Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
To niezły arsenał dostała Niki 😮
Nequitia, co się stało?
U nas przespał godzinkę i z wrzaskiem się obudził jakby go brzuszek bolał- ale to przeokropnie... dałam czopek, ząbki smarowałam, i krople dałam, i piciu i nic nie pomagało na dłuższą chwilę ale po godzinie zasnął, pobudka po 2, i spanie do 5.... wow! to się wyspałam jak dawno już nie... bo zawsze ze 4 pobudki...
I Oskarowi leci 'woda' z nosa... no i straszny pieszczoch się zrobił, tylko z nim trzeba siedzieć, ani na chwilę nie wolno go zostawić- w sumie od tygodnia tak ma, ale teraz jest wrzask ze łzami 'tatatatatatiiiiiaaa....... i ryk' i powtórka, i trzeba go przytulić i przeprosić i dopiero jest ok.... jedynak.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dzień dobry!

Zdrówka dla Nikusi!
Oby Pawełkowi to świństwo zlazło z siusiaka!

Andzia dobre serducho masz! a mówią, że ciężko o takich ludzi, którzy tak bezinteresownie pomogą w potrzebie... widać, jeszcze tacy są! 🙂 fajna babka jesteś 🙂

Magda nie martw się, a masz jakąś koleżankę do której mogłabyś pójść na ploty w odwiedziny z MArysią, odstresować się trochę od "domu" ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejoł Mamusie!!

Biedna Niki 😞 Zdrówka!!!!
I Pawciowi ciumasek, żeby szybko go to "czerwoństwo" opusciło :*

Och, jak ja bym poszła na spacer...
W sobotę dopiero pojdę, w końcu mam wolne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Czerwcówka gęsiej skórki dostałam... 🙂
Będzie dobrze.Gratulacje 🙂
Nequitia jestem, jestem, czytam Was ale pisać nie mam kiedy, z Kubą mam jazdy i jestem psychicznie wykończona, dziś ostatni dzień antybiotyk biorę.
Byliśmy na spacerku ale dłużej niż godzinkę się nie dało bo głowę chiało urwać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas Deflegmin nie przejdzie, nei ma szans. Podawałam godzinę po jedzeniu i była masakra. Ale Pulneo też mam, a to chyba też na kaszelek, prawda Iza? Może podam ten syrop... Jutro i tak idę do lekarza. Ale mam wrażenie, że z Pawełkiem jest coraz gorzej. Dzisiaj zrobię mu kąpiel w mące ziemniaczanej, może to z tego susiaka zejdzie... Moja mama dzisiaj cały dzień go podmywała zamiast używać chusteczek. Ja smarowałam Clotrimazolum. Mam nadzieję, że zacznie to schodzić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My dostaliśmy też to Muco...coś tam. Ale ja tam nie widzę jakiejś różnicy. Tzn. katar płynie bardziej, a to podobno o to chodzi, ale powiem szczerze, że jakoś mnie to nie przekonuje.

Jejku, Iza... powiem Ci,ze trochę Ci zazdroszcze nawet. Wiem, że będzie ciężko i będziesz pewnie miewała chwile załamki, ale pomyśl jakie to cudne! Przez jakiś czas, jak pamiętam, miałaś jakieś problemy z zajściem w ciążę, a tu Niki będzie miała rodzeństwo tak szybko! Dasz radę ze wszystkim! Masz dojrzałego chłopa koło siebie, a nie jakiegoś chłystka- razem na pewno ze wszystkim sobei poradzicie! A mój Marcin skomentował to tak: "no i zajebiscie!" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Reakcja mojego m mnie uspokoiła i przekonała ;-)
Obydwoje tego chcieliśmy ale sie baliśmy...

Aniu Pulneo:
"leczenie objawowe (kaszel i odkrztuszanie) w przebiegu chorób zapalnych oskrzeli i płuc."

Zmniejsza skurcz oskrzeli- więc jednak kaszel, ale u nas nie ma.
Ten Mucofluid jest beznadziejny, bańki z nosa idą momentalnie... Ale podobno tak ma być...
Długo już to stosujecie?!?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza daj koniecznie znać jak już odwiedzisz lekarza... z tego co pamiętam jak pisałaś... to będzie dzieciątko październikowe, listopadowe? jakoś tak prawda? jejku... też Ci zazdroszczę... Ale póki co wiem, że z R nie ma co dzieci robić hahaha 😁 smutna prawda 😉
Fajnie, że Twój M tak zareagował i nie dziwię się, że Cię utwierdził w przekonaniu, że będzie dobrze 😘 no to teraz zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka jak nigdy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,
wow aż mnie ciary przeszły ale szczere gratulacje i ogromny buziak dla Izy 🙂
Wielki cmok również dla naszych nowych miesięczniaków, swoją drogą nim się obejrzymy będiemy tak latka odliczac.

My możemy się pochwalić jedyneczką już się przeiła teraz tylko rośnie 🙂
Ale mam nadzieję że to wina tego zębolka bo już nie pamiętam od ilu nocy Tynka z nami śpi a mnie już wszystkie gnaty bolą. Co Ją odłożę do łóżeczka 30min snu i płacz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej hej pisze po baaaaardzo duzej przerwie, bo Nequitia mnie prosila 🙂
po pierwsze przepraszam ze przestalam tak pisac z dnia na dzien 😞 , nie wiem czy pisalam czy nie pisalam ze robilam kursy, az do wyjazdu. 8 lutego wrocilismy spowrotem do norwegii, dopiero przyjade w czerwcu moze 😞

Ale co u nas nowego otworzylam swoj wlasny zaklad (z paznokciami, makijazem permanentnym i przedluzaniem rzes) narazie czekam jeszcze na papierki, ale mam to w domu, wiec tesciowa bedzie z mala a ja w miedzy czasie bede mogla ja widziec heh 🙂 tyle dobrze

Zuzia ma juz 3 zabeczki, nie raczkuje i sie na to nie zanosi , przy lozeczku tez nie chodzi 🙂 zbyt lewiwa jest, ale za to drepta sobie za raczki z nami 🙂

Dalej gotuje jej obiadki tzn. zupki bo drugie danie je razem z nami 🙂 Ma juz wprowadzony nabial i bialko, oraz cytrusy - smakuja jej grejfruty 🙂

Po drugie - wielkieee gratulacje dla Czerwcowki- poradzisz sobie (i powiem ze zazdroszcze bo ja tez bym chciala drugie juz 🙂 ) hihih

Ok ide dalej czytac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...