Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam i ja...
Marysia właśnie śpi po butelce, a ja piję zimną już kawę..
noc fajnie minęła o 4:30 dopiero się obudziła...
słuchajcie, ona ciągle cyca by jadła, nie wiem co jej się odwidziało, już w dzień ją karmiłam raz, albo w ogóle i nagle woła co pół godziny i mi bluzkę zrywa normalnie... 😮
pogoda super, chyba się nad wisłę przejdę z Małą jak wstanie 🙂

Komp nam się psuje... co chwila coś nie działa, wczoraj rafał robił drfragmentację dysku i dupa dzisiaj znowu się wszystko psuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dzień dobry! 🙂

u nas noc ok, jedna pobudka po 3 na smoka, potem o 6 na mleczko.

Iza miłego wypoczynku!
Magda Tobie miłego wypadu nad Wisłę 🙂
I wszystkim ogólnie MIŁEJ SOBOTY! 🙂 🙂 🙂

Ivona Ty dajesz Wojtaskowi mleko z manną, jak Ty to robisz i jakie proporcje? Kupiłam wczoraj mannę błyskawiczną o smaku waniliowym, taką zwykłą i chciałam małemu podać mlekiem na noc, ale pojęcia nie mam jak to zrobić, wiem że ju kiedyś pisałaś co i jak ale za cholerę nie mogę znaleźć w postach, to dawno było ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!
Doris nie moge przestać podawać mleka Wojtkowi bo nie karmie piersią a czym zastąpie 3 posiłki mleczne? Przecież nie moge podawać cały dzień zupek czy deserków 😉 No masakra Wam powiem...Dzis juz zaczął zaciskać usteczka...boje sie że nawet z dodatkami mleko zacznie nie przechodzić...jak przychodzi pora karmienia mlekiem to ja nerwice normalnie mam 🤢

Agatka ja manne gotuje na dwie porcje. Na kolacje i śniadanie. Wlewam tak ok 200-300 ml wody, jak sie gotuje wsypuje dwie łyżki stołowe mannej. I ciągle mieszając gotuje 5 minut. W trakcie wsypywania tez mieszam, żeby sie grudki nie zrobiły. Jak w miare wystygnie manna wlewam do butelki ( ok 150ml tej mannej)zależy jaką gęstość chcesz, dolewam wody( w moim przypadku do 210 ml) i wsypuje 7 miarek mm. Reszte manny wstawiam do lodówki na rano. To wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka,
my dziś byliśmy we trójkę na mega zakupach spożywczych - dwa markety, Julka wymęczona zakupami padła i śpi już godzinkę a rodzice szykują ... grila 🤪 Mój m. uwielbia żarcie z grila więc DZIŚ OTWIERA SEZON GRILOWY 😮 ...
Także na obiadek kiełba i karkówa 😜, nigdzie nie było węgla ani brykietu po zimie, tylko my tacy walnięci widać jesteśmy ... ostatni z zeszłego roku kupiliśmy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A mam pytanko :
czy któraś z WAS brała może rozwodnika lub rozwódkę za chrzesnego ?
Mój brat jest po rozwodzie i chcemy jego ... Byliśmy u naszego księdza i on powiedział, że mój brat musi uzyskać zaświadczenie ze swojej parafi, że może być chrzestnym, dla niego może być pod warunkiem, że nie żyje w nowym związku ... I teraz się zastanawiam czy jest szansa żeby jego ksiądz dał mu ten świstek ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris mój mąż (jeszcze przed ślubem) trzymał swojego bratanka, był po rozwodzie.
Tylko nie mieli ślubu kościelnego więc to pewnie nie ma znaczenia..
Ja poszłam po zaświadczenie w wawie to pierwszy raz byłam w tym kościele, powiedziałam ze dopiero sie przeprowadzilam ;-)
Zapytał sie tylko czy sie należy i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zrobiłam dzis Pawełkowi wreszcie kisielek. Wcinał ze smakiem 🙂 A jutro zrobię jabłuszko z kaszką ryżową. Wreszcie otworzyłam do porządku książkę z przepisami dla dzieci i po kolei z deserami jedziemy. Na razie deserki. Obiadki słoiczkowe poza weekendami, kiedy robię sama. Ale generalnie to Paweł dzisiaj nie miał za bardzo apetytu, jedna butelka wypadła z karmienia, obiad poszedł na raty. I pomyślałam, że Ivonka tak pisała o braku apetytu Wojtusia i pomyślałam, że może to taki czas po prostu. Ja dzisiaj też bez apetytu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien udany, pogoda super (nawet sie opalalismy chwilke nad rzeka 😉)
Pozwiedxalismy, potem obiado-kolacja w Przemyślu (knajpke poleciła Ania) jedzenie pyszne! Drink ok, nawet krzeselko do karmienia sie znalazło;-)
Niki wymyta, dziś padła - jest odrodzona drzwiami od łazienki, czekamy aż zasnie mocniej i bierzemy sie za wczorajsze winko ;-)

Jutro jak dobrze pójdzie kawka z Anią, Lenką i jej m.
Ja wszystkie ciuchy na zmianę upaprane przez Niki więc masakra
Ale dam radę w koncu to wieś ;-)

