Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej Dziewczyny!!

Iwona gratuluje postepów! I zabka oczywiscie tez.
Ivi trzymaj się Kobieto!! Myśl pozytywnie a wszystko bedzie dobrze! Trzymam kciuki 🙂

Marelna z całego serca Wam współczuje! Ja tu mam horror z Filipem,ale jak zobaczyłam Adiego to się popłakałam. Nie wiem skad te bidulki mają wziąźć siłę na to wszystko... Duzo, duzo zdrówka!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti82 napisał(a):
i co kupiłas w koncu Ivi? jaki to wózek?
Nequitia to tak mozna zmienic temat tuz przed obroną? kurcze a promotora tez mozna zmienic? pewnie nie. bez sensu 😞 jak zawsze pod górke.... 😞
Gosia pewnei tez was dopadło jakis rota... 😞
a i Iwonka gratuluje ząbka!


Beti to BABY DESIGN TRAVEL z 2012, kolor 07 Grey.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
hej dziewczyny...
byłam w szkole i mam doła, bo promotor zmienił mi temat pracy... stwierdził, że ten temat co miałam nadaje się na jakąś habilitację a nie magisterkę-szkoda, że dwa pod rozdziały mi zostały do napisania tylko 😠... no i licencjat pisałam na ten sam temat ale w innym przedziale wiekowym 😞 jestem załamana... 2 miesiące do obrony a ja muszę napisać pracę na temat, który mnie w ogóle jakoś nie rusza... macie jakieś książki na temat uzależnienia od masowych środków przekazu? o siecioholiźmie? masakra jakaś... w bibliotekach nic znaleźć nie mogłam 🤢

Powiem Ci, że ja chyba bym coś z tym zrobiła.
Bo jednak pracę pisze się min rok (chodzi mi o semestry] a nie promotor wyjeżdża z taką NOWINKĄ! A nie widział tematu wcześniej?
Ja nie wiem, ludzie im bardziej wykształceni tym GŁUPSI!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
widział i sam go zaakceptował, bo ja już raz temat zmieniałam bo mi odmówili przeprowadzenia badań w więzieniu... nie mam pojęcia teraz skąd mam wziąć jakieś książki...
a on stwierdził, że przecież nic od nowa pisać nie muszę, tylko skupić się na jednym probleme, którego wcześniej w ogóle nie opisywałam... 😞
no cóż... dam jakoś radę... muszę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie mamusie nie mam czasu z wami pisac podczytuje was jak mogę od poniedziałku latam z małym na rehabilitacje neurolog stwierdziła brak postępu ruchowego 😞 na dodatek mój mąż ma miec operację zastawkę wymienic mu mają bo jest z nim zle jestem zabiegana latamy po kardiologach i kardiochirurgach aż się boję co to będzie teraz czeka na termin operacji niby za miesiąc już ma miec 😞
Musiałam krew dla niego oddac.Jak ja to przeżyje to nie wiem a mały marudzi nie chce nic sam robic na rehabilitacji będzie ryk jak nie wiem co normalnie zwariuje 😞
Zdrówka dla Adiego bo doczytałam że chory jest.I także zdrowka dla reszty maluchów jak kogoś pominełam.
Magda współczuję ci zmiany tematu pracy coś chybanie tak z tym promotorem 2 miechy zmieniac temat przed obroną 😮
Uciekam nie gniewajcie się ze mało piszę ale duchowo jestem z wami 🙂
Buziaki dla wszystkich trzymajcie kciuki za Szymka by nadrobił szybko swój rozwój 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
widział i sam go zaakceptował, bo ja już raz temat zmieniałam bo mi odmówili przeprowadzenia badań w więzieniu... nie mam pojęcia teraz skąd mam wziąć jakieś książki...
a on stwierdził, że przecież nic od nowa pisać nie muszę, tylko skupić się na jednym probleme, którego wcześniej w ogóle nie opisywałam... 😞
no cóż... dam jakoś radę... muszę 🥴

Jasne, że dasz radę! Ale ile Cię będzie to kosztowało to tylko Ty wiesz...
Moja koleżanka miała tak, że oddała całą pracę i tylko do dopisania zostało zakończenie... Oddała, a promotor powiedział, że praca nie jest napisana po polsku i jej nie przyjmuje!
Debilizm górą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monia29 napisał(a):
Witajcie mamusie nie mam czasu z wami pisac podczytuje was jak mogę od poniedziałku latam z małym na rehabilitacje neurolog stwierdziła brak postępu ruchowego 😞 na dodatek mój mąż ma miec operację zastawkę wymienic mu mają bo jest z nim zle jestem zabiegana latamy po kardiologach i kardiochirurgach aż się boję co to będzie teraz czeka na termin operacji niby za miesiąc już ma miec 😞
Musiałam krew dla niego oddac.Jak ja to przeżyje to nie wiem a mały marudzi nie chce nic sam robic na rehabilitacji będzie ryk jak nie wiem co normalnie zwariuje 😞
Zdrówka dla Adiego bo doczytałam że chory jest.I także zdrowka dla reszty maluchów jak kogoś pominełam.
Magda współczuję ci zmiany tematu pracy coś chybanie tak z tym promotorem 2 miechy zmieniac temat przed obroną 😮
Uciekam nie gniewajcie się ze mało piszę ale duchowo jestem z wami 🙂
Buziaki dla wszystkich trzymajcie kciuki za Szymka by nadrobił szybko swój rozwój 🙂

Trzymamy z Lenką kciuki za Szymonka 🙂)) Będzie dobrze! Na pewno wszystko szybciutko nadrobi albo przegoni rówieśników!
Dużo zdrowia dla męża! Wszystko będzie dobrze!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja pomega kłótni z Marcinem,..po co ja tu wracałam od tych rodziców...
Tak w ogóle to wczoraj byłam u gina i zmienił mi tabletki na Cilest, ale w takim schemacie: 3 dni po 3 tabletki, 2 dni po dwie, potem 16 dni po jednej, 7 dni przerwy i potem już normalnie po 1 tabletce. Czy możliwe jest, żeby taka dawka 3 tabletek dała mi w kość z hormonami już teraz? Bo zmienność mojego humoru dzisiaj jest niesamowita...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basia Ty sie poplakalas, a ja ryczalam jak dziecko mi sie odwadnialo w mega tempie a do mnie asystentka ze mam przyjsc za 4 godziny 🤢. No ale nic, juz jest dobrze, naprawde dobrze. Wszystko przez ten zlobek, zastanawiam sie co nas jeszcze czeka 🤢.

Wojtusiowi gratulujemy zabka. Ogladalismy dzisiaj z moim Wojtkiem zdjecia na FB Wojtusia, on ma takie urocze oczka i ta glowka taka okragla i lysa, hehe... fajny bobasiek, jak z obrazka.

Madzia, wspolczuje Ci, jak pod gorke to pod gorke.... jak Mary zdrowa, to musieli Cie wkurzyc w szkole... masakra.

monia29 widze ze tez masz cyrk 🤢. Moze Szymcio marudzi bo skok czy cos. Adrian jak mnie widzi w pokoju to rece wyciaga i jest ryk, non stop chce do mnie, ja juz kuzwa nie mam sily... nie wiem czy to przez ta chorobe czy skok czy co. Z tata tez jest ok, ale tylko jak mnie nie ma w okolicy, inaczej tylko mama i mama.
monia ja Ci zycze duzo SIŁY i oczywiscie zdrowka dla Twoich mezczyzn. Rehabilitacja przewaznie jest ciezka, ale musisz zacisnac zeby i pomeczyc Szymonka, on szybciej zapomni od Ciebie... wiem ze latwo sie gada i ze jest ciezko. Trzymamy kciuki.

Adi spi, ale wiem ze dlugo nie pospi.... wiec spadam korzystac ze snu i przede wszystkim miejsca w lozku (dzis polozylam go juz do lozeczka).

Dobranoc mamusie, pewnie jutro zagladne.

PS. ciekawe jak tam Gosia z mezem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo, a do mnie mama przyjechała, i troszkę już mnie drażnić a chciałam żeby posiedziała z tydzień i już nie wytrzymuję.... a poza tym wcale teściowa się nie potrafi do niej odezwać 😠
Wczoraj byliśmy w gościach, wszystko fajnie, ale jak ja miałam wracać, to zabrałam towarzystwo i spitalamy, a oni się niemal obrazili, że na godzinę przyjechaliśmy (3!) i już wracamy, kiedy kawał drogi przed nami, ciemna i deszczowa noc, a ja jestem młody driver.... to do rana mieliśmy siadzieć bez zapasów dla Małego.... no i końca drogi już mężuś nie pamiętał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny!

Buziaki dla Szymka 😘 😘

Monia dobrze, że jednak poszłaś do neurologa, teraz tylko trochę popracować i wszystko nadrobi 🙂 🙂 🙂 No i życzę dużo zdrówka dla męża, by operacja się udała w 10000% a Tobie dużo sił 😘

Magda z tą pracą to jakiś paradoks... dziwny promotor, skoro temat zaakceptował, a teraz się czepia i szuka dziury w całym 🤢 ja bym tego tak nie zostawiła, w dodatku mając już w zasadzie całą pracę napisaną.. poszłabym może do dziekana...

Ania zazdroszczę takiej mamy.. można znów poczuć się taką małą dziewczynką 🙂
a ta zmienność nastrojów na pewno przez tabsy... 3 dziennie 😮 😮 na ulotce nic nie pisze w skutkach ubocznych?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki Agatka za życzonka jak ten czas leci już 10mcy 🙂
I dziękuję za słowa otuchy przydadzą się 🙂
U mnie cieplutko dziś w cieniu 17stopni 🤪a na słońcu 27 🤪
Uciekam z małym po obiadku na działke do ciotki ma dziś urodzinki nie wyprawia ale kawusię spijemy 🙂
Miłej niedzieli wszystkim życzę.
Postaram się zaglądac i będę was informowac jak małego postępy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buzi dla Szymka!! :*

Iza przypomniało mi się - ja rodziłam w pro familii w rzeszowie. Ja miałm 100 km 🙂 dałam rade dojechac spokojnie 🙂
Fajny ten suwaczek o maluszku w brzuszku - stare dobre czasy mi się przypominają!

Idę pichcić - ryż z kurczakiem i warzywami 🙂
Buzia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
BAsiu przy Niki bym dwa razy zdążyła dojechać ale drugi poród podobno szybciej idzie..
W każdym bądź razie we wtorek czeka mnie rozmowa z lekarzem na ten temat

A jutro Niki ma podciecie wedzidelka u chirurga, idziemy Priv bo na żywo bez usypiania i faszerowania ;-))
Ale boje sie jak cholera!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez slyszałam że szybciej drugi idzie 🙂 ale ja jakby co to znowu chce tam rodzić! Nie wiem kiedy, ale napewno bede sie starała dojechać i drugi raz bo warto!
A gdzie chodzisz do lekarza? Jakies nazwisko mozesz podać?
Ja dojeżdżałam za Rzeszow - do Ropczyc 🙂 ale zadwowolna jestem 🙂
u nas w Lubaczowie na ginekologii zmienił się ordynator, wiec moze teraz troche lepsze traktowanie bedzie, zobaczymy...

No i powodzenia jutro!! Daj caluska Niki ode mnie na otuche :*

czytałam Was w miare na biezaco, ale przez chorobe Filipa nie mialam czasu i siły pisać..
Mi też się kiecki dziewczyn strasznie podobają. Ciekawe jak tam Gosia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki Basiu ;-))

Mam tylko nadzieje ze nie będzie za bardzo płakała :-((
Chyba kolejne zeby idą bo wszystko znowu do buzi..

Od dziś odstawilam białe pieczywo... Troszkę za szybko postępuje tycie :-(
Dziś zaczęłam 17 tydz a już 2,7 kg na plusie!!
Jutro pewnie dostanę skierowanie na cukier :-((
I cukrzyca na 98%.. I wtedy dopiero będzie dieta.. Beti pamiętasz jeszcze?!? Masakra..

Pogoda u nas brzydka, ciemno i mokro, padało w nocy.

Dużo zdrowia dla wszystkich chorowitkow!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basia zna z autopsji,a ja ze swojej strony moge tylko polecic Pro familie!same plusy!!mam nadzieje,ze dojedziesz 🙂pobyt na takiej porodowce wymaze z pewnoscia wszystkie zle wspomnienia z pierwszym porodem!dobrze jest ustawic sie z lekarzem tam pracujacym,tzn odbyc 1-2 wizyty 😉o szczegoly popytaj Basie!
u nas w miare ok.lenka sie strasznie garnie do innych dzieci,caly czas chce chodzic.odkryla ze najlepsza "Fisher daddy price"zabawka jest tato.pluje mu do oka,tarmosi za uszy,wklada piastke do gardla...chodzi podrapany i z uszkodzonym nosem 🙂mnie "tylko"rozdrapala znamionko na dekolcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...