Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dorota, my przeszliśmy do Centrum energetycznego, i to co jest na plus to na pewno to co w Energetyce płaciłaś czystą opłatę abonamentową i nic z tego nie miałaś tak teraz w ramach tej opłaty mamy ubezpieczenie od jakiś napraw tzn za darmola mamy hydraulika, elektryka itd, oprócz tego rachunki są fatycznie nieco niższe ale teraz dostaniemy półroczne rozliczenie, więc zobaczymy no i mamy gwarancję najniższej ceny jednostki na rynku. Ale oprócz tego musimy co miesiąc płacić około 20 zł Energetyce za przesył...Jakoś tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Poklaskane ;-)

Mysza to czekamy na rozliczenie ;-) jak sie opłaca to może i my zmienimy;-)

Dorota czyli ta pasta i ręcznik papierowy jest ok? 7 lat to kupa czasu i doświadczenia ;-)
Juz spisuje i wieczorem zamówie ;-)

Siedzę teraz nad wynikami morfologii Niki bo strasznie dużo strzalek ma..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ 🙂

Zapomniałam o czym pisałyście...o płynie chyba - ja polecę koleżance bo właśnie kupuje indukcję 😉

Iza faktycznie mam czas 😉

Filip chyba ma trzydniówkę... Ma krostki. Rano tylko na stopach, a gry wróciłam z pracy to na dłoniach, i nogach... NIe ma żadnych grudek w tych krostkach, takie czerwone większe mniejsze plamki.. Jak myślicie iść jutro do lekarza czy poczekać?
A w poniedziałek to faktycznie miał taką gorączkę, że nie wiem co bym bez plastra ibum zrobiła. Nic nie pomagało, nawet okłady mu robiłam to nic nie pomogło, poźniej zrzucal i się budził a tak plaster cyk i z głowy... super sprawa 🙂 polecam! On nie ma środków chemicznych przeciw gorączkowych tylko jakieś zioła które chłodzą 😉 Ja myślałam że to lek przeciw gorączkowy cały czas 😉

Mysza i jak Kubuś?
Co się stało że nie chce chodzić do przedszkola? Na początku cieszył się z tego co pamiętam 😞 Trzymaj się dzielnie Mamo! I pamiętaj nic na siłę!!!! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tym łóżku:

http://allegro.pl/lozko-dla-dziecka-180x80-z-mat-i-szuflada-kami-i2918758887.html#tabsAnchor
chyba się skuszę 🙂 tylko nie wiem czy z materacem coś kombinować czy sama pianka może być?
Doradźcie 😁

Kurde w sumie bez szuflady o 100 taniej a chyba nie jest mi potrzebna... jak myślicie? Kupiłam ostatnio dwie komody do Filipa pokoju a bez szuflady łatwiej podłogę umyć jest no i wogóle łatwiej o porządek chyba, mam rację?
http://allegro.pl/lozko-dla-dzieci-180-x-80-z-materacem-kami-i2897650412.html dla porównania 😉

ps. M już godzinę ponad kładzie Fifcia spać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie!

Nie miałam weny wczoraj pisać, poczytałam Was chociaż...


Pierwsze i najważniejsze, wszystkim chorowitkom dużo zdrowia w tym Nowym Roku!!!

Agatka jak tam Milo??? w porządku wszystko?

Martyna ja się zastanawiam co to będzie jak w przyszłym tyg dam Bo do żłobka, ponad miesiąc nieobecności....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Muszę Wam sie pochwalić udanym Sylwestrem, pobawiliśmy, potańczyliśmy, poznaliśmy masę ludzi, całą noc piałam wódkę z red bullem i obeszło się nawet bez jakiegoś wielgachnego kaca! Fajnie było! Wróciliśmy koło 7 do domu, ale powiem Wam że gdyby był jakiś fajny after to na pewno jeszcze byśmy gdzieś posiedzieli...

A mój Bo u dziadków sprawuje się super!!! Mama mówi że nie ma żadnego problemu z czymkolwiek, jest pogodny, bawi się, nie widać żeby tęsknił, jedynie rano koło 6 wstaje, wychodzi z łóżka, idzie na korytarz, rozgląda sie, po czym wraca i śpi dalej! Dziś mama z tatą zabrali go do sklepu po kapcie i wiecie że nie mieli żadnego problemu z ich przymierzeniem? Nie raz Wam pisałam jakie mieliśmy przygody z kupnem wszystkich butów... istny szał, a tu taka odmiana!

Jedyne co, to w domu nas smutno, cicho, i jakoś tak inaczej.... brakuje go nam strasznie, tęsknimy....co my robiliśmy jak Borysa nie było 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że zabawa się udała! A Bo nie do poznania, ciekawe jak będzie się w domu zachowywał jak wróci.... 😜

Gosia a wizualnie które ładniejsze to łóżeczko?
CHyba małemu kupię jeszcze na allegro zestaw dla lekarzy (dziś jakimś kluczem mi w ucho zaglądał - naoglądał się kliniki dla pluszaków 😉) i zestaw do kuchni 😉 Takie garneczki nie wiem tylko czy z kuchnią też, muszę pomyśleć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie beż szuflady będzie 😉

Ja wypatrzyłam oto takie zabawki :

http://allegro.pl/zestaw-maly-lekarz-akcesoria-w-walizce-i2914251657.html?source=ob

http://allegro.pl/kuchnia-kuchenka-efekty-dzwiekowe-i-swietlne-i2914251616.html

nie ma co przepłacać chyba bo on i tak długo tym nie zabawi 😉

ostatnio kupiłam taką ciuchcię (pod choinkę) http://allegro.pl/jezdzik-pchacz-pociag-muzyczny-do27kg-3-kolory-i2871731206.html to przez trzy dni jej z rąk prawie nie wypuszczał teraz też się chętnie nią bawi ale wiecie, coś zobaczy itp 😉 A garnuszki i filiżanki to u koleżanki w niedziele widział 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej laski!

Gosia Milo w porządku łobuzuje, siniak mały 🙂
Madzia nawet nie wiedziałam, że nie powinno się robić zimnych okładów, zawsze wszędzie mówili, żeby szybko coś zimnego przyłożyć choćby zimną łyżkę, albo mrożonkę..

Gosia fajnie, że impreza się udała, ja pewnie do 7 bym nie wytrzymała, stara baba się ze mnie zrobiła, chociaż jak jest fajne towarzystwo i muzyka to pewnie szybko czas upływa.
Jeśli chodzi o Boryska może po powrocie od dziadków będzie grzeczniejszy 🙂 widać towarzystwo dziadków dobrze na niego wpływa 🙂 🙂 🙂

Mysza głowa do góry, na pewno wszystko wróci na dawny tor, Kubuś na nowa się odnajdzie w przedszkolu, tylko nie łam się i nie okazuj tego Kubie. Uśmiech na twarz i zero łez!! 🙂

Basia zdrówka dla Fifiego 😘 może faktycznie to trzydniówka... ta gorączka i teraz wysypka. Obserwuj go. Co do łóżka, ja z racji też że mam nie duży apartamentu pewnie bym wybrałam z szufladą, zawsze dodatkowy schowek.

Iza o co chodzi z wynikami Niki?? jakie strzałki?? Kiedy jest szansa żebyście wprowadzili się na swoje? trzymam kciuki, żeby nastąpiło to szybciutko 🙂 a jak Bo i jego brzuszek?

a u nas z nowości to, że 2 dni temu sami obcinaliśmy Miłosza. Byliśmy z nim dwa razy u fryzjera i zawsze była trauma.. po prostu histeria. Więc stwierdziliśmy że spróbujemy sami, tym bardziej, że mój Ł ma jakieś pojęcie w tym temacie i wyobraźcie sobie w szoku byłam, pół godziny dziecko siedziała grzecznie na moich kolanach, aż Ł się śmiał, że mógl go super dokładnie wycieniować, strzygliśmy go maszynką, górę najdłuższą nasadką. Wyszło fajnie i bez płaczu 🙂 jestem mega szczęśliwa, że obyło się bez krzyku i wyrywania 🙂
poza tym dziś piątą noc kładziemy Miłosza według tej metody wychodzenia z pokoju. Jak Wam pisałam do tej pory musieliśmy siedzieć obok łóżeczka dopóki nie zasnął.. nie chciał być sam w pokoju, jak wychodziliśmy był pisk.. no i już nas zaczęło to denerwować, bo doszło do tego, że zamiast spania były godzinne wygibasy w łóżeczku.. i godzina zmarnowana przesiedzona przy łóżeczku. Zastosowaliśmy ta metodę. 4 wieczory po wyjściu był płacz, po 5 min szliśmy do niego albo ja albo Ł uspakajaliśmy po czym znów wychodzliśmy, był płacz ale tylko 2-3 minuty i zasypiał, a dziś - 5 wieczór wyszłam z pokoju, popłakał ale nie musiałam już tam iść po 5 min była cisza 🤪 🤪 jestem przeszczęsliwa, bo jak skończył rok próbowaliśmy tej metody to nawet do godziny trwało zanim zasnął już z wyczerpania i wtedy odpuściliśmy. A teraz idzie wszystko w dobrym kierunku. Pewnie u Was jest normą, że maluchy same zasypiają 🙂

Milo poza tym grzeczny, bardzo lubi rysować, teraz ma etap kółeczek 🙂 maluje kółko i próbuje je kolorować w środku 🙂
Dostał duuużo prezentów 🙂 i ma teraz co robić, tyle nowości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malgorzatta napisał(a):
Ładne ma łóżeczka ma ten sprzedawca, mi się podoba tam jeszcze takie białe, też z szufladką

http://allegro.pl/lozko-dla-dzieci-160-x-70-pawelek-z-szuflada-b-m-i2918694415.html


Ładne Gosia ale bardziej kanciaste a teraz to wiadomo... w sumie do mebli bardziej ten kształt pasuje ale ja tam wolę bez kantów 😉 No i kolor sosna napewno będzie to będzie pasował do wystroju i mebli. JAk już do konca urządzę to też foty puszczę 🙂
Białe b.ładne, może dla drugiego dzidzi (czyt, dziewczynki) do drugiego pokoju będzie 😉 - kiedyś 😜

A ! idę w sobotę do fryzjera 😉

Gosia a Bo miał trzydniówkę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basia fajne te zabawki i cenowo atrakcyjne. Mój Milo najchętniej spędza czas przy tablicy, którą dostał:

http://archiwumallegro.pl/crayola_tablica_edukacyjna_3w1_akcesoria-1323107311.html

dwustronna zjednej strony jest na kredę a z drugiej jest tablica magnetyczna, na której pisze mazakami, w zestawie jest gąbka która te mazaki super zmywa 🙂 sam sobie ściera 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
taki namiot też Miły dostał i uwielbia się tam chować:

http://www.google.pl./imgres?q=namiot+myszki+miki&hl=pl&sa=X&tbo=d&biw=1280&bih=647&tbm=isch&tbnid=2Ga8-4qUzEUjTM:&imgrefurl=http://allegro.pl/namiot-myszka-miki-domek-myszki-miki-tanio-zobacz-i2175530136.html&docid=WoduhpIZknw1ZM&itg=1&imgurl=http://img577.imageshack.us/img577/5452/mikiny.jpg&w=488&h=462&ei=2q3kUOjPHIORhQfw4ICACQ&zoom=1&iact=hc&vpx=1016&vpy=324&dur=421&hovh=132&hovw=138&tx=158&ty=214&sig=117002005255870382286&page=1&tbnh=132&tbnw=138&start=0&ndsp=22&ved=1t:429,r:21,s:0,i:156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tablicy nie myślałam... hm?

Agatka u mnie przezentów Filip praktycznie nie dostał, ale ja tam nie narzekam (chyba?) bo przynajmniej w domu nie mam sterty chińszczyzny 😉

Dostał klecki lego duplo! Fajna sprawa 😁

Ja już dziś mykam spać, zobacze jak FIfcio rano będzie wyglądał i czy ew iść do lekarza 😉

DObrej nocki Mamusie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...