Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
U nas szpital. Niki 38,5 Bo 35,1
Wymioty zastrzyki czopki
Tragedia :-(
Jutro kontrola
Dziś na szczęście zjedli troszkę ale co z tego jak Boryś przed chwila przez sen wszystko zwymiotowal :-(

Ja w ciazy juz w 9 mcu byłam przeziebiona i brałam prenalen i coś do ssania i ten zielony do psikania do gardła tez mozna juz od początku brałam.
Cebula czosnek do oporu
Na katar Olbas

I m tez chory :-(
Gotujemy rosół właśnie

Jeszcze dziś m zabrał mnie na mecz - tylko druga połowa i wyjście w 44 minucie ;-)
Szybko do dzieci myślami przy nich

Moja Niki tez taka delikatna ale teraz jest mega przytylas - jak syrop /czopek przestaje działać od razu 38,5-39st i sie przelewa
Boryś jest tak słaby ze sie przewraca a chce biegać :-(


Przy drugiej ciazy jest ciężej bo przecież juz jedno dziecko jest
Nie ma czasu na kanapę chyba ze jest przedszkole
Całe szczęście ze macie lżej bo nosić juz swoich dzieci non stop nie musicie
Oszczędzajcie sie i dbajcie o siebie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No pięknie czy ja dobrze widzę? Rączka w gipsie? bidulka malutka, jak musiało ja boleć 😞

Iza lepiej dziś? Nadal wymiotują? Chyba to jest najgorsze co?

Ja gorączkowałam całą noc i dziś od rana. Zaczął mnie bolec brzuch jak na okres, promieniował na plecy 😞 Wystraszyłam sie i wzięlam ten paracetamol. Długa gorączka może powodować skurcze macicy... Przyjechała teściowa i mi Wojtkiem sie zajmuję a ja leżę.Gardło naszło białym nalotem, ból taki że wody nie mogłam przełknąć, do tego jak płukałam wodą z solą to zaczęłam wymiotować. No masakra jakaś. Po tym paracetamolu mniej mnie boli, śline chociaż przełknę.
Powiem Wam że wczoraj wymiękłam, tak sie czułam bezradnie, jeszcze jak mi napisałyście żebyście na moim miejscu nie dały rady to i miałam takie myśli. Ale nie moge tak myśleć. Muszę być twarda. Mam męża pływającego i jeśli chce mieć drugiego dzidziusia to wyjścia nie mam, lata lecą. Studia to w pewny stopniu odskocznia od codzienności. Paweł jeszcze pewnie dobrych pare lat będzie pływał. Nadzieję mamy że będą to w końcu krótkie kontrakty 6-8 tygodniowe .Niestety na wszystko trzeba zapracować.
Gosia kupiłam te tabletki. Dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ivonka daj znać czy te tabletki działają bo i mnie coś zaczyna pobolewać... w pracy ktoś bez przerwy chory....
co do studiów podyplomowych, ja też robię teraz już drugie, ale idę tylko na egzamin końcowy, nie mam czasu jeździć do łodzi, poprzednio też tak zrobiłam, gorzej z tym że ten test ma być w czerwcu 😮

a propo, Dorota wróciłam jeszcze do pracy, na zwolnienie idę od grudnia, muszę jeszcze odkopać się z paru rzeczy, rozpisać terminy na grudzień i na styczeń, no i mam parę takich rzeczy, których za mnie nikt nie zrobi, np. jestem kuratorem w paru sprawach dla nieznanych z miejsca pobytu, i muszę to dokończyć, a mam z tego dodatkową kasę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
3 - 4 to długo jak dla takiego szkraba, chyba? ale musi być bardzo wytrzymała że wczoraj dała radę! dzielna jest!

a w pracy wiedzą, jak dostałam wtedy zwolnienie, na drugie dzień rano dzwoniłam do kierowniczki, że mnie nie będzie, no i sie jej przyznałam co i jak, bo długie to zwolnienie tak nagle, ona zapytała czy ma trzymać język za zębami czy juz wszystkim powiedzieć, stwierdziłam że przynajmniej ja to będę miała z głowy, i żeby wszystkim powiedziała... i poszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nieeee to nie tak, ja sie wcale nie poczułam urażona 🙂 Tylko sama sie nad sobą rozczuliłam 😁 Słabszy dzień 😉

Gosia te tabletki to w moim przypadku słabo działaja, minimalnie czuję ulgę ale ja mam naprawdę czerwone gardło, więc może u Ciebie pomoże. Ale i tak biorę te tabletki bo każda ulga to coś.

Beti Wojtek teraz nie chodzi do przedszkola bo nie mam jak go do przedszkola zawieść a teściowi nie dam bo on to juz powinien przestać jeździć...
Jadł nie najgorzej. Chce być samodzielny co nie za bardzo mu idzie z zupami 😉 Ale czasem da sie nakarmić.
Jedynie wciaz jest problem z biciem dzieci 😞

Iza jak dzieci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochana niunia z tej Twojej Martynki 🙂 Mój by pewnie w nocy sie ze zlosci darl 🙂

Beti 3 semestry .

U mnie dziß poprawa znaczna! Gardøo boli ale juz moge jesc i pic 🙂 Temperatury nie ma 🙂 Czyli wirusowe zapalenie gardla na bank.
Za to Wojtek wstal z zielonym katarem:/ I po oczach widze ze cos go bierze 😞 Mam dosc tych chorob! Rozumiem ze dziecko musi swoje wychorowac ale moglyby byc choc jakies dluzsze przerwy miedzy chorobami.A my lecimy dwa miechy prawie non stop 😠 Nie mowiac juz ze cale lato mieliscmy wstretne zapalenia jamy ustnej wrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorotka masz mala niedoczynnosc tarczycy co wiadomo po TSH
FT4 i FT3 równiez jest produkowane w tarczycy i zazwyczaj sa w normie przy malej niedoczynnosci. Gdyby FT3 byøo podwyæszone to by znaczylo niedobor jodu, natomiast FT4 podwyzszone oznaczaloby duza niedoczynnosc.

Natomiast z ostatnim Ci nie poradze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...