Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dobra zmieniła na jeszcze inne, lepiej widać trochę, chociaż zdjęcia jest okropne...

najlepiej to widać w świetle dziennym, nie wiem dokładnie jaki to kolor, ale robiłam to touchem, czyli już po kilku myciach będzie jaśniał.

Agata to zdjęcie fryzury co dałaś, jest niezłe, bezpieczne bardzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My przespałyśmy ładnie noc, o 7:30 wstałyśmy...
Dziewczyny chyba oszaleję... deprecha jak nic mnie dopadnie niebawem, teraz jeszcze walczę... ale kur** już mam dosyć... czemu Marysia nie może być zdrowa!!! ostatnie wyniki ma okropne, od 3 miesięcy wychodzą jej bardzo wysokie próby wątrobowe... byłam dzisiaj u lekarza, w poniedziałek usg jamy brzusznej i powtarzanie badań... skierowanie do centrum zdrowia dziecka... bo jak pediatra powiedziała, tutaj nie postawią nam żadnej diagnozy... powinno już być dobrze, bo nie karmię a tu lipa hormony też podwyższone, dietę ma już od miesiąca.... 😞 nie wiem co z tym wszystkim robić 😞 Pediatra stwierdziła, że mogą to być następstwa zamartwicy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny... jaka ja głupia jestem... oczywiście musiałam sprawdzić co oznaczają wszystkie wyniki i to co Marysia ma złe... i połączenie tych wszystkich czynników... no i się dobiłam... w necie są dwie opcje dlaczego tak może być... albo chora wątroba, albo białaczka... ja pierdo** wiem, że nie powinnam czytać o tym, ale jak człowiek jest ciemny z tymi skrótami a lekarz mi nic nie powiedziała, choć minę miała nietęgą to chciałam mieć jakieś pojęcie i mam ku**a 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja znalazłąm ze duzo osob ma podobne problemy lub miało. jendym mineło po 2-3 miesiacach. jakie dodatkowe badania macie złe że podejrzewasz białączke? leukocyty duzo za wysokie i ich rozmaz? a bilirubina jak? crp robione?kiedy macie lekarza? czy na oddział idziesz by szybciej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
obiecane!specjalnie dla Magdy.
monodram "noc Komety" oparte na faktach.postac autentyczna.
scenariusz -moj m
wystepuje:Johny.64 latek baardzo wątłej budowy ciała,II grupa inwalidzka-nie widzi bez szkiel jak denka od musztardowek.zawod wykonywany-ochroniarz(!)
miejsce akcji:letnia noc,pole kukurydzy,pod Przemyslem
przy polu cieciówka(czytaj miejsce pracy Johna),pilnuje wytyczanej dopiero drogi szybkiego ruchu.
coby scenografia pelna byla,nalezy nadmienic,ze cieciowka owa to zwykla szopa,bez pradu,wody i jakiegokolwiek toi toja 🙂

kukurydza dorodna,wysoka.

Johny poczul parcie na zwieracze...biedny krecil sie pare minut zastanawiajac sie, nie co zrobic,ale JAK!
(widzicie to?noc,glucho,cicho nikogo w poblizu no i ta kukurydza??)

i wymyslil!porwal prase codzienna w reke-z pewnoscia jakies zycie przemyskie czy inne wiesci jaroslawskie-ROZLOZYL gazetke przy polu,nasadzil na nia kasztana,zwinal i rzucil jak najdalej potrafil!

kometa ogon miala jak na prawdziwa komete przystalo.


end.

ps.Jaśku opowiadal,ze w pracy nawet sie wysrac nie moze 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie moge znalezc takiej jednej fryzurki długie z przodu a krótkie tak do szyji ztyłu taka fajna asymetria niestety non stop jakas reklama video sie włącza i mi sie zawiesza komp.taką miałam przez czesc ciazy jak chciałąm by włosy mi odzyły i wygladały na długie bo w długich mi lepiej 🙂
to miałas z tymi 8kami Agatka, mi wszystkie wyszły bezbolesnie i wyrwałąm je bezproblemowo bo przód mi do przodu szedł ( hehe przod do przodu...)wiec nie wiem co to miec chirurgicznie usuwane 8ki ale słyszałąm i wspołczuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris gratuluje schudniecia ale jak pamietam ze zdjec to nie masz z czego!
Mamuska musisz czesciej zostawiac tatusia z synkiem i najlepiej bez babci to bedzie Ci wtedy bałgał bys szybko wróciła hehe MArlena u nas tez takie wrzaski ogłuchnac mozna
ja jak łąskawie wyjde to za troche jest telefon: kiedy bedziesz? 🙂
Gosia- ledwie Cie poznałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
z tymi goraczkami u Boryska to rzeczywiscie zagadka 😮 zobaczymy na dnaich czy cos sie ma na rzeczy czy nie.
ja dzis spróbowałam dac dwa dania ( mega duzo czasu zajmuje kombinowanie zupa dwa w jednym czyli nasza wspólna ale dla niego bez przypraw dla nas z, tu jarzynki wyjac tu tamto ..denerwujace) i znowu trafiłąm w jakis feralny dzien, bo ani dwóch dan nie chciał ani jak zmieszałam razem jak po staremu to tez nie chciał. chciał cyca i spac. w ogole spalismy na podłodze tzn on na materacu potem on na moim brzuchu bo chciał jzu wstawac a ok 1 ej miałąm wrazenie ze lunatykuje. otwarte oczy i sie patrzy i mowie do niego a on nic ani sie smiac ani płąkac tylko sie patrzy na mnie. troche mnie przeraził tym swoim wzrokiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas wczraj taka akcja.... Adi strasznie marudny ostatnio juz nie wytrymuje z nim. Wczoraj nie dal sie wlozyc do wanienki.... wrzask, pisk masakra, a zawsze lubi sie kapac. Tylko chcial na mnie wisiec, kuzwa wysikac sie nie moglam bo u Wojtka tez sie darl.
No nic, zobaczymy jak dzis bedzie i jak cos to ide jutro rano do lekarza sprawdzic uszy.
Tak szczerze to podejrzewam zeby albo skok, bo u mnie jest spokojny a na uszy naciskalam i zero reakcji.
Ja pierdziele.... zawsze cos!

Madzia, nie wkrecaj sobie tak jak ja, bo sie zadreczysz.
Pociesze Cie, ze moje dziecko tfu tfu moze ma i kilka chorob, ale ja sie tego nigdy nie dowiem i nie bede mu w stanie pomoc, bo wy chociaz macie jakas opieke medyczna a tutaj jest dno.
Porob badania na spokojnie.... ej.... Marysia nie wyglada na chore dziecko, na pewno nic powaznego Madzia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...