A ten dworek to rzeczywiście ściema taka ze szok!
Ale ubaw z m mamy niezły ;-)
Dobrze ze pogoda ładna to ciagle plener ;-)
Np pajeczyny są w pakiecie ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kilka dni temu nadrobiłam i nie zdazyłąm napisac, bo mały zaczał swoje arie.
zaraz zaczne reszte nadrabiac. miałam tylko napisac
Iwonka moj Filip tez zanim wyszły dwie jedynki tzn przebiły sie tylko to przez tydzien po 7 godzin nie jadł.pisałąm o tym.ani piciu ani nic ani cyca.druga sprawa co do wypadania produktów.kaszke mleczno-ryzową mozesz zastapic sinlackiem lub minimą na jakis czas, mleko jak Agatka pisałą z owockiem taki mleczny koktajl robic. u nas wypadły owoce, u Doris na troche obiadki, Czerwcówce mleko, ah te nasze dzieci...mam nadzieje ze nie powtarzam czegos co juz pisano.
u mnie masakra. darcie w nocy jak zawsze, spi z nami, wrzask jest coraz głosniejszy.....
czy wasze dzieci tez sie tak poco po paracetamolu? nie miał goraczki, raz mu zapodałąm i cały sie upocił az go przebierałąm i sie zastanawiam czy to nie reakcja nadwrazliwosci jak w ulotce czy co..marze by zaczał chodzic sam.bo mam mały pokoj przez to non stop wstaje. cały czas musze asekurowac, bo juz wyladował tyłem głowki na dywanie eh..kask by sie przydał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂
jest tyle pieknych miejsc w okolicy Przemysla,gdzie mozna w czystym(!!!!)pokoju przenocowac,a Iza musiala na ten nieszczesny straszny dwor trafic 😉
my z takich co nie usiedza w miejscu,jezdzimy,zwiedzamy,lazimy po okolicy...wiem np gdzie jest łąka pełna storczykow!ale to dopiero w maju
pewnie jutro pododajemy wspolne zdjecia dziewczynek.az sama jestem ciekawa,jak małe na siebie zareaguja.milego wieczoru!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ 🙂
BUZIAKI DLA OLIWKI!!!!

Ja też Wam dziewczyny zazdroszczę... Za późno się opamiętałam... bo mogłabym spotkać się jutro z Wami gdybyście nie miały nic przeciwko, ale za późno zatrybiłam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
buziaki dla Oliwki i Filipka na 9 miesięcy 😘 😘

Ivonka dzieks za odp, oklask for YOU 🙂

Iza i Andzia miłego spotkanka! 🙂 zazdroszczę Wam troszeczkę ☺️

Magda fotki świetne, nasz Milo też już plac zabaw zaliczył, ale nie było takiej bombowej pogody jak u Was 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jejku FILIPKU BUZIACZKI WIELKIEEEEE 😘 ale ja gapa jestem 😞 wczoraj nie zauważyłam 😞

Dzień doberek... My już na nogach, ja nawet po kawie 🙂 noc fajna... dzień zapowiada się ładny... a ja do szkoły buuuu 😞
Ale sobie odpocznę przynajmniej od tej mojej Małej Łobuziary 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj oj oj Buziaczki Ogromne dla solenizantow!
Magda - zazdroszczę kawki...
Ja pewnie poczekam na Anie bo na śniadanie mogę wybrać Albo jedna kawę albo herbatę..
Hehehe mało sie nie posikalismy ze śmiechu jak zobaczyliśmy wczoraj menu (śniadanie w cenie...)
Pierwsza strona doczepiona z dopiskiem (wyjazd mamy z grupona) ze śniadania dla "Nas" są od 7:30-10:00 i co do wyboru:
Coś takiego jak wędliny to nie wiedza tutaj co to jest, całe trzy kromki chleba dla chłopa;-) najtańsze parowki, całe trzy i herbata;-)

Trzeba sie zbierać Niki walczy ze snem od 7 i tylko płacze :-( więc z odpoczynku nici
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam w słoneczny poranek 🤪 Jej dziewczny wczoraj na sweterku latałam, ściągnęłam zimowe buty i leciutkie balerinki nosiłam! Jak mi tego brakowało hehe

Filipku buziaków razy sto od e-ciotki gapy i Wojtaska:* No i dla Niki kochanej buziaki ślemy!!!

Ania z tym brakiem apetytu to wczoraj nawet zupki nie chciał ale trozke ziemniaczków z soskiem ode mnie pojadł wiec może dlatego
Beti jestes kolejna osoba która mi daje nadzieje że to od tych ząbków iże to minie:* Wczoraj nauczył sie tak z całej siły zaciskać te dziąsełka że nawet metalową łyżeczka nie dało rady karmic, a nie chciałam na siłę bo jeszcze bym go uraziła...
Ciasteczka, biszkopty, sok malinowy, starte jabłko go nie zadowala,jeszcze odpukac zjada ledwo bo ledwo ale z owockami ze słoiczków, np wczoraj z gruszkami przeszło.
Dziś dam mu serek z rolmleczu bo ponoć mamy sobie chwalą i to słuchajcie dowiedziałam sie ze danonki sa alergizujące najbardziej! No i sie bardzo zdziwiłam...a jutro podam już paróweczki cielęce. Mleko w miare możliwosci chce juz podawac 2 razy...zobaczymy co z tego wyjdzie i jak Wojtuś zareaguje na nowości...
Oj i ja sie to tych "zazdrosnych" dołączam 😁 Kurcze fajnie tak sie spotkac po w sumie długiej znajomości na forum!
Magda Ptysia jest prześliczna!!! I fajową ma czapeczkę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...