Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ja dostałm tzn pożyczylam parasolkę od sasiadki bo lekka i normalnie tragedia-jak sa wertepy to jest niestabilny jedyny plus ze praktycznie nic nie wazy a ja mam mega krete schody na klatce a na przeciw podwórka rumuny mieszkają więc na sekundę nie można niczego spuścić z oka

Współczuję wyjazdu do teściów!! masakra!!! U moich też jest jedno dziecko i ta mała jest tak cwana i tak mnie irytuje, że tam nerwowo nie wytrzymuję a jeszcze wszędzie brudno ech najlepiej u siebie w domu! po swojemu.

Dopiero wczoraj zakupiłam nocnik...używacie już? czy ciężko nauczyć z niego korzystać? macie zwykłe czy grające?

WŁASNIE-ile zamierzacie wydać na foteliki? mój łosiowaty chop wymyślił, że kupi najtańszy z jakiegoś hipermarketu

IZA-a chciałabyś kolejne dziecko teraz? 🙂 w sumie wszelkie kłopoty i bezsenność za jednym razem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iga ja mam zwykły, żaden grający bo moja siostrzenica jak siku zrobiła i zaczęło grać to się tak wystraszyła, że nie chciała później siadać... no więc zwykły nocnik, sadzam Marysię raz dziennie póki co... jak będzie cieplej to w domu na tetrę się przerzucę i będziemy ćwiczyć na ostro sikanie haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamuska27 napisał(a):
A ja dzis wrecz przeciwnie.... niby nic nie idzie po mojej mysli, ale jakos jestem nadzwyczajnie spokojna.
Kupilam Adrianowi dzis takie gowniane tamburynko
http://www.google.pl/imgres?q=vtech+tambourine&hl=pl&sa=X&biw=1311&bih=646&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=pPJuBuQ42AT3yM:&imgrefurl=http://www.thewoodengnomestore.co.uk/vt117603-new-vtech-musical-tambourine-baby-activity-toy.html&docid=y5GAbGCYv6WVwM&imgurl=http://images.esellerpro.com/2350/I/748/5/medscaleVTech%252520Tambourine.jpg&w=300&h=300&ei=3qdYT5qjJIqe0QXOhrHTDQ&zoom=1&iact=hc&vpx=175&vpy=135&dur=1457&hovh=225&hovw=225&tx=72&ty=127&sig=117297723931074117119&page=1&tbnh=140&tbnw=139&start=0&ndsp=21&ved=1t:429,r:0,s:0

Troche tam sie bawi, ale szalu nie ma.
Chce kupic ta pilke co ma nasza Nika, bynajmniej podobna ma. Sobie Adi pogania troche. W ogole zabawki z VTech mi sie bardziej podobaja niz z Fisher Price 🤢

http://www.google.pl/imgres?q=vtech+ball+move+and+crawl&hl=pl&biw=1311&bih=646&tbm=isch&tbnid=ILYFzt9E4T8aAM:&imgrefurl=http://www.kaboodle.com/reviews/vtech-move-and-crawl-ball&docid=dHfgu2w0P1DGqM&imgurl=http://cn1.kaboodle.com/hi/img/b/0/0/85/2/AAAACwmb2LMAAAAAAIUguw.jpg%253Fv%253D1258044082000&w=220&h=220&ei=MahYT-HZJ-eh0QX11cjtDQ&zoom=1&iact=hc&vpx=347&vpy=160&dur=2437&hovh=176&hovw=176&tx=109&ty=84&sig=117297723931074117119&page=1&tbnh=141&tbnw=141&start=0&ndsp=21&ved=1t:429,r:1,s:0


my mamy obie te zabawki 🙂 tamburyno było bardzo pomocne w czasie wprowadzania zupki 🙂 zawsze nim go zabawiałam 🙂

a my dzisiaj kupiliśmy to:

http://www.vtechuk.com/vtech-baby/VtechBaby/Pop_and_Play_Elephant/
fajnie te piłecki wylatują, mały się cieszy 🙂

