc, o 14.30-15ej obiadek,17cyc,i po kąpieli cyc.w nocy 2-3 karmienia (mowie o normalnej nocy a o taką trudno, najpozniejsze karmeinei o 4-5ej wiec dlatego rano o 6ej to tylko cyc jest na piciu). miedzy czasie potrafi zawołąc dw razy na cyca na samo piciu tak na minute.z tym owocem miałam problem bo gdzie by tu wepchąc, nie zawsze mi po cycu zje.no i ja wychodze na spacery około 11.30 albo 12a na dwie godziny a jak jest na plusie to nawet trzy wiec z tym obiadem miałam problem.bo o 11ej wydawało mi sie za wczesnie, o 15ej to dla mnie lepiej by zjadł cyca bo szybciej itd. ale troche ostatnio przestał funkcjonowac ten plan bo mały marudzi w innych godzinach.
mama przyszła dzis mi pomoc....przyszłą o 5ej gadała godzine przez telefon po czym właczyła tv i ogladała z małym tv. a ja sprzatałam.tv dziecku to i ja potrafie włączyc...ah taką mam pomoc, a T teraz zachrzania bo rano ma praktyke po praktyce do pracy na 8 godzin a potem czasami ma nocki z drugiej pracy i dodatkowo szkoła... 😞 on ma zachrzan a ja przy małym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...