Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ciekawe jak tam Iza z Maluszkiem, no i jak Niki reaguje na braciszka...

Mój Bo jest strasznym zazdrośnikiem, masakra! ale zauważyłam też że jak my z Marcinem się przytulamy to zaraz rzuca wszystko i się wpycha na kolana, no i jego musimy przytulać a nie sobie, ewentualnie wszyscy razem jakoś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Malgorzatta napisał(a):
Ciekawe jak tam Iza z Maluszkiem, no i jak Niki reaguje na braciszka...

Mój Bo jest strasznym zazdrośnikiem, masakra! ale zauważyłam też że jak my z Marcinem się przytulamy to zaraz rzuca wszystko i się wpycha na kolana, no i jego musimy przytulać a nie sobie, ewentualnie wszyscy razem jakoś...


Gosiu, u Nas jest to samo!
Jak przytulamy się z Tomkiem to Lenka łapie mnie za rękę a Tomka odpycha i wciska się między Nas. Możemy się w trójkę przytulać pod warunkiem, że Lenka siedzi u mamy na kolanach/na rękach 😁
Zazdrośniki ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzięki Gosia za ten artykuł 🙂 oklask for U 🙂 upewniłam się, żeby nic tam nie grzebać 😉

Beti u mnie raz coś takiego sie zdarzyło w czasie kąpieli, że po lewej stronie coś się lekko wybrzuszyło... przestraszyłam się, zaczęłam myśleć że może małe bobo rośnie mi we brzuchu, ale potem dostałam okres... nie mam pojęcia co to było.. od tamtej pory się nie powtórzyło..

a ja dalej okresu nie mam.... a piersi takie nabrzmiałe od ponad tygodnia... u mnie to norma przed okresem, ale teraz to zdecydowanie za długo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co to zazdrości, nie zauważyłam 🙂 ale raz jak razem rysowałam z Miłym... to w pewnym momencie podszedł do mnie.. zabrał mi z obu rąk kredki, wgramolił się na kolana i tak mocno przytulił 🙂 a na koniec dostałam rozkosznego, zaślinionego buziaka prosto w usta... tzn nie dosłownie buziak... tak przyłożył swoją słodką, zaślinioną japkę do moich ust i tak śmiesznie docisnął 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie !!

Dziecko mi ktoś podmienił 😞
Jezu, co za łobuz to jest koniec…
Nic nie mogę zrobić, nie ogarniam domu, obiadu… NICZEGO!
Tylko jak Tomek jest rano w domu to robię śniadanie dla 4 osób [dla Tomka dwa, bo do pracy i do domu 😁] w 11min 🙂 Dla każdego coś innego 😁
A reszta dnia to przepychanka z Lenką, bo Ona ma wyjebane na matkę i robi swoje…
Jakbyście zobaczyły pokój po wczorajszym buncie 15 miesięcznika to uwierzcie mi, oczy z orbit by Wam wyszły….
O 20:00 odkurzałam 🤨
Teraz Lenka świruje pawiana do gąsienicy i tańczy w stylu „Gangnam style” 😁
Noc też przejebana… Cały czas musiałam leżeć twarzą do Lenki, bo jak tylko się obróciłam to był ryk i uciekanie z łóżka 😮 A żeby było „śmieszniej” to 30min Lenka rechotała jak szczebiotka 🤪 Ciekawe co jej się śniło, ale musiało być mega śmieszne! Dom wariatów! [nie wiem czy to nie wina trójek, które chyba zaczynają się ruszać…]
Czuję się wymięta…

Pomijam pogodę, która doprowadza mnie do rozpaczy… Leje, wieje i jest ciemno o 8:50 – 12:00 – 14:00 itd 😮

Wczoraj wyprałam bujaczek dla synka 🙂
Dziś fotelik do karmienia, bo będę chciała sprzedać [u Nas w domu po prostu się nie mieści 😞 ]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Ivi! 🙂

Bidulo, może to tylko przejściowe z LEnką?? może ten okres jej minie.. oby! bo się wykończysz na tej końcówce. Kobietko to Ty masz w ogóle czas żeby zjeść coś ciepłego??
Co do testu to nie robiłam, bo raczej nie ma możliwości żebym zaszła w ciąże, bo cały czas się zabezpieczamy... niby prezerwatywa daje tylko 80% ochrony przed poczęciem... sama nie wiem, no ale jakbym była e ciąży to bym nie miała tego dziwnego skąpego plamienia dwudniowego.. które kolorem nie przypominało okresu... nic jeszcze poczekam... może w końcu przyjdzie okres, bo piersi mam tak nabrzmiałe, że może idzieeee 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatka, pyszne , tylko kup 2 śmietanfixy i posyp grubo wiórkami, a jogurtu dodaj tyle , żeby ciasto miało konsystencję taką w miarę do wyłożenia, bo tak jak ten facet z filmiku dodaje skladniki to ciasta nie da się rozsmarowac na blaszce.Ma Ci wyjść taki cieniutki biszkopcik, tak na 1-2 cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mysza w woreczkach do mrożenia albo w pojemniczkach 🙂 ja zawsze zamrażam bo bym spokojnego sumienia nie miała że tyle się marnuje 🙂

Dzień dobry tak w ogóle... pogoda do tyłka cały dzień...
ogólnie to fajnie się bawilismy dzisiaj, tatuś ma wolne więc było bardziej rozrywkowo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...