i dzisiaj kupiliśmy nocnik! o taki - http://zakupy.linkbaby.pl/do/item/N1680/Nocnik-zabka---Fisher-Price,-N1680
niby pisze od 12 miesięcy, ale jak dla mnie nocnik jak nocnik, nie różnił się od tych zwykłych, jedynie tym, że fajniej wygląda 🙂 i ma wyjmowany wkład, dzięki czemu wygodniej opróżnić zawartość 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda fajny wózek!
mi też 3-kołowce się nigdy nie podobały, a sama chcę spacerówkę 3-kołową, o taką:

http://www.ebay.ie/itm/New-Obaby-zynergi-3tec-orange-black-frame-and-orange-comfort-pack-excellent-/280745996215?pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&hash=item415dc3efb7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marysia ma taki, tylko różowy 🙂
http://www.google.pl/imgres?q=nocnik&hl=pl&sa=X&biw=1280&bih=709&tbm=isch&prmd=imvnsb&tbnid=7hL0iOv3eouK5M:&imgrefurl=http://exclusivebaby.pl/nocniki/prima-baby-nocnik-hipcio,1434s&docid=qgLSfJ7WfruZEM&imgurl=http://exclusivebaby.pl/img/produkt/1434/750x500,nocnik_hipcio_nieb..JPG&w=750&h=500&ei=cLVYT6nXKvTV4QSxxJGRAQ&zoom=1&iact=rc&dur=360&sig=117053293073970977828&page=4&tbnh=149&tbnw=165&start=66&ndsp=24&ved=1t:429,r:9,s:66&tx=132&ty=97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
o ja Cię pitolę! nocnik za 80zł!!! masakra-co on posrebrzany? 🤔 powariowali z cenami!

koleżanka pracuje w żłobku i maluszki są sadzane 2 razy dziennie na nocnik po 20 minut!! wszystko jak w zegarku : spanie, karmienie, przewijanie

aha czy wasze dzieci od zawsze lubią owoce i przekąski typu biszkopty? mojej Zośce nie można za Chiny ludowe niczego wcisnąć wigina się i pręży a ja od razu się irytuję i poddaję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agatka a jak ta kulka, bawi sie nia Miło?
Widzialam tego slonika tez w sklepie. Ja zauwazylam ze Adi interesuje sie klockami. Chce mu kupic ale takie duze z Duplo. Czasem odnosze wrazenie ze ja bardziej sie napalam na te zabawki niz on 🤢 🤢 🤢.
Fakt faktem, nie szalejemy z kupywaniem zabawek, ale widze ze on juz szybko sie czyms nudzi, wiec cos trzeba dzialac w tym kierunku.

Iga Ja chyba kupie fotelik z tej samej firmy co mam wozek Safety1st. Tania firma a producent ten sam co maxi cosi. Chcialabym taki fotelik ktory mnie troche uspokoi wzgledem bezpieczenstwa, bo niedlugo czeka nas droga do Polski wiec musi byc wygodny i bezpieczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Iga! Wysłałam Ci zaproszenie- prosze zaakceptować 😜
My używamy sudocremu do pupy, ale ja nie smaruję za każdym razem. Np. nigdy po kąpieli. A smarujemy Pawełka balsamem Nivei odkąd skończył 7 miesięcy. Oliwka już mnie drażniła. A ten balsam jest super.
Paweł obudził się po 1 w nocy i za nic nie chciał zasnąć. Godzinę go usypiałam i nic. W końcu skapitulowałam i dałam mu butlę. Wypił 200ml mleka! Dziecko było głodne! I jak zasnął to spał już do 7 rano. Muszę z tąjego kolacją znów coś pokombinowac 😮
No i muszę mu zrobić jakiś kisiel. Tyle razy pisałyście przepisy, a ja ciągle kuźwa nie wiem, jak to zrobić...
Mysza, nie martw się! Przeciez chciałaś dla Kubusia dobrze.
O żesz....ale Paweł się zesrał śmierdząco...Ide go "opatrzeć" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
o jaaa ale NIKI ma duze oczka 🙂 a jakie ciemne 🙂
ma inteligentna buzke 🙂 z tego co wyrywkowo czytalam to lenka juz smiga za raczke-no podziwiam 🙂

MOTYLKU dzieki za zaproszenie
wstawie foto mojego lysolka w awatar bo inczej nie moge

aha zapomnialm zapytac-czy ktoras uzywa pieluch z biedronki dada?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...