Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej! Dzięki dziewczyny za wszystkie gratulacje. Gosia, fajnie jest wrócić do pracy! Ja ciągle jeszcze jestem podekscytowana powrotem i cieszę się z niego, a to już miesiąc minął.
Kasienka, ja to jestem z tych upierdliwych sąsiadów. Ale nei jak dziecko płacze, tylko jak np. o 23 biega i skacze, a mnie sufit leci prawie na głowę. Przynajmniej teraz będę miała czwarte piętro, ostatnie, to po problemie 🙂
Wyobrażacie sobie, że dzisiaj w pracy byłam tak zarobiona, że po 1,5h od momentu kiedy powinnam iść do domu to sie zorientowalam, ze chyba się "zasiedziałam". Zakręcona jestem jak ruski termos.
U nas pobudki sa co noc znowu. Około pięciu. Tak jak kiedyś było w grudniu i styczniu- tylko na chwilę po to, żeby dostać smoczka albo pić. Dochodzę do wniosku, ze to skok.
Tak czytałam o "nowościach" wprowadzanych przez Was i dochodzę do wniosku, że jestem sto lat za Murzynami i muszę się w weekend wziąć za siebie i coś nowego zrobić. Może ten budyń,...ale wolałabym już zrobić taki zwykły...zobaczymy, zrobie dla nas na deser, a Pawełek dostanie troszeczkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej DORIS 🙂
tak to ja, oj u mnie było i w sumie nadal zawirowania i zabieganie bo: dom i praca i szkoła ech jednym słowem urwanie glowy, ale walczę i staram się jak moge choć czasem bym uciekła na dłuuuuugie wakacje

Zocha dzięki Bogu w porządku-niepodobna całkiem do nikogo...nawet listonosza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aha zapomniałam wam podziękować za pozdrowienia ☺️ Monia się wywiązała i przekazała 🙂 dzięki

A właśnie jak sie logowałam to chyba nie było żadnego regulaminu... hmm a czy tu nie musi być ileś postów żeby dodać jakieś foto?

Tak piszecie o tych zębach a u nas ani widu ani słychu!!! nic! Bardzo się boję, że im później tym będzie większy ból 😮 no oby nie

Doris i Mamuśka widzę tylko masze fotki i nornalnie szok co się z tymi naszymi dzieciakami 'porobiło' 🙂 nie do poznania!!!

Widzę, że co prawda nie dam rady was nadrobić, ale sporo was z BRZUSZKA to fajnie-zawsze można się poradzić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malgorzatta napisał(a):
Igula musisz mieć 20 postów żeby dodać zdjęcie, no i musisz miec nas w znajomych żeby zobaczyć nasze avatary... takie zabezpieczenia.


się porobiło-za naszych 'brzuszkowych czasów'' nie było takich udogodnień

DZIĘKI GOSIA ZA POMOC-I SORKI BO NIE ZAUWAŻYŁAM, ŻE NA DOLE JEST TO ZAPROSZENIE I CHYBA WYSŁAŁAM CHYBA ZAMIAST PRZYJĄĆ ☺️
P.S. GOSIA I DORIS DZIĘKUJĘ ZA ZAPROSZENIA, JULA I BORYS POPRAWIAJĄ SAMOPOCZUCIE A JACY JUŻ 'DOROŚLI' 🤪

a właśnie czy już się rozliczyłyscie? za dzidziusie kasiurka się nam dostanie no i mam pytanie czy macie wykupione na siebie jakieś ubezpieczenie np. wiem że z pracy daja jakieś (nieobowiązkowe) i później np. za pobyt w szpitalu itp. wypłacają kasiurkę
Uciekam do wyra bo na 7 nie wstanę...ekch 🤔 dobrze, że weekend niedaleko postaram się jutro szkrobnąć miłej nocy-przespanych i bezekscesowych 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
IGA 😘 witaj kobieto... sto lat minęło normalnie hehe, wysłałam zapro oczywiście do znajomych 🙂

Mary zjadła kaszę i o 20 już wyszłam z R na spacer 🙂 później przyjechała pizza i graliśmy z teściówką w omnibusa i -chwalę się- wygrałam haha 🙂
Ciekawe jak noc minie... ostatnio jakby lepiej śpi no i te krechy się pojawiły na dole w miejscu jedynek, oby szynko wyszły te zębole...
Dzisiaj na deser Marysia jadła to co my, czyli taki sernik z serka homogenizowanego z galaretką pokrojoną w kostkę 🙂 ale zajadała aż jej się uszy trzęsły 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek!
Lenki Buziaki i spóźnione dla Fifiego!!!
Magda u nas wczoraj był identyczny Sernik i Niki tez wcinala..

Noc koszmarna, proszę pocieszcie mnie, nie wiem już o co jej chodzi...
Zaczęło sie o 1:30 a skończyło o 4 nad ranem u rodziców w łóżku bo już nie miałam siły
A o 6 rano pobudka :-(
Po śniadaniu spać nie chce, w lozeczku tylko na brzuch i siada, kombinuje ze szczebelkami i wszystkim naokoło byle nie spać :-(
Ledwo na oczy widzi a spać nie chce
Najgorsze ze ja już fizycznie wymiekam
A trzeba ja wybrać na 12 na rehabilitację, auto poprowadzić, załatwić pare spraw i na 16 wizyta u gina oj ręce mi opadają:-(
Zamiast coraz lepiej jest coraz gorzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry!

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO BABECZKI!
😘 łapcie po oklasku z tej okaji 😉

Iza nie wiem o co kamam, u nas już było tak super, a dzisiaj w nocy pobudka o 3:30, oczy jak pięć złotych i dziecko gotowe do zabawy, męczyliśmy się ponad godzinę żeby ululać urwisa.. skończyło się butlą o 4:30 i w rezultacie pospał do 6:30...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny!

Buziaczki dla Fifiego i Lenuszek!!!

Witaj Iga! Mam nadzieję że już z nami zostaniesz w miare swoich możliwości i czekam na zdjecie Zosi 🙂
Ania strasznie sie ciesze ze udało sie Wam znaleść mieszkanie!!!Zeby Wam sie tam dobrze mieszkało i żeby fajnie sąsiedzi Was otaczali 😉
Gosia fajnie że i Ty i Borysek znieśliście roztanie no i dzielny tata że sobie poradził 😉
Kasienka żebyś się bidulko nie pochorowała przez ten nocny wypad na balkon!!!
Doris gratulujemy Julce ząbeczków nowych!!! I każdej kruszynce z forum:*
Beti odezwij sie że wszystko ok i że poprostu czasu nie masz...tak dla uspokojenia mnie 😉Tak samo Iwi
Zdrówka dla "myszątek" Martynki
A! Doris fajowa zmiana! Niezła laska z Ciebie 😉)
Mikaanka gratuluje prawka!!! No to przyjemnego majstrowania przy kolejnym bobasku 😉
U nas raz lepiej raz gorzej...wczoraj do ogarnięcia dziś maruda wielka z Wojtka jest...no i przed wyjazdem Pawła tyle spraw do ogarnięcia....i mnie wzięło na jakies wiosenne porządki...chyba poprostu musze zjmowac sie czymś żeby tak nie myślec...
Monia trzymam kciuki za Ciebie i Twojego meża...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry mamusie!
Wszystkiego najlepszego kobitki
Buziaki dla kolejnych 8-miesieczniaczkow!!

Iga im pozniej zeby tym lepiej.... beda zdrowsze 😁. U nas tez juz 3 miesiace tylko 2 😮

Dziewczyny jak u was z usypianiem maluszkow? Same zasypiaja? U mnie masakra, bujanie, lulanie 🤢. W nocy pobudki, ale dzis z 3 razy jak wyl to po prostu do niego nie poszlam, okrutna jestem, wiem, ale juz mam dosc spania z nim, bo wiadomo, czujnie trzeba spac i w ogole. Rano dorwal gdzies swoja butelke w lozku i zaczal pusta ciumkac, a pozniej oczywiscie wedrowanie po lozku, no i musialam wstac 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...