Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
beti82 napisał(a):
popsikaj sobie moze solą morską Gosia. nigdy sama nie próbowałąm ciekawe czy to cokolwiek pomaga. albo kup ten acatar.
zdrówka zycze wszystkim! dobrej nocki!
ide obejrzec film bo ogladam go na raty. juz czwarta tura..zasypiam wiecznie



Beti ja już dziś psikałam wszystkim, nawet robiłam sobie inhalacje, skoro Bo nie chce... a tej wody morskiej to używam często odkąd to kupiłam dla Borysa, jak był malutki... ja mam afrin i z reguły pomaga, a dziś nic kompletnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mysza napisał(a):
Ivi jeszcze troszkę 🙂
Beti,pocieszyłaś mnie, naprawdę, wszystkie byłyście dla mnie mega wsparciem dzisiaj , dzięki 🙂
Gosia podziwiam, ze wytrzymałaś te pierwsze dni w żłobku.
Muszę Wam powiedzieć, że Kuba jakiś taki super grzeczny był dzisiaj po tym przedszkolu,mogłoby tak zostać 🙂 W czasie rozmowy z nim wyhaczyłam kilka takich rzeczy , które by ułatwiły w przedszkolu zapanowanie nad tymi jego złymi emocjami ale nie wiem czy powinnam jej zwrócić na te rzeczy uwagę, chodzi mi o to żeby nie pomyślała , że podważam jej kompetencje czy coś...


Martyna porozmawiaj, zawsze to cenne uwagi dla nich, które mogą im ułatwić pracę. Ja tam często jakieś swoje 3 grosze wrzucam, albo to przyjmują albo ignorują, nawet o tym nie wiem, ale nikt jeszcze źle niczego nie skomentował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień doberek
Nie było żadnych problemów z wyjściem Kubusia z domu do przedszkola, gorzej na miejscu bo nie chciał wejść, wystraszył się chyba takiej ilości dzieci 😮 wczoraj było to samo. Dziś już mniej się denerwuję, ale jednak denerwuję, dopiero wyszedł a ja już odliczam godziny , kiedy po niego pójdę 🤪 🤪 🤪
Kawka pachnie, Majcia też już urzęduje.
Miłego dnia życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti Maja wczoraj to się błąkała i nie mogła sobie miejsca znaleźć, przyzwyczaiła się do tego , że zawsze jest Kuba, nawet wcześniej jak Kubuś był u babci to po przebudzeniu Maja chodziła po całym mieszkaniu i go szukała 🙂
a wczoraj po przyjściu z przedszkola Kuba jak ją zobaczył, bo Majka do niego pobiegła już jak stanął w drzwiach, tak mocno ja uściskał i ucałował w czółko , takie to było słodkie , że szok.... normalnie takie akcje im się nie zdarzały, a tu proszę.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry! 🙂

Martyna to super że wyjście do przedszkola poszło gładko 🙂 z dnia na dzień będzie coraz lepiej 🙂
Słodki musiał być taki widok, starszy braciszek stęskniony za siostrzyczką i taki CMOK 🙂

Gosia zdrówka! 🙂

a tej nocy Miłosz wynagrodził mamusi, spał nieprzerwanie od 8 do 5, zjadł mleko i spał do 7:30 🙂
czuję się taka wyspana 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!

Martyna to super!!! I pewnie fajny obrazek jak sie tak witali ;-))
Troszkę odetchniesz jak juz sie przyzwyczaisz;-)

Boryś w nocy ok, nad ranem stekanie ale kupka poszła i od rana juz 3!!! Widocznie coś sie odblokowal mój biedny synus.. Teraz śpi i co 10-15 min sie przebudzi z płaczem, biorę go na ręce i za 3min śpi znowu. Zdążyłam sie umyć, ubrać, kawke zrobic ;-) na raty ale jednak ;-)
Niki śpi. Wieczorem dał popis, strasznie płakał... Ale Ania juz wysłała krople więc może w piątek juz biedaczek dostanie...

Teraz sie pochwale bo jestem dumna z córy;-)
Wczoraj dwa razy pokazała ze chce kupke ;-) i posadzona na nocniczek ładnie zrobiła kupke i siku;-) pewnie u was to norma ale ja jestem dumna i mam nadzieje ze to nie jednorazowa akcja..
Zwłaszcza po okresie nocnikowego buntu..
Zobaczymy dziś..

Agata a nowego Ząbka nie widać?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Woreczek? Na patelnie?!
Gosiu ja od kilku mcy lecę na zupie z wkladka, nawet bez kostki czy Wegety..
Ale ten papirus wyglada ciekawie, nie wiem czy MArlena nie miała próbować, a może to Ty?!? Kurcze nie wiem..
Wyprobuje te worki ;-)

Wyciagnelam pudło ciuszki 3mce + i na razie większość za małe..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze ja pieklam nie raz kurczaka w worku ale w piekarniku a nie na patelni...

Dziadek zmarł, wyglada to tak jakby tylko czekał na Boryska i sie zabrał...
W domu płacz i smutek, teściowa pojechała do babci... A Nikola dziś była u prababci..
Dałam jej moje czarne bluzki, nie chce nikogo widzieć.. Swiat jest niesprawiedliwy, źli ludzie żyją a takich z sercem na dłoni smierć zabiera.
90lat, przychodził w soboty do mnie na kawę specjalnie ok 4km jako spacerek... Jeszcze niedawno (w 9mcu ciazy) pilismy razem kawke.. Nikola siedziała u pradziada na kolanach..
Nie marnujmy ani chwili z zycia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza szczere wyrazy współczucia dla CIebie i całej Rodziny!
Aż się popłakałam bo przypomniałam sobie jak to było gdy mój dziadek umarł... 😞
I ostatnio oglądając zdjęcia FIlipa tak myślałam że nie ma z prababciami (bo ma dwie) żadnego i z Moją Mamą z Tatem, i z Teściową i z Teściem... Na święta mu mnóstwo porobię niech ma kiedyś pamiątkę...

A ja jestem chora 😞 ale chodzę do pracy bo to pewnie mój przedostatni tydzień na jakiś czas... 😞 W sumie jak ja mam nie być chora jak mimo tego że grzejemy klimą ludzie wchodzą wietrzą nam lokal i tak jest zimno 😞 ręce to mam ciągle w pracy zimne, przychodzę do domu i ciepłe... 🤢

U nie FIlip robi do nocnika kupę, czasem siusiu ale to bardziej że ja go sadzam niż sam woła więc to dużżżyyyy postęp jak NIkusia sama woła! Buziak dla NIej :*

Fajnie Martyna że Kubuś jakoś się odnalazł w nowym miejscu 🙂 I obrazek musiał być słodki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...