Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Cześć dziewczyny!

a my w domu z BO, kaszlał mi od jakiegoś czasu (gdzieś z 2 tyg), no i wczoraj dostał gorączki jak go odbierałam ze żłobka, pojechaliśmy do lekarza i osłuchowo dobrze, gardło blade... ale antybiotyk jest... w pon jeszcze muszę iść po zaświadczenie że zdrowy. Dziś gorączki nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ivona55 napisał(a):
Gosia ja nie moge iść tylko na egzaminy bo zupełnie uderzyłam w kierunek po którym nie jestem. No owszem dużo w tym biologi niemniej jednak dietetyka to coś świeżego dla mnie. Bardzo ciekawa 🙂


ja wcześniej miałam z zakresu psychologii w sprawach rodzinnych, a teraz mam tak ogólnie z zakresu prawa rodzinnego, z tą psychologią to dużo czytałam, a teraz to jest różnie i nie wiem co to będzie....

a co do tej dietetyki, Beti ja dużo miałam z dietetyką wspólnego na awf, miałam specjalizację w tym typie, i bardzo mi sie spodobała, i pisałam kiedyś że zrobiłam dla siebie podyplomowe z tego, ale jak pisze Iwonka, za duzo tam biologi jak dla mnie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza co do mieszkania to mam na oku mega duzo ofert, ale nie ma sie co nakręcać, najpierw muszę sprzedać to, a dopiero potem szybko wybrać inne... mamy hipotekę na tym mieszkaniu i musimy przenieść kredyt.... chciałabym mieszkania jakieś 2 - poziomowe, albo duże rozkładowe, albo segment jakiś.... szukamy od 80 m2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorotka nie ma za co. Ciekawa jestem co to ostatnie oznaczalo i co Ci lekarz powiedzial

Gosia ten adres to ja mam tylko potem jak juz trzeba wkleic to ktory tu dziala?

Bylam dzis na badaniu 🙂 Dzidzius sobie rosnie, wszystko w normie, serduszko bije 160/h - cudowny dzwiek 🙂 Fajne usg ma moj lekarz nawet w 4D mi pokazal 🙂 Oby dalej wszystko bylo ok.
Ide myc lazienke poki Wojtek spi !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ivonka to chyba musi być kod HTML.

Super że z dzidziusiem wszystko ok 🙂

jejku ja dalej mam jazdy, jest gorzej niz było, jest mi tak niedobrze prawie cały czas, że mam dość... już nawet nie muli, tylko tak ostro mi niedobrze... i co najlepsze, mogę spać cały czas... przychodzę do domu z pracy jem i spanie, budzę się na mycie i kolacje BO i idę z nim spać dalej....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorotka to masz podobnie jak moja siostra, u niej Hashimoto ujawniło się po pierwszej ciąży... do tego też niedoczynnośc czy nadczynność miała. Ale udało jej się zajść w drugą ciążę i teraz nie bierze już żadnych leków ani nic... w ciąży brała z tego co pamiętam...

A na forum faktycznie cicho jakoś ostatnio...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wy© mi sie chce 😞

Wojtek od 2 miesiecy non stop jest chory! Zawsze byl na bakier z jedzeniem ale teraz to od miesiaca mam katorgé! Musze miec przy sobie miske bo potrafi zwymiotowac, kobminowac zeby zjadl, nawet stary laptop mu dajé ☺️ ja juæ nie wiem co mam robic 😞 A od paru dni to istny dramat bo potrafi byc o kaszcze i kromce przez caly dzien albo jak dzis o kaszce i jednym placku z cukini ktorego jadl 1,5 godziny!!! Wymiékam. Siedzialam dzis i plakalam bo sil mi brakuje. 1,5 kilo mniej na wadze 😞 Roblam w zwiazku z tym badania krwi i lekarz twierdzi ze jest ok wiec co? Ma jakiegos wirusa wciaz? Tak døugo?
1,5 tygodnia temu mial zdiagnozowanego jakiegos adeno lub rota(lekarz nie mogl byc na 100% pewny bo przeciez nie badal krwi pod tym kontem) plus gardlo. Potem ja zlapalam to od niego. Przeciez nie powinien znow zlapac tego samego ode mnie?
Ja mam mdlosci nie moge jesc tez, a moze to nie mdlosci tylko mam to co on?
Oprocz tego Wojtek ma kaszel i od 5 dni katar ropny. Ten kaszel mu sie poglebia, nie daje mu nawet spokojnie spac. Dzis zagoraczkowal 38,4. Zbilam i jak narazie tylko stan podgoraczkowy. Chcialam wziasc wizyte ale lekarz pojechal na 1go do rodziny zony i wraca jutro 😞 Mowie Wam juz psychicznie nie wyrabiam. Najgorsze jest to jedzenie i widok ubran ktore z niego teraz spadajá 😞(((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ivona55 napisał(a):
Gosia jak Borys? Lepiej? Czemu jesli nic nie wysluchala dostal antybiotyk? Dziala?


Ivonka bo wstyd powiedzieć ale kaszle już z 3 tyg... dałam mu już całą flegaminę i ambrosol przez ten czas i nic.... na początku jeszcze miał ostry katar, to wtedy było jak byliśmy u moich rodziców... w końcu dostał gorączki, no i trzeba było iść do lekarza po zaświadczenie do żłobka. Lekarz stwierdziła że jak to takie przewlekłe, to by się przydał antybiotyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!

Iwona u nas to samo Niki wyglada jak kosciotrup.. Przez cztery dni nic nie jadła - kilka lyzek serka czy kilka lykow mleka. Zazwyczaj za chwile wszystko zwymiotowala.
Ale ona miała krosty tez w buzi i ja bolało.
Dziś juz nie bolało a bała sie jesc.. Plakalam ja i m.
Oczy podkrazone, cały dzien na kanapie płacze i mama tulic tulic..
Jak nie moje dziecko...
Zaraz będzie Boryś.. To przecież zakazne...

Hashimoto coś ostatnio czesto diagnozowane. Dużo dieta daje. Pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czerwcowka napisał(a):
Tak cholera bostonska...


u nas pamiętam że jakimś cudem buzię oszczędziło, było delikatnie, prawie nic, ale za to ręce i stopy.... już nie pamiętam jak długo to go trzymało, musiałabym poszperać w swoich postach.... ale na to nie ma lekarstwa, samo przechodzi.

poszperałam i o dziwo znalazłam, u nas jeszcze było to na pupci, przez 2 - 3 dni była gorączka a potem pojawiła się ta wysypka, tak do 8 dni to trwało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...