Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Taaa a u mnie dziś gwiazda spała całe 40minut!!!
Teraz zamiast spać śpiewa juz od 15minut!!

Na szczęście Bo śpi ładnie...

Ja polecam tez Rolmlecz
Niki (i Ja!!) uwielbiamy!!' ponad wszystko serek waniliowy!!
Raz tata dał truskawkowy to Niki sie poplakala i obrazila...

A ja dziś przy zupie aż sie musiałam wydrzeć bo jeść nie chciała.. Wrzucila nawet kasztana do zupy...
Jak sie nie wydre(i to koniecznie muszę miec poważna minę!!) to sie nie słucha!!!
To jest normalne?!?

Bo juz normalnie nie wiem co robić. Jestem przeciwna jakiejkolwiek agresji nawet podnoszeniu głosu... Nic na nią nie działa, tłumaczenie, spokojne, patrzenie w oczy itp
Nic!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeszcze do tego ma jakąś wysypkę na buziuni, taką prawie niewidoczną i teraz nie wiem , czy to trądzik niemowlęcy (podobno może wystąpić nawet do 3 roku życia ) czy uczulenie na miód ale od 3 dni miodu już nie podaję , czy nie daj Boże na nabiał, bo wcina biały ser, zupy ze śmietaną...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mysza, ale kumulacja wszystkiego.... Kurde... ;( ale to na bank przejsciowe wszystki...u nas z jedzeniem nie ma problemu, mala zjadla 5 klusek, 2 pulpety z sosem i teraz jeszcxe mi wyjada kasze gryczana... Zarlok...
A Martyna spróbuj dac jej zznowu troszkę zupy za 30 minut, może zglodnieje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to widzę dwie opcje... pierwsza mniej prawdopodobna, że w zupie jest jakiś składnik, który sam, jej nie smakuje... jak zblendowałaś to go nie czuć...
A druga ZĘBY i obolałe dziąsełka... i to niestety musisz przeczekać, ale z drugiej strony nie powinnaś całkiem się cofać z rozdrabnianiem jedzenia, bo się rozleniwi i nie będzie chciała później gryźć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a u nas kolejny ząb przebity.. w trakcie zabawy.. w sensie łaskotałam Miłosza że śmiał się całą paszczką zobaczyłam dolną 4 🙂 dziś dałam mu znów camilę na noc, bo zęby zaczęły wychodzić jak grzyby po deszczu.. (w tym miesiącu już 4 ząb) wczoraj mu nie dałam i noc była ciężka, poprzedniej dałam te krople i przespał. Dziś też mu dałam zobaczymy jaka noc mnie czeka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
godzina przejechana na orbitreku, idę spać. jutro biegam w parku, tym razem moim celem jest 10 okrążeń 🙂 ale widzę, że coraz lepiej z moją kondycją, dziś godz na orbitreku i nie byłam zmęczona 🙂 ale cieszę się razem z mężem się dopingujemy 🙂 on trenował triathlon, także ma upór, dzięki temu ja się motywuje 🙂 i jedziemy z koksem 😁

dobrej nocki! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂

Wczoraj zorganizowałam niespodziankę dla Rafała bo miał imieniny niedawno... 🙂 powiedziałam mu żeby po pracy po mnie przyszedł do koleżanki, wchodzi a tam pizza, chipsiki i luksusowa 😉 haha ale miał minę 😁 tak na raz, dwa zrobione i niestety nie było czasu żeby się przygotować lepiej (czyt. jakieś konkretne jedzonko zrobić) ale i tak bardzo się ucieszył... Ja wróciłam o pierwszej do domu, bo zasypiałam nad drinkiem ☺️

Piję kawkę, Mary mleko... jak to zwykle rano 🙂 brzydko za oknem, ciemno... światło musi się świecić bo czarno jak nie powiem gdzie... ma padać dzisiaj śnieg 😮 zobaczymy czy spadnie, jak tam to nie ma siły, wyjdę na ogródek chociażby na chwilkę z Małą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
U Nas sypie 🙂 tylko od razu się topi, bo grunt za ciepły ....ale na dachach śnieg jest jest 🙂 i sypie taki gruuuuby, piękny 🙂
Moja córcia dziś o 4tej rano postanowiła , że będzie układać klocki i już.... nie mogłam jej ululać, więc siedziałyśmy obie ku zdziwieniu P i budowałyśmy 😮 😮 😮
My już po śniadanku .
Miłej soboty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...