Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Cześć 🙂

Gosia ja też w krostach, mdłości, zawroty głowy i spanie. Inna ta ciąza

Wojtek skończył na antybiotyku:/ Było coraz gorzej. Ma podejrzenie przerośniętego 3 migdałka i jak zejdzie mu obrzęk to jedziemy do laryngologa.
Beti Filipek nie ma jeszcze zatok tylko zaczątki ich. Lekarz mi tłumaczył ostatnio bo tez tak myślałam. Dostał Pneumolan i zaczęla ropa schodzić. Od tego u nas sie zaczęlo:/ Ogólnie winny jest u nas migdał 😞 Jeny dziewczyny jak on w nocy chrapie to ja spać nie mogę! Przestał już wymiotować bo juz nie ma tej ropy i widocznie zmniejszył sie obrzęk migdałka, ale jeszcze nabył umiejętność zmuszania sie a to już inna bajka...
Musze zrezygnowac z przedszkola 😞 On łapie wszystko teraz a ja od niego. A nie mam jak sie leczyć za bardzo. Szkoda mi bardzo ale spróbujemy od wiosny.

Siedze jak na szpilkach bo moja przyjaciółka właśnie ma cesarkę! Zuzia przestała rosnąć bo sa słabe przepływy. Mam nadzieje że wszystko wykształciła i tylko malutka będzie po prostu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej 🙂

a ja dalej w dwupaku: w nocy były skurcze nieregularne ale się uspokoiły po godzinie.

Ja w tej ciąży narzekać nie mogę, wszyscy mówią że kwitnę, że ciąża mi służy i że w ogóle ładna jestem jak nie na dziewczynkę, bo według zabobonów dziewczyna przecież odbiera mamie urodę 🙂 włosy farbują mi się normalnie, gęba czysta bez wyprysków 🙂 no i tylko 8,5kg do przodu 🙂 z czego najbardziej się cieszę, bo wiem jak z Miłoszem 16 przytyłam, to 10 zeszło szybko, a ta 6 wcale tak spadać nie chciała.. dopiero treningi i bieganie powróciło mnie do sylwetki z przed ciąży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja wczoraj byłam na usg genetycznym no i wszystko w porządku 🙂

prawdopodobnie będzie dziewczynka, ale sie nie nastawiam jeszcze, na przyszłej wizycie potwierdzi, jakbym miała z tydz później to usg to już by było widać na 100%, a wczoraj mówił że różnica jest zbyt subtelna... jak dla mnei to był chłopczyk, gin że jemu się widzi dziewczynka.... zobaczymy na koniec listopada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!!

Gosia super by było!!
Dziewczynki są super;-)

Agatka ja miałam właśnie w nocy skurcze.
Nie były jakies super mocne dlatego nie wiedziałam nawet ze to juz;-)
Zaczęło sie kilka dni przed. I ten krzyż...
Czyli to juz niedługo!!!
Tylko proszę jak masz do której z nas tel napisać juz po ze wszystko z wami ok!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oooo Maja sie szykuje!!! Super. Agatka oby jak najmniej bolesny i szybki był ten poród! I Wy obie zdrowe i dzielne:*

Gosia super że wszystko dobrze na badaniu było!!!Może faktycznie dziewczynka tam siedzi? 🙂
A ja mam brata i dłuuugo sie bawiliśmy razem 🙂 Potem miałam obrońcę 🙂 Niby 3 lata młodszy ale respekt był 😉 Potem nie wiem kiedy wiek sie zatarł i wspólne imprezy, znajomi byli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie.
Brakuje mi Was strasznie.Wykonczylam kolejny komputer( swoja droga nie wiem jak to robie ) z telefonu ciezko pisac,dlatego tez tak dlugo sie nie odzywalam. Podczytuje troche ale i tak mysle ze sporo mnie ominelo.
Zdrowka dla brzuszkowych dziewczyn, cierpliwosci dla nas wszystkich :-)
Agatka jak sie trzymasz?
Iza nie doczytalam, co to za wysypka u Niki byla?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie co, a mi się wydaje że te prawie 3 lata różnicy to już będzie za dużo między rodzeństwem... ja mam siostrę 1,5 roku młodszą, i owszem, jako nastolatki sie nienawidziłyśmy i tłukłyśmy się, a teraz... jedna za druga skoczyłaby w ogień. mamy brata o 6 lat młodszego i to już inna bajka, inny świat...
Mój M ma 2 siostry, i tu się zgodzę z Dorotą, jest bardziej ogarnięty, ale kontakty jego z nimi są takie sobie, ze starszą to porażka, z młodszą trochę lepiej, może dlatego że między mną a nią jest pół roku różnicy. Renata starsza o 3 lata, młodsza Ewelina też o 3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia między mną a moim bratem jest 3 lata i tak jak pisałam fajnie było 🙂 Potem się zmienił przez ex narzeczoną ale teraz powoli układa mu sie w głowie jak trzeba 😉

Trzymaj sie Iwonka!!! Zdrowiej i szalej w nowym mieszkanku 🙂

Agatka sie nie odzywa ani tu ani na fejsie. Może już po? Agatka daj znać koniecznie 